These are the BBO vugraph archives. Our thanks to The Vugraph Project.
Vugraph voice archives can be accessed here.

You can list recent matches, or use the search box below.

All matches

yymmdd Event Segment Team1 Team2
View
Download
2022-05-24 2022 TURKEY SUMMER SWISS TEAM CHAMPPIONSHIP SWISS-12 SPRINGER
I.CUBUKCU-S.CUBUKCU
BERKTAS-SOHTORIK
KAPTAN
KAPTAN-ESKINAZ
ATALAY-CENGIZ
View
Download
2022-05-23 test test Team 1
test3-test1
West-East
Team 2
test4-test2
South-North
View
Download
2022-05-23 2003 Vanderbilt Final 3rd Quarter Pavlicek
test3-test1
West-East
Nickell
test4-test2
South-North
View
Download
2022-05-23 2022 TURKEY SUMMER SWISS TEAM CHAMPIONSHIP SWISS-11 NEVADA
SENSOY-BAKAN
EROL-UCUM
SPRINGER
S.CUBUKCU-
AKKOYUN-ERKOC
View
Download
2022-05-23 2022 TURKEY SUMMER SWISS TEAM CHAMPIONSHIP SWISS-10 SAYIN ABIM
KUBAC-YILMAZ
ZORLU-UCAR
NATUREL
KAHYAOGLU-EKINCI
BELGU-KOKSOY
View
Download
2022-05-23 2022 TURKEY SUMMER TEAM CHAMPIONSHIP SWISS-9 NATUREL
BELG-KOKSOY
ZIYA-MUSAOGLU
NUHOGLU
KAHRAMAN-CALI
DOGAN-EROL
View
Download
2022-05-23 TURKEY 2022 SWISS-8 SUMMER CHAMPIONSHIP Untitled segment EFONLA
-KANDEM
UZUM-KIZILOK
SAYIN ABIM
KUBA-YILMAZ
ZORLU-UCAR
View
Download
2022-05-23 2022 TURKEY SUMMER CHAMPIONSHIP SWISS-7 AVCI
OZGUL-ALPER
MOLVA-SESYILMAZ
SPRINGER
ERKOC-AKKOYUN
CUBUKCU-CUBUKCU
View
Download
2022-05-22 S 6_6 ROCAFORT
GIROLLET-FLEURY
ROCAFORT-CLARET
MARILL
LEVY-ABECASSIS
SOULET-BESSIS
View
Download
2022-05-22 2022 TURKEY SUMMER CHAMPIONSHIP SWISS-6 NEVADA
SENSOY-BAKAN
YIKGEC-ERTINAS
SAYDI
SIRIN-SAYDI
AKARGUL-KAPLAN
View
Download
2022-05-22 S 5_6 ROCAFORT
BITRAN-STRETZ
FLEURY-GIROLLET
MARILL
CABANES-MARILL
LEVY-ABECASSIS
View
Download
2022-05-22 NM Klubblag 7:2 Studentenes BK 3
Forfot-Lunna
C. Kristof-K
Klepp BK 1
Undheim-Ueland
Daniel Uel-K. Stangel
View
Download
2022-05-22 2022 TURKEY SUMMER CHAMPIONSHIP SWISS-5 EFONLA
UZUM-KIZILOK
CALIK-KANDEMIR
SAYIN ABIM
KUBAC-YILMAZ
DEDEHAYIR-DEMIRASLAN
View
Download
2022-05-22 Italian Women Teams RR 9_9 LEVONI
CHAVARRIA-PAOLUZI
GIGLIOTTI-DUBOIN
MIROLLI
CUPELLINI-CATTANI
BUZZATTI-CESARI
View
Download
2022-05-22 S 4_6 ROCAFORT
ROCAFORT-CLARET
FLEURY-GIROLLET
MARILL
Bessis-SOULET
LEVY-ABECASSIS
View
Download
2022-05-22 NM klubblag 7:1 Studentenes BK 3
G. Helgemo-Grude
C. Kristof-K. Bogen
Klepp BK 1
D.Ueland-Stangeland
Jomar Undh-David Uela
View
Download
2022-05-22 2022 TURKEY SUMMER CHAMPIONSHIP SWISS-4 AVCI
AVCI-ERGIL
SESYILMAZ-MOLVA
PIQWIZ
SABA-MUFTUOGLU
AKSUYEK-PAKSOY
View
Download
2022-05-21 Italian Women Teams RR 8_9 FORNACIARI
FUSARI-ROSSANO
POMARES-GOLIN
LEVONI
GIGLIOTTI-CASTIGNANI
CHAVARRIA-PAOLUZI
View
Download
2022-05-21 NM Klubblag 6:2 Gudbrandsdal BK
Morken-Berg
G. G. Fyru-F. Johnstu
Studentenes BK 3
Stoffers-Bog
G. Helgemo-T. E. Grud
View
Download
2022-05-21 2022 TURKEY SUMMER CHAMPIONSHIP SWISS-3 BUYUK KULUP MAVI
BASARAN-SEZER
TOLUN-OZEN
NEVADA
BAKAN-SENSOY
UCUM-EROL
View
Download
2022-05-21 S 5_8 GOMBERT
GOMBERT-MOURGUE
KUREK-BEAU-FAIVRE
ROSSARD
TARTARIN-ROSSARD
ROLLAND-PUILLET
View
Download
2022-05-21 Italian Women Teams RR 7_9 LEVONI
CHAVARRIA-PAOLUZI
DUBOIN-CASTIGNANI
CANNAVALE
PISCITELLI-SACCAVINI
DE BIASIO-GENTILI
View
Download
2022-05-21 NM Klubblag 6:1 Gudbrandsdal BK
Morken-Berg
K. Fyrun-F. Johnstu
Studentenes BK 3
Helgemo-Grude
-K. Lunna
View
Download
2022-05-21 2022 TURKEY SUMMER CHAMPIONSHIP SWISS-2 BUYUK KULUP MAVI
BASARAN -SEZER
TOLUN-OZEN
ZERYA
YORUK-YAZ
BILGIN-OZBAY
View
Download
2022-05-21 Wroclaw Blue Ribbon ROUND 8_8 Poland Mikst
Dufrat-Lutosta
Buras-Sobolewska
Szlem2
Dzieka-Dzieka
Wawszczyk-Kud
View
Download
2022-05-21 S 2_6 ROCAFORT
FLEURY-GIROLLET
BITRAN-STRETZ
MARILL
SOULET-BESSIS
CABANES-MARILL
View
Download
2022-05-21 NM klubblag 5:2 Stavanger BK
Leinan-Eliassen
West-East
Klepp BK 1
Undheim-Ueland
South-K. Stangel
View
Download
2022-05-21 Wroclaw Blue Ribbon ROUND 7_8 Comfort
Kowalczews-Wr
Bajek-Szafraniec
Poland Mikst
Buras-Sobolewska
Lutosta-Dufrat
View
Download
2022-05-21 Wroclaw Blue Ribbon ROUND 5_8 Lubomino
Boche-Sztyrak
Szulejewsk-Winciorek
Mer
Mer-Spodenkiew
Gawe-Wittenbeck
View
Download
2022-05-21 2022 TURKEY SUMMER CHAMPIONSHIP swiss-1 NO FEAR
-MUSTAFA
OZBAY-BAHCECI
ISTIKLAL YOLU
KETHUDA-ALEMDAR
LULECI-USTUN
View
Download
2022-05-21 Wroclaw Blue Ribbon ROUND 6_8 Comfort
Wr-Kowalczews
Bajek-Szafraniec
Mer
Mer-Spodenkiew
Gawe-Wittenbeck
View
Download
2022-05-21 Wroclaw Blue Ribbon ROUND 6_8 Comfort
Boche-Sztyrak
Szulejewsk-Winciorek
Mer
Mer-Spodenkiew
Gawe-Wittenbeck
View
Download
2022-05-21 Wroclaw Blue Ribbon ROUND 4_8 Vice-senior
Paj-North
Walczak-Zawi
Lubomino
Wiciorek-Szulejewsk
South-North
View
Download
2022-05-21 S 3_8 GOMBERT
KUREK-BEAU-FAIVRE
Mme CLEMEN-Mme LEVY
ROSSARD
ROLLAND-PUILLET
Mme BESSIS-Mme AVON
View
Download
2022-05-21 Italian Women Teams 2022 RR 6_9 DALLI CARDILLO
MARCELLI-DALLI CARD
TAGLIAFERR-BENEDETTI
AZZOLINI
GIANARDI-AZZOLINI
SARNIAK-KAZMUCHA
View
Download
2022-05-21 Wroclaw Blue Ribbon ROUND 3_8 Vitas
Klukowski-Zatorski
Ola-Vainikonis
K2 Rebid
Paluchowsk-
Makarewicz-Czajka
View
Download
2022-05-21 NM Klubblag 5:1 Stavanger BK
Larsen-Skimmeland
A. Nesdal-G. Rekstad
Klepp BK 1
Ueland-Stangeland
J. Undheim-David Uela
View
Download
2022-05-21 Wroclaw Blue Ribbon ROUND 2_8 Vitas
Klukowski-Zatorski
Ola-Vainikonis
WITEK
Witek-Lichawski
South-North
View
Download
2022-05-21 S 6_6 ROCAFORT
ROCAFORT-CLARET
BITRAN-STRETZ
COUNIL
LE PODER-MAURIN
KASLER-COUNIL
View
Download
2022-05-20 Italian Women Teams RR 5_9 CANNAVALE
DE BIASIO-GENTILI
SACCAVINI-PISCITELLI
CIVIDIN
PECCHIA-CATOLLA
LAPINI-CIVIDIN
View
Download
2022-05-20 ITALIAN WOMEN TEAMS RR 4_9 MIROLLI
CUPELLINI-CATTANI
BUZZATTI-CESARI
SORESINI
MORELLI-SORESINI
PISANI-ROMANO
View
Download
2022-05-20 NM klubblag 4:2 Klepp BK 5
Hauge-Herland
K. Baumann-J. E. Olse
Studentenes BK 3
Stoffers-Bog
-K. Lunna
View
Download
2022-05-20 ITALY WOMEN TEAMS RR 3_9 AZZOLINI
AZZOLINI-GIANARDI
SARNIAK-KAZMUCHA
LEVONI
CASTIGNANI-DUBOIN E
CHAVARRIA-PAOLUZI
View
Download
2022-05-20 NM klubblag 4:1 Klepp BK 5
Hauge-Herland
Fj-
Studentenes BK 3
Helgemo-Grude
Stoffers-Bog
View
Download
2022-05-20 S 5_6 ROCAFORT
BITRAN-STRETZ
FLEURY-GIROLLET
COUNIL
KASLER-COUNIL
LE PODER-MAURIN
View
Download
2022-05-20 NM klubblag 2:2 Gudbrandsdal BK
Morken-Berg
K. Fyrun-F. Johnstu
Klepp BK 1
Undheim-Ueland
Daniel Uel-K. Stangel
View
Download
2022-05-20 NM Klubblag 2:1 Gudbrandsdal BK
Morken-Berg
K Fyrun-F. Johnstu
Klepp BK 1
Ueland-Stangeland
Undheim-David Uela
View
Download
2022-05-20 S 4_6 MARILL
CABANES-MARILL
BESSIS-SOULET
MEJANE
LAGADEC-LARIVIERE
MEJANE-DUMAZET
View
Download
2022-05-19 Italian Women Teams 2022 RR 2_9 NARDULLO
BURGIO-NOVO
BURATTI-AGHEMO
FORNACIARI
POMARES-GOLIN
FUSARI-ROSSANO
View
Download
2022-05-19 NM klubblag 1:2 Stundentes BK 1
hegge-J
Johansen-Simonsen
Studentenes BK 3
Stoffer-bog
Helgermo-Gruded
View
Download
2022-05-19 ITALIAN WOMEN TEAMS RR 1_9 CANNAVALE
SACCAVINI-PISCITELLI
CANNAVALE-TORIELLI
LICURSI
DE GOTZEN-BALSAMO
LICURSI-DE FALCO
View
Download
2022-05-19 NM klubblag 1:1 Stundentenes BK 1
Kristoffer-Ronny J
L. A Johan-S. F. Simo
Studentenes BK 3
Geir Helge-Tor Eivind
-K. Lunna
View
Download
2022-05-19 S 3_6 ROCAFORT
BITRAN-STRETZ
ROCAFORT-CLARET
COUNIL
LE PODER-MAURIN
KASLER-COUNIL
View
Download
2022-05-19 NM klubblag 3_2 Stavanger BK
Larsen-Skimmeland
Leinan-Eliassen
Krager
V-Johansson
Laingen-Ausland
View
Download
2022-05-19 S 2_6 MARILL
CABANES-MARILL
West-East
MEJANE
LARIVIERE-LAGADEC
South-North
View
Download
2022-05-19 S 1_6 MARILL
LEVY-ABECASSIS
BESSIS-SOULET
MEJANE
LEGRAS-SAHAL
MEJANE-DUMAZET
View
Download
2022-05-19 NM klubblag 3_2 Stavanger BK
Skimmeland-Larsen
Leinan-Eliassen
Krager
V-Johansson
Laingen-Ausland
View
Download
2022-05-19 NM klubblag 3_1 Stavanger BK
Nesdal-Rekstad
West-Erik
Krager
Laingen-Ausland
South-Frode
View
Download
2022-05-18 Final M Andra halvlek Bahaj
Palmgren-Lindblom
Alfredsson-Stokka
Top Bridge
Bertheau-Weiler
Morath-
View
Download
2022-05-18 Final M Halvlek 1 Bahaj
Palmgren-Lindblom
Fredrik Al-Yvonne Sto
Top Bridge
Morath-
Kathrine B-Mattias We
View
Download
2022-05-18 Final M Halvlek 1 Bahaj
Palmgren-Lindblom
Fredrik Al-Yvonne Sto
Top Bridge
Morath-
Kathrine B-Mattias We
View
Download
2022-05-15 Final MK Netherlands Onstein 2 -Onstein 3 3_3 Onstein 2
Molenaar-Verbeek
vLankveld-vdBos
Onstein 3
Tijssen-Kiljan
Sprinkhuiz-Mendes de
View
Download
2022-05-15 Final MK Netherlands Onstein 2 - Onstein 3 2_3 Onstein 2
Molenaar-TVerbeek
vLankveld-vdBos
Onstein 3
Sprinkhuiz-Guy Mendes
Tijssen-Kiljan
View
Download
2022-05-15 kadraU20_21_22 ROUND 14_4 HOME
Zalewska-Cichy
West-East
AWAY
Bakalarski-Szemik
South-North
View
Download
2022-05-15 kadraU20_21_22 ROUND 14_4 HOME
Kuflowski-Kurlit
West-East
AWAY
Cha-Nawrocki
South-North
View
Download
2022-05-15 Shree Cement Championships 2022 Final 4_4 Team Fenesta
Chotan-Kachchu
KAUSHIK M-BADAL D
Hope & Pray
Bhaskar-Sukanta
SHAMBHU G-J.N.ROY
View
Download
2022-05-15 kadraU20_21_22 ROUND 13_4 HOME
Le-Dziuba
West-East
AWAY
Cichy-Zalewska
South-North
View
Download
2022-05-15 kadraU20_21_22 ROUND 13_4 HOME
Bukat-Stasik
West-East
AWAY
Chalupnicz-Nawrocki
South-North
View
Download
2022-05-15 Polish Open Trials ROUND 7_7 PAIRS
Araszkiewi-Kotorowicz
West-East
TOURNAMENT
Gawel-Jagniewski
South-North
View
Download
2022-05-15 kadraU20_21_22 ROUND 13_4 HOME
Bakalarski-Szemik
West-East
AWAY
Kurlit-Kuflowski
South-North
View
Download
2022-05-15 kadraU20_21_22 ROUND 12_4 HOME
Bukat-Stasik
West-East
AWAY
Cichy-Zalewska
South-North
View
Download
2022-05-15 kadraU20_21_22 ROUND 12_4 HOME
Le-Dziuba
West-East
AWAY
Pietrzak-Okrzesik
South-North
View
Download
2022-05-15 Final MK Netherlands Onstein 2- Onstein 3 1_3 't Onstein 2
DMolenaar-T Verbeek
vLankveld-vdBos
't Onstein 3
Sprinkhuiz-Guy Mendes
Tijssen-Kiljan
View
Download
2022-05-15 kadraU20_21_22 ROUND 12_4 HOME
Bakalarski-Szemik
West-East
AWAY
Chalupnicz-Nawrocki
South-North
View
Download
2022-05-15 Shree Cement Championships 2022 Final 3_4 Team Fenesta
Chotan-Kachchu
KOUSHIK-BADAL
Hope & Pray
Bhaskar-Sukanta
SHAMBHU-J.NROY
View
Download
2022-05-15 kadraU20_21_22 ROUND 11_4 HOME
Dziuba-Lesniewski
West-East
AWAY
Bukat-Stasik
South-North
View
Download
2022-05-15 kadraU20_21_22 ROUND 11_4 HOME
Nawrocki-Cha
West-East
AWAY
Bakalarski-Szemik
South-North
View
Download
2022-05-15 Shree Cement Championships 2022 Final 2_4 Team Fenesta
Chotan-Kachchu
KOUSHIK M-BADAL DAS
Hope & Prey
Bhaskar-Sukanta
SHAMBHU-J.N.ROY
View
Download
2022-05-15 Shree Cement Championships 2022 Final 1_4 Team Fenesta
Chotan-Kachchu
RANJAN-RICHA
Hope & Prey
Bhaskar-Sukanta
SHAMBHU-J. N. ROY
View
Download
2022-05-14 kadraU20_21_22 ROUND 10_3 HOME
Zalewska-Cichy
West-East
AWAY
Kurlit-Kuflowski
South-North
View
Download
2022-05-14 kadraU20_21_22 ROUND 10_3 HOME
Nawrocki-Cha
West-East
AWAY
Le-Dziuba
South-North
View
Download
2022-05-14 Polish Open Trials ROUND 6_7 PAIRS
Patreuha-Golebiowsk
West-East
TOURNAMENT
Gawel-Jagniewski
South-North
View
Download
2022-05-14 kadraU20_21_22 ROUND 10_3 HOME
Stasik-Bukat
West-East
AWAY
Okrzesik-Pietrzak
South-North
View
Download
2022-05-14 Polish Open Trials ROUND 5_7 PAIRS
Gawel-Jagniewski
West-East
TOURNAMENT
Sobczak-Marcinowsk
South-North
View
Download
2022-05-14 kadraU20_21_22 ROUND 9_3 HOME
Bakalarski-Szemik
West-East
AWAY
Le-Dziuba
South-North
View
Download
2022-05-14 kadraU20_21_22 ROUND 9_3 HOME
Okrzesik-Pietrzak
West-East
AWAY
Chalupnicz-Nawrocki
South-North
View
Download
2022-05-14 kadraU20_21_22 ROUND 9_3 HOME
Zalewska-Cichy
West-East
AWAY
Stasik-Bukat
South-North
View
Download
2022-05-14 kadraU20_21_22 ROUND 8_3 HOME
Chalupnicz-Nawrocki
West-East
AWAY
Cichy-Zalewska
South-North
View
Download
2022-05-14 kadraU20_21_22 ROUND 8_3 HOME
Kurlit-Kuflowski
West-East
AWAY
Stasik-Bukat
South-North
View
Download
2022-05-14 kadraU20_21_22 ROUND 8_3 HOME
Bakalarski-Szemik
West-East
AWAY
Okrzesik-Pietrzak
South-North
View
Download
2022-05-14 kadraU20_21_21 ROUND 7_4 HOME
Kurlit-Kuflowski
West-East
AWAY
Zalewska-Cichy
South-North
View
Download
2022-05-14 kadraU20_21_21 ROUND 7_4 HOME
Chalupnicz-Nawrocki
West-East
AWAY
Bukat-Stasik
South-North
View
Download
2022-05-14 SF MK Netherlands Onstein 2 - Theseus 1 3_3 Onstein 2
Molenaar-Verbeek
vLankveld-vd Bos
Theseus 1
Brink-Keller
de Roos-de Donder
View
Download
2022-05-14 SF MK Netherlands Onstein 1-Onstein 3 3_3 Onstein 1
L Verhees-RvProoijen
Bart Nab-B Drijver
Onstein 2
Sprinkhuiz-Guy Mendes
L Tijssen-V Kiljan
View
Download
2022-05-14 kadraU20_21_21 ROUND 7_4 HOME
Lesniewski-Dziuba
West-East
AWAY
Bakalarski-Szemik
South-North
View
Download
2022-05-14 bridge kilpailu Round 1_10 tiimi 1
Liisa-Janne
West-East
tiimi 2
maria-pekka
South-North
View
Download
2022-05-14 Shree Cement Championships 2022 SF 4_4 Hope & Prey
Sukanta-Bhaskar
SHAMBHO G-J.N.ROY
Baneet
Baneet-Rana Roy
KINSHUK B-ANIRBAN M
View
Download
2022-05-14 Polish Open Trials ROUND 4_7 PAIRS
Araszkiewi-Kotorowicz
West-East
TOURNAMENT
Marcinowsk-Sobczak
South-North
View
Download
2022-05-14 kadraU20_21_21 ROUND 6_4 HOME
Nawrocki-Cha
West-East
AWAY
Le-Dziuba
South-North
View
Download
2022-05-14 SF MK Netherlands Onstein 1-Onstein 3 2_3 Onstein 1
L Verhees-RvProoijen
Bart Nab-B Drijver
Onstein 3
Sprinkhuiz-Guy Mendes
L Tijssen-V Kiljan
View
Download
2022-05-14 kadraU20_21_21 ROUND 6_4 HOME
Okrzesik-Pietrzak
West-East
AWAY
Cichy-Zalewska
South-North
View
Download
2022-05-14 Shree Cement Championships 2022 SF 3_4 Hope & Prey
Sukanta-Bhaskar
SHAMBO G-J.N.ROY
Baneet
Baneet-Rana Roy
KINSHUK B-ANIRBAN M
View
Download
2022-05-14 kadraU20_21_21 ROUND 6_4 HOME
Bakalarski-Szemik
West-East
AWAY
Kurlit-Kuflowski
South-North
View
Download
2022-05-14 SF Meesterklasse 2_3 Onstein 2
Molenaar-Verbeek
vLankveld-vd Bos
Theseus 1
De Roos-De Donder
Klepke-Schreuder
View
Download
2022-05-14 kadraU20_21_21 ROUND 5_4 HOME
Okrzesik-Pietrzak
West-East
AWAY
Bakalarski-Szemik
South-North
View
Download
2022-05-14 kadraU20_21_21 ROUND 5_4 HOME
Bukat-Stasik
West-East
AWAY
Le-Dziuba
South-North
View
Download
2022-05-14 kadraU20_21_21 ROUND 5_4 HOME
Kuflowski-Kurlit
West-East
AWAY
Chalupnicz-Nawrocki
South-North
View
Download
2022-05-14 Polish Open Trials ROUND 4_7 PAIRS
Araszkiewi-Kotorowicz
West-East
TOURNAMENT
Marcinowsk-Sobczak
South-North
View
Download
2022-05-14 Shree Cement Championships 2022 SF 2_4 Hope & Prey
Sukanta-Bhaskar
SHAMBO G-J.N.ROY
Baneet
Baneet-Rana Roy
KINSHUK-ANIRBAN
View
Download
2022-05-14 kadraU20_21_21 ROUND 4_4 HOME
Bukat-Stasik
West-East
AWAY
Kuflowski-Kurlit
South-North
View
Download
2022-05-14 SF MK Netherlands Onstein 1-Onstein 3 1-3 Onstein1
B Nab-B Drijver
S de Wijs-B Muller
Onstein 2
Sprinkhuiz-Guy Mendes
L Tijssen-V Kiljan
View
Download
2022-05-14 SF Meesterklasse 1_3 Onstein 2
Molenaar-Verbeek
vLankveld-vd Bos
Theseus 1
De Roos-De Donder
N Brink-Keller
View
Download
2022-05-14 kadraU20_21_21 ROUND 4_4 HOME
Zalewska-Cichy
West-East
AWAY
Bakalarski-Szemik
South-North
View
Download
2022-05-14 Shree Cement Championships 2022 SF 1_4 Maya Meera Sneha
Subrata -Sukumal
SANJIT-BINOD
Team Fenesta
Chotan-Kachchu
RANJAN-RICHA
View
Download
2022-05-14 Polish Open Trials ROUND 3_7 PAIRS
Gawel-Jagniewski
West-East
TOURNAMENT
Patreuha-Jassem
South-North
View
Download
2022-05-14 SF Meesterklasse 2_3 Onstein 2
Molenaar-Verbeek
vLankveld-vd Bos
Theseus 1
De Roos-De Donder
N Brink-Keller
View
Download
2022-05-14 Shree Cement Championships 2022 QF Tie-break Hope & Prey
Sukanta-Bhaskar
SAMBHO G-J.N.ROY
Shree Cement
Milind-Arun Bapat
UTTAM G-RAVI G
View
Download
2022-05-14 Shree Cement Championships 2022 QF 3_3 Hope & Prey
Sukanta-Bhaskar
SHAMBHO-J.N.ROY
Shree Cement
Milind-Arun Bapat
UTTAM G-RAVI G
View
Download
2022-05-14 Shree Cement Championships 2022 QF 2_3 Maya Meera Sneha
Sandip-P.Roy
Subrata -Sukamal
R L Sanghi
Babli-Joyrup
S.K.Moin-Sunil
View
Download
2022-05-13 kadraU20_21_21 ROUND 3_3 HOME
Zalewska-Cichy
West-East
AWAY
Chalupnicz-Nawrocki
South-North
View
Download
2022-05-13 kadraU20_21_21 ROUND 3_3 HOME
Pietrzak-Okrzesik
West-East
AWAY
Bukat-Stasik
South-North
View
Download
2022-05-13 kadraU20_21_21 ROUND 3_3 HOME
South-North
Kuflowski-Kurlit
AWAY
West-East
Dziuba-Le
View
Download
2022-05-13 Polish Open Trials ROUND 2_2 PAIRS
Patreuha-Jassem
West-East
TOURNAMENT
Sobczak-Marcinowsk
South-North
View
Download
2022-05-13 kadraU20_21_21 ROUND 2_3 HOME
Stasik-Bukat
West-East
AWAY
Bakalarski-Szemik
South-North
View
Download
2022-05-13 kadraU20_21_21 ROUND 2_3 HOME
South-North
Cichy-Zalewska
AWAY
West-East
Okrzesik-Pietrzak
View
Download
2022-05-13 kadraU20_21_21 ROUND 2_3 HOME
Kuflowski-Kurlit
West-East
AWAY
Dziuba-Lesniewski
South-North
View
Download
2022-05-13 kadraU20_21_21 ROUND 1_3 HOME
Bakalarski-Szemik
West-East
AWAY
Stasik-Bukat
South-North
View
Download
2022-05-13 kadraU20_21_21 ROUND 1_3 HOME
Zalewska-Cichy
West-East
AWAY
Dziuba-Lesniewski
South-North
View
Download
2022-05-13 kadraU20_21_21 ROUND 1_3 HOME
South-North
Okrzesik-Pietrzak
AWAY
West-East
Kurlit-Kuflowski
View
Download
2022-05-13 Polish Open Trials ROUND 1_2 PAIRS
Sobczak-Marcinowsk
West-East
TOURNAMENT
Patreuha-Golebiowsk
South-North
View
Download
2022-05-03 Spring Fours Final Stanza 7 of 8 Orca
Zia-Crouch
Allfrey-Robson
Hinden
F Hinden-Jagger
Forrester-Osborne
View
Download
2022-05-03 Spring Fours Final Stanza 6 of 8 Orca
Allfrey-Robson
Zia-Crouch
Hinden
Allerton-Jagger
Forrester-Osborne
View
Download
2022-05-03 Spring Fours Final Segment 5_8 Orca
Zia-Crouch
Erichsen-Plackett
Hinden
F Hinden-Jagger
Forrester-Osborne
View
Download
2022-05-03 Spring Fours Final Stanza 4 of 8 Orca
Allfrey-Robson
Erichsen-Plackett
Hinden
F Hinden-Jagger
Forrester-Osborne
View
Download
2022-05-03 Sprring Fours Final Segment 3 of 8 Orca
Zia-Crouch
Erichsen-Plackett
Hinden
Forrester-Osborne
Jagger-Hinden
View
Download
2022-05-03 Spring Fours Final Stanza 2 of 8 Orca
Zia-Crouch
Allfrey-Robson
Hinden
Forrester-Osborne
Jagger-Allerton
View
Download
2022-05-03 Spring Fours Final Segment 1 of 8 Orca
Allfrey-Robson
Erichsen-Plackett
Hinden
Forrester-Osborne
Jagger-Allerton
View
Download
2022-05-02 Spring Fours Semi Final Segment 4 of 4 Orca
Zia-Crouch
Allfrey-Robson
Black
McIntosh-Paske
M Rimstedt-O Rimstedt
View
Download
2022-05-02 Spring Fours Semi Final Stanza 3 of 4 Orca
Zia-Crouch
Allfrey-Robson
Black
Ola R-Mikael R
Black-Gold
View
Download
2022-05-02 Schapiro 4s SF Stanza 3 Castner
Castner-King
Welland-Auken
Hinden
Forrester-Osborne
Jagger-Hinden
View
Download
2022-05-02 Schapiro 4s SF Stanza 2 Castner
Castner-King
Welland-Auken
Hinden
Forrester-Osborne
Jagger-Hinden
View
Download
2022-05-02 Spring Fours Semi Final Stanza 2 of 4 Orca
Erichsen-Plackett
Zia-Crouch
Black
McIntosh-Paske
Black-Gold
View
Download
2022-05-02 Schapiro 4s SF Stanza 1 Castner
K Castner-Auken
Castner-King
Hinden
Allerton-Jagger
Forrester-Osborne
View
Download
2022-05-02 Spring Fours Semi Final Orca
Erichsen-Plackett
Allfrey-Robson
Black
McIntosh-Paske
M Rimstedt-O Rimstedt
View
Download
2022-05-02 Schapiro 4s QF Stanza 4 de Botton
Charlse-Hoftinska
Townsend-Bakhshi
Orca
Zia-Crouch
Erichsen-Plackett
View
Download
2022-05-02 Spring Fours Stanza 4 of 4 Ireland
Moran-Carroll
Mesbur-Fitzgibbon
Kastner
Kastner-King
Welland-Auken
View
Download
2022-05-02 Schapiro Spring 4s QF Stanza 3 De Botton
Charlse-Hoftaniska
Townsend-Bakhshi
Orca
Robson-Allfrey
Zia-Crouch
View
Download
2022-05-02 Schapiro Spring Foursomes QF Stanza 3 Ireland
Boland-Hanlon
Moran-Carroll
Castner
Kastner-King
Welland-Auken
View
Download
2022-05-02 Schapiro Spring Fours QF Stanza 2 de Botton
Charlsen-Hoftaniska
Malinowski-De Botton
Orca
Zia-Crouch
Erichsen-Plackett
View
Download
2022-05-02 Schapiro Spring Fours QF Stanza 2 Ireland
Conor Bola-Tom Hanlon
Mesbur-Fitzgibbon
Castner
Kevin Cast-Phil King
Welland-Auken
View
Download
2022-05-02 Schapiro Spring Fouresomes Round 5 Stanza 1 De Botton
Charlsen-Hoftaniska
Townsend-Bakhshi
ORCA
Allfrey-Robson
Erichsen-Plackett
View
Download
2022-05-02 Shapiro QFB Stanza 1 of 4 Ireland
Mark Moran-John Carro
Mesbur-Fitzgibbon
Castner
Phil King-Kevin Cast
Welland-Auken
View
Download
2022-05-02 ANOT Finals 4 of 4 WILLIAMS
WILLIAMS-JACOB
MILL-COUTTS
DALLEY
NUNN-DALLEY
DOECKE-JENNER-O'S
View
Download
2022-05-02 ANOT Finals 3 of 4 WILLIAMS
WILLIAMS-JACOB
MILL-COUTTS
DALLEY
DOECKE-JENNER-O'S
DALLEY-NUNN
View
Download
2022-05-02 ANOT Final 2 of 4 WILLIAMS
COUTTS-Mill
WILLIAMS-JACOB
Dalley
NUNN-DALLEY
DOECKE-JENNER-O'S
View
Download
2022-05-02 ANOT Final 1 of 4 Williams
WILLIAMS-JACOB
Mill-Coutts
Dalley
DOECKE-JENNER-O'S
Dalley-Nunn
View
Download
2022-05-01 Israel Team Trials Final 6 (7) Birman
Levin-Roll
Padon-Birman
Bareket
Lengy-Bareket
Udi-Toli
View
Download
2022-04-25 Italian Teams Championships RR 9_9 FORNACIARI
VIVALDI-ROSSANO
SILINGARDI-MATTIOLI
SANGIORGIO
SANGIORGIO-FERRARI
GERLI-BOLDRINI
View
Download
2022-04-24 Italian Teams Championships RR 8_9 ANDREOLI
DANIELI-DALLA VERI
TAMBURI-CAITI
SANGIORGIO
SANGIORGIO-FERRARI
GERLI-BOLDRINI
View
Download
2022-04-24 Danmark - Slutspil 2022 - Finale 4 af 4 Schou
Boesgaard-HC Nielsen
Larsen-Jensen
Norris
Norris-Marquardse
Lahrman-Blakset
View
Download
2022-04-24 Umfer H
Hermann-Kalli
Kristj-Gunnlaugur
Grant Thornton
Gu-Svenni
Sverrir Kr-Hrannar E
View
Download
2022-04-24 Italian Teams Championships RR 7_9 BORTOLETTI
FANTONI-MORITSCH
BORTOLETTI-DE FALCO
LANZAROTTI
SEMENTA-ZALESKI
DELLE CAVE-MONTANARI
View
Download
2022-04-24 Umfer Grant Thornton
Sverrir-Hrannar
Gu-Sveinn E
J.E. Skjanni
Karl-S
-Haukur I
View
Download
2022-04-24 Danmark - Slutspil 2022 - Finale 3 af 4 Schou
Boesgaard-HC Nielsen
Hansen-Schou
Norris
Norris-Marquardse
Lahrmann-Blakset
View
Download
2022-04-24 Umfer H
Kristj-Gulli
Karl Gr. K-Hlynur A
J.E Skjanni
L-Haukur
Snorri K-J
View
Download
2022-04-24 Kadra Mikst ROUND 15_15 HOME
Marks-Ogloblin
West-East
AWAY
Buras-Sobolewska
South-North
View
Download
2022-04-24 Kadra Mikst ROUND 14_15 HOME
Marks-Ogloblin
West-East
AWAY
Wasiak-Moszczynsk
South-North
View
Download
2022-04-24 NBF 1_divisjon 11 Charlsen
Charlsen-Hoftaniska
Andresen-Helgemo
Kindsbekken
Tundal-Kvangraven
Kindsbekke-Voll
View
Download
2022-04-24 Danmark - Slutspil 2022 - Finale 2 af 4 Schou
Boesgaard-HC Nielsen
Larsen-Jensen
Norris
Lahrmann-L.Blakset
Buus Th-Hemberg
View
Download
2022-04-24 Italian Teams Championships RR 6_9 VINCI
MADALA-DUBOIN
VERSACE-LAURIA
ANDREOLI
CAITI-TAMBURI
CORADUCCI-ANDREOLI
View
Download
2022-04-24 Kadra Mikst ROUND 13_15 HOME
Marks-Ogloblin
West-East
AWAY
Golebiowsk-Sikora
South-North
View
Download
2022-04-24 Danmark - Slutspil 2022 - Finale 1 af 4 Schou
M.Larsen-S.A.Jensen
Hansen-Schou
Norris
Marquardse-Norris
Buus Th.-Hemberg
View
Download
2022-04-24 NBF 1_divisjon 10:2 Hogstad
-Hogstad
Frydenberg-Bergheim
Charlsen
Helgemo-Andresen
Charlsen-Hoftaniska
View
Download
2022-04-23 Italian Teams Championships RR 5_9 VINCI
HUGONY-VINCI
MADALA-DUBOIN
SANGIORGIO
SANGIORGIO-FERRARI
GERLI-BOLDRINI
View
Download
2022-04-23 Danmark - Slutspil 2022 - Semifinale B 4 af 4 Pharmaservice
S.Bilde-M.Bilde
Graversen-Raulund
Norris
JB Thomsen-Hemberg
Lahrman-Blakset
View
Download
2022-04-23 Danmark - Slutspil - Semifinale A Sektion 4 af 4 Schou
Hansen-Schou
HC Nielsen-Boesgaard
Schaltz
Nicolajsen-Christians
M. Schaltz-M. Bruun
View
Download
2022-04-23 Italian Teams Championships RR 4_9 SANGIORGIO
BOLDRINI-GERLI
C CUCCORES-CUCCORESE
DE MICHELIS
BURATTI-FAILLA
MANNO-DI FRANCO
View
Download
2022-04-23 MUTTON CUP 3 Team 1
ME HERNAND-F GODED
West-East
Team 2
HANNON-BOWDERY
South-North
View
Download
2022-04-23 NMB 1_ DIVISION 10:1 HOGSTAD
-Hogstad
Frydenberg-Bergheim
CHARLSEN
Charlsen-Hoftaniska
Helgemo-Andresen
View
Download
2022-04-23 Kadra Mikst ROUND 12_15 HOME
Hutyra-Kazmucha
West-East
AWAY
Wasiak-Moszczynsk
South-North
View
Download
2022-04-23 Umfer M
Stefan-Omar
Gu-R
InfoCapital
Asgeir-Adalsteinn
Gu-Bjarni
View
Download
2022-04-23 Danmark - Slutspil 2022 - Semifinale A Sektion 3 af 4 Schou
M-Sejr Jense
HC Nielsen-Boesgaard
Schaltz
P Schaltz-D Schaltz
M. Schaltz-M. Bruun
View
Download
2022-04-23 Kadra Mikst ROUND 11_15 HOME
Ocylok-Szymaszczy
West-East
AWAY
Buras-Sobolewska
South-North
View
Download
2022-04-23 NBF 1_ DIVISION MATCH 9 CHARLSEN
Charlsen-Hoftaniska
Andresen-Helgemo
KIPPE
Ringseth-I Berg
Hegge-Kippe
View
Download
2022-04-23 Danmark - Slutspil 2022 - Semifinale B 3 af 4 Pharmaservice
E.Jepsen-M.Bilde
Graversen-Raulund
Norris
Marquardse-Norris
Lahrman-Blakset
View
Download
2022-04-23 Danmark - Slutspil 2022 - Semifinale B 2 af 4 Pharmaservice
S.Bilde-M.Bilde
Graversen-Raulund
Norris
Marquardse-Norris
Larhman-Blakset
View
Download
2022-04-23 Danmark - Slutspil 2022 - Semifinale A Sektion 2 af 4 Schou
Hansen-Schou
M. Larsen-S. Jensen
Schaltz
Nikolajsen-Christians
M. Bruun-M. Schaltz
View
Download
2022-04-23 Umfer J.E Skjanni
Karl-S
-Haukur
M
Hlynur-J
Stef-
View
Download
2022-04-23 Italian Teams Championships RR 3_9 DE MICHELIS
MANNO-DI FRANCO
DE MICHELI-CEDOLIN
ANDREOLI
CAITI-TAMBURI
DANIELI-DALLA VERI
View
Download
2022-04-23 Kadra Mikst ROUND 10_15 HOME
Dufrat-Lutostansk
West-East
AWAY
Golebiowsk-Sikora
South-North
View
Download
2022-04-23 Danmark Slutspil 2022 - Semifinale B 1 af 4 Pharmaservice
E.Jepsen-M.Bilde
Graversen-Raulund
Norris
Marquardse-Norris
Thomsen-Hemberg
View
Download
2022-04-23 Umfer J.E Skjanni
-Haukur
Snorri-J
Grant Thornton
Gu-Sveinn
Stef-Magn
View
Download
2022-04-23 NBF 1_ DIVISION 8:2 JOHANSEN
Johansen-S Simonsen
Fasting-Lie
BOG
Fyrun-S Evenstad
Forfod-Lunna
View
Download
2022-04-23 Danmark - Slutspil 2022 - Semifinale A Sektion 1 af 4 Schou
Hansen-Schou
HC Nielsen-Boesgaard
Schaltz
Schaltz-Bruun
P. Schaltz-D. Schaltz
View
Download
2022-04-23 NBF 1_ DIVISION 8:1 JOHANSEN
C Bakke-TE Grude
Fasting-Lie
BOG
Forfort-Lunna
Van Overbe-Bog
View
Download
2022-04-23 Kadra Mikst ROUND 9_15 HOME
Marks-Ogloblin
West-East
AWAY
Dufrat-Lutostansk
South-North
View
Download
2022-04-23 Kadra Mikst ROUND 8_15 HOME
Golebiowsk-Sikora
West-East
AWAY
Modrzejews-Kowalska
South-North
View
Download
2022-04-23 NBF 1_ DIVISION 7:2 CHARLSEN
Charlsen-Hoftaniska
Andresen-Helgemo
JOHANSEN
C Bakke-TE Grude
Johansen-Simonsen
View
Download
2022-04-22 Italian Teams Championships RR 2_9 DE MICHELIS
BURATTI-FAILLA
MANNO-DI FRANCO
BORTOLETTI
FANTONI-MORITSCH
DONATI-PERCARIO
View
Download
2022-04-22 NBF 1_ DIVISION 7:1 CHARLSEN
Charlsen-Hoftaniska
Andresen-Helgemo
JOHANSEN
Johansen-Simonsen
Bakke-Grude
View
Download
2022-04-22 Umfer H
Karl-Hlynur
Hemmi-Gulli
J.E Skjanni
Thorlakur-Haukur
Snorri-J
View
Download
2022-04-22 MUTTON CUP 2 Team 1
DEBBAGE-GEORGE
West-East
Team 2
ARMSTRONG-GAULD
South-North
View
Download
2022-04-22 NBF 1_DIVISION 6:2 KIPPE
Aal-P Eide
Hegge-Kippe
HOGSTAD
A -Hogstad
Frydenberg-Bergheim
View
Download
2022-04-22 Kadra Mikst ROUND 7_15 HOME
Marks-Ogloblin
West-East
AWAY
Sztyrak-Czajka
South-North
View
Download
2022-04-22 Umfer Birkir J
Gu-Steinar J
Birkir-Ragnar
J.E. Skjanni
Karl-S
-Haukur
View
Download
2022-04-22 Italian Teams Championships RR 1_9 VINCI
VERSACE-LAURIA
VINCI-HUGONY
VECCHI
CALDARELLI-MANCINI
VECCHI-FREDDIO
View
Download
2022-04-22 Kadra Mikst ROUND 6_15 HOME
Marks-Ogloblin
West-East
AWAY
Narkiewicz-Zareba
South-North
View
Download
2022-04-22 Umfer InfoCapital
-Adalsteinn
Sverrir -Matth
Birkir J
Birkir-Ragnar
Steinar-Bj
View
Download
2022-04-22 Umfer Birkir J
-Adalsteinn
Sverrir -Matth
J.E. Skjanni
Birkir-Ragnar
Steinar-Bj
View
Download
2022-04-22 Umfer H
Hermann-A
Kristj-Gunnlaugur
Eyjapeyjar
Arnon-Gunnar
Ari-Egill
View
Download
2022-04-21 Umfer T
Sk-Bergur
Helgi-Vignir
H
Karl G-Hlynur
Gulli S-Hermann
View
Download
2022-04-21 MUTTON CUP 1 Team 1
J HACKETT-SANDFORD
West-East
Team 2
CROSWELL-G GODED
South-North
View
Download
2022-04-21 Umfer H
Kristj-Gulli S
Hermann-Hlynur A
M
Gu-R
J-Hlynur G
View
Download
2022-04-21 Umfer M
J-Hlynur
Gu-R
Grant Thornton
Gu-Svenni
Sverrir -Hrannar
View
Download
2022-04-21 Novi Sad Bridge Festival Finals Budapest
Brkljacic-Mestric
West-East
SHS Bridge
Honti-Bodis
South-North
View
Download
2022-04-21 Bridge Festival Novi Sad Semi Finals SHS
South-North
West-East
Budapest
West-East
South-North
View
Download
2022-04-21 Umfer J.E. Skjanni
Karl Sigur-S
Snorri-J
InfoCapital
-A
Gu-Bjarni E
View
Download
2022-04-21 Bridge Festuval Novi Sad Semi Finals SHS
South-North
West-East
Budapest I
West-East
South-North
View
Download
2022-04-21 Umfer M
Karl Sigur-S
Snorri-J
Grant Thornton
-A
Gu-Bjarni E
View
Download
2022-04-21 Novi Sad Bridge Festival Semi finals Budapest I
South-North
West-East
Repka
West-East
South-North
View
Download
2022-04-20 Novi Sad Bridge Festival Qualifications 7_7 ISE
Himani-Rajeev
Atila-Martin
Repka
Vidovic-Ferenca
Goran Draz-Ivan Bilus
View
Download
2022-04-20 Novi Sad Bridge Festival Qualifications 7_7 ISE
DUMBOVICH-HARSANYI
West-East
Repka
Himani-Rajeev
South-North
View
Download
2022-04-20 Novi Sad Bridge Festival Qualifications 6_7 Budapest
DUMBOVICH-HARSANYI
West-East
ISE
Himani-Rajeev
South-North
View
Download
2022-04-20 Novi Sad Bridge Festival Qualifications 5_7 Budapest
DUMBOVICH-HARSANYI
West-East
Repka
VIDOVIC-FERENCA
South-North
View
Download
2022-04-16 2022 KIS DORTLU FINALI 4_4 OUTSIDERS
I.KANDEMIR-BASKAN
OZKURT-SOHTORIK
SAYIN ABIM
KUBAC-YILMAZ
ZORLU-UCAR
View
Download
2022-04-16 2022 KIS DORTLU FINALI 3_4 OUTSIDERS
I.KANDEMIR-BASKAN
OZKURT-SOHTORIK
SAYIN ABIM
KUBAC-YILMAZ
ZORLU-UCAR
View
Download
2022-04-16 2022 KIS DORTLU FINALI Untitled segment OUTSIDERS
BASKAN-I.KANDEMIR
OZKURT-SOHTORIK
SAYIN ABIM
KUBAC-YILMAZ
ZORLU -UCAR
View
Download
2022-04-16 IZMIR KIS 4 LU PLAYOFF A FINAL 5_5 SMYRNA
BASKAN-I.KANDEMIR
OZKURT-SOHTORIK
NEVADA
KUBAC-YILMAZ
ZORLU-UCAR
View
Download
2022-04-16 2022 KIS DORTLU FINALI Untitled segment OUTSIDERS
BASKAN-I.KANDEMIR
OZKURT-SOHTORIK
SAYIN ABIM
KUBAC-YILMAZ
ZORLU-UCAR
View
Download
2022-04-15 TURKEY WINTER OPEN TEAMS CHAMPIONSHIP SF 4_4 PROWIN
MOLVA-SENGULER
KO-ARIG
SAYIN ABIM
KUBAC-YILMAZ
ZORLU-U
View
Download
2022-04-15 TURKEY WINTER OPEN TEAMS CHAMPIONSHIP SEMI FINAL 3_4 PROWIN
MOLVA-SENGULER
GOKSEL-KOCLAR
SAYIN ABIM
KUBAC-YILMAZ
ZORLU-UCAR
View
Download
2022-04-15 TURKEY WINTER OPEN TEAMS CHAMPIONSHIP SEMI FINAL 2_4 OUTSIDERS ATASEHIR
BASKAN-KANDEMIR
-SOHTOR
KARAGUMRUK
N AYDOGDU-F AYDOGDU
BA-DEM
View
Download
2022-04-15 TURKEY WINTER OPEN TEAMS CHAMPIONSHIP SF 2_4 PROWIN
MOLVA-SENGULER
TASMAN-ARIGUN
SAYIN ABIM
KUBA-YILMAZ
ZORLU-UCAR
View
Download
2022-04-15 TURKEY WINTER OPEN TEAMS CHAMPIONSHIP SEMI FINAL 1_4 PROWIN
MOLVA-SENGULER
KO-ARIG
SAYIN ABIM
ZORLU-UCAR
KUBA-YILMAZ
View
Download
2022-04-15 TURKEY WINTER OPEN TEAMS CHAMPIONSHIP SEMI FINAL 1_4 OUTSIDERS ATASEHIR
BASKAN-KANDEMIR
OZKURT-BERKTAS
KARAGUMRUK
AYDOGDU-AYDOGDU
BASARAN-DEMIRKAYA
View
Download
2022-04-14 TURKEY WINTER OPEN TEAMS CHAMPIONSHIP 1_8 SEGMENT 3_3 ANTAKYA SPOR
YAVUZ-GURKAN
DO-CELENK
OUTSIDERS ATASEHIR
KANDEMIR-BASKAN
SOHTOR-
View
Download
2022-04-14 TURKEY WINTER OPEN TEAMS CHAMPIONSHIP 1_8 SEGMENT 3_3 PROWIN
MOLVA-SENGULER
KOCLAR-ARIGUN
MAVI ANKARA
GOBEKLI-SERDAR
TATLICIOGL-SAKRAK
View
Download
2022-04-14 TURKEY WINTER OPEN TEAMS CHAMPIONSHIP 1_8 SEGMENT 2_3 PROWIN
MOLVA-SENGULER
KO-ARIG
MAVI ANKARA
TATLICIOGL-SAKRAK
G-SERDAR
View
Download
2022-04-14 TURKEY WINTER OPEN TEAMS CHAMPIONSHIP 1_8 SEGMENT 2_3 PROWIN
MOLVA-SENGULER
KO-ARIG
MAVI ANKARA
TATLICIOGL-SAKRAK
G-SERDAR
View
Download
2022-04-14 TURKEY WINTER OPEN TEAMS CHAMPIONSHIP 1_8 SEGMENT 2_3 KARAGUMRUK
BASARAN-KESIKBAS
N.AYDO-F.AYDO
EFONLA
UZUM-SAYILKAN
KANDEM-KIZILOK
View
Download
2022-04-14 TURKEY WINTER OPEN FINALS CHAMPIONSHIP 1_8 SEGMENT 1_3 ANTAKYA SPOR
GUVEN-GURKAN
CELENK-DO
OUTSIDERS ATASEHIR
KANDEMIR-BASKAN
BERKTA-
View
Download
2022-04-14 TURKEY WINTER OPEN TEAMS CHAMPIONSHIP 1_8 SEGMENT 1_3 ARMA
ALUF-KAYA
PEYRET-ERB
SAYIN ABIM
ZORLU-UCAR
KUBA-YILMAZ
View
Download
2022-04-14 TURKEY WINTER OPEN TEAMS CHAMPIONSHIP 1_16 SEGMENT 3_3 BAHCESEHIR
MARA-G
GE-
KARAGUMRUK
AYDO-AYDO
BA-DEM
View
Download
2022-04-14 TURKEY WINTER OPEN FINALS CHAMPIONSHIP 1_16 SEGMENT 3_3 MAVI ANKARA
GOBEKLI-SERDAR
TATLICIOGL-SAKRAK
YILANKIRAN
GUNEV-NANEV
KAYA-OZCAN
View
Download
2022-04-13 TURKEY WINTER OPEN FINALS CHAMPIONSHIP 1_16 SEGMENT 2_3 ALBAYRAK67
AS-CETINKAYA
KOCAL-ALBAYRAK
OUTSIDERS ATASEHIR
BASKAN-KANDEMIR
OZKURT-SOHTORIK
View
Download
2022-04-13 TURKEY WINTER OPEN TEAMS CHAMPIONSHIP 1_16 SEGMENT 2_3 SMYRNA
ASLAN-AKG
UMUR-UCUM
PROWIN
KOCLAR-ARIG
MOLVA-SENGULER
View
Download
2022-04-13 TURKEY WINTER OPEN FINALS CHAMPIONSHIP 1_16 SEGMENT 1_3 ANTAKYA SPOR
GUVEN-GURKAN
CELENK-DOGAN
SAGRA
DEMIR-AKGUN
SAGRA-UCGUL
View
Download
2022-04-13 TURKEY WINTER OPEN TEAMS CHAMPIONSHIP 1_16 SEGMENT 1_3 BAHCESEHIR
SINGER-MARASLI
GURBUZ-GECIT
KARAGUMRUK
AYDOGDU-AYDOGDU.
BASARAN-KESIKBAS
View
Download
2022-04-13 TURKEY WINTER OPEN FINALS CHAMPIONSHIP 1_32 SEGMENT 3_3 NATUREL
KAHYAOGLU-EKINCI
BELGU-KOKSOY
ARMA
PEYRET-ERBIL
ALUF-KAYA
View
Download
2022-04-13 TURKEY WINTER OPEN FINALS CHAMPIONSHIP 1_32 SEGMENT 2_3 CIMENTAS
TASKAPILI-YUKSEL
SIMSEK-BASBUG
BAHCESEHIR
GURBUZ-MARASLI
GECIT-SENTURK
View
Download
2022-04-12 TURKEY WINTER OPEN FINALS CHAMPIONSHIP 1_32 SEGMENT 1_3 KARDELEN
CAKIR-YILMAZ
DEMIRKILIC-GUNES
SAYIN ABIM
ZORLU-UCAR
KUBAC-YILMAZ
View
Download
2022-04-12 TURKEY WINTER OPEN FINALS CHAMPIONSHIP 1_32 SEGMENT 1_3 SMYRNA
BILGEN-GOKSU
U-U
ADALILAR
CEPEL-OZARSLAN
KAPUSUZO-KOCABA
View
Download
2022-04-12 Turkey Bridge Federation Winter Championship 1_64 NATUREL
KAHYAOGLU-KOKSOY
ATILLA-MUSAOGLU
ISPARTA BRIC IHTISA
YUCEL-OZDEMIR
CETIN-SENAY
View
Download
2022-04-12 TURKEY WINTER OPEN FINALS CHAMPIONSHIP 1_64 SEGMENT 3_3 TANER
TANER-URKMEZ
TANER-TA
AKHISAR BRIC
AYDIN-TUMER
UZUN-YILMAZ
View
Download
2022-04-12 TURKEY BRIDGE FEDERATION WINTER CHAMPIONSHIP 1_64 KSK KISA METRAJ
G-TAYFUN
ERSOZ-PARILDAR
NO FEAR
-AKHUN
OZBAY-OZGUR
View
Download
2022-04-12 TURKEY WINTER OPEN FINALS CHAMPIONSHIP 1_64 SEGMENT 2_3 FOCA BELEDIYESPOR
OZBAY-KAYABAS
ORMAN-SERT
SOYLU
ORCUN-MUTI
DALER-KO
View
Download
2022-04-12 TURKEY WINTER OPEN FINALS CHAMPIONSHIP 1_64 Segment 1_3 MISYA
DEMIRKAN-DEMIRBAS
TURPCUOGLU-CEL
SAGRA
AKGUN-DEMIRBILEK
SAGRA-UCGUL
View
Download
2022-04-12 Turkey Bridge Federation Winter Championship 1_64 OUTSIDERS ATASEHIR
BASKAN-I.KANDEMIR
OZKURT-SOHTORIK
BASKA YOK
OZGUL-ALTINDAG
GOKCE-AYDOGDU
View
Download
2022-04-11 TURKEY WINTER OPEN TEAMS CHAMPIONSHIP Untitled segment EFONLA
KIZILOK-KANDEMIR
UZUM-SAYILKAN
CAN KARDELEN
ULKER-YAVUZ
SATILMIS-UYAROGLU
View
Download
2022-04-11 TURKEY WINTER OPEN TEAMS CHAMPIONSHIP Untitled segment ISTIKLAL YOLU
AYHAN -ALEMDAR
BEKTAS-RENGIAL
TRALLES
GOCEN-YILMAZ
DINCER-KAYA
View
Download
2022-04-10 GREEK TRIALS FOR MADEIRA 2022 SEGMENT 12_12 DOXIADIS
Roussos-Papakyriak
KONTOMITRO-KOUKOUSELI
ZOZIS
Delibaltad-Prwtonotar
KARAMANLIS-EIDI
View
Download
2022-04-10 TURKEY WINTER OPEN TEAMS CHAMPIONSHIP Untitled segment KULYAR
KAZIL-KAYTAN
UZ-Bacak
ESK
BILGIN-DOGAN
UNLUKAL-GULSUN
View
Download
2022-04-10 TURKEY WINTER OPEN TEAMS CHAMPIONSHIP Untitled segment DENIZCI
DENIZCI-YILDIRIM
GOKCE-OZDEMIR
MUFREZE
OZEL -PAKSOY
BORA-ISIKSEVEN
View
Download
2022-04-10 TURKEY WINTER OPEN TEAMS CHAMPIONSHIP 4_9 GLADYATOR
YALNIZ-TABAN
TORUN-OZDOGRU
ANTAKYA
GUVEN -GURKAN
CELENK-DOGAN
View
Download
2022-04-10 GREEK TRIALS FOR MADEIRA 2022 SEGMENT 11_12 ZOZIS
Aggelopoul-Zozis
-PAPAKYRIAK
DOXIADIS
Kontomitro-Koukouseli
ROUSSOS P-KARAMANLIS
View
Download
2022-04-09 GREEK TRIALS FOR MADEIRA SEGMENT 10_12 ZOZIS
AGGELOPOUL-ZOZIS
KARAMANLIS-EIDI
DOXIADIS
KONTOMITRO-KOUKOUSELI
ROUSSOS-DOXIADIS
View
Download
2022-04-09 BBO1-2022WTC-BB FN6 SWITZERLAND
BRINK-DRIJVER
KLUKOWSKI-GAWRYS
NETHERLANDS
VAN LANKVE-VAN DEN BO
MULLER-DE WIJS
View
Download
2022-04-09 TURKEY WINTER OPEN TEAMS CHAMPIONSHIP Untitled segment KOC67
YUCESAN-KULE
KOC-ONAN
NO BACK
UZKUT-ARIKAN
KAPLAN-CAM
View
Download
2022-04-09 BBO3-2022WTC-DOT FN6 INDIA
DALAL-PADHYE
KRISHNAN-GOEL
POLAND
STARKOWSKI-KWIECIEN
ROMANSKI-KOWALSKI
View
Download
2022-04-09 BBO2-2022WTC-VC FN6 SWEDEN
K BERTHEAU-LARSSON
OVELIUS-CLEMENTSSO
TURKEY
KURANOGLU-YAVAS
I OZBAY-OZGUR
View
Download
2022-04-09 BBO4-2022WTC-WHC FN6 FRANCE
ZOCHOWSKA-SCHMIDT
B CRONIER-P CRONIER
USA 1
WILLENKEN-ZUR-CAMPAN
BERKOWITZ-GINOSSAR
View
Download
2022-04-09 BBO3-2022WTC-DOT FN5 INDIA
DALAL-PADHYE
SAHA-DAS
POLAND
STARKOWSKI-KWIECIEN
ROMANSKI-KOWALSKI
View
Download
2022-04-09 BBO2-2022WTC-VC FN5 SWEDEN
OVELIUS-CLEMENTSSO
LARSSON-K BERTHEAU
TURKEY
YAVAS-KURANOGLU
I OZBAY-OZGUR
View
Download
2022-04-09 BBO1-2022WTC-BB FN5 SWITZERLAND
BRINK-DRIJVER
KLUKOWSKI-GAWRYS
NETHERLANDS
L VERHEES-VAN PROOIJ
MULLER-DE WIJS
View
Download
2022-04-09 BBO4-2022WTC-WHC FN5 FRANCE
P CRONIER-B CRONIER
SEBBANE-REESS
USA 1
GINOSSAR-BERKOWITZ
ZUR-CAMPAN-WILLENKEN
View
Download
2022-04-09 TURKEY WINTER OPEN TEAMS CHAMPIONSHIP Untitled segment ISKENDERUN KORFEZ
KANAT -TEYMUR
ERCAN-CORAPCI
MUNIH SANZATU
KILICARSLA-ERCAN
UZUNER-SEN
View
Download
2022-04-09 GREEK TRIALS FOR MADEIRA 2022 SEGMENT 9_12 DOXIADIS
ROUSSOS-DOXIADIS
KONTOMITRO-KOUKOUSELI
ZOZIS
DELIMPALTA-PROTONOTAR
KARAMANLIS-EIDI
View
Download
2022-04-09 TURKEY WINTER OPEN TEAMS CHAMPIONSHIP Untitled segment MASAL
TARHAN-CELEBI
SOYLU-VOLAN
HATAY DORTYOL
CAKIR-TURKMENOGL
ALTUN-ERSOZ
View
Download
2022-04-09 BBO1-2022WTC-BB FN4 SWITZERLAND
BRINK-DRIJVER
KLUKOWSKI-GAWRYS
NETHERLANDS
VAN LANKVE-VAN DEN BO
MULLER-DE WIJS
View
Download
2022-04-09 GREEK TRIALS FOR MADEIRA 2022 SEGMENT 8_12 ZOZIS
PROTONOTAR-DELIMPATA
ZOZIS-AGGELOPOUL
DOXIADIS
KOUKOUSELI-KONTOMITRO
ROUSSOS-DOXIADIS
View
Download
2022-04-09 BBO2-2022WTC-VC FN4 SWEDEN
OVELIUS-CLEMENTSSO
LARSSON-K BERTHEAU
TURKEY
YAVAS-KURANOGLU
I OZBAY-OZGUR
View
Download
2022-04-09 BBO4-2022WTC-WHC FN4 FRANCE
ZOCHOWSKA-SCHMIDT
SEBBANE-REESS
USA 1
WILLENKEN-LIN
ZUR-CAMPAN-ROSENTHAL
View
Download
2022-04-09 BBO3-2022WTC-DOT FN4 INDIA
DALAL-PADHYE
SAHA-DAS
POLAND
KOWALSKI-ROMANSKI
KWIECIEN-STARKOWSKI
View
Download
2022-04-08 GREEK TRIALS FOR MADEIRA 2022 SEGMENT 7_12 DOXIADIS
ROUSSOS-DOXIADIS
KONTOMITRO-KOUKOUSELI
ZOZIS
ZOZIS-AGGELOPOUL
DELIMPALTA-PROTONOTAR
View
Download
2022-04-08 BBO4-2022WTC-WHC FN3 FRANCE
REESS-SEBBANE
P CRONIER-B CRONIER
USA 1
WILLENKEN-LIN
BERKOWITZ-GINOSSAR
View
Download
2022-04-08 Greek Trials for Madeira 2022 Segment 6_12 DOXIADIS
KONTOMITRO-KOUKOUSELI
ROUSSOS-DOXIADIS
ZOZIS
DELIMPALTA-PROTONOTAR
AGGELOPOUL-ZOZIS
View
Download
2022-04-08 BBO2-2022WTC-VC FN3 SWEDEN
K BERTHEAU-LARSSON
OVELIUS-CLEMENTSSO
TURKEY
YAVAS-KURANOGLU
OYMEN-OZAN
View
Download
2022-04-08 BBO1-2022WTC-BB FN3 SWITZERLAND
BRINK-DRIJVER
KLUKOWSKI-GAWRYS
NETHERLANDS
VAN LANKVE-VAN DEN BO
L VERHEES-VAN PROOIJ
View
Download
2022-04-08 BBO3-2022WTC-DOT FN3 INDIA
DALAL-PADHYE
SAHA-DAS
POLAND
MARKOWICZ-MOSZCZYNSK
KWIECIEN-STARKOWSKI
View
Download
2022-04-08 BBO2-2022WTC-VC FN2 SWEDEN
K BERTHEAU-LARSSON
OVELIUS-CLEMENTSSO
TURKEY
OZAN-OYMEN
I OZBAY-OZGUR
View
Download
2022-04-08 BBO1-2022WTC-BB FN2 SWITZERLAND
PIEDRA-ZIMMERMANN
KLUKOWSKI-GAWRYS
NETHERLANDS
DE WIJS-MULLER
L VERHEES-VAN PROOIJ
View
Download
2022-04-08 BBO3-2022WTC-DOT FN INDIA
DALAL-PADHYE
KRISHNAN-GOEL
POLAND
STARKOWSKI-KWIECIEN
ROMANSKI-KOWALSKI
View
Download
2022-04-08 BBO4-2022WTC-WHC FN2 FRANCE
P CRONIER-B CRONIER
ZOCHOWSKA-SCHMIDT
USA 1
GINOSSAR-BERKOWITZ
ZUR-CAMPAN-ROSENTHAL
View
Download
2022-04-08 BBO3-2022WTC-DOT FN1 INDIA
DAS-SAHA
KRISHNAN-GOEL
POLAND
KOWALSKI-ROMANSKI
MARKOWICZ-MOSZCZYNSK
View
Download
2022-04-08 BBO2-2022WTC-VC FN1 SWEDEN
OVELIUS-CLEMENTSSO
LARSSON-K BERTHEAU
TURKEY
I OZBAY-OZGUR
KURANOGLU-YAVAS
View
Download
2022-04-08 BBO1-2022WTC-BB FN1 SWITZERLAND
BRINK-DRIJVER
PIEDRA-ZIMMERMANN
NETHERLANDS
VAN LANKVE-VAN DEN BO
MULLER-DE WIJS
View
Download
2022-04-08 BBO4-2022WTC-WHC FN1 FRANCE
ZOCHOWSKA-SCHMIDT
SEBBANE-REESS
USA 1
WILLENKEN-LIN
ZUR-CAMPAN-ROSENTHAL
View
Download
2022-04-08 BBO1-2022WTC-BB SF6 SWITZERLAND
KLUKOWSKI-GAWRYS
BRINK-DRIJVER
USA 1
R LEVIN-WEINSTEIN
HAMPSON-GRECO
View
Download
2022-04-08 BBO5-2022WTC-DOT SF6 DENMARK
P SCHALTZ-D SCHALTZ
HANSEN-SCHOU
POLAND
KOWALSKI-ROMANSKI
KWIECIEN-STARKOWSKI
View
Download
2022-04-08 BBO4-2022WTC-DOT SF6 INDIA
DALAL-PADHYE
SAHA-DAS
FRANCE
AL LEVY-ABECASSIS
SOULET-BOMPIS
View
Download
2022-04-08 BBO2-2022WTC-VC SF6 POLAND
SARNIAK-KAZMUCHA
C BALDYSZ-Z BALDYSZ
SWEDEN
LARSSON-K BERTHEAU
OVELIUS-CLEMENTSSO
View
Download
2022-04-08 BBO3-2022WTC-VC SF6 ENGLAND
DHONDY-N SENIOR
BROCK-F BROWN
TURKEY
KURANOGLU-YAVAS
OZGUR-I OZBAY
View
Download
2022-04-08 BBO6-2022WBTC-WHC SF6 USA 1
ZUR-CAMPAN-GINOSSAR
WILLENKEN-LIN
ITALY
CIMA-DESSI
BARONI-GANDOGLIA
View
Download
2022-04-07 BBO2-2022WTC-BB SF5 NETHERLANDS
L VERHEES-VAN PROOIJ
VAN LANKVE-VAN DEN BO
NORWAY
HELGEMO-T HELNESS
BROGELAND-BAKKE
View
Download
2022-04-07 BBO5-2022WTC-DOT SF5 DENMARK
HANSEN-SCHOU
P SCHALTZ-D SCHALTZ
POLAND
KOWALSKI-ROMANSKI
KWIECIEN-STARKOWSKI
View
Download
2022-04-07 BBO3-2022WTC-VC SF5 POLAND
SARNIAK-KAZMUCHA
DUFRAT-ZALEWSKA
SWEDEN
OVELIUS-CLEMENTSSO
K BERTHEAU-LARSSON
View
Download
2022-04-07 BBO6-2022WBTC-WHC SF5 USA 1
GINOSSAR-ZUR-CAMPAN
WILLENKEN-LIN
ITALY
ATTANASIO-MANARA
DESSI-CIMA
View
Download
2022-04-07 BBO1-2022WTC-BB SF5 SWITZERLAND
BRINK-DRIJVER
KLUKOWSKI-GAWRYS
USA 1
R LEVIN-WEINSTEIN
HAMPSON-GRECO
View
Download
2022-04-07 BBO4-2022WTC-VC SF5 ENGLAND
DHONDY-N SENIOR
FAWCETT-DRAPER
TURKEY
I OZBAY-OZGUR
KURANOGLU-YAVAS
View
Download
2022-04-07 BBO2-2022WTC-BB SF4 NETHERLANDS
L VERHEES-VAN PROOIJ
DE WIJS-MULLER
NORWAY
HELGEMO-T HELNESS
BROGELAND-BAKKE
View
Download
2022-04-07 BBO5-2022WTC-DOT SF4 DENMARK
HANSEN-SCHOU
P SCHALTZ-D SCHALTZ
POLAND
STARKOWSKI-KWIECIEN
ROMANSKI-KOWALSKI
View
Download
2022-04-07 BBO4-2022WTC-VC SF4 ENGLAND
DHONDY-N SENIOR
FAWCETT-DRAPER
TURKEY
I OZBAY-OZGUR
OZAN-OYMEN
View
Download
2022-04-07 BBO3-2022WTC-VC SF4 POLAND
SARNIAK-KAZMUCHA
C BALDYSZ-Z BALDYSZ
SWEDEN
LARSSON-K BERTHEAU
OVELIUS-CLEMENTSSO
View
Download
2022-04-07 BBO1-2022WTC-BB SF4 SWITZERLAND
PIEDRA-ZIMMERMANN
BRINK-DRIJVER
USA 1
WEINSTEIN-R LEVIN
KATZ-NICKELL
View
Download
2022-04-07 BBO6-2022WBTC-WHC SF4 USA 1
GINOSSAR-ZUR-CAMPAN
WILLENKEN-LIN
ITALY
CIMA-DESSI
BARONI-GANDOGLIA
View
Download
2022-04-07 BBO6-2022WBTC-WHC SF3 USA 1
ZUR-CAMPAN-ROSENTHAL
WILLENKEN-LIN
ITALY
ATTANASIO-MANARA
BARONI-GANDOGLIA
View
Download
2022-04-07 BBO1-2022WTC-BB SF3 SWITZERLAND
PIEDRA-ZIMMERMANN
KLUKOWSKI-GAWRYS
USA 1
HAMPSON-GRECO
KATZ-NICKELL
View
Download
2022-04-07 BBO5-2022WTC-DOT SF3 INDIA
GOEL-KRISHNAN
SAHA-DAS
FRANCE
AL LEVY-ABECASSIS
SOULET-BOMPIS
View
Download
2022-04-07 BBO3-2022WTC-VC SF3 POLAND
SARNIAK-KAZMUCHA
C BALDYSZ-Z BALDYSZ
SWEDEN
OVELIUS-CLEMENTSSO
K BERTHEAU-LARSSON
View
Download
2022-04-07 BBO2-2022WTC-BB SF3 NETHERLANDS
MULLER-DE WIJS
L VERHEES-VAN PROOIJ
NORWAY
BROGELAND-BAKKE
HELGEMO-T HELNESS
View
Download
2022-04-07 BBO4-2022WTC-VC SF3 ENGLAND
BROCK-F BROWN
FAWCETT-DRAPER
TURKEY
I OZBAY-OZGUR
KURANOGLU-YAVAS
View
Download
2022-04-07 BBO1-2022WTC-BB SF2 SWITZERLAND
PIEDRA-ZIMMERMANN
BRINK-DRIJVER
USA 1
R LEVIN-WEINSTEIN
HAMPSON-GRECO
View
Download
2022-04-07 BBO6-2022WBTC-WHC SF2 FRANCE
ZOCHOWSKA-SCHMIDT
SEBBANE-REESS
GERMANY
VON ARNIM-HAEUSLER
EGGELING-GRUENKE
View
Download
2022-04-07 BBO4-2022WTC-DOT SF2 INDIA
DALAL-PADHYE
SAHA-DAS
FRANCE
AL LEVY-ABECASSIS
PILON-MARILL
View
Download
2022-04-07 BBO2-2022WTC-BB SF2 NETHERLANDS
MULLER-DE WIJS
VAN LANKVE-VAN DEN BO
NORWAY
HELGEMO-T HELNESS
BROGELAND-BAKKE
View
Download
2022-04-07 BBO3-2022WTC-VC SF2 ENGLAND
DHONDY-N SENIOR
BROCK-F BROWN
TURKEY
I OZBAY-OZGUR
KURANOGLU-YAVAS
View
Download
2022-04-07 BBO5-2022WTC-DOT SF2 DENMARK
P SCHALTZ-D SCHALTZ
HANSEN-SCHOU
POLAND
MARKOWICZ-MOSZCZYNSK
KWIECIEN-STARKOWSKI
View
Download
2022-04-06 BBO2-2022WTC-BB SF1 NETHERLANDS
L VERHEES-VAN PROOIJ
VAN LANKVE-VAN DEN BO
NORWAY
HELGEMO-T HELNESS
BROGELAND-BAKKE
View
Download
2022-04-06 BBO6-2022WTC-WHC SF1 USA1
WILLENKEN-LIN
GINOSSAR-ZUR-CAMPAN
ITALY
ATTANASIO-MANARA
BARONI-GANDOGLIA
View
Download
2022-04-06 BBO3-2022WTC-VC SF1 POLAND
C BALDYSZ-Z BALDYSZ
DUFRAT-ZALEWSKA
SWEDEN
LARSSON-K BERTHEAU
OVELIUS-CLEMENTSSO
View
Download
2022-04-06 BBO1-2022WTC-BB SF1 SWITZERLAND
BRINK-DRIJVER
KLUKOWSKI-GAWRYS
USA 1
R LEVIN-WEINSTEIN
HAMPSON-GRECO
View
Download
2022-04-06 BBO4-2022WTC-VC SF1 ENGLAND
BROCK-F BROWN
FAWCETT-DRAPER
TURKEY
I OZBAY-OZGUR
OZAN-OYMEN
View
Download
2022-04-06 BBO5-2022WTC-WHC SF1 FRANCE
P CRONIER-B CRONIER
SEBBANE-REESS
GERMANY
GLADIATOR-GROMOELLER
EGGELING-GRUENKE
View
Download
2022-04-06 BBO2-2022WTC-BB QF6 NETHERLANDS
MULLER-DE WIJS
L VERHEES-VAN PROOIJ
ITALY
VERSACE-DONATI
MADALA-SEMENTA
View
Download
2022-04-06 BBO3-2022WTC-VC QF6 SWEDEN
K BERTHEAU-LARSSON
OVELIUS-CLEMENTSSO
ITALY
M BURATTI-AGHEMO
SACCAVINI-PISCITELLI
View
Download
2022-04-06 BBO5-2022WTC-WHC QF6 BELGIUM
BOCKEN-DEWASME
A LABAERE-V LABAERE
GERMANY
VON ARNIM-HAEUSLER
EGGELING-GRUENKE
View
Download
2022-04-06 BBO4-2022WTC-DOT QF6 USA 1
ZIA-MECKSTROTH
PASSELL-LAIR
INDIA
SAHA-DAS
DALAL-PADHYE
View
Download
2022-04-06 BBO6-2022WTC-WHC QF6 USA1
GINOSSAR-ZUR-CAMPAN
WILLENKEN-LIN
LATVIA
ILZINS-ROMANOVSKA
ALFEJEVA-RUBINS
View
Download
2022-04-06 BBO1-2022WTC-BB QF6 SWITZERLAND
BRINK-DRIJVER
KLUKOWSKI-GAWRYS
ENGLAND
BELL-NORTON
DYKE-BYRNE
View
Download
2022-04-06 BBO1-2022WTC-BB QF5 SWITZERLAND
BRINK-DRIJVER
KLUKOWSKI-GAWRYS
ENGLAND
DYKE-BYRNE
BELL-NORTON
View
Download
2022-04-06 BBO2-2022WTC-BB QF5 NETHERLANDS
MULLER-DE WIJS
VAN PROOIJ-L VERHEES
ITALY
VERSACE-DONATI
MADALA-SEMENTA
View
Download
2022-04-06 BBO5-2022WTC-VC QF5 ENGLAND
DHONDY-N SENIOR
DRAPER-FAWCETT
FRANCE
WILLARD-HALFON
AVON-HUGON
View
Download
2022-04-06 BBO6-2022WTC-VC QF5 SWEDEN
K BERTHEAU-LARSSON
OVELIUS-CLEMENTSSO
ITALY
M BURATTI-AGHEMO
SACCAVINI-PISCITELLI
View
Download
2022-04-06 BBO4-2022WTC-VC QF5 POLAND
C BALDYSZ-Z BALDYSZ
SARNIAK-KAZMUCHA
DENMARK
C KOCH-PAL-T BILDE
L BILDE-RASMUSSEN
View
Download
2022-04-06 BBO3-2022WTC-BB QF5 USA 2
SPECTOR-WOLPERT
KRANYAK-DEMUY
NORWAY
HELGEMO-T HELNESS
BROGELAND-BAKKE
View
Download
2022-04-06 BBO1-2022WTC-BB QF4 SWITZERLAND
BRINK-DRIJVER
KLUKOWSKI-GAWRYS
ENGLAND
DYKE-BYRNE
BELL-NORTON
View
Download
2022-04-06 BBO6-2022WTC-WHC QF4 FRANCE
ZOCHOWSKA-SCHMIDT
SEBBANE-REESS
ROMANIA
STEGAROIU-IONITA
G MIHAI-TEODORESCU
View
Download
2022-04-06 BBO4-2022WTC-VC QF4 POLAND
SARNIAK-KAZMUCHA
DUFRAT-ZALEWSKA
DENMARK
C KOCH-PAL-T BILDE
DO BILDE-JENSEN
View
Download
2022-04-06 BBO5-2022WTC-WHC QF4 POLAND
SOBOLEWSKA-NOWAK
I GRZEJDZI-S GRZEJDZI
ITALY
ATTANASIO-MANARA
BARONI-GANDOGLIA
View
Download
2022-04-06 BBO2-2022WTC-BB QF4 NETHERLANDS
MULLER-DE WIJS
VAN LANKVE-VAN DEN BO
ITALY
VERSACE-DONATI
MADALA-SEMENTA
View
Download
2022-04-06 BBO3-2022WTC-VC QF4 ENGLAND
BROCK-F BROWN
N SENIOR-DHONDY
FRANCE
WILLARD-HALFON
CLEMENT-AN LEVY
View
Download
2022-04-04 BBO5-2022WTC-DOT QF3 DENMARK
P SCHALTZ-D SCHALTZ
D KOCH-PAL-ADAMSEN
USA 2
RAJADHYAKS-MORSE
WOOLSEY-BRAMLEY
View
Download
2022-04-04 BBO4-2022WTC-VC QF3 USA 2
BAKER-McCALLUM
S RIMSTEDT-SEAMON-MOL
TURKEY
I OZBAY-OZGUR
KURANOGLU-YAVAS
View
Download
2022-04-04 BBO6-2022WTC-WHC QF3 USA 1
GINOSSAR-ZUR-CAMPAN
LIN-ROSENBERG
LATVIA
ALFEJEVA-RUBINS
ILZINS-ROMANOVSKA
View
Download
2022-04-04 BBO2-2022WTC-BB QF3 HUNGARY
DUMBOVICH-WINKLER
SZEGEDI-G HEGEDUS
USA 1
HAMPSON-GRECO
WEINSTEIN-R LEVIN
View
Download
2022-04-04 BBO3-2022WTC-BB QF3 NETHERLANDS
L VERHEES-VAN PROOIJ
VAN LANKVE-VAN DEN BO
ITALY
VERSACE-LAURIA
MADALA-DUBOIN
View
Download
2022-04-04 BBO1-2022WTC-BB QF3 USA 2
SPECTOR-WOLPERT
KRANYAK-DEMUY
NORWAY
HELGEMO-T HELNESS
BROGELAND-BAKKE
View
Download
2022-04-04 BBO5-2022WTC-WHC QF2 FRANCE
ZOCHOWSKA-SCHMIDT
SEBBANE-REESS
ROMANIA
STEGAROIU-IONITA
MORARU-BALINT
View
Download
2022-04-04 BBO3-2022WTC-VC QF2 SWEDEN
OVELIUS-CLEMENTSSO
LARSSON-K BERTHEAU
ITALY
M BURATTI-AGHEMO
SACCAVINI-PISCITELLI
View
Download
2022-04-04 BBO6-2022WTC-WHC QF2 POLAND
SOBOLEWSKA-NOWAK
I GRZEJDZI-S GRZEJDZI
ITALY
ATTANASIO-MANARA
BARONI-GANDOGLIA
View
Download
2022-04-04 BBO4-2022WTC-DOT QF2 USA 1
LAIR-PASSELL
LEVINE-WOLD
INDIA
SAHA-DAS
GOEL-KRISHNAN
View
Download
2022-04-04 BBO2-2022WTC-BB QF2 HUNGARY
SZEGEDI-G HEGEDUS
DUMBOVICH-WINKLER
USA 1
KATZ-NICKELL
HAMPSON-GRECO
View
Download
2022-04-04 BBO1-2022WTC-BB QF2 USA 2
SPECTOR-WOLPERT
KRANYAK-DEMUY
NORWAY
AA-LIVGARD
BROGELAND-BAKKE
View
Download
2022-04-04 BBO4-2022WTC-VC QF1 ENGLAND
FAWCETT-DRAPER
DHONDY-N SENIOR
FRANCE
CLEMENT-AN LEVY
WILLARD-HALFON
View
Download
2022-04-04 BBO2-2022WTC-BB QF1 SWITZERLAND
PIEDRA-ZIMMERMANN
BRINK-DRIJVER
ENGLAND
DYKE-BYRNE
BAKHSHI-TOWNSEND
View
Download
2022-04-04 BBO6-2022WTC-WHC QF1 BELGIUM
A LABAERE-V LABAERE
DEHAYE-DEWASME
GERMANY
VON ARNIM-HAEUSLER
EGGELING-GRUENKE
View
Download
2022-04-04 BBO1-2022WTC-BB QF1 NETHERLANDS
MULLER-DE WIJS
VAN LANKVE-VAN DEN BO
ITALY
MADALA-DUBOIN
VERSACE-LAURIA
View
Download
2022-04-04 BBO5-2022WTC-DOT QF1 FRANCE
SOULET-BOMPIS
AL LEVY-ABECASSIS
SWEDEN
WENNEBERG-SELLDEN
ELIASSON-ELMROTH
View
Download
2022-04-04 BBO3-2022WTC-VC QF1 POLAND
SARNIAK-KAZMUCHA
C BALDYSZ-Z BALDYSZ
DENMARK
C KOCH-PAL-T BILDE
L BILDE-RASMUSSEN
View
Download
2022-04-03 BBO5-2022WTC-DOT RR23 ARGENTINA
FORNASARI-LUCENA
LAMBARDI-MACRI
SWEDEN
WENNEBERG-SELLDEN
MORATH-OSTBERG
View
Download
2022-04-03 BBO3-2022WTC-BB RR23 DENMARK
E JEPSEN-DE BILDE
GRAVERSEN-CASPERSEN
USA 2
KRANYAK-DEMUY
HURD-BATHURST
View
Download
2022-04-03 BBO6-2022WTC-WHC RR23 BELGIUM
A LABAERE-V LABAERE
DOBBELS-DAUWE
AUSTRALIA
BEAUCHAMP-TUTTY
RANKIN-S FISCHER
View
Download
2022-04-03 BBO1-2022WTC-BB RR23 ISRAEL
PADON-BIRMAN
A LEVIN-ROLL
NETHERLANDS
L VERHEES-VAN PROOIJ
MULLER-DE WIJS
View
Download
2022-04-03 BBO4-2022WTC-VC RR23 FRANCE
AVON-HUGON
WILLARD-HALFON
TURKEY
OYMEN-OZAN
KURANOGLU-YAVAS
View
Download
2022-04-03 BBO2-2022WTC-BB RR23 SWITZERLAND
BRINK-DRIJVER
KLUKOWSKI-GAWRYS
HUNGARY
WINKLER-DUMBOVICH
SZEGEDI-G HEGEDUS
View
Download
2022-04-03 BBO1-2022WTC-BB RR22 NORWAY
BROGELAND-BAKKE
HELGEMO-T HELNESS
SWITZERLAND
KLUKOWSKI-GAWRYS
BRINK-DRIJVER
View
Download
2022-04-03 BBO5-2022WTC-DOT RR22 USA 2
HAMMAN-WEICHSEL
WOOLSEY-BRAMLEY
BULGARIA
STOYANOV-HRISTOV
NEDELCHEV-SIMEONOV
View
Download
2022-04-03 SM joukkis 22 Kierros 7_2 Vilttiketsu 2
Ojanen-Heikkinen
NOKKA-PERKI
Se lyhyempi korsi
Kuokkanen-Porkka
PENNANEN-KORTEM
View
Download
2022-04-03 BBO2-2022WTC-BB RR22 AUSTRALIA
EDGTTON-HUNG
GILL-HANS
ISRAEL
PADON-BIRMAN
I HERBST-O HERBST
View
Download
2022-04-03 BBO4-2022WTC-VC RR22 POLAND
C BALDYSZ-Z BALDYSZ
DUFRAT-ZALEWSKA
NORWAY
HESKJE-VIST
HARDING-FUGLESTAD
View
Download
2022-04-03 BBO6-2022WTC-WHC RR22 AUSTRALIA
T FULLER-L FULLER
RANKIN-S FISCHER
ROMANIA
STEGAROIU-IONITA
MORARU-BALINT
View
Download
2022-04-03 BBO3-2022WTC-BB RR22 INDIA
MUKHERJEE-MAJUMDAR
SHIVDASANI-THAKRAL
ENGLAND
DYKE-BYRNE
BELL-NORTON
View
Download
2022-04-03 SM joukkis 22 Kierros 7_1 Vilttiketju 2
Ojanen-Heikkinen
NOKKA-PERKI
Se lyhyempi korsi
Pennanen-Kortem
B-KULTALAHTI
View
Download
2022-04-03 SM joukkis 22 Kierros 6_2 Utter
Utter-Juuri-Oja
PEKKINEN-VALTA
Myllyn parhaat
Patana-Granstr
SAASTAMOIN-HANSSON
View
Download
2022-04-03 SM joukkis 22 Kierros 6_1 Utter
Utter-Juuri-Oja
PEKKINEN-VALTA
Myllyn parhaat
Saastamoin-Hansson
PATANA-GRANSTR
View
Download
2022-04-03 BBO3-2022WTC-BB RR21 ENGLAND
BAKHSHI-TOWNSEND
BELL-NORTON
NETHERLANDS
VAN LANKVE-VAN DEN BO
L VERHEES-VAN PROOIJ
View
Download
2022-04-03 BBO6-2022WTC-WHC RR21 LATVIA
RUBINS-ALFEJEVA
ILZINS-ROMANOVSKA
AUSTRALIA
BEAUCHAMP-TUTTY
RANKIN-S FISCHER
View
Download
2022-04-03 BBO1-2022WTC-BB RR21 USA 2
DEMUY-KRANYAK
BATHURST-HURD
ITALY
VERSACE-LAURIA
MADALA-DUBOIN
View
Download
2022-04-03 BBO5-2022WTC-DOT RR21 ICELAND
HERMANNSSO-EYSTEINSSO
JONSSON-INGASON
USA 1
PASSELL-LAIR
ZIA-MECKSTROTH
View
Download
2022-04-03 BBO2-2022WTC-BB RR21 USA 1
HAMPSON-GRECO
WEINSTEIN-R LEVIN
NORWAY
HELGEMO-T HELNESS
BROGELAND-BAKKE
View
Download
2022-04-03 BBO4-2022WTC-VC RR21 DENMARK
L BILDE-RASMUSSEN
C KOCH-PAL-T BILDE
SWEDEN
OVELIUS-CLEMENTSSO
Y JOHANSSO-L JOHANSSO
View
Download
2022-04-03 SM joukkis 22 Kierros 5_2 Vilttiketju 2
Ojanen-Nokka
EKHOLM-HEIKKINEN
Koistinen
Fagerlund-Koistinen
VIITASALO-SALOMAA
View
Download
2022-04-03 SM joukkis 22 Kierros 5_1 Vilttiketju 2
Ekholm-Perki
PUUMALAINE-HEIKKINEN
Koistinen
Viitasalo-Salomaa
FAGERLUND-KOISTINEN
View
Download
2022-04-02 BBO2-2022WTC-BB RR20 DENMARK
E JEPSEN-DE BILDE
ASKGAARD-KONOW
ITALY
VERSACE-LAURIA
MADALA-DUBOIN
View
Download
2022-04-02 BBO6-2022WTC-WHC RR20 USA 2
R SMITH-KAMENOVA
P LEWIS-L LEWIS
ISRAEL
SAADA-BAREKET
TAL-PACHTMAN
View
Download
2022-04-02 BBO3-2022WTC-BB RR20 ENGLAND
BAKHSHI-TOWNSEND
BELL-NORTON
ISRAEL
A LEVIN-ROLL
PADON-BIRMAN
View
Download
2022-04-02 BBO1-2022WTC-BB RR20 HUNGARY
SZEGEDI-G HEGEDUS
WINKLER-DUMBOVICH
USA 1
WEINSTEIN-R LEVIN
HAMPSON-GRECO
View
Download
2022-04-02 BBO4-2022WTC-BB RR20 SWEDEN
M RIMSTEDT-O RIMSTEDT
NYSTROM-WRANG
USA 2
BATHURST-HURD
DEMUY-KRANYAK
View
Download
2022-04-02 BBO5-2022WTC-VC RR20 FRANCE
AVON-HUGON
WILLARD-HALFON
POLAND
C BALDYSZ-Z BALDYSZ
SARNIAK-KAZMUCHA
View
Download
2022-04-02 SM joukkis 22 Kierros 4_2 Se lyhyempi korsi
Porkka-Kuokkanen
PENNANEN-KORTEM
Myllyn parhaat
Patana-Granstr
HANSSON-KOIVU
View
Download
2022-04-02 SM joukkis 22 Kierros 4_1 Se lyhyempi korsi
Porkka-Kuokkanen
PENNANEN-KORTEM
Myllyn parhaat
Saastamoin-Hansson
PASANEN-GRANSTR
View
Download
2022-04-02 BBO3-2022WTC-BB RR19 USA 1
HAMPSON-GRECO
KATZ-NICKELL
SWITZERLAND
KLUKOWSKI-GAWRYS
PIEDRA-ZIMMERMANN
View
Download
2022-04-02 BBO5-2022WTC-DOT RR19 DENMARK
HANSEN-SCHOU
P SCHALTZ-D SCHALTZ
ENGLAND
MOSSOP-HALLBERG
HACKETT-B SENIOR
View
Download
2022-04-02 BBO4-2022WTC-VC RR19 ENGLAND
DHONDY-N SENIOR
FAWCETT-DRAPER
DENMARK
C KOCH-PAL-T BILDE
L BILDE-RASMUSSEN
View
Download
2022-04-02 BBO6-2022WTC-WHC RR19 FRANCE
ZOCHOWSKA-SCHMIDT
P CRONIER-B CRONIER
ROMANIA
STEGAROIU-IONITA
G MIHAI-R MIHAI
View
Download
2022-04-02 BBO2-2022WTC-BB RR19 ITALY
MADALA-DUBOIN
VERSACE-LAURIA
SWEDEN
P BERTHEAU-HULT
WRANG-NYSTROM
View
Download
2022-04-02 BBO1-2022WTC-BB RR19 USA 2
DEMUY-KRANYAK
SPECTOR-WOLPERT
NEW ZEALAND
BACH-CORNELL
M BROWN-WHIBLEY
View
Download
2022-04-02 SM joukkis 22 Kierros 3_2 Myllyn parhaat
South-North
PATANA-KOIVU
Vilttiketju 2
West-East
PUUMALAINE-NOKKA
View
Download
2022-04-02 sm joukkis kierros 3_2 myllyn parhaat
Saastamoin-Hansson
West-East
vilttiketju 2
Ekholm-Perki
South-North
View
Download
2022-04-02 BBO3-2022WTC-BB RR18 NETHERLANDS
MULLER-DE WIJS
L VERHEES-VAN PROOIJ
USA 2
BATHURST-HURD
DEMUY-KRANYAK
View
Download
2022-04-02 SM joukkis 22 Kierros 3_1 Myllyn parhaat
Saastamoin-Hansson
PATANA-KOIVU
Vilttiketju 2
Puumalaine-Nokka
EKHOLM-PERKI
View
Download
2022-04-02 BBO5-2022WTC-DOT RR18 POLAND
KWIECIEN-STARKOWSKI
KOWALSKI-ROMANSKI
ENGLAND
HASSETT-HOLLAND
HACKETT-B SENIOR
View
Download
2022-04-02 BBO2-2022WTC-BB RR18 SWEDEN
HULT-P BERTHEAU
O RIMSTEDT-M RIMSTEDT
ENGLAND
BAKHSHI-TOWNSEND
DYKE-BYRNE
View
Download
2022-04-02 BBO4-2022WTC-VC RR18 FRANCE
AVON-HUGON
WILLARD-HALFON
DENMARK
DO BILDE-JENSEN
C KOCH-PAL-T BILDE
View
Download
2022-04-02 BBO1-2022WTC-BB RR18 NEW ZEALAND
JACOB-TISLEVOLL
BACH-CORNELL
BULGARIA
DRAGANOV-DANAILOV
VANCHEV-ZAHARIEV
View
Download
2022-04-02 BBO6-2022WTC-WHC RR18 USA 2
ITABASHI-EYTHORSDOT
P LEWIS-L LEWIS
CROATIA
MESTRIC-BRKLJACIC
ZORIC-SVER
View
Download
2022-04-02 SM joukkis 22 Kierros 2_2 Koistinen
Fagerlund-Koistinen
West-East
Se lyhyempi korsi
Pennanen-Kortem
South-North
View
Download
2022-04-02 SM joukkis 22 Kierros 2_1 Koistinen
Fagerlund-Koistinen
VIITASALO-NYBERG
Se lyhyempi korsi
Kuokkanen-Porkka
PENNANEN-KORTEM
View
Download
2022-04-02 BBO1-2022WTC-BB RR17 ISRAEL
PADON-BIRMAN
A LEVIN-ROLL
USA 1
WEINSTEIN-R LEVIN
HAMPSON-GRECO
View
Download
2022-04-02 BBO5-2022WTC-DOT RR17 DENMARK
HANSEN-SCHOU
D KOCH-PAL-ADAMSEN
SWEDEN
ELMROTH-ELIASSON
WENNEBERG-SELLDEN
View
Download
2022-04-02 BBO3-2022WTC-BB RR17 NORWAY
BROGELAND-BAKKE
HELGEMO-T HELNESS
CANADA
MARCINSKI-L'ECUYER
LAVEE-FREEMAN
View
Download
2022-04-02 BBO4-2022WTC-VC RR17 TURKEY
OYMEN-OZAN
I OZBAY-OZGUR
USA 1
POLLACK-BJERKAN
QUINN-WITTES
View
Download
2022-04-02 BBO6-2022WTC-WHC RR17 USA 1
BERKOWITZ-GINOSSAR
WILLENKEN-ZUR-CAMPAN
LATVIA
ILZINS-ROMANOVSKA
ALFEJEVA-RUBINS
View
Download
2022-04-02 BBO2-2022WTC-BB RR17 SWITZERLAND
BRINK-DRIJVER
KLUKOWSKI-GAWRYS
USA 2
BATHURST-HURD
DEMUY-KRANYAK
View
Download
2022-04-02 SM joukkis 22 Kierros 2_1 Myllyn Parhaat
Saastamoin-Hansson
PATANA-KOIVU
Takalaiton
R-Fabritius
KARJALAINE-J
View
Download
2022-04-02 SM joukkis 22 Kierros 1_1 Myllyn Parhaat
Saastamoin-Hansson
PATANA-KOIVU
Takalaiton
Karjalaine-J
R-FABRITIUS
View
Download
2022-04-01 BBO2-2022WTC-BB RR16 ENGLAND
BELL-NORTON
BAKHSHI-TOWNSEND
SWITZERLAND
KLUKOWSKI-GAWRYS
BRINK-DRIJVER
View
Download
2022-04-01 BBO4-2022WTC-VC RR16 POLAND
ZALEWSKA-DUFRAT
C BALDYSZ-Z BALDYSZ
TURKEY
I OZBAY-OZGUR
KURANOGLU-YAVAS
View
Download
2022-04-01 BBO1-2022WTC-BB RR16 AUSTRALIA
GILL-HANS
EDGTTON-HUNG
USA 1
WEINSTEIN-R LEVIN
HAMPSON-GRECO
View
Download
2022-04-01 BBO6-2022WTC-WHC RR16 USA 1
ROSENBERG-ROSENTHAL
BERKOWITZ-GINOSSAR
ARGENTINA
ROCCA-PELLEGRINI
FERRERO DE-POLESCHI
View
Download
2022-04-01 BBO3-2022WTC-BB RR16 NORWAY
BROGELAND-BAKKE
HELGEMO-HELNESS
NETHERLANDS
VERHEES-VAN PROOIJ
MULLER-DE WIJS
View
Download
2022-04-01 BBO5-2022WTC-DOT RR16 USA 2
RAJADHYAKS-MORSE
WOOLSEY-BRAMLEY
ITALY
MINA-PULGA
SABBATINI-COMELLA
View
Download
2022-04-01 BBO2-2022WTC-BB RR15 CANADA
MARCINSKI-L'ECUYER
FERGANI-FOURCAUDOT
ISRAEL
A LEVIN-ROLL
I HERBST-O HERBST
View
Download
2022-04-01 BBO1-2022WTC-BB RR15 ARGENTINA
GRINBERG-ZUMEL
TISCORNIA-ZONCA
USA 1
KATZ-NICKELL
R LEVIN-WEINSTEIN
View
Download
2022-04-01 BBO5-2022WTC-DOT RR15 ENGLAND
HACKETT-B SENIOR
HALLBERG-MOSSOP
USA 2
WOOLSEY-BRAMLEY
HAMMAN-WEICHSEL
View
Download
2022-04-01 BBO4-2022WTC-VC RR15 ITALY
AGHEMO-M BURATTI
CHAVARRIA-PAOLUZI
SWEDEN
K BERTHEAU-LARSSON
OVELIUS-CLEMENTSSO
View
Download
2022-04-01 BBO6-2022WTC-WHC RR15 LATVIA
RUBINS-ALFEJEVA
LORENCS-STAMERE
USA 2
P LEWIS-L LEWIS
EYTHORSDOT-ITABASHI
View
Download
2022-04-01 BBO3-2022WTC-BB RR15 SOUTH AFRICA
EBER-FICK
CHEMALY-GRANT
USA 2
BATHURST-HURD
DEMUY-KRANYAK
View
Download
2022-04-01 BBO1-2022WTC-BB RR14 ITALY
MADALA-DUBOIN
VERSACE-LAURIA
NORWAY
AA-LIVGARD
BROGELAND-BAKKE
View
Download
2022-04-01 BBO5-2022WTC-DOT RR14 SWEDEN
MORATH-OSTBERG
ELMROTH-ELIASSON
ENGLAND
MOSSOP-HALLBERG
HASSETT-HOLLAND
View
Download
2022-04-01 BBO4-2022WTC-VC RR14 NORWAY
HARDING-FUGLESTAD
WENNEVOLD-G HELNESS
USA 1
QUINN-WITTES
KOLESNIK-LIN
View
Download
2022-04-01 BBO2-2022WTC-BB RR14 SWITZERLAND
BRINK-DRIJVER
KLUKOWSKI-GAWRYS
DENMARK
GRAVERSEN-CASPERSEN
E JEPSEN-DE BILDE
View
Download
2022-04-01 BBO6-2022WTC-WHC RR14 GERMANY
EGGELING-GRUENKE
VON ARNIM-HAEUSLER
ISRAEL
SAADA-BAREKET
TAL-PACHTMAN
View
Download
2022-04-01 BBO3-2022WTC-BB RR14 USA 1
HAMPSON-GRECO
R LEVIN-WEINSTEIN
NEW ZELAND
M BROWN-WHIBLEY
JACOB-TISLEVOLL
View
Download
2022-03-31 BBO6-2022WTC-WHC RR13 USA 2
ITABASHI-EYTHORSDOT
P LEWIS-L LEWIS
DENMARK
J HENNEBER-M HENNEBER
HAMMELEV-KREFELD
View
Download
2022-03-31 BBO5-2022WTC-DOT RR13 FRANCE
AL LEVY-ABECASSIS
SOULET-BOMPIS
ITALY
MINA-PULGA
SABBATINI-COMELLA
View
Download
2022-03-31 BBO4-2022WTC-VC RR13 USA 2
S RIMSTEDT-SEAMON-MOL
MEYERS-SANBORN
FRANCE
WILLARD-HALFON
AVON-HUGON
View
Download
2022-03-31 BBO3-2022WTC-BB RR13 ISRAEL
A LEVIN-ROLL
PADON-BIRMAN
SWITZERLAND
KLUKOWSKI-GAWRYS
BRINK-DRIJVER
View
Download
2022-03-31 BBO1-2022WTC-BB RR13 CHINA HK
WAI-LEE
MO-IP
AUSTRALIA
MILNE-COUTTS
EDGTTON-HUNG
View
Download
2022-03-31 BBO2-2022WTC-BB RR13 ENGLAND
DYKE-BYRNE
BAKHSHI-TOWNSEND
NORWAY
AA-LIVGARD
BROGELAND-BAKKE
View
Download
2022-03-31 BBO6-2022WTC-WHC RR12 ISRAEL
TAL-PACHTMAN
BAREKET-SAADA
USA 1
WILLENKEN-ZUR-CAMPAN
ROSENBERG-ROSENTHAL
View
Download
2022-03-31 BBO5-2022WTC-VC RR12 ITALY
SACCAVINI-PISCITELLI
CHAVARRIA-PAOLUZI
ENGLAND
BROCK-F BROWN
DHONDY-N SENIOR
View
Download
2022-03-31 BBO3-2022WTC-BB RR12 NEW ZEALAND
M BROWN-WHIBLEY
BACH-CORNELL
ISRAEL
A LEVIN-ROLL
PADON-BIRMAN
View
Download
2022-03-31 BBO4-2022WTC-VC RR12 SCOTLAND
McQUAKER-McGOWAN
PUNCH-ANN SYMONS
POLAND
C BALDYSZ-Z BALDYSZ
SARNIAK-KAZMUCHA
View
Download
2022-03-31 BBO2-2022WTC-BB RR12 USA 2
DEMUY-KRANYAK
HURD-BATHURST
ENGLAND
BELL-NORTON
BAKHSHI-TOWNSEND
View
Download
2022-03-31 BBO1-2022WTC-BB RR12 USA 1
HAMPSON-GRECO
KATZ-NICKELL
SWE
NYSTROM-WRANG
M RIMSTEDT-O RIMSTEDT
View
Download
2022-03-31 BBO6-2022WTC-WHC RR11 GERMANY
EGGELING-GRUENKE
VON ARNIM-HAEUSLER
USA 2
R SMITH-KAMENOVA
P LEWIS-L LEWIS
View
Download
2022-03-31 BBO2-2022WTC-BB RR11 SWITZERLAND
BRINK-DRIJVER
KLUKOWSKI-GAWRYS
SWEDEN
NYSTROM-WRANG
HULT-P BERTHEAU
View
Download
2022-03-31 BBO5-2022WTC-DOT RR11 USA 2
RAJADHYAKS-MORSE
HAMMAN-WEICHSEL
ICELAND
ASBJORNSSO-JORGENSEN
ASBJORNSSO-JORGENSEN
View
Download
2022-03-31 BBO3-2022WTC-BB RR11 SOUTH AFRICA
GOWER-APTEKER
EBER-FICK
NEW ZELAND
BACH-CORNELL
JACOB-TISLEVOLL
View
Download
2022-03-31 BBO4-2022WTC-VC RR11 NORWAY
HARDING-FUGLESTAD
WENNEVOLD-G HELNESS
ENGLAND
FAWCETT-DRAPER
DHONDY-N SENIOR
View
Download
2022-03-31 BBO1-2022WTC-BB RR11 USA 1
WEINSTEIN-R LEVIN
GRECO-HAMPSON
ITALY
MADALA-DUBOIN
VERSACE-LAURIA
View
Download
2022-03-30 BBO5-2022WTC-DOT RR10 FRANCE
AL LEVY-ABECASSIS
BOMPIS-SOULET
USA 1
PASSELL-LAIR
ZIA-MECKSTROTH
View
Download
2022-03-30 BBO4-2022WTC-VC RR10 SWEDEN
OVELIUS-CLEMENTSSO
K BERTHEAU-LARSSON
USA 2
SANBORN-MEYERS
S RIMSTEDT-SEAMON-MOL
View
Download
2022-03-30 BBO1-2022WTC-BB RR10 ISRAEL
PADON-BIRMAN
A LEVIN-ROLL
NORWAY
AA-LIVGARD
BROGELAND-BAKKE
View
Download
2022-03-30 BBO2-2022WTC-BB RR10 USA 2
HURD-BATHURST
DEMUY-KRANYAK
AUSTRALIA
EDGTTON-HUNG
COUTTS-MILNE
View
Download
2022-03-30 BBO3-2022WTC-BB RR10 NETHERLANDS
MULLER-DE WIJS
VAN LANKVE-VAN DEN BO
USA 1
GRECO-HAMPSON
R LEVIN-WEINSTEIN
View
Download
2022-03-30 BBO6-2022WTC-WHC RR10 ROMANIA
STEGAROIU-IONITA
R MIHAI-G MIHAI
LATVIA
LORENCS-STAMERE
ILZINS-ROMANOVSKA
View
Download
2022-03-30 BBO3-2022WTC-BB RR9 CANADA
FREEMAN-LAVEE
FERGANI-FOURCAUDOT
ENGLAND
DYKE-BYRNE
BAKHSHI-TOWNSEND
View
Download
2022-03-30 BBO2-2022WTC-BB RR9 ISRAEL
I HERBST-O HERBST
PADON-BIRMAN
DENMARK
ASKGAARD-KONOW
GRAVERSEN-CASPERSEN
View
Download
2022-03-30 BBO6-2022WTC-WHC RR9 ISRAEL
ZACK-SAADA
TAL-PACHTMAN
ITALY
CIMA-DESSI
BARONI-GANDOGLIA
View
Download
2022-03-30 BBO1-2022WTC-BB RR9 USA 2
SPECTOR-WOLPERT
DEMUY-KRANYAK
BULGARIA
VANCHEV-ZAHARIEV
DRAGANOV-DANAILOV
View
Download
2022-03-30 BBO5-2022WTC-DOT RR9 USA 1
HAMMAN-WEICHSEL
WOOLSEY-BRAMLEY
USA 2
ZIA-MECKSTROTH
LAIR-PASSELL
View
Download
2022-03-30 BBO4-2022WTC-VC RR9 USA 1
KOLESNIK-LIN
POLLACK-BJERKAN
ENGLAND
FAWCETT-DRAPER
DHONDY-N SENIOR
View
Download
2022-03-30 BBO2-2022WTC-BB RR8 USA 1
HAMPSON-GRECO
KATZ-NICKELL
CANADA
LAVEE-FREEMAN
MARCINSKI-L'ECUYER
View
Download
2022-03-30 BBO5-2022WTC-DOT RR8 POLAND
KWIECIEN-STARKOWSKI
KOWALSKI-ROMANSKI
FRANCE
AL LEVY-ABECASSIS
SOULET-BOMPIS
View
Download
2022-03-30 BBO1-2022WTC-BB RR8 NORWAY
BROGELAND-BAKKE
HELGEMO-T HELNESS
USA 2
DEMUY-KRANYAK
HURD-BATHURST
View
Download
2022-03-30 BBO4-2022WTC-VC RR8 TURKEY
I OZBAY-OZGUR
YAVAS-KURANOGLU
USA 2
SEAMON-MOL-S RIMSTEDT
BAKER-McCALLUM
View
Download
2022-03-30 BBO3-2022WTC-BB RR8 SOUTH AFRICA
GOWER-APTEKER
EBER-FICK
ITALY
MADALA-DUBOIN
VERSACE-LAURIA
View
Download
2022-03-30 BBO6-2022WTC-WHC RR8 ARGENTINA
ROCCA-PELLEGRINI
ELKIN-ANGELERI
USA 2
ITABASHI-EYTHORSDOT
R SMITH-KAMENOVA
View
Download
2022-03-30 BBO3-2022WTC-BB RR7 SWEDEN
M RIMSTEDT-O RIMSTEDT
NYSTROM-WRANG
BULGARIA
MARASHEV-TSONCHEV
VANCHEV-ZAHARIEV
View
Download
2022-03-30 BBO1-2022WTC-BB RR7 NETHERLANDS
MULLER-DE WIJS
L VERHEES-VAN PROOIJ
SWITZERLAND
KLUKOWSKI-GAWRYS
BRINK-DRIJVER
View
Download
2022-03-30 BBO6-2022WTC-WHC RR7 USA 1
WILLENKEN-ZUR-CAMPAN
GINOSSAR-BERKOWITZ
ITALY
ATTANASIO-MANARA
DESSI-CIMA
View
Download
2022-03-30 BBO4-2022WTC-VC RR7 SWEDEN
OVELIUS-CLEMENTSSO
K BERTHEAU-LARSSON
USA 1
POLLACK-BJERKAN
QUINN-WITTES
View
Download
2022-03-30 BBO5-2022WTC-VC RR7 FRANCE
AVON-HUGON
WILLARD-HALFON
CANADA
BRYANT-NISBET
EATON-CUMPSTONE
View
Download
2022-03-30 BBO2-2022WTC-BB RR7 AUSTRALIA
EDGTTON-HUNG
GILL-HANS
HUNGARY
SZABO-WINKLER
SZEGEDI-G HEGEDUS
View
Download
2022-03-29 BBO3-2022WTC-BB RR6 SWEDEN
HULT-P BERTHEAU
NYSTROM-WRANG
ISRAEL
I HERBST-O HERBST
PADON-BIRMAN
View
Download
2022-03-29 BBO1-2022WTC-BB RR6 NORWAY
BROGELAND-BAKKE
AA-LIVGARD
DENMARK
ASKGAARD-KONOW
GRAVERSEN-CASPERSEN
View
Download
2022-03-29 BBO5-2022WTC-VC RR6 SWEDEN
K BERTHEAU-LARSSON
OVELIUS-CLEMENTSSO
POLAND
DUFRAT-ZALEWSKA
SARNIAK-KAZMUCHA
View
Download
2022-03-29 BBO4-2022WTC-VC RR6 ENGLAND
DHONDY-N SENIOR
FAWCETT-DRAPER
FRANCE
CLEMENT-AN LEVY
WILLARD-HALFON
View
Download
2022-03-29 BBO2-2022WTC-BB RR6 ITALY
VERSACE-LAURIA
MADALA-DUBOIN
NETHERLANDS
DE WIJS-MULLER
L VERHEES-VAN PROOIJ
View
Download
2022-03-29 BBO6-2022WTC-WHC RR6 USA 2
R SMITH-KAMENOVA
ITABASHI-EYTHORSDOT
POLAND
I GRZEJDZI-S GRZEJDZI
BUTRYN-SAKOWSKA
View
Download
2022-03-29 BBO1-2022WTC-BB RR5 USA 1
WEINSTEIN-R LEVIN
KATZ-NICKELL
DENMARK
GRAVERSEN-CASPERSEN
E JEPSEN-DE BILDE
View
Download
2022-03-29 BBO5-2022WTC-DOT RR5 USA 1
ZIA-MECKSTROTH
PASSELL-LAIR
DENMARK
HANSEN-SCHOU
P SCHALTZ-D SCHALTZ
View
Download
2022-03-29 BBO4-2022WTC-VC RR5 USA 2
MEYERS-SANBORN
S RIMSTEDT-SEAMON-MOL
ENGLAND
BROCK-F BROWN
FAWCETT-DRAPER
View
Download
2022-03-29 BBO2-2022WTC-BB RR5 AUSTRALIA
GILL-HANS
EDGTTON-HUNG
SWITZERLAND
PIEDRA-ZIMMERMANN
BRINK-DRIJVER
View
Download
2022-03-29 BBO6-2022WTC-WHC RR5 ISRAEL
BAREKET-SAADA
TAL-PACHTMAN
ROMANIA
STEGAROIU-IONITA
G MIHAI-R MIHAI
View
Download
2022-03-29 BBO3-2022WTC-BB RR5 HUNGARY
SZEGEDI-G HEGEDUS
WINKLER-DUMBOVICH
USA 2
KRANYAK-DEMUY
HURD-BATHURST
View
Download
2022-03-29 BBO1-2022WTC-BB RR4 ITALY
VERSACE-LAURIA
MADALA-DUBOIN
ISRAEL
I HERBST-O HERBST
A LEVIN-ROLL
View
Download
2022-03-29 BBO2-2022WTC-BB RR4 USA 1
HAMPSON-GRECO
R LEVIN-WEINSTEIN
ENGLAND
BAKHSHI-TOWNSEND
DYKE-BYRNE
View
Download
2022-03-29 BBO6-2022WTC-WHC RR4 POLAND
SOBOLEWSKA-NOWAK
I GRZEJDZI-S GRZEJDZI
CROATIA
STANICIC-PILIPOVIC
ZORIC-SVER
View
Download
2022-03-29 BBO5-2022WTC-DOT RR4 ARGENTINA
FORNASARI-CAMBEROS
LAMBARDI-MACRI
USA 1
LEVINE-WOLD
LAIR-PASSELL
View
Download
2022-03-29 BBO3-2022WTC-BB RR4 INDIA
TEWARI-ANKLESARIA
MUKHERJEE-MAJUMDAR
SWITZERLAND
BRINK-DRIJVER
PIEDRA-ZIMMERMANN
View
Download
2022-03-29 BBO4-2022WTC-VC RR4 POLAND
C BALDYSZ-Z BALDYSZ
KAZMUCHA-SARNIAK
USA 1
QUINN-WITTES
KOLESNIK-LIN
View
Download
2022-03-28 BBO4-2022WTC-BB RR3 ARGENTINA
GRINBERG-ZUMEL
NUNEZ-SEMBEROIZ
SWITZERLAND
KLUKOWSKI-GAWRYS
PIEDRA-ZIMMERMANN
View
Download
2022-03-28 BBO2-2022WTC-BB RR3 USA 2
DEMUY-KRANYAK
BATHURST-HURD
ISRAEL
PADON-BIRMAN
A LEVIN-ROLL
View
Download
2022-03-28 BBO5-2022WTC-VC RR3 USA 2
MEYERS-SANBORN
S RIMSTEDT-SEAMON-MOL
USA 1
LIN-KOLESNIK
QUINN-WITTES
View
Download
2022-03-28 BBO1-2022WTC-BB RR3 SWEDEN
HULT-P BERTHEAU
NYSTROM-WRANG
NETHERLANDS
L VERHEES-VAN PROOIJ
MULLER-DE WIJS
View
Download
2022-03-28 BBO3-2022WTC-BB RR3 DENMARK
GRAVERSEN-CASPERSEN
ASKGAARD-KONOW
AUSTRALIA
GILL-HANS
EDGTTON-HUNG
View
Download
2022-03-28 BBO6-2022WTC-WHC RR3 GERMANY
EGGELING-GRUENKE
VON ARNIM-HAEUSLER
ITALY
ATTANASIO-MANARA
DESSI-CIMA
View
Download
2022-03-28 BBO6-2022WTC-WHC RR2 LATVIA
ALFEJEVA-RUBINS
ILZINS-ROMANOVSKA
FRANCE
P CRONIER-B CRONIER
ZOCHOWSKA-SCHMIDT
View
Download
2022-03-28 BBO3-2022WTC-BB RR2 NORWAY
AA-LIVGARD
HELGEMO-T HELNESS
SWEDEN
NYSTROM-WRANG
M RIMSTEDT-O RIMSTEDT
View
Download
2022-03-28 BBO5-2022WTC-DOT RR2 SWEDEN
OSTBERG-MORATH
WENNEBERG-SELLDEN
USA 2
WOOLSEY-BRAMLEY
RAJADHYAKS-MORSE
View
Download
2022-03-28 BBO2-2022WTC-BB RR2 SWITZERLAND
BRINK-DRIJVER
KLUKOWSKI-GAWRYS
ITALY
MADALA-DUBOIN
VERSACE-LAURIA
View
Download
2022-03-28 BBO4-2022WTC-VC RR2 FRANCE
AVON-HUGON
WILLARD-HALFON
NORWAY
HESKJE-VIST
HARDING-FUGLESTAD
View
Download
2022-03-28 BBO1-2022WTC-BB RR2 USA 2
HURD-BATHURST
KRANYAK-DEMUY
USA 1
GRECO-HAMPSON
WEINSTEIN-R LEVIN
View
Download
2022-03-28 BBO6-2022WBTC WHC-RR1 GERMANY
EGGELING-GRUENKE
VON ARNIM-HAEUSLER
USA 1
BERKOWITZ-GINOSSAR
ZUR-CAMPAN-WILLENKEN
View
Download
2022-03-28 BBO4-2022WBTC VC-RR1 ENGLAND
BROCK-F BROWN
FAWCETT-DRAPER
SWEDEN
K BERTHEAU-LARSSON
CLEMENTSSO-OVELIUS
View
Download
2022-03-28 BBO5-2022WBTC DOT-RR1 DENMARK
HANSEN-SCHOU
P SCHALTZ-D SCHALTZ
FRANCE
AL LEVY-ABECASSIS
SOULET-BOMPIS
View
Download
2022-03-28 BBO3-2022WBTC BB-RR1 DENMARK
E JEPSEN-DE BILDE
ASKGAARD-KONOW
ENGLAND
DYKE-BYRNE
BAKHSHI-TOWNSEND
View
Download
2022-03-28 BBO1-2022WBTC BB-RR1 AUSTRALIA
GILL-HANS
MILNE-COUTTS
NORWAY
HELGEMO-T HELNESS
AA-LIVGARD
View
Download
2022-03-28 BBO2-2022WBTC BB-RR1 NETHERLANDS
L VERHEES-VAN PROOIJ
VAN LANKVE-VAN DEN BO
SOUTH AFRICA
EBER-FICK
GOWER-APTEKER
View
Download
2022-03-23 Wednesday Live Stream With Rob and Gavin Table 1
G Wolpert-Barrington
West-East
Table 2
Barrington-Barrington
South-North
View
Download
2022-03-22 47th Thailand National Games OpenTeam Final Sisaket
Kirawat-Terasak
Asdang-Kridsadayu
Udonthani
Surapon-Pairoj
Somchai-Annop
View
Download
2022-03-22 47th Thailand National Games LadyTeam Final Samutsakorn
Tanaporn-Nutwarun
Samonwan-Uraiwan
Nakhonnayok
Phattharin-Saowalak
Atitaya-Nijjaree
View
Download
2022-03-21 47th Thailand National Games OpenTeam SemiFinal Ratchaburi
Pisit-Warit
Pawat-Jakkrapan
Udonthani
Surapon-Pairoj
Somchai-Annop
View
Download
2022-03-21 47th Thailand National Games OpenTeam SemiFinal udonthani
Somchai-Annop
Surapon-Pairoj
Ratchaburi
Pawat-Songpone
Pisit-Warit
View
Download
2022-03-21 47th Thailand National Games LadyTeam Quarter Fi Ratchaburi
Ann-Yawamon
Natrawee-Pajaree
Nakhonnayok
Phattharin-Saowalak
Areeya-Nitjaree
View
Download
2022-03-21 47th Thailand National Games OpenTeam QF1_2 Samutsakhon
Kumpol-Jaturong
Chattawat-Sommai
Sisaket
Asdang-Kridsadayu
Kirawat-Terasak
View
Download
2022-03-20 IZMIR KIS 4 LU PLAYOFF A FINAL 5_5 SMYRNA
UCUM-ASLAN
BILGEN-GOKSU
NEVADA
YIKGEC-ERDEMIL
SENSOY-BAKAN
View
Download
2022-03-20 ISTANBUL ACIK F YILANKIRAN YILANKIRAN
YILANKIRAN-SIRIKLIOGL
GUNEV-NANEV
HOTANTO
OZBAY-BAHCECI
URAS-ULTAV
View
Download
2022-03-20 ISTANBUL ACIK FINAL SWISS 9 YILANKIRAN
KAYA-OZCAN
GUNEV-NANEV
MAVI ANKARA
SINANTOS-SAKRAK
GOBEKLI-SERDAR
View
Download
2022-03-20 IZMIR KIS 4 LU PLAYOFF A FINAL 4_5 NEVADA
YIKGEC-EROL
BAKAN-SENSOY
SMYRNA
ASLAN-UCUM
BILGEN-GOKSU
View
Download
2022-03-20 ISTANBUL ACIK FINAL SWISS 8 YILANKIRAN
KAYA-OZCAN
GUNEV-NUNEV
SIMAL
ESENER-SILACI
DOKER-YILDIRTAN
View
Download
2022-03-20 Bulgarian Bridge Federation Championship 2022 R 9_9 Golden Age
Trendafilo-Barantiev
Aronov-A. Ivanov
Eliminator
Mihailov-Iv.Ivanov
Trenkov-S. Ivanov
View
Download
2022-03-20 IZMIR KIS 4 LU PLAYOFF A FINAL 3_5 GUNGOR
TANBOGA-UYGUN
HAZANTEKIN-ALTINISIK
ORFOZ
ILANBEY-ERDOGAN
GUNER-TANYERI
View
Download
2022-03-20 ISTANBUL ACIK FINAL SWISS 7 YILANKIRAN
GUNEV-NANEV
YILANKIRAN-SIRIKLIGLU
KARTAL
YASATAN-POLATKAN
AYTEMUR-UTKU
View
Download
2022-03-20 IZMIR KIS 4 LU PLAYOFF A FINAL 2_5 CREAZONE
AKBIYIK-ACAR
OZBEY-TORUN
TANSCOFFEE
PEZUK-CELIK
OZMEN-ORHAN
View
Download
2022-03-20 Bulgarian Bridge Federation Championship 2022 R 8_9 Golden Age
Trendafilo-Barantiev
Aronov-Batov
Bridge+
Marashev-Tsonchev
Vanchev-Zahariev
View
Download
2022-03-20 ISTANBUL ACIK FINAL SWISS 6 YILANKIRAN
KAYA-OZCAN
YILANKIRAN-SIRIKLIOGL
BAHCESEHIR
GURBUZ-MARASLI
GECIT-SENTURK
View
Download
2022-03-20 IZMIR KIS 4 LU PLAYOFF A FINAL 1_5 ORFOZ
SIMSAR-GUNER
ILANBEY-ERDOGAN
NEVADA
BAKAN-SENSOY
ERDEMIL-EROL
View
Download
2022-03-20 2022 Vanderbilt FINAL - Q4 of 4 Rosenthal
Brogeland-Bakke
Willenken-Jansma
Gupta
E Jepsen-Cope
A Meister-M Bilde
View
Download
2022-03-20 2022 Vanderbilt FINAL - Q3 of 4 Rosenthal
Brogeland-Bakke
Willenken-Jansma
Gupta
E Jepsen-Cope
A Meister-M Bilde
View
Download
2022-03-20 47th Thailand National Games MixedTeam Final Sisaket
Tarist-Terasak
Kidsadayut-Kanokporn
Bangkok
Peeracha-Jittakan
Manthanee-Supote
View
Download
2022-03-19 2022 Vanderbilt FINAL - Q2 of 4 Rosenthal
Brogeland-Bakke
Silverstei-Rosenthal
Gupta
A Meister-Cope
Gupta-M Bilde
View
Download
2022-03-19 2022 Vanderbilt FINAL - Q1 of 4 Rosenthal
Silverstei-Rosenthal
Willenken-Jansma
Gupta
Jepsen-Cope
Gupta-M Bilde
View
Download
2022-03-19 Bulgarian Bridge Federation Championship 2022 R 7_9 Eliminator
Popov-Lazarov
S. Ivanov-Trenkov
Golden Age
Aronov-A.Ivanov
Trendafilo-Barantiev
View
Download
2022-03-19 ISTANBUL KIS DORTLU FINAL SWISS 5 YILANKIRAN
YILANKIRAN-SIRIKLIOGL
GUNEV-NANEV
BUMU
KABACA-KAYTAZ
KADIOGLU-
View
Download
2022-03-19 Bulgarian Bridge Federation Championship 2022 R 6_9 Kraichev Varna
Sterev-Pl.Hristov
Sofroniev-Velikov
Eliminator
Iv.Ivanov-Mihailov
Trenkov-S. Ivanov
View
Download
2022-03-19 Sweden Juniors vs Sweden Seniors Segment 4 of 4 Juniors
Asplund Si-Abragi
Sandin-Clementsso
Seniors
Gullberg-Morath
Wademark-Asplund
View
Download
2022-03-19 IZMIR KIS 4 LU PLAYOFF Untitled segment CREAZONE
AKBIYIK-ACAR
TORUN-OZBEY
SEFERIHISAR
SAYISIZ-KAHRAMAN
ETKI-OZOGLU
View
Download
2022-03-19 ISTANBUL KIS DORTLU FINAL SWISS 4 YILANKIRAN
KAYA-OZCAN
GUNEV-NANEV
MAVI ANKARA
TATLICIOGL-SAKRAK
G-SERDAR
View
Download
2022-03-19 Sweden Juniors vs Sweden Seniors Segment 3 of 4 Juniors
Lichtenste-Hjort Warl
Bern-Gustafsson
Seniors
Gullberg-Morath
Efraimsson-Axdorph
View
Download
2022-03-19 Sweden Juniors vs Sweden Seniors Segment 2 Juniors
Nilsson-Bj
Bodin-Nilsmark
Seniors
Gullberg-Morath
Efraimsson- Axdorph
View
Download
2022-03-19 ISTANBUL KIS DORTLU FINAL SWISS 3 HOTANTO
OZBAY-BAHCECI
URAS-ULTAV
YILANKIRAN
KAYA-OZCAN
GUNEV-NANEV
View
Download
2022-03-19 IZMIR KIS 4 LU PLAYOFF Untitled segment NEVADA
SENSOY-BAKAN
EROL-YIKGEC
CIMENTAS
TASKAPILI-YUKSEL
POLAT-AYDIN
View
Download
2022-03-19 Sweden juniors vs Sweden seniors Segment 1 Juniors
Mann-Lundqvist
Sandin-Clementsso
Seniors
Gullberg-Morath
Axdorph-Efraimsson
View
Download
2022-03-19 Bulgarian Bridge Federation Championship 2022 R 5_9 Kraichev Varna
Perets-Penev
Plambata-Shterev
Eliminator
Popov-Lazarov
Mihaylov-Ivanow
View
Download
2022-03-19 ISTANBUL KIS DORTLU FINAL SWISS 2 YILANKIRAN
GUNEV-NANEV
YILANKIRAN-SIRIKLIOGL
ARMA
PEYRET-ERBIL
ALUF-KAYA E
View
Download
2022-03-19 47th Thailand National Games MixedTeam Final Bangkok
Jittakan -Peeracha
Supote-Manthanee
Sisaket
Kirawat-Pavinee
Kanokporn-Kidsadayut
View
Download
2022-03-19 Bulgarian Bridge Federation Championship 2022 R 4_9 Bonsist+
Malakova-Tr.Hristov
Ikov-Koev
Eliminator
Popov-Lazarov
Trenkov-Ivanoff
View
Download
2022-03-19 ISTANBUL ACIK TAKIMLAR FINAL SWISS 1 YILANKIRAN
KAYA-OZCAN
YILANKIRAN-SIRIKLIOGL
HOSGORU
SEN-ALACAKAPTA
KUCUKKILIC-YAGMUR
View
Download
2022-03-19 47th Thailand National Games Mixed team SF Bangkok
Jittakan-Peeracha
Supote-Manthanee
Samut sakhon
Jaturong-Uraiwan
Tanaporn-Rawit
View
Download
2022-03-19 IZMIR KIS 4 LU PLAYOFF Untitled segment SMYRNA
UCUM-UMUR
BILGEN-GOKSU
IKARUS
APAYDIN-EREGAR
AKTUNA-TURK
View
Download
2022-03-19 47th Thailand National Games MixedTeam Final Bangkok
Jittakan-Peeracha
Supote-Manthanee
Sisaket
Jaturong-Uraiwan
Tanaporn-Rawit
View
Download
2022-03-19 47th Thailand National Games Mixed Teams Semi Fi Bangkok
Panumat-Tawan
Raktawan-Jirawat
Samut sakhon
Sararut-Sahasan
Nop-Sirawitch
View
Download
2022-03-19 A 2022 Vanderbilt SF - Q4 of 4 Rosenthal
Brogeland-Bakke
Willenken-Jansma
Spector
Demuy-Kranyak
Bathurst-Hurd
View
Download
2022-03-19 B 2022 Vanderbilt SF - Q4 of 4 Moss
Kalita-Nowosadzki
Versace-Sementa
Gupta
A Meister-M Bilde
E Jepsen-Cope
View
Download
2022-03-19 A 2022 Vanderbilt SF - Q3 of 4 Rosenthal
Brogeland-Bakke
Willenken-Jansma
Spector
Demuy-Kranyak
Bathurst-Hurd
View
Download
2022-03-19 B 2022 Vanderbilt SF - Q3 of 4 Moss
Versace-Sementa
Kalita-Nowosadzki
Gupta
E Jepsen-Cope
A Meister-M Bilde
View
Download
2022-03-18 B 2022 Vanderbilt SF - Q2 of 4 Moss
Kalita-Nowosadzki
S Moss-R Lee
Gupta
E Jepsen-A Meister
Gupta-M Bilde
View
Download
2022-03-18 A 2022 Vanderbilt SF - Q2 of 4 Rosenthal
Rosenthal-Silverstei
Brogeland-Bakke
Spector
Spector-G Wolpert
Demuy-Kranyak
View
Download
2022-03-18 A 2022 Vanderbilt SF - Q1 of 4 Rosenthal
Rosenthal-Silverstei
Willenken-Jansma
Spector
Spector-G Wolpert
Bathurst-Hurd
View
Download
2022-03-18 B 2022 Vanderbilt SF - Q1 of 4 Moss
S Moss-R Lee
Versace-Sementa
Gupta
E Jepsen-Cope
Gupta-M Bilde
View
Download
2022-03-18 Bulgarian Bridge Federation Championship 2022 R 3_9 Eliminator
Trenkov-St.Ivanov
Mihaylov-Ivanow
Bonsist+
Ikov-Koev
Malakova-Hristof
View
Download
2022-03-18 KARISIK MILLI TAKIM SECME FINAL 4_DEVRE DENIZCI
DENIZCI-GUVENTAS
UGUR-UGUR
LORIN
DEMIRBILEK-EKINCI
AYAZ-ACAR
View
Download
2022-03-18 Bulgarian Bridge Federation Championship 2022 R 2_9 Eliminator
Mihailov-Iv.Ivanov
Popov-Lazarov
Kraichev Varna
PHristov-Sterev
Sofroniev-Velikov
View
Download
2022-03-18 TURKIYE SENYOR MILLI SECMES FINAL 6 IYI TAKIM
TEMIZEL-KORDOV
AVCIOGLU-SIRIKLIOGL
INCE
EKINCI-ERKEL
KARADENIZ-INCE
View
Download
2022-03-18 TURKIYE MIX MILLI SECMESI FINAL 2 DENIZCI
DENIZCI-GUVENTAS
UGUR-UGUR
LORIN
DEMIRBILEK-EKINCI
AYAZ-ACAR
View
Download
2022-03-18 Bulgarian Bridge Federation Championship 2022 R 1_9 Varna
Perets-Penev
Plambata-Sterev
Serdika
Stoyanov-Hristov
Nikolchev-Ivanchev
View
Download
2022-03-18 TURKIYE SENYOR MILLI SECME FINAL 4 IYI TAKIM
ERGIL-AVCIOGLU
TEMIZEL-KORDOV
INCE
EKINCI-ERKEL
KARADENIZ-INCE
View
Download
2022-03-18 A 2022 Vanderbilt QF - Q4 of 4 Hill NPC
S Huang-Dwyer
O Rimstedt-M Rimstedt
Rosenthal
Willenken-Jansma
Brogeland-Bakke
View
Download
2022-03-18 D 2022 Vanderbilt QF - Q4 of 4 Zimmermann
Klukowski-Gawrys
Brink-Drijver
Spector
Bathurst-Hurd
Demuy-Kranyak
View
Download
2022-03-18 C 2022 Vanderbilt QF - Q4 of 4 Gupta
A Meister-M Bilde
E Jepsen-Cope
Lebowitz
Madala-D Bilde
Z Grossack-MRosenberg
View
Download
2022-03-18 A 2022 Vanderbilt QF - Q3 of 4 Hill NPC
S Huang-Dwyer
O Rimstedt-M Rimstedt
Rosenthal
Willenken-Jansma
Brogeland-Bakke
View
Download
2022-03-18 C 2022 Vanderbilt QF - Q3 of 4 Gupta
A Meister-M Bilde
E Jepsen-Cope
Lebowitz
Madala-D Bilde
Z Grossack-MRosenberg
View
Download
2022-03-18 D 2022 Vanderbilt QF - Q3 of 4 Nickell
Greco-Hampson
Weinstein-Levin
Moss
Versace-Sementa
Kalita-Nowosadzki
View
Download
2022-03-18 D 2022 Vanderbilt QF - Q3 of 4 Zimmermann
Klukowski-Gawrys
Brink-Drijver
Spector
Bathurst-Hurd
Demuy-Kranyak
View
Download
2022-03-17 D 2022 Vanderbilt QF - Q2 of 4 Zimmermann
Piedra-Zimmermann
Klukowski-Gawrys
Spector
Spector-G Wolpert
Demuy-Kranyak
View
Download
2022-03-17 C 2022 Vanderbilt QF - Q2 of 4 Gupta
Gupta-M Bilde
A Meister-Cope
Lebowitz
A Grossack-Lebowitz
Madala-D Bilde
View
Download
2022-03-17 A 2022 Vanderbilt QF - Q2 of 4 Hill NPC
S Huang-Dwyer
O Rimstedt-M Rimstedt
Rosenthal
Silverstei-Rosenthal
Brogeland-Bakke
View
Download
2022-03-17 B 2022 Vanderbilt QF - Q2 of 4 Nickell
Katz-Nickell
Greco-Hampson
Moss
Kalita-Nowosadzki
S Moss-R Lee
View
Download
2022-03-17 B 2022 Vanderbilt QF Nickell
SWeinstein-Levin
Greco-Hampson
Moss
Versace-Sementa
S Moss-R Lee
View
Download
2022-03-17 A 2022 Vanderbilt QF - Q1 of4 Hill NPC
S Huang-Dwyer
O Rimstedt-M Rimstedt
Rosenthal
Willenken-Jansma
Silverstei-Rosenthal
View
Download
2022-03-17 D 2022 Vanderbilt QF - Q1 of 4 Zimmermann
Brink-Drijver
Piedra-Zimmermann
Spector
Hurd-Bathurst
Spector-G Wolpert
View
Download
2022-03-17 C 2022 Vanderbilt QF - Q1 of 4 Gupta
Gupta-M Bilde
E Jepsen-Cope
Lebowitz
Z Grossack-MRosenberg
Lebowitz-A Grossack
View
Download
2022-03-17 TURKIYE MIX MILLI SE YARI FINAL 4 DENIZCI
UGUR U-UGUR A
DENIZCI-DENIZCI
MEY
AYDOGDU-ELMAS
CESUR-SONMEZ
View
Download
2022-03-17 TURKIYE SENYOR M 3_ DEVRE
KORDOV-TEMIZEL
CEL-SIRIKLIOGL

EKINCI-ERKEL
KARADENIZ-INCE
View
Download
2022-03-17 TURKIYE MIX MILLI SECMESI YARIN FINAL 2 DENIZCI
DENIZCI-GUVENTAS
UGUR-UGUR
MEY
CESUR-SONMEZ
AYDOGDU-ELMAS
View
Download
2022-03-17 TURKIYE MIX MILLI SE YARI FINAL 1 FOX
ALUF-KANDOLU
ALUF-KOKTEN
LORIN
DEMIRBILEK-EKINCI
YILMAZ-NAHMIYAS
View
Download
2022-03-17 C 2022 Vanderbilt R16 - Q 4 of 4 Rosenthal
Brogeland-Bakke
Willenken-Jansma
Amoils
Martel-Fleisher
Bessis-Volcker
View
Download
2022-03-17 B 2022 Vanderbilt R16 - Q 4 of 4 Lebowitz
MRosenberg-Z Grossack
Madala-Bilde
Zhao
Zia-Gold
Muller-de Wijs
View
Download
2022-03-17 A 2022 Vanderbilt R16 - Q 4 of 4 Nickell
Greco-Hampson
Levin-SWeinstein
Street
Pachtmann-Zatorski
Manno-Di Franco
View
Download
2022-03-17 C 2022 Vanderbilt R16 - Q3 of 4 Rosenthal
Brogeland-Bakke
Willenken-Jansma
Amoils
Volcker-Bessis
Martel-Fleisher
View
Download
2022-03-17 B 2022 Vanderbilt R16 - Q3 of 4 Lebowitz
MRosenberg-Z Grossack
Madala-Bilde
Zhao
de Wijs-Muller
Zia-Gold
View
Download
2022-03-17 A 2022 Vanderbilt R16 - Q3 of 4 Nickell
Greco-Hampson
Levin-SWeinstein
Street
Pachtmann-Zatorski
Manno-Di Franco
View
Download
2022-03-16 A 2022 Vanderbilt R16 - Q 2 of 4 Wolfson
Verhees-v Prooijen
Wolfson-Garner
Hill NPC
O Rimstedt-M Rimstedt
S Huang-Dwyer
View
Download
2022-03-16 C 2022 Vanderbilt R16 - Q2 of 4 Rosenthal
Silverstei-Rosenthal
Brogeland-Bakke
Amoils
Amoils-Hanlon
Martel-Fleisher
View
Download
2022-03-16 B 2022 Vanderbilt R16 - Q 2 of 4 Lebowitz
Lebowitz-A Grossack
Madala-D Bilde
Zhao
de Wijs-C Zhao
Zia-Gold
View
Download
2022-03-16 A 2022 Vanderbilt R16 - Q1 of 4 Wolfson
Becker-Kamil
Wolfson-Garner
Hill NPC
Dwyer-S Huang
M Rimstedt-O Rimstedt
View
Download
2022-03-16 C 2022 Vanderbilt R16 - Q1 of 4 Rosenthal
Silverstei-Rosenthal
Willenken-Jansma
Amoils
Amoils-Hanlon
Bessis-Volcker
View
Download
2022-03-16 B 2022 Vanderbilt R16 - Q1 of 4 Lebowitz
Z Grossack-MRosenberg
A Grossack-Lebowitz
Zhao
C Zhao-Muller
Zia-Gold
View
Download
2022-03-16 TURKIYE MIX MILLI SECME CEYREK FINAL 4 NO PASARAN
OZBAY-SEN
BASKAN-SALHON
LORIN
DEMIRBILEK-EKINCI
AYAZ-ACAR
View
Download
2022-03-16 TURKIYE M CEYREK FINAL 3 NO PASARAN
OZBAY-SEN
BASKAN-SALHON
LORIN
YILMAZ-NAHMIYAS
ACAR-AYAZ
View
Download
2022-03-16 TURKIYE MIX MILLI SECMESI CEYREK FINAL 2 MEY
CESUR-SONMEZ
AYDOGDU-ELMAS
BARIS
ERENGIL-KANDEMIR
KOLATA-AKTAS
View
Download
2022-03-16 TURKIYE MIX MILLI SE CEYREK F DENIZCI
DENIZCI-GUVENTAS
UGUR-UGUR
KAHRAMAN
KAYA-ERK
CAKICI-KAHRAMAN
View
Download
2022-03-16 A 2022 Vanderbilt R32 - Q4 of 4 Rosenthal
Jansma-Willenken
Brogeland-Bakke
Goodman
Percario-Donati
Compton-Passell
View
Download
2022-03-16 B 2022 Vanderbilt R 32 - Q4 of 4 Wildavsky
Boyd-Robinson
Wildavsky-Doub
Juster
Jacobus-Juster
Drewski-Krekorian
View
Download
2022-03-16 B 2022 Vanderbilt R32 - Q3 of 4 Wildavsky
Boyd-Robinson
Wildavsky-Doub
Juster
Krekorian-Drewski
Juster-Jacobus
View
Download
2022-03-16 A 2022 Vanderbilt R32 - Q3 of 4 Rosenthal
Brogeland-Bakke
Jansma-Willenken
Goodman
Passell-Compton
Percario-Donati
View
Download
2022-03-16 TURK ELEME 11 BARIS
KOLATA-AKDAS
NUHOGLU-KANDEMIR
KAHRAMAN
KAHRAMAN-CAKICI
VARDAR-ERK
View
Download
2022-03-16 B 2022 Vanderbilt R32 - Q2 of 4 Hamman
Woolsey-Bramley
Edgtton-Hung
Hill NPC
O Rimstedt-M Rimstedt
S Huang-Dwyer
View
Download
2022-03-15 A 2022 Vanderbilt R32 Q2 of 4 Nickell
Greco-Hampson
Nickell-Katz
Crouch
Liggins-Dyson
Erichsen-Plackett
View
Download
2022-03-15 A 2022 Vanderbilt R32 Nickell
SWeinstein-Levin
Nickell-Katz
Crouch
Crouch-E Berg
Erichsen-Plackett
View
Download
2022-03-15 B 2022 Vanderbilt R32 Hamman
Weichsel-Hamman
Woolsey-Bramley
Hill NPC
Dwyer-S Huang
O Rimstedt-M Rimstedt
View
Download
2022-03-15 TURKIYE M ELEME 10 NO PASARAN
OZBAY-SEN
BASKAN-SALHON
DENIZCI
DENIZCI-GUVENTAS
UGUR-UGUR
View
Download
2022-03-15 TURKIYE MIX MILLI SECMES ELEME 9 BARIS
KOLATA-AKDAS
NUHOGLU-KANDEMIR
MERCAN
KAMG-KAMG
DETARANTO-BILGEN
View
Download
2022-03-15 TURKIYE MIX MILLI SECME ELEME 8 KAHRAMAN
CAKICI-KAHRAMAN
KAYA-ERK
DENIZCI
DENIZCI-GUVENTAS
UGUR-UGUR
View
Download
2022-03-15 KARISIK MILLI TAKIM SECME ELEME MAC6 SIRIUS
KANLIKILIC-OZER
OZTURK-GOKCE
DENIZCI
DEN-G
UGUR-UGUR
View
Download
2022-03-14 TURKIYE MIX MILLI SECME ELEME 5 LOR
AYAZ-ACAR
DEMIRBILEK-EKINCI
MAV
ERGIN-TATLICIOGL
BALCI-DOGAN
View
Download
2022-03-14 T ELEME 4_ MAC NO PASARAN
OZBAY-SEN
KANDEMIR-SALHON
BARIS
KOLATA-AKDAS
ERENGIL-KANDEMIR
View
Download
2022-03-14 T ELEME 3 MEY
CESUR-SONMEZ
AYDOGDU-ELMAS
SIRIUS
OZER-KANLIKILIC
GOKCE-OZTURK
View
Download
2022-03-14 TURK ELEME MA MERCAN
TARANTO-BILGEN
KAMGOZEN-KAMGOZEN
FOX
ALUF-KOKTEN
OZTURK-SOHTORIK
View
Download
2022-03-14 2022 Karisik Milli Takim Secme Eleme Mac1 MAVI ANKARA
DOGAN-BALCI
CIMEN-SUNGET
KAHRAMAN
KAYA-ERK
CAKICI-KAHRAMAN
View
Download
2022-03-13 Grand Prix of Poland - Final SEGMENT 4_4 DEJT
Miszewska-Dmowski
Kowalski-Silicki
SZPILKI
Makarewicz-Zareba
Sztyrak-Czajka
View
Download
2022-03-13 Grand Prix of Poland - Final SEGMENT 3_4 DEJT
Miszewska-Dmowski
Kowalski-Silicki
SZPILKI
Makarewicz-Zareba
Sztyrak-Czajka
View
Download
2022-03-13 Grand Prix of Poland - Final SEGMENT 2_4 DEJT
Miszewska-Dmowski
Kowalski-Silicki
SZPILKI
Makarewicz-Zareba
Sztyrak-Czajka
View
Download
2022-03-13 Channel Trophy U20 2021 Round 6 Netherlands
Westerveld-Goor
Friesen-R Goor
France
Satori-Bonin
Bedouet-Vallet
View
Download
2022-03-13 Grand Prix of Poland - Final SEGMENT 1_4 DEJT
Miszewska-Dmowski
Kowalski-Silicki
SZPILKI
Makarewicz-Zareba
Sztyrak-Czajka
View
Download
2022-03-13 Channel Trophy U25 2021 Round 5 Netherlands
Kant-van der We
Kooiker-Goudzwaard
Belgium
Huybrecht-Hellin
Van Brandt-Dehaye
View
Download
2022-03-12 Grand Prix of Poland - SF SEGMENT 2_2 LACZNOSC
Bochenski-Pikus
Rogowski-Kierznowsk
SZPILKI
A Makarewi-Zareba
Sztyrak-Czajka
View
Download
2022-03-12 Grand Prix of Poland - SF SEGMENT 2_2 LACZNOSC
Bochenski-Pikus
Rogowski-Kierznowsk
SZPILKI
A Makarewi-Zareba
Sztyrak-Czajka
View
Download
2022-03-12 Grand Prix of Poland - SF SEGMENT 1_2 Lacznosc
Bochenski-Pikus
Rogowski-Kierzkowsk
Szpilki
Makarewicz-Zareba
Sztyrak-Czajka
View
Download
2022-03-12 T Segment 3_3 Team 1
S-P
West-East
Team 2
-Sigur
South-North
View
Download
2022-03-12 WU25 Channel Trophy 2021 Round 4 Belgium
Lafourcade-Mommaerts
Hellin-Meersman
Netherlands
K-Beaulieu-Bouton
Schlumberg-Belloy
View
Download
2022-03-12 Grand Prix of Poland - QF SEGMENT 2_2 Lacznosc
Bochenski-Pikus
Rogowski-Kierznowsk
Bastion Smaku
Deptula-Bartoszews
Koz-Ku
View
Download
2022-03-12 Grand Prix of Poland - QF SEGMENT 1_2 HOME
Bochenski-Pikus
Rogowski-Kierznowsk
AWAY
Deptula-Bartoszews
Ku-Koz
View
Download
2022-03-12 Channel Trophy 2021 Match 3 England
Madden-Selby
L. Fegarty-J. Fegarty
Belgium
Verstuyft-Luyckx
Rosu-Beukema
View
Download
2022-03-12 Grand Prix of Poland - Swiss SEGMENT 8_8 HOME
Bochenski-Pikus
Rogowski-Kierznowsk
AWAY
Deptula-Bartoszews
Ku-Koz
View
Download
2022-03-12 Channel Trophy 2021 Match 3 England
La Chapell-Rose
Fegarty L.-Fegarty J.
Belgium
Rosu-Beukema
Verstuyft-Luyckx
View
Download
2022-03-12 T Segment 2_3 Team 1
BogiS-BjarniHE
West-East
Team 2
Egil-Arne
South-North
View
Download
2022-03-12 Grand Prix of Poland - Swiss SEGMENT 7_8 HOME
Miszewska-Dmowski
Kowalski-Silicki
AWAY
Rubins-Alfejeva
Kowalski-Vainikonis
View
Download
2022-03-12 Grand Prix of Poland - Swiss SEGMENT 6_8 HOME
Zaleski-Nazarko
Jankunajke-Szarkanas
AWAY
Kowalski-Sielicki
Miszewska-Dmowski
View
Download
2022-03-12 Grand Prix of Poland - Swiss ROUND 5_8 HOME
Zaleski-Bogucki
Wejknis-Henclik
AWAY
Rubins-Alfejeva
Kowalski-Vajnikonis
View
Download
2022-03-12 Channel Trophy 2021 Match 2 Belgium
Lafourcade-Mommaerts
A. Hellin-F Rozemond
Netherlands
Holm Chris-Beekman
L. de Wijs-S. de Wijs
View
Download
2022-03-12 Channel Trophy 2021 Match 2 Belgium
Lafourcade-Mommaerts
Hellin-Rozemond
Netherlands
De Wijs S.-De Wijs L.
Holm Chris-Beekman
View
Download
2022-03-11 T Segment 1_3 Team 1
S-P
West-East
Team 2
BogiS-BjarniH
South-North
View
Download
2022-03-11 Channel Trophy 2021 1 Belgium
-
Gruth-Belllicaud
France
Emile H.-Daan H.
Carl-Louis-Clovis Deh
View
Download
2022-03-11 Grand Prix of Poland - Swiss ROUND 4_8 HOME
Bochenski-Pikus
Rogowski-Kierzmowsk
AWAY
Omernik-Sikorski
Wejknis-Henclik
View
Download
2022-03-11 Grand Prix of Poland - Swiss ROUND 3_8 HOME
Miszewska-Dmowski
Kowalski-Silicki
AWAY
Pikus-Bochenski
Kierznowsk-
View
Download
2022-03-11 Grand Prix of Poland - Swiss ROUND 2_8 HOME
Miszewska-Dmowski
Kowalski-Silicki
AWAY
BoczarM-BoczarJ
Boczar-Dowolski
View
Download
2022-03-11 Grand Prix of Poland - Swiss ROUND 1_8 HOME
Jassem-PatreuhaP
Go-Petry
AWAY
Bartosinsk-Witek
Kasprzak-Chindelewi
View
Download
2022-03-10 TURKIYE ACIK MILLI TAKIM SECMESI FINAL ARMA
PEYRET-ERBIL
TEZ-LEVENT
KOKSOY
BELGU-KOKSOY
UZUM-KIZIL
View
Download
2022-03-10 TURKIYE ACIK MILLI TAKIM SECMESI FINAL 5_6 ARMA
PEYRET-ERBIL
TEZ-IMAMOGLU
KOKSOY
BELGU-KOKSOY
UZUM-KIZILOK
View
Download
2022-03-10 TURKIYE ACIK MILLI TAKIM SECMESI FINAL 4_6 ARMA
TEZ-IMAMOGLU
ALUF-KAYA
KOKSOY
BELGU-KOKSOY
UZUM-KIZILOK
View
Download
2022-03-10 TURKIYE ACIK MILLI TAKIM SECMESI FINAL 3_6 ARMA
TEZ-IMAMOGLU
PEYRET-ERBIL
KOKSOY
UZUM-KIZILOK
BELGU-KOKSOY
View
Download
2022-03-09 TURKIYE ACIK MILLI TAKIM SECMESI FINAL 2-6 ARMA
TEZ-IMAMOGLU
ALUF-KAYA
KOKSOY
BELGU-KOKSOY
UZUM-KIZILOK
View
Download
2022-03-09 TURKIYE ACIK MILLI TAKIM SECMESI FINAL 1_6 ARMA
ALUF-KAYA
PEYRET-ERBIL
KOKSOY
BELGU-KOKSOY
UZUM-KIZILOK
View
Download
2022-03-09 TURKIYE ACIK MILLI TAKIM SECMESI YARI FINAL ZORLU
ZORLU-UCAR
KUBAC-YILMAZ
ARMA
PEYRET-ERBIL
TEZ-LEVENT
View
Download
2022-03-09 TURKIYE ACIK MILLI TAKIM SECME YARI FINAL 5_6 ZORLU
ZORLU-UCAR
KUBAC-YILMAZ
ARMA
PEYRET-ERBIL
TEZ-LEVENT
View
Download
2022-03-09 TURKIYE ACIK MILLI TAKIM SECMESI YARI FINAL 5_6 KOKSOY
UZUM-KIZILOK
Belgu-Koksoy
ADAK
KAHRAMAN-DOGAN
Aslan-Akgul
View
Download
2022-03-08 TURKIYE ACIK MILLI TAKIM SECMESI YARI FINAL 4_6 KOKSOY
UZUM-KIZILOK
Belgu-Koksoy
ADAK
ASLAN-AKGUL
Kahraman-Dogan
View
Download
2022-03-08 TURKIYE ACIK MILLI TAKIM SECME YARI FINAL 4_6 ZORLU
ZORLU-UCAR
KUBA-YILMAZ
ARMA
PEYRET-ERBIL
TEZ-LEVENT
View
Download
2022-03-08 TURKIYE ACIK MILLI TAKIM SECME YARI FINAL 3_6 ZORLU
ZORLU-UCAR
KUBA-YILMAZ
ARMA
PEYRET-ERBIL
ALUF-KAYA
View
Download
2022-03-08 TURKIYE ACIK MILLI TAKIM SECMESI YARI FINAL 3_6 KOKSOY
BELGU-KOKSOY
Uzum-K
ADAK
ASLAN-AKGUL
Kahraman-Dogan
View
Download
2022-03-08 TURKIYE ACIK MILLI TAKIM SECME YARI FINAL 2_6 ZORLU
ZORLU-UCAR
KUBAC-YILMAZ
ARMA
ALUF-KAYA
TEZ-IMAMOGLU
View
Download
2022-03-08 TURKIYE ACIK MILLI TAKIM SCMESI YARI FINAL 2_6 KOKSOY
UZUM-KIZILOK
Belgu-Koksoy
ADAK
ASLAN-AKGUL
Dogan-Kahraman
View
Download
2022-03-08 TURKIYE ACIK MILLI TAKIM SECMESI YARI FINAL 1_6 KOKSOY
UZUM-KIZILOK
Belgu-Koksoy
ADAK
DOGAN-KAHRAMAN
Akgul-Aslan
View
Download
2022-03-08 TURKIYE ACIK MILLI TAKIM SECME YARI FINAL 1_6 ZORLU
ZORLU-UCAR
KUBA-YILMAZ
ARMA
TEZ-IMAMOGLU
PEYRET-ERB
View
Download
2022-03-08 TURKIYE ACIK MILLI TAKIM SECMESI YARI FINAL 1_6 KOKSOY
VulkaN-BILGEN
MERCAN-AKSUYEK
ADAK
KAHRAMAN-DOGAN
AKGUL-ASLAN
View
Download
2022-03-07 TURKIYE ACIK MILLI TAKIM SECME CEYREK FINAL 6_6 OUTSIDERS
SINANTOS-OZKURT
ISIN -BASKAN
KOKSOY
UZUM-KIZILOK
BELG-KOKSOY
View
Download
2022-03-07 TURKIYE ACIK MILLI TAKIM SECMESI CEYREK FINAL MERCAN
VulkaN-BILGEN
MERCAN-AKSUYEK
ADAK
KAHRAMAN-DOGAN
AKGUL-ASLAN
View
Download
2022-03-07 TURKIYE ACIK MILLI TAKIM SECME CEYREK 5_6 MERCAN
VulkaN-BILGEN
MERCAN-AKSUYEK
ADAK
KAHRAMAN-DOGAN
AKGUL-ASLAN
View
Download
2022-03-07 TURKIYE ACIK MILLI TAKIM SECMESI CEYREK FINAL 5_6 OUTSIDERS
SINANTOS-OZKURT
KOLATA-KANDEMIR
KOKSOY
BELGU-KOKSOY
UZUM-KIZILOK
View
Download
2022-03-07 TURKIYE ACIK MILLI TAKIM SECME CEYREK 5_6 MERCAN
South-North
MERCAN-AKSUYEK
ADAK
West-East
AKGUL-ASLAN
View
Download
2022-03-07 TURKIYE ACIK MILLI TAKIMLAR SECME CEYREK 4_6 ARMA
TEZ-IMAMOGLU
PEYRET-ERB
KARAGUMRUK
F.AYDOGDU-N.AYDOGDU
KAYA-OZCAN
View
Download
2022-03-07 TURKIYE ACIK MILLI TAKIM SECME CEYREK FINAL 4_6 OUTSIDERS
KANDEMIR-BASKAN
KOLATA-KANDEMIR
KOKSOY
BELGU-KOKSOY
UZUM-KIZILOK
View
Download
2022-03-07 TURKIYE ACIK MILLI TAKIM SECME CEYREK 4_6 ARMA
ALUF-KAYA
PEYRET-ERBIL
KARAGUMRUK
F.AYDOGDU-N.AYDOGDU
DEMIRKAYA-BASARAN
View
Download
2022-03-07 TURKIYE ACIK MILLI TAKIM SECMESI CEYREK FINAL 3_6 MERCAN
UNALDI-BILGEN
MERCAN-AKSUYEK
ADAK
KAHRAMAN-DOGAN
AKGUL-ASLAN
View
Download
2022-03-07 TURKIYE ACIK MILLI TAKIM SECME CEYREK FINAL 3_6 ARMA
ALUF-KAYA
PEYRET-ERBIL
KARAGUMRUK
F.AYDOGDU-N.AYDOGDU
DEMIRKAYA-BASARAN
View
Download
2022-03-06 TURKIYE ACIK MILLI TAKIM SECMESI CEYREK FINAL 2_6 OUTSIDERS
KOLATA-KANDEMIR
TATLICIOGL-OZKURT
KOKSOY
UZUM-KIZILOK
BELGU-KOKSOY
View
Download
2022-03-06 TURKIYE ACIK MILLI TAKIM SECMESI CEYREK FINAL 2_6 ARMA
ALUF-KAYA
PEYRET-ERBIL
KARAGUMRUK
F.AYDOGDU-N.AYDOGDU
DEMIRKAYA-BASARAN
View
Download
2022-03-06 Danmark - 1_division 2021-2022 R11 - 2_halvleg Norris
Marquardse-Norris
Larhmann-Blakset
Pharmaservice
M Bilde-Plejdrup
Jepsen-D.Bilde
View
Download
2022-03-06 TURKIYE ACIK MILLI TAKIM SECMESI CEYREK 1_6 MERCAN
UNALDI-BILGEN
MERCAN-AKSUYEK
ADAK
KAHRAMAN-DOGAN
AKGUL-ASLAN
View
Download
2022-03-06 Danmark - 1_division 2021-2022 R11 - 1_halvleg Norris
Marquardse-Norris
Larhmann-Blakset
Pharmaservice
E Jepsen-D.Bilde
M.Bilde-Plejdrup
View
Download
2022-03-06 Polish Girls Trials ROUND 10_10 PAIRS
Szymaszczy-Ocylok
Morawska-Banaszkiew
TOURNAMENT
Mankiewicz-Ciborowska
Byra-Zareba
View
Download
2022-03-06 TURKIYE ACIK MILLI TAKIM SECMESI CEYREK FINAL 1_6 ZORLU
ZORLU-UCAR
KUBAC-YILMAZ
BORA UNVER
CUBUKCU-CUBUKCU
KAYA-CALISKAN
View
Download
2022-03-06 NBF NM damer lag 10_10 Is og brus
Heskje-Vist
Harding-Fuglestad
The women
Sj-Vass
Stangeland-Bj
View
Download
2022-03-06 Polish Girls Trials ROUND 9_10 PAIRS
Mankiewicz-Ciborowska
Morawska-Banaszkiew
TOURNAMENT
Grodzka-Trojan
Ocylok-Szymaszczy
View
Download
2022-03-06 2-nd National Bridge Tournament Alert Plovdiv R11_11 Videv
Mihov-Stefanov
Isporski-Kermedchie
Opustoshitelite+
Ivanov-Nanev
Gunev-Rusinov
View
Download
2022-03-06 Polish Girls Trials ROUND 8_10 PAIRS
Grodzka-Trojan
Suszanowic-Lucka
TOURNAMENT
Banaszkiew-Morawska
Ciborowska-Mankiewicz
View
Download
2022-03-06 TURKIYE ACIK MILLI SECME ELEME SON KOKSOY
BELGU-KOKSOY
UZUM-KIZILOK
KARAGUMRUK
DEMIRKAYA-BASARAN
KAYA-OZCAN
View
Download
2022-03-06 TURKIYE ACIK MILLI TAKIM SECMESI 9_ SEANS OUTSIDERS
KANDEMIR-BASKAN
TATLICIOGL-OZKURT
ZORLU
KUBAC-YILMAZ
ZORLU-UCAR
View
Download
2022-03-06 NBF NM Damer lag 9_10 Is og brus
Heskje-Vist
Harding-Fuglestad
KAKtus
Brekke-Ekren
Kjenslie-Sj
View
Download
2022-03-06 2-nd National Bridge Tournament Alert Plovdiv R10_11 Opustoshitelite+
Gunev-Rusinov
Ivanov-Nanev
Videv
Isporski-Kermdchiev
Mihov-Stefanov
View
Download
2022-03-06 NBF NM Damer lag 8_10 Is og brus
Heskje-Vist
Harding-Fuglestad
Madam MIMM
Fonkalsrud-Andersen
Grude-Mortensen
View
Download
2022-03-06 TURKIYE ACIK MILLI TAKIM SECMESI 8_ SEANS KARAGUMRUK
KAYA-OZCAN
AYDOGDU-AYDOGDU
ARMA
ALUF-KAYA
PEYRET-ERBIL
View
Download
2022-03-06 Danmark - 1_ division 2021-2022 R10 - 2_halvleg Pharmaservice
E Jepsen-D.Bilde
Plejdrup-M.Bilde
Schaltz
Bruun-M Schaltz
P.Schaltz-D. Schaltz
View
Download
2022-03-06 2-nd National Bridge Tournament Alert Plovdiv R9_11 Videv
Mihov-Stefanov
Isporski-Tenev
Opustoshitelite+
Ivanov-Nanev
Gunev-Rusinov
View
Download
2022-03-06 TURKIYE ACIK MILLI TAKIM SECMESI 8_SEANS KOKSOY
BELGU-KOKSOY
UZUM-K
ADAK
ASLAN-AKGUL
DOGAN-KAHRAMAN
View
Download
2022-03-06 Polish Girls Trials ROUND 7_10 PAIRS
Morawska-Banaszkiew
Ocylok-Szymaszczy
TOURNAMENT
Suszanowic-Lucka
Grodzka-Trojan
View
Download
2022-03-06 2-nd National Bridge Tournament Alert Plovdiv R8_11 Videv
Mihov-Stefanov
Isporski-Tenev
Lisik
Kamenov-Bosev
Trendafilo-Plambata
View
Download
2022-03-06 NBF NM Damer lag 7_10 Is og brus
Heskje-Vist
Harding-Fuglestad
Bloody Mary
Wennevold-Sivertsvik
Thoresen-Uran
View
Download
2022-03-06 Turkiye Ac 7_Seans ARMA
PEYRET-ERBIL
TEZ-LEVENT
KOKSOY
UZUM-KIZILOK
BELGU-KOKSOY
View
Download
2022-03-06 TURKIYE ACIK MILLI TAKIM SECMESI 7_ SEANS MERCAN
UNALDI-BILGEN
MERCAN-AKSUYEK
ZORLU
KUBAC-YILMAZ
ZORLU-UCAR
View
Download
2022-03-06 Polish Girls Trials ROUND 6_10 PAIRS
Lucka-Suszanowic
Grodzka-Trojan
TOURNAMENT
Ocylok-Szymaszczy
Byra-Zareba
View
Download
2022-03-05 Danmark - 1_division 2021-2022 R10 - 1_halvleg Pharmaservice
E Jepsen-D.Bilde
Plejdrup-M.Bilde
Schaltz
Nicolajsen-Christians
M.Schaltz-Bruun
View
Download
2022-03-05 NBF NM Damer lag 6_10 Is og brus
Heskje-Vist
Harding-Fuglestad
Lykkeland
Langeland-Brogeland
Holm-Anjer
View
Download
2022-03-05 TURKIYE ACIK MILLI TAKIM SECMESI 6_ SEANS ARMA
ALUF-KAYA
PEYRET-ERBIL
OUTSIDERS
KANDEMIR-BASKAN
TATLICIOGL-OZKURT
View
Download
2022-03-05 Polish Girls Trials ROUND 5_10 PAIRS
Byra-Zar
Suszanowic-Lucka
TOURNAMENT
Banaszkiew-Morawska
Ciborowska-Mankiewicz
View
Download
2022-03-05 2-nd National Bridge Tournament Alert Plovdiv R7_11 Videv
Mihov-Stefanov
Isporski-Kermedchie
Lisik
Kamenov-Bosev
Trendafilo-Plambata
View
Download
2022-03-05 Turkiye Ac 6_SEANS ZORLU4
ZORLU-UCAR
KUBA-YILMAZ
KARAGUMRUK
N.AYDOGDU-F.AYDOGDU
KAYA-
View
Download
2022-03-05 Danmark 1_division 2021-2022 R9 - 2_halvleg Harries
MAndersen-Harries
DK-Adamsen
Schaltz
Nicolajsen-Christians
M.Schaltz-Bruun
View
Download
2022-03-05 NBF NM Damer lag 5_10 Jojo
Stor-Bugge
S-Feness
Madam MIMM
Fonkalsrud-Andersen
Grude-Mortensen
View
Download
2022-03-05 TURKIYE ACIK MILLI TAKIM SECMESI 5_ SEANS BORA UNVER
CUBUKCU-CUBUKCU
CALISKAN-KAYA
ZORLU
KUBAC-YILMAZ
ZORLU-UCAR
View
Download
2022-03-05 Polish Girls Trials ROUND 4_10 PAIRS
Morawska-Banaszkiew
Grodzka-Trojan
TOURNAMENT
Ocylok-Szymaszczy
Ciborowska-Mankiewicz
View
Download
2022-03-05 2 National Bridge Tournament Alert Plovdiv R6_11 Videv
Mihov-Stefanov
Tenev-Kermedchie
Bridge++
Vanchev-Zahariev
Ferov-Donev
View
Download
2022-03-05 2 National Bridge Tournament Alert Plovdiv R45_11 Videv
Mihov-Stefanov
Isporski-Kermedchie
Bridge++
Ferov-Donev
Vanchev-Zahariev
View
Download
2022-03-05 Turkiye Kadin Milli Takim Secme 3_ Seans FRIENDS
KURANOGLU-YAVA
-
ASYA
GUVENTAS-U
-KANKILI
View
Download
2022-03-05 NBF NM Damer lag 4_10 Villspikka
Andersen-Elstad
Lindahl-Opsal
Hel
Remmen-Breivik
Gl-Juvik
View
Download
2022-03-05 2 National Bridge Tournament Alert Plovdiv R4_11 Lisik
Kamenov-Bosev
Plambata-Trendafilo
Videv
Tenev-Kermdchiev
Mihov-Stefanov
View
Download
2022-03-05 TURKIYE ACIK MILLI TAKIM SECMESI 4 ADAK
DOGAN-KAHRAMAN
ASLAN-AKGUL
OUTSIDERS
KOLATA-KANDEMIR
TATLICIOGL-OZKURT
View
Download
2022-03-05 Polish Girls Trials ROUND 3_10 PAIRS
Szymaszczy-Ocylok
Byra-Zareba
TOURNAMNET
Suszanowic-Lucka
Ciborowska-Mankiewicz
View
Download
2022-03-05 Danmark - 1_division 2021-2022 R9 - 1_halvleg Harries
JHenriksen-Magnussen
DK-Palmund-Adamsen
Schaltz
M Schaltz-Bruun
P.Schaltz-D.Schaltz
View
Download
2022-03-05 Turkiye Ac 3_ Seans KARTALITE
TABAN-UYGUN
OZCAN-CIMEN
MERCAN
MERCAN-AKSUYEK
UNALDI-BILGEN
View
Download
2022-03-05 Polish Girls Trials ROUND 2_10 PAIRS
Lucka-Suszanowic
Banaszkiew-Morawska
TOURNAMNET
Grodzka-Trojan
Ciborowska-Mankiewicz
View
Download
2022-03-05 TURKIYE ACIK MILLI TAKIM SECMESI 3 OUTSIDERS
KOLATA-KANDEMIR
KANDEM-BASKAN
KARAGUMRUK
DEMIRKAYA-BASARAN
AYDOGDU-AYDOGDU F
View
Download
2022-03-05 NBF NM Damer Lag 3_10 Helens angels
Jahr-Johansen
Holenbakke-Eide
The women
E Sj-Vass
Stangeland-Bj
View
Download
2022-03-05 2 National Bridge Tournament Alert Plovdiv R3_11 Varna
KapitansK-KapitansD
Goranov-Kolev
Videv
Isporski-Kermedchie
Mihov-Stefanov
View
Download
2022-03-05 Polish Girls Trials ROUND 1_10 PAIRS
Grodzka-Trojan
Ocylok-Szymaszczy
TOURNAMNET
Byra-Zareba
Ciborowska-Mankiewicz
View
Download
2022-03-05 Turk 2_ seans ARMA
TEZ-IMAMOGLU
ALUF-KAYA
HOTANTO
URAS-ULTAV
GOBEKLI-EKINCI
View
Download
2022-03-05 Turkiye Acik Milli Tak '_ seans KOKSOY
BELGU-KOKSOY
UZUM-KIZILOK
BORA UNVER
CUBUKCU-CUBUKCU
KAYA-CALISKAN
View
Download
2022-03-05 2 National Bridge Tournament Alert Plovdiv R1_11 New Bridge
Krachmarsk-Ivanova
Vasilev-Nalbatska
Alert
Darakchiev-Byanov
Georgiev-Blagoev
View
Download
2022-02-27 Lederer 2022 Match 9 Andresen
Grude-Bakke
Helgemo-Andresen
Chairman's team
Brock-Myers
Callaghan-Burn
View
Download
2022-02-27 Lederer 2022 Match 9 Harris
Zia-Bilde
O Rimstedt-M Rimstedt
Allfrey
Robson-Allfrey
Osborne-Forrester
View
Download
2022-02-27 Lederer 2022 Match 8 de Botton
de Botton-Malinowski
Hoftaniska-Bakhshi
Allfrey
Robson-Allfrey
Forrester-Osborne
View
Download
2022-02-27 Lederer 2022 Round 8 Black
Black-Gold
Hallberg-Hult
Ireland
Moran-Carroll
Garvey-Hanlon
View
Download
2022-02-27 Lederer 2022 Match 7 Harris
M Rimstedt-O Rimstedt
Zia-Bilde
England Open
Dyke-Byrne
Mike Bell-Norton
View
Download
2022-02-27 Polish Mixed Trials MATCH 17-19 PAIRS
Sztyrak-Czajka
Kazmucha-Hutyra
TOURNAMENT
Busse-Busse
Nawrocki-Zalewska
View
Download
2022-02-27 Lederer 2022 Match 6 Allfrey
Forrester-Osborne
Robson-Allfrey
Robson
Helness-Erichsen
Crouch-Berg
View
Download
2022-02-27 ROMANIAN TEAMS TRIAL Round 9_10 TEODORESCU
TEODORESCU-MORARU D.
Moraru M-Moldovan D
META
GRIGORIU-PIROI
Donciu S-Agica M
View
Download
2022-02-27 Italian Trials Mixed Teams Final 7_7 FRANCHI
PISCITELLI-LANZAROTTI
ATTANASIO-MANARA
CALANDRA
SEMENTA-CUZZI
BIONDO-E DUBOIN
View
Download
2022-02-27 Polish Mixed Trials MATCH 15-16 PAIRS
Baldysz-Kalita
Wnuk-Kreglewska
TOURNAMENT
Pigulski-Niklaus
Golebiowsk-Sikora
View
Download
2022-02-26 Greek Trials for Madeira 2022 Segment 4_10 ZOZIS
aggelopoul-zozis
KARAMANLIS-EIDI
DOXIADIS
filios-papakyriak
ROUSSOS-DOXIADIS
View
Download
2022-02-26 Polish Mixed Trials MATCH 13-14 PAIRS
Busse-Busse
Sikora-Golebiowsk
TOURNAMENT
Nawrocki-Zalewska
Hutyra-Kazmucha
View
Download
2022-02-26 Lederer 2022 Match 5 Chairman's Team
Burn-Callaghan
Tommasini-Green
London
Liggins-Dyson
Shashou-Sandqvist
View
Download
2022-02-26 ROMANIAN TEAMS TRIAL Round 8_10 META
IANCU-FILIMON
Donciu S-Agica M
TEODORESCU
TEODORESCU-MORARU D.
Moldovan D-Moraru M
View
Download
2022-02-26 Lederer 2022 Match 4 Andresen
Grude-Bakke
Helgemo-Andresen
Ireland
Moran-Carroll
Garvey-Hanlon
View
Download
2022-02-26 Polish Mixed Trials MATCH 11-12 PAIRS
Baldysz-Kalita
Wrobel-Suszanowic
TOURNAMENT
Szulejewsk-Dancewicz
Golebiowsk-Sikora
View
Download
2022-02-26 Lederer 2022 Match 3 Allfrey
Forrester-Osborne
Robson-Allfrey
Andresen
Grude-Bakke
Helgemo-Andresen
View
Download
2022-02-26 Italian Trials Mixed Teams Final 6_7 FRANCHI
PISCITELLI-LANZAROTTI
BARONI-ZALESKI
CALANDRA
SEMENTA-CUZZI
BOCCHI-CALANDRA
View
Download
2022-02-26 ROMANIAN TEAMS TRIAL Round 7_10 TEODORESCU
TEODORESCU-MORARU D.
Moraru M-Moldovan D
META
AGICA-DONCIU
Grigoriu M-Piroi A
View
Download
2022-02-26 Lederer 2022 Match 3 Harris
Zia-Bilde
O Rimstedt-M Rimstedt
Gillis
Helness-Erichsen
Crouch-Berg
View
Download
2022-02-26 Greek Trials for Madeira 2022 Segment 4 DOXIADIS
Filios A.-Papakyriak
MITROS-KOUKOUSELI
ZOZIS
Zozis S. -Aggelopoul
MPALTAS-PROTONOTAR
View
Download
2022-02-26 Italian TRials Mixed Teams Final 5_7 FRANCHI
PISCITELLI-LANZAROTTI
BARONI-ZALESKI
CALANDRA
SEMENTA-CUZZI
BIONDO-E DUBOIN
View
Download
2022-02-26 Lederer 2022 Match 2 de Botton
De Botton-Malinowski
Hoftaniska-Helness
England Open
Norton-Bell
Byrne-Dyke
View
Download
2022-02-26 ROMANIAN TEAMS TRIAL Round 6_10 META
AGICA-DONCIU
Iancu S-Filimon A
TEODORESCU
MORARU M.-MOLDOVAN
Teodorescu-Moraru D
View
Download
2022-02-26 Lederer 2022 Match 1 Black
Hallberg-Hult
Paske-McIntosh
Allfrey
Robson-Allfrey
Forrester-Osborne
View
Download
2022-02-26 ROMANIAN TEAMS TRIAL Round 5_10 TEODORESCU
TEODORESCU-MORARU D.
Moraru M-Moldovan M
META
GRIGORIU-PIROI
Filimon A-Iancu S
View
Download
2022-02-26 Greek Trials for Madeira 2022 Segment 3 ZOZIS
DELIMP.-PROTONOT.
ZOZIS-AGGELOPOUL
DOXIADIS
ROUSSOS -DOXIADIS
KONTOMITRO-KOUKOUSELI
View
Download
2022-02-26 Italian Trials Mixed Teams Final 4_7 FRANCHI
ATTANASIO-MANARA
BARONI-ZALESKI
CALANDRA
SEMENTA-CUZZI
BOCCHI-CALANDRA
View
Download
2022-02-26 Gold Coast Teams Final 4 of 4 Milne
JACOB-TISLEVOLL
MILNE-COUTTS
Haffer
MARKEY-SPOONER
HAFFER-J THOMPSON
View
Download
2022-02-26 Gold Coast Congress Final 3_4 Milne
NUNN-DALLEY
JACOB-TISLEVOLL
Haffer
MARKEY-SPOONER
HAFFER-J THOMPSON
View
Download
2022-02-26 Gold Coast Teams Final 2_4 Milne
JACOB-TISLEVOLL
MILNE-COUTTS
Haffer
MARKEY-SPOONER
HAFFER-J THOMPSON
View
Download
2022-02-26 Gold Coast Teams Final 1_4 Milne
NUNN-DALLEY
MILNE-COUTTS
Haffer
MARKEY-SPOONER
HAFFER-THOMPSON
View
Download
2022-02-26 Gold Coast Teams Final 1_4 Milne
NUNN-DALLEY
MILNE-COUTTS
Haffer
MARKEY-SPOONER
HAFFER-THOMPSON
View
Download
2022-02-25 Greek Trials for Madeira 2022 Segment 2 ZOZIS
Aggelop-Zozis
EIDI M-KARAMANLIS
DOXIADIS
Filios-Papakyriak
ROUSSOS P-DOXIADIS
View
Download
2022-02-25 Italian Trial Mixed Teams Final 3_7 FRANCHI
PISCITELLI-LANZAROTTI
MANARA-ATTANASIO
CALANDRA
SEMENTA-CUZZI
BOCCHI-CALANDRA
View
Download
2022-02-25 ROMANIAN TEAMS TRIAL Round 4_10 META
AGICA-DONCIU
Mihai Grig-Copilu
TEODORESCU
MORARU M.-MOLDOVAN
Dan Moraru-Cornel Teo
View
Download
2022-02-25 Greek Trials for Madeira 2022 Segment 1_10 DOXIADIS
Mitros-Koukousel
ROUSSOS P.-DOXIADIS K
ZOZIS
Delib-Prwtonotar
KARAMANLIS-EIDI M.
View
Download
2022-02-25 Italian Trials Mixed Teams Final 2_7 FRANCHI
MANARA-ATTANASIO
BARONI-ZALESKI
CALANDRA
SEMENTA-CUZZI
BIONDO-E DUBOIN
View
Download
2022-02-25 ROMANIAN TEAMS TRIAL Round 3_10 TEODORESCU
MORARU D.-TEODORESCU
Nestematu-Megastaru
META
AGICA-DONCIU
Lae-Copilu
View
Download
2022-02-25 Italian Trials Mixed Teams 22 Final 1_7 FRANCHI
MANARA-ATTANASIO
PISCITELLI-LANZAROTTI
CALANDRA
SEMENTA-CUZZI
BIONDO-E DUBOIN
View
Download
2022-02-25 ROMANIAN TEAMS SELECTION ROUND 2 META
AGICA-DONCIU
Filimon A-Iancu S
TEODORESCU
MORARU M.-MOLDOVAN
Moraru D-Teodorescu
View
Download
2022-02-25 ROMANIAN TEAMS SELECTION ROUND 1 TEODORESCU
MORARU D.-TEODORESCU
Moraru M-Moldovan
GRIGORIU
GRIGORIU-PIROI
Filimon-Iancu
View
Download
2022-02-20 Polish Premier League - Play-off 2 SEGMENT 6_6 BRIDGESCANNER
Jassem-Gawrys
Marcinowsk-Golebiowsk
VITAS
Kowalski-Romanski
Skrzypczak-Gierulski
View
Download
2022-02-20 Polish Premier League - Play-off 2 SEGMENT 5_6 BRIDGESCANNER
Jassem-Gawrys
Marcinowsk-Golebiowsk
VITAS
Kowalski-Romanski
Skrzypczak-Gierulski
View
Download
2022-02-20 Polish Premier League SEGMENT 2_2 BRIDGESCANNER
Jassem-Gawrys
Marcinowsk-Golebiowsk
VITAS
Kowalski-Romanski
Knap-Malinowski
View
Download
2022-02-20 Italian Trials Mixed Teams RRobin 5_5 2 BURGAY
COSTA-PORTA
GIANARDI-GANDOGLIA
CALANDRA
SEMENTA-CUZZI
E DUBOIN-BIONDO
View
Download
2022-02-20 Polish Premier League SEGMENT 1_2 BRIDGESCANNER
Jassem-Gawrys
PPatreuha-Golebiowsk
VITAS
Gierulski-Skrzypczak
Knap-Malinowski
View
Download
2022-02-19 Polish Premier League Play-off 2 SEGMENT 2_6 BRIDGESCANNER
Marcinowsk-Sobczak
JPatreuha-Golebiowsk
VITAS
Skrzypczak-Gierulski
Knap-Malinowski
View
Download
2022-02-19 Polish Premier League Play-off 2 SEGMENT 1_6 BRIDGESCANNER
JPatreuha-PPatreuha
Jassem-Gawrys
VITAS
Gierulski-Skrzypczak
Kowalski-Romanski
View
Download
2022-02-19 Italian Trials Mixed Teams RRobin 5_5 1 BURGAY
COSTA-PORTA
G SCRIATTO-BURGAY
CALANDRA
SEMENTA-CUZZI
BOCCHI-CALANDRA
View
Download
2022-02-19 Israel League Final 2021 Segment 4 (4) Birman
Altshuler-Birman
Levin-Roll
Bareket
Lengy-Bareket
Zamir-Toledano
View
Download
2022-02-19 Polish Premier League SEGMENT 6_6 VITAS
Knap-Malinowski
Kowalski-Romanski
BRIDGE24.PL
Buras-Narkiewicz
Nawrocki-Wiankowski
View
Download
2022-02-19 Polish Premier League SEGMENT 5_6 SYNERGIA
Gardzielew-Sakowicz
Lutek-Jurek
SZLEM
Klukowski-Zatorski
Kwiecien-Starkowski
View
Download
2022-02-19 Italian Trials Mixed Teams RRobin 4_5 2 BURGAY
COSTA-PORTA
G SCRIATTO-BURGAY
FRANCHI
PISCITELLI-LANZAROTTI
ATTANASIO-MANARA
View
Download
2022-02-19 Israel League Final 2021 Segment 3 (4) Birman
Altshuler-Birman
Levin-Roll
Bareket+
Lengy-Bareket
Zamir-Toledano
View
Download
2022-02-19 Polish Premier League SEGMENT 4_6 SYNERGIA
Koluda-Ilczuk
Lutek-Jurek
SZLEM
Klukowski-Zatorski
Kwiecien-Starkowski
View
Download
2022-02-19 Polish Premier League SEGMENT 3_6 SYNERGIA
Gardzielew-Sakowicz
Ilczuk-Koluda
SZLEM
Klukowski-Dufrat
Kwiecien-Starkowski
View
Download
2022-02-19 Italian Trials Mixed Teams RRobin 4_5 1 BURGAY
GIANARDI-GANDOGLIA
G SCRIATTO-BURGAY
FRANCHI
MANARA-ATTANASIO
BARONI-ZALESKI
View
Download
2022-02-19 Polish Premier League SEGMENT 3_6 SYNERGIA
Gardzielew-Sakowicz
West-East
SZLEM
Klukowski-Dufrat
South-North
View
Download
2022-02-18 Polish Premier League - play-off 1 SEGMENT 2_6 SYNERGIA
Gardzielew-Sakowicz
Ilczuk-Koluda
SZLEM
Klukowski-Zatorski
Kwiecien-Starkowski
View
Download
2022-02-18 Italian Trials Mixed Teams RRobin 3_5 2 CALANDRA
BOCCHI-CALANDRA
SEMENTA-CUZZI
MARINO
PISANI-MARINO
LANZOTTI-FERRAMOSCA
View
Download
2022-02-18 Polish Premier League - play-off 1 SEGMENT 1_6 SYNERGIA
Garadziele-Sakowicz
Ilczuk-Koluda
SZLEM
Dufrat-Zatorski
Kwiecien-Starkowski
View
Download
2022-02-18 Italian Trials Mixed Teams RRobin 3_5 1 CALANDRA
BOCCHI-CALANDRA
SEMENTA-CUZZI
MARINO
ROMANO-MARINONI
LANZOTTI-FERRAMOSCA
View
Download
2022-02-18 Italian Trials Mixed Teams RRobin 2_5 2 MARINO
PISANI-MARINO
FERRAMOSCA-LANZOTTI
BURGAY
GIANARDI-GANDOGLIA
COSTA-PORTA
View
Download
2022-02-17 Italian Trials Mixed Teams RRobin 2_5 1 CLAIR
PAGNINI-CLAIR
DAL BEN-COMIRATO
CALANDRA
SEMENTA-CUZZI
BOCCHI-CALANDRA
View
Download
2022-02-17 Italian Trials Mixed Teams RRobin 1_5 2 CLAIR
DAL BEN-COMIRATO
BAVARESCO-LICURSI
BURGAY
GIANARDI-GANDOGLIA
COSTA-PORTA
View
Download
2022-02-17 Italian Trial Mixed Teams RR 1 1 CALANDRA
CUZZI-SEMENTA
BIONDO-E DUBOIN
FRANCHI
ATTANASIO-MANARA
PISCITELLI-LANZAROTTI
View
Download
2022-02-13 Hungarian Trials Semifinal 8_8 Dumbovich
Szegedi-Hegedus
Winkler-Szabo
U31
Lajos-Szucs
Tubak-Konkoly
View
Download
2022-02-13 Hungarian trials Semifinal 7_8 Dumbovich
Szegedi-Hegedus
Winkler-Szabo
U31
Tubak-Konkoly
Lajos-Szucs
View
Download
2022-02-13 Swedish Mixed Teams Trials 6:2 Ida
Bergdahl-
Gr-Gr
Gudrun
Stormo-Strandberg
Strandberg-Andersson
View
Download
2022-02-13 Swedish Mixed Teams Trials 6:1 Ida
Bergdahl-
Gr-Gr
Gudrun
Strandberg-Andersson
Strandberg-Stormo
View
Download
2022-02-13 Hungarian Trials Semifinal 6_8 Dumbovich
SZEGEDI-HEGEDUS
Winkler-Dumbovich
U31
TUBAK-BUDAI
Konkoly-Fischer
View
Download
2022-02-13 Swedish Mixed Teams Trials 5:2 Malin
Helin-Eriksson
Jarlvik-Trendafilo
Ida
Bergdahl-
Gr-Gr
View
Download
2022-02-13 Swedish Mixed Teams Trials 5:1 Malin
Helin-Eriksson
Jarlvik-Trendafilo
Ida
Gr-Gr
Bergdahl-
View
Download
2022-02-13 Hungarian Trials Semifinal 5_8 Dumbovich
SZEGEDI-HEGEDUS
Szab-Dumbovich
U31
TUBAK-BUDAI
Konkoly-Fischer
View
Download
2022-02-13 Swedish Mixed Teams Trials 5:1 Malin
Helin-Eriksson
Jarlvik-Trendafilo
Ida
Gr-Gr
Bergdahl-
View
Download
2022-02-12 Hungarian Trials Semifinal 4_8 Dumbovich
Szegedi-Heged
Winkler-Szabo
U31
Budai-Tubak
Lajos-Szucs
View
Download
2022-02-12 Hungarian Trials Semifinal 3_8 Dumbovich
Szegedi-Hegedus
Winkler-Dumbovich
U31
Konkoly-Fischer
Lajos-Szucs
View
Download
2022-02-12 Hungarian Trials Semifinal 2_8 Dumbovich
SZEGEDI-HEGEDUS
WINKLER-DUMBOVICH
U31
KONKOLY-FISCHER
LAJOS-SZUCS
View
Download
2022-02-12 Hungarian Trials Semifinal 1 Dumbovich
Szegedi-Hegedus
SZABO-DUMBOVICH
U31
Tubak-Budai
KONKOLY-FISCHER
View
Download
2022-02-09 Wednesday Live Stream With Rob and Gavin Table 1
G Wolpert-G Wolpert
West-East
Table 2
G Wolpert-G Wolpert
South-North
View
Download
2022-02-06 Danmark - Senior DM 2022 Runde 9 af 9 Schou
P.Schaltz-D.Schaltz
HC-Boesgaard
Adamsen
Nicolajsen-Christians
Henriksen-Magnussen
View
Download
2022-02-06 Danmark - Senior DM 2022 Runde 8 af 9 Dahl
Jacobsen-Munk
J-Berg
Schou
P.Schaltz-D.Schaltz
Hansen-Schou
View
Download
2022-02-06 Danmark - Senior DM 2022 Runde 7 af 9 Schou
J.Hansen-Schou
HC-Boesgaard
Kruse Petersen
LPedersen-Werdelin
Gravlund-Kruse
View
Download
2022-02-06 Danmark - Senior DM 2022 Runde 6 af 9 B
S-Teisen
BASSE-BERNES
Henriksen
HKS-Henriksen
STEGE-PABST
View
Download
2022-02-03 Danmark 1_division 2021-2022 4 af 11 Mads Eyde
VangLarsen-Eyde
Justesen-J. R
Kasper Konow
Hagen-Houm
Lund Madse-Konow
View
Download
2022-02-03 Danmark - 1_division 2021-2022 Runde 4 af 11 Mads Eyde
VangLarsen-Eyde
Justesen-J. R
Kasper Konow
LLMadsen-Konow
Houm-Hagen
View
Download
2022-01-31 S 27_28 Bessis
LORENZINI-BESSIS
VOLCKER-ROMBAUT
Lhuissier
LHUISSIER-BERNARD
PILON-BOMPIS
View
Download
2022-01-31 S 26_28 OURSEL
OURSEL-MAUBERQUEZ
SEBBANE-SEGUINEAU
BESSIS
LORENZINI-BESSIS
SCHMIDT-GARCIA
View
Download
2022-01-30 S 24_28 ROMBAUT
VOLCKER-ROMBAUT
LHUISSIER-BERNARD
OURSEL
MAUBERQUEZ-OURSEL
SCHMIDT-GARCIA
View
Download
2022-01-30 TURKEY U21 NATIONAL TEAM SELECTION Pair Team 1
asya-yigit
West-East
Team 2
toygar-can
South-North
View
Download
2022-01-30 S 23_28 SEBBANE
SEGUINEAU-SEBBANE
LHUISSIER-BERNARD
PILON
PILON-BOMPIS
OURSEL-MAUBERQUEZ
View
Download
2022-01-29 S 21_28 Garcia
SCHMIDT-GARCIA
LORENZINI-BESSIS
Seguineau
SEBBANE-SEGUINEAU
VOLCKER-ROMBAUT
View
Download
2022-01-29 S 20_28 LHUISSIER
BERNARD-LHUISSIER
PILON-BOMPIS
BESSIS
BESSIS-LORENZINI
SEGUINEAU-SEBBANE
View
Download
2022-01-29 U31 NAT 9_9 D
ERKMEN-ATAMAN
FATO-FCBIYIK
A'PPET
CACAB-BOYAC
AKKAYA-TUKENMEZ
View
Download
2022-01-29 U31 National Team Selection 8_9 DINOZORLAR
ERKMEN-ATAMAN
AYDIN-AKBIYIK
A'PPETIT
ER-ARDA
AKKAYA-TUKENMEZ
View
Download
2022-01-29 S 18_28 OURSEL
MAUBERQUEZ-OURSEL
VOLCKER-ROMBAUT
CHOTTIN
CHOTTIN-KILANI
PILON-BOMPIS
View
Download
2022-01-28 S 17_28 ROMBAUT
VOLCKER-ROMBAUT
CHOTTIN-KILANI
SEBBANE
SEBBANE-SEGUINEAU
LHUISSIER-BERNARD
View
Download
2022-01-28 S 15_28 OURSEL
MAUBERQUEZ-OURSEL
BERNARD-LHUISSIER
ROMBAUT
VOLCKER-ROMBAUT
GARCIA-SCHMIDT
View
Download
2022-01-23 Polish Online Teams Final SEGMENT 3_3 MAJCHER
Winciorek-Majcher
Wojcieszek-Ciechomski
JANISZEWSKI
Szulejewsk-Valchev
Sztyrak-Bochenski
View
Download
2022-01-23 Polish Online Teams Final SEGMENT 2_3 MAJCHER
Majcher-Glodowski
Wojcieszek-Ciechomski
JANISZEWSKI
Janiszewsk-Valchev
Sztyrak-Bochenski
View
Download
2022-01-23 Italian Trials Women 2022 Final 7_7 FORNACIARI
ARRIGONI-OLIVIERI
POMARES-GOLIN
VINCI
GIGLIOTTI-PAOLUZI
AGHEMO-M BURATTI
View
Download
2022-01-22 Polish Online Teams Final SEGMENT 1_3 MAJCHER
Winciorek-Majcher
Wojcieszek-Ciechomski
JANISZEWSKI
Szulejewsk-Valchev
Sztyrak-Janiszewsk
View
Download
2022-01-22 Italian trials Women 2022 Final 6_7 FORNACIARI
GOLIN-POMARES
OLIVIERI-ARRIGONI
VINCI
GIGLIOTTI-PAOLUZI
VANUZZI-ROSETTA
View
Download
2022-01-22 Polish Online Teams semifinals 1_2 SEGMENT 2_2 GIERULSKI
Skrzypczak-Gierulski
Kowalski-Romanski
MAJCHER
Winciorek-Majcher
Wojcieszek-Ciechomski
View
Download
2022-01-22 Italian Trials Women 2022 Final 5_7 FORNACIARI
GOLIN-POMARES
OLIVIERI-ARRIGONI
VINCI
BURATTI-AGHEMO
VANUZZI-ROSETTA
View
Download
2022-01-22 Polish Online Teams semifinals 1_2 SEGMENT 1_2 GIERULSKI
Skrzypczak-Gierulski
Olanski-Vainikonis
MAJCHER
Winciorek-Majcher
Wojcieszek-Ciechomski
View
Download
2022-01-22 Polish Online Teams P_O 3 SEGMENT 2_2 MARCINOWSKI
Soltysik-Sobczak
P Patreuha-J Patreuha
MAJCHER
Ciechomski-Wojcieszek
Winciorek-Majcher
View
Download
2022-01-22 Italian Trials Women 2022 Final 4_7 FORNACIARI
GOLIN-POMARES
GENTILI-ROSSANO
VINCI
GIGLIOTTI-PAOLUZI
AGHEMO-M BURATTI
View
Download
2022-01-22 Polish Online Teams P_O 3 SEGMENT 1_2 MARCINOWSKI
Marcinowsk-Sobczak
P Patreuha-J Patreuha
MAJCHER
Ciechomski-Wojcieszek
Winciorek-Majcher
View
Download
2022-01-21 Italian Trials Women 2022 Final 3_7 FORNACIARI
ARRIGONI-OLIVIERI
POMARES-GOLIN
VINCI
VANUZZI-ROSETTA
PAOLUZI-GIGLIOTTI
View
Download
2022-01-21 Polish Online Teams P_O 2 SEGMENT 2_2 STRZEMECKI
Nowak-Narkiewicz
Stepinski-Strzemecki
OLCZYK
Cieslak-Modrzejews
Nawrocki-Wiankowski
View
Download
2022-01-21 Polish Online Teams P_O 2 SEGMENT 1_2 STRZEMECKI
Ingielewic-Narkiewicz
Nowak-Strzemecki
OLCZYK
Niedzielsk-Olczyk
Nawrocki-Wiankowski
View
Download
2022-01-21 Italian Trials Women 2022 Final 2_7 FORNACIARI
GENTILI-ROSSANO
OLIVIERI-ARRIGONI
VINCI
BURATTI-AGHEMO
VANUZZI-ROSETTA
View
Download
2022-01-21 Polish Online Teams P_O 1 SEG 2_2 ZAWADA
Kujawa-Zawada
Pajak-Iwanski
JANISZEWSKI
Valchev-Szulejewsk
Sztyrak-Bochenski
View
Download
2022-01-21 Italian Trials Women 2022 Final 1_7 FORNACIARI
GENTILI-ROSSANO
POMARES-GOLIN
VINCI
BURATTI-AGHEMO
GIGLIOTTI-PAOLUZI
View
Download
2022-01-21 Polish Online Teams - Final PO SEG 1_2 ZAWADA
Kujawa-Zawada
Pajak-Kucharski
JANISZEWSKI
Sztyrak-Bochenski
Valchev-Szulejewsk
View
Download
2022-01-16 Division Nationale Open_4 d1 Finale 6_6 ZALESKI
CRONIER-LORENZINI
HANLON-VOLCKER
ZIMMERMANN
MULTON-ZIMMERMANN
KLUKOWSKI-GAWRYS
View
Download
2022-01-16 Division Nationale Open_4 d1 Finale 5_6 ZALESKI
ZALESKI-LORENZINI
HANLON-VOLCKER
ZIMMERMANN
KLUKOWSKI-GAWRYS
ZIMMERMANN-MULTON
View
Download
2022-01-16 Division Nationale Open_4 d1 finale 4_6 ZALESKI
ZALESKI-CRONIER
HANLON-VOLCKER
ZIMMERMANN
MARTENS-ALLAVENA
KLUKOWSKI-GAWRYS
View
Download
2022-01-15 Division Nationale Open_4 d1 Finale 3_6 ZALESKI
Cronier-Lorenzini
HANLON-VOLCKER
ZIMMERMANN
Klukowski-Gawris
ZIMMERMANN-MULTON
View
Download
2022-01-15 Division Nationale Open_4 d1F 2_6 ZIMMERMANN
Hanlon-Volcker
CRONIER-ZALESKI
ZALESKI
Kuklowski-gawris
ZIMMERMANN-MULTON
View
Download
2022-01-15 Division Nationale Open_4 d1F 1_6 ZALEWSKI
Zalewski-Lorenzini
VOLCKER-HANLON
ZIMMERMANN
Klukowski-Gawris
ALLAVENA-MARTENS
View
Download
2022-01-14 Division Nationale Open_4 d1 DF 4_4 ZALESKI
South-North
LORENZINI-CRONIER
ROMBAUT
West-East
J. ROMBAUT-L. ROMBAUT
View
Download
2022-01-14 Division Nationale Open_4 d1 DF 4_4 ZALESKI
Hanlon -Volcker
LORENZINI-CRONIER
ROMBAUT
Duguet Ma-Duguet Mi
J. ROMBAUT-L. ROMBAUT
View
Download
2022-01-14 Division Nationale Open_4 d1 DF 3_4 ZALESKI
HANLON Tom-VOLCKER Fr
LORENZINI-CRONIER
ROMBAUT
ROMBAUT Le-ROMBAUT J
J. ROMBAUT-L.ROMBAUT
View
Download
2022-01-14 Division Nationale Open_4 d1 DF 2_4 ZIMMERMANN
ZIMMERMANN-MULTON
M KLUKOWSK-GAWRYS
SEBBANE
GAVIARD-GIARD
P SEGUINEA-LSEBBANE
View
Download
2022-01-14 Division Nationale Open_4d1 1_4 Zaleski
Volcker Fr-Hanlon Tom
Cronier Ph-Zaleski Ro
Rombaut
DUGUET Mi-DUGUET Ma
Rombaut L-Rombaut J
View
Download
2022-01-09 Polish Premier League RR 10_15 SEGMENT 2_2 SYNERGIA ILANKA
Koluda-Ilczuk
Miechowicz-Kotorowicz
SYNIS VALUE
Gawel-Jagniewski
Welland-Auken
View
Download
2022-01-09 Polish Premier League RR 15_15 SEGMENT 1_2 SYNERGIA ILANKA
Sakowicz-Gardzielew
Miechowicz-Kotorowicz
SYNIS VALUE
Gawel-Jagniewski
Welland-Auken
View
Download
2022-01-09 Polish Premier League RR 14_15 SEGMENT 2_2 SYNIS VALUE
Hutyra-Stepinski
Welland-Auken
SPS CONSTRUCTION
Glasek-Pszczola
Araszkiewi-Kotorowicz
View
Download
2022-01-09 2021 CTCBA SENIOR TEAM FINAL Segment 6 Hong-Ru
P. Y. Su-W. W. Tsao
S.R. Wu-J.S. Wu
YBS
Morris-Patrick
Jonky-C.M.Lin
View
Download
2022-01-09 2021 CTCBA SENIOR TEAM FINAL Segment 5 Hong-Ru
S. R. Wu-J. S. Wu
J.Y. Kuo-Q.L. Wu
YBS
J. U. Shih-Patrick
Jonky-C.M.Lin
View
Download
2022-01-08 Polish Premier League RR 14_15 SEGMENT 1_2 SYNIS VALUE
Hutyra-Stepinski
Gawel-Jagniewski
SPS CONSTRUCTION
Glasek-Nowak
Kalita-Nowosadzki
View
Download
2022-01-08 Polish Premier League RR 13_15 SEGMENT 2_2 SZLEM
Kwiecien-Starkowski
Klukowski-Zatorski
BRIDGESCANNER
Jassem-Gawrys
P Patreuha-Bubu
View
Download
2022-01-08 Polish Premier League RR 13_15 SEGMENT 1_2 SZLEM
Kwiecien-Starkowski
Klukowski-Zatorski
BRIDGESCANNER
Marcinowsk-Sobczak
Jassem-Gawrys
View
Download
2022-01-08 Polish Premier League RR 12_15 SEGMENT 2_2 SYNERGIA
Koluda-Ilczuk
Lutek-Jurek
SZLEM
Klukowski-Dufrat
Kwiecien-Starkowski
View
Download
2022-01-08 Polish Premier League RR 12_15 SEGMENT 1_2 SYNERGIA
Gardzielew-Sakowicz
Lutek-Jurek
SZLEM
Klukowski-Zatorski
Kwiecien-Starkowski
View
Download
2022-01-08 2021 CTCBA SENIOR TEAM FINAL Segment 4 Hong-Ru
S. R. Wu-P. Y. Su
J.Y. Kuo-Q.L. Wu
YBS
J. U. Shih-Patrick
Jonky-C.M.Lin
View
Download
2022-01-08 Polish Premier League RR 11_15 SEGMENT 2_2 OLSZTYN
Grzejdziak-Grzejdziak
Pikus-Cichocki
SPS CONSTRUCTION
Janiszewsk-Witkowski
Araszkiewi-Kotorowicz
View
Download
2022-01-08 2021 CTCBA SENIOR TEAM FINAL Segment 3 Hong-Ru
P. Y. Su-W. W. Tsao
J.Y. Kuo-Q.L. Wu
YBS
Morris-Patrick
Jonky-C.M.Lin
View
Download
2022-01-08 2021 CTCBA SENIOR TEAM FINAL Segment 2 Hong-Ru
S. R. Wu-P. Y. Su
J.Y. Kuo-Q.L. Wu
YBS
Morris-Patrick
Jonky-C.M.Lin
View
Download
2022-01-08 2021 CTCBA SENIOR TEAM FINAL Segment 1 Hong-Ru
S. R. Wu-W. W. Tsao
J.Y. Kuo-Q.L. Wu
YBS
J.U. Shih-Patrick
Jonky-C.M.Lin
View
Download
2022-01-07 Polish Premier League RR 11_15 SEGMENT 1_2 OLSZTYN
SGrzejdzia-IGrzejdzia
Pikus-Cichocki
SPS CONSTRUCTION
Araszkiewi-Kotorowicz
Kalita-Nowosadzki
View
Download
2022-01-07 Polish Premier League RR 10_15 SEGMENT 2_2 Bridge24.pl
Narkiewicz-Lutostansk
Nawrocki-Wiankowski
SZLEM
Starkowski-Kwiecien
Klukowski-Dufrat
View
Download
2022-01-07 Polish Premier League RR 10_15 SEGMENT 1_2 Bridge24.pl
Narkiewicz-Kopka
Nawrocki-Wiankowski
SZLEM
Klukowski-Zatorski
Kwiecien-Starkowski
View
Download
2022-01-07 Polish Premier League RR 9_15 SEGMENT 2_2 SPS CONSTRUCTION
Nowak-Pszczola
Kalita-Nowosadzki
SYNERGIA ILANKA
Lutek-Jurek
Ilczuk-Koluda
View
Download
2022-01-07 Polish Premier League RR 9_15 SEGMENT 1_2 SPS CONSTRUCTION
Nowak-Pszczola
Kalita-Nowosadzki
SYNERGIA ILANKA
Lutek-Jurek
Ilczuk-Koluda
View
Download
2022-01-02 2021 CTCBA WOMEN TEAM FINAL Segment 8 Infinity
PeiHua-KuanChu
Yinyulin-YinShou
Meow
Rice An-Lucky Liu
Jill Lin-Jenny Kuo
View
Download
2022-01-02 2021 CTCBA WOMEN TEAM FINAL Segment 7 Infinity
Beatya-Violet Liu
Yinyulin-YinShou
Meow
Rice An-Lucky Liu
Jill Lin-Jenny Kuo
View
Download
2022-01-02 2021 CTCBA WOMEN TEAM FINAL Segment 6 Infinity
PeiHua-KuanChu
Yinyulin-YinShou
Meow
Rice An-Lucky Liu
Jill Lin-Jenny Kuo
View
Download
2022-01-02 2021 CTCBA WOMEN TEAM FINAL Segment 5 Infinity
Beatya-Violet Liu
Yinyulin-YinShou
Meow
Rice An-Lucky Liu
Jill Lin-Jenny Kuo
View
Download
2022-01-01 2021 CTCBA WOMEN TEAM FINAL Segment 4 Infinity
PeiHua-KuanChu
Yinyulin-YinShou
Meow
Rice An-Lucky Liu
Jill Lin-Jenny Kuo
View
Download
2022-01-01 2021 CTCBA WOMEN TEAM FINAL Segment 3 Infinity
Beatya-Violet Liu
Yinyulin-YinShou
Meow
Rice An-Lucky Liu
Jill Lin-Jenny Kou
View
Download
2022-01-01 2021 CTCBA WOMEN TEAM FINAL Segment 2 Infinity
Pei-Hua-Kuan-Chu
Yinyulin-YinShou
Meow
Rice An-Lucky Liu
Jill Lin-Jenny Kou
View
Download
2022-01-01 2021 CTCBA WOMEN TEAM FINAL Segment 1 Infinity
Beatya-Violet Liu
Yinyulin-YinShou
Meow
Rice An-Lucky Liu
Jenny Kuo-Jill Lin
View
Download
2021-12-29 Grand Prix of Poland - Final SEGMENT 3_3 GOLEBIOWSKI
Patreuha P-Jassem
Golebiowsk-Patreuha
FUNDACJA BRIDGE24PL
Strzemecki-Stepinski
Kopka-Narkiewicz
View
Download
2021-12-29 Grand Prix of Poland - Final SEGMENT 1_3 GOLEBIOWSKI
Patreuha J-Golebiowsk
Buras-Lutostansk
FUNDACJA BRIDGE24PL
Narkiewicz-Ingielewic
Strzemecki-Dobrzynski
View
Download
2021-12-29 Grand Prix of Poland - Final SEGMENT 1_3 GOLEBIOWSKI
Patreuha J-Golebiowsk
Buras-Lutostansk
FUNDACJA BRIDGE24PL
Narkiewicz-Ingielewic
Strzemecki-Dobrzynski
View
Download
2021-12-28 Grand Prix of Poland - Teams SF SEGMENT 2_2 KAZMUCHA
Sarniak-Kazmucha
Serek-Tuszynski
FUNDACJA BRIDGE24PL
Narkiewicz-Kopka
Strzemecki-Stepinski
View
Download
2021-12-28 Grand Prix of Poland - Teams SF SEGMENT 1_2 KAZMUCHA
Serek-Tuszynski
Kazmucha-Sarniak
FUNDACJA BRIDGE24PL
Strzemecki-Dobrzynski
Kopka-Narkiewicz
View
Download
2021-12-28 Grand Prix of Poland - Teams ROUND 11_11 GOLEBIOWSKI
Patreuha J-Golebiowsk
Lutostansk-Buras
SPS CONSTRUCTION
Kalita-Nowosadzki
Araszkiewi-Kotorowicz
View
Download
2021-12-28 Grand Prix of Poland - Teams ROUND 10_11 KIELBASA
Bazyluk-Kielbasa
Marks-Szymaszczy
ESKOM
Majcher-Ciechomski
Marcinowsk-Sobczak
View
Download
2021-12-28 Grand Prix of Poland - Teams ROUND 9_11 GOLEBIOWSKI
Patreuha J-Golebiowsk
Jassem-Patreuha
OLCZYK
Cieslak-Filipowicz
Nawrocki-Wiankowski
View
Download
2021-12-28 Grand Prix of Poland - Teams ROUND 8_11 KIELBASA
Bazyluk-Kielbasa
Witkowski-Janiszewsk
GOLEBIOWSKI
Jassem-Patreuha P
Lutostansk-Buras
View
Download
2021-12-28 Grand Prix of Poland - Teams ROUND 7_11 GOLEBIOWSKI
Patreuha J-Golebiowsk
Lutostansk-Buras
ESKOM
Sobczak-Marcinowsk
Majcher-Ciechomski
View
Download
2021-12-27 Grand Prix of Poland - Teams ROUND 6_11 KAZMUCHA
Sarniak-Kazmucha
Serek-Tuszynski
GO
Golebiowsk-PatreuhaJ
Lutostansk-Buras
View
Download
2021-12-27 Grand Prix of Poland - Teams ROUND 5_11 SPS CONSTRUCTION
Araszkiewi-Kotorowicz
Kalita-Nowosadzki
ST
Narkiewicz-Kopka
Strzemecki-Stepinski
View
Download
2021-12-27 Grand Prix of Poland - Teams ROUND 3_11 SPS CONSTRUCTION
Araszkiewi-Kotorowicz
Kalita-Nowosadzki
KIELBASA
Marks-Szymaszczy
Witkowski-Janiszewsk
View
Download
2021-12-27 Grand Prix of Poland - Teams ROUND 2_11 ESKOM IT
Marcinowsk-Sobczak
Majcher-Ciechomski
SPS CONSTRUCTION
Kalita-Nowosadzki
Nowak-Glasek
View
Download
2021-12-27 Grand Prix of Poland - Teams ROUND 1_11 Olczyk
Nawrocki-Wiankowski
Filipowicz-Cieslak
Kielbasa
Marks-Szymaszczy
Bazyluk-Kielbasa
View
Download
2021-12-17 2021 KARISIK TAKIMLAR FINAL NOPASARAN
N.SEN-SOHTORIK
BASKAN-SALHON
MERCAN
AKSUYEK-MERCAN
DEMIR-DEMIR
View
Download
2021-12-17 2021 KARISIK TAKIMLAR A FINAL_ NOPASARAN
SALHON-BASKAN
SOHTORIK-SEN
ONKO
KAHRAMAN-ERK
KAMGOZEN-KAMGOZEN
View
Download
2021-12-17 2021 KARISIK TAKIMLAR A FINAL 3_ ONKO
N.KAMGOZEN-KAMGOZEN
KAHRAMAN-ERK
NOPASARAN
I.KANDEMIR-SALHON
SEN-SOHTORIK
View
Download
2021-12-17 2021 KARISIK TAKIMLAR A FINAL 2_ ONKO
N.KAMGOZEN-KAMGOZEN
KAHRMAN-ERK
NOPASARAN
I.KANDEMIR-SALHON
SEN-SOHTORIK
View
Download
2021-12-17 2021 KARISIK TAKIMLAR A FINAL 1 ONKO
N.KAMGOZEN-KAMGOZEN
KAHRAMAN-ERK
KANDEMIR
KEPEKCI-ALP
YASEMIN-KANDEMIR
View
Download
2021-12-16 2021 KARISIK TAKIMLAR ROUND9 ONKO
N.KAMGOZEN-KAMGOZEN
KAHRAMAN-ERK
KANDEMIR
KEPEKCI-ERENGIL
NUHOGLU-KANDEM
View
Download
2021-12-16 2021 KARISIK TAKIMLAR ROUND8 MERCAN
F. DEMIR-DEMIR
AKSUYEK-MERCAN
KANDEMIR
KEPEKCI-ERENGIL
NUHOGLU-KANDEMIR
View
Download
2021-12-16 2021 KARISIK TAKIMLAR ROUND7 ONKO
N KAMGOZEN-KAMGOZEN
KAHRAMAN-ERK
KARAGUMRUK
CESUR-SONMEZ
OZGUR-FAYDOGDU
View
Download
2021-12-16 2021 Karisik Takimlar Round6 Onko
ERK-KAHRAMAN
Kamg-Kamg
Mercan
AKSUYEK-MERCAN
Demir F-Demir E
View
Download
2021-12-16 2021 KARISIK TAKIMLAR ROUND7 ONKO
ERK-KAHRAMAN
Kamg-Kamg
KARAGUMRUK
AKSUYEK-MERCAN
Demir F-Demir E
View
Download
2021-12-12 EBU European Mixed Teams Trial Round 19 Team 1
Moran-Crystol
Sandford-Chadha
Team 2
Paske-Nettleton
Osborne-Hinden
View
Download
2021-12-12 England Mixed Trials Match 18 Team 1
Nettleton-Paske
Shashou - Nick Sand
Team 2
Byrne-Bell
A Rosen-N Rosen
View
Download
2021-12-12 Polish Pairs Championship SESSIONS 6-7_7 PAIRS
Vainikonis-Arlovich
Dabrowski-Stepinski
TOURNAMENT
Nowak-Glasek
PatreuhaP-Golebiowsk
View
Download
2021-12-12 England Mixed Trials Match 16 Team 1
Sandford-Chadha
Commins-Stevenson
Team 2
Shashou-Sandqvist
Nettleton-Paske
View
Download
2021-12-12 England Mixed Traials Match 15 Team 1
Shashou-Sandqvist
H Erichsen-E Erichsen
Team 2
T. Sherman-D. Sherman
Byrne-Bell
View
Download
2021-12-12 England Mixed Trials Match 16 Team 1
Shashou-Sandqvist
H Erichsen-E Erichsen
Team 2
T. Sherman-D. Sherman
Byrne-Bell
View
Download
2021-12-12 finnish operator training sessionC pikkukarhu
kallu-Jarkko
Ruha-Ojanen
isokarhu
kabinetti-Memmu
Myllari-Raty
View
Download
2021-12-12 Finnish operator training Session 2 Iso karhu
Myllari-Ruha
Memmu-Raimo
Pieni karhu
Ojanen-Raaty
Jarkko-Gabi
View
Download
2021-12-12 Polish Pairs Championship SESSIONS 4-5_7 PAIRS
Kowalski D-Blach
Marcinowsk-Sobczak
TOURNAMENT
Hutyra-Kazmucha
PatreuhaP-Golebiowsk
View
Download
2021-12-12 England Mixed Trials Match 14 Team 1
D. Sherman-T. Sherman
Burgess-Gross
Team 2
Commins-Stevenson
Sandford-Chadha
View
Download
2021-12-12 2021 CTCBA MIX TEAM FINAL Segment 8 To Win
PY Tsai-KW Fan
HL Yang-YZ Lu
YBM2
chiuwc-Phoebe Lin
Kimiko Hsu-Jed Wang
View
Download
2021-12-12 2021 CTCBA MIX TEAM FINAL Segment 7 To Win
PY Tsai-KW Fan
TL Wu-HoYee So
YBM2
PY Lin-yinyulin
Kimiko Hsu-Jed Wang
View
Download
2021-12-12 England Mixed Trials Match 13 Team 1
Commins-Stevenson
West-East
Team 2
H Erichsen-E Erichsen
South-North
View
Download
2021-12-12 2021 CTCBA MIX TEAM FINAL Segment 6 To Win
HoYee So-TL Wu
HL Yang-YZ Lu
YBM2
chiuwc-Pheobe Lin
PY Lin-yinyulin
View
Download
2021-12-12 2021 CTCBA MIX TEAM FINAL Segment 5 To Win
PY Tsai-KW Fan
TL Wu-HoYee So
YBM2
Jed Wang-Kimiko Hsu
Phoebe Lin-chiuwc
View
Download
2021-12-12 2021 CTCBA MIX TEAM FINAL Segment 5 To Win
PY Tsai-KW Fan
TL Wu-HoYee So
YBM2
Jed Wang-Kimiko Hsu
Phoebe Lin-chiuwc
View
Download
2021-12-11 Polish Pairs Championship SESSIONS 1-3_7 PAIRS
Marcinowsk-Sobczak
Sados-Boczar
TOURNAMENT
Jaskiewicz-Szyszkowsk
PatreuhaP-Golebiowsk
View
Download
2021-12-11 English Mixed Trials Match 12 Team 1
H Erichsen-E Erichsen
Seale-Pagan
Team 2
Gross-Burgess
Tracy Capa-Sherman
View
Download
2021-12-11 England Mixed Trials Match 11 Team 1
Gross-Burgess
S Anoyrkat-H Anoyrkat
Team 2
Myers-Brock
Commins-Stevenson
View
Download
2021-12-11 England Mixed Trials Match 10 Team 1
Myers-Brock
Preddy-Selway
Team 2
Seale-Pagan
H Erichsen-E Erichsen
View
Download
2021-12-11 Grand Prix of Poland - Pairs SESSION 4_4 PAIRS
Janiszewsk-Witkowski
Gierulski-Sztyrak
TOURNAMENT
Patreuha P-Bubu
Zalewska-Majcher
View
Download
2021-12-11 England Mixed Trials Match 9 Team 1
Seale-Pagan
Robinson-Barden
Team 2
Anoyrkatis-Anoyrkatis
Gross-Burgess
View
Download
2021-12-11 England Mixed Trials Match 8 Team 1
Anoyrkatis-Anoyrkatis
Curtis-Fegarty
Team 2
Preddy -Selway
Myers-Brock
View
Download
2021-12-11 England Mixed Trials Match 7 Team 1
Preddy-Selway
Bucknell-Wieczorek
Team 2
Robinson-Barden
Seale-Pagan
View
Download
2021-12-11 2021 CTCBA MIX TEAM FINAL Segment 4 To Win
PY Tsai-KW Fan
HL Yang-YZ Lu
YBM2
chiuwc-Phoebe Lin
Kimiko Hsu-Jed Wang
View
Download
2021-12-11 2021 CTCBA MIX TEAM FINAL Segment 3 To Win
HoYee So-TL Wu
HL Yang-YZ Lu
YBM2
PY Lin-yinyulin
Phoebe Lin-chiuwc
View
Download
2021-12-11 2021 CTCBA MIX TEAM FINAL Segment 2 To Win
PY Tsai-KW Fan
HL Yang-YZ Lu
YBM2
PY Lin-yinyulin
Kimiko Hsu-Jed Wang
View
Download
2021-12-11 2021 CTCBA MIX TEAM FINAL Segment 1 To Win
PY Tsai-KW Fan
TL Wu-HoYee So
YBM2
chiuwc-Phoebe Lin
Kimiko Hsu-Jed Wang
View
Download
2021-12-10 Grand Prix of Poland - Pairs SESSION 4_4 PAIRS
Strzemecki-Dobrzy
Janiszewsk-Witkowski
TOURNAMENT
Zawada P-Zawada J
Zalewska-Majcher
View
Download
2021-12-10 English Mixed Trials Match 5 Team 1
Robinson-Barden
West-East
Team 2
Curtis-Fegarty
South-North
View
Download
2021-12-10 England Mixed Trials Round 5 Team 1
Curtis-Fegarty
West-East
Team 2
Bucknell-Wieczorek
South-North
View
Download
2021-12-10 England Mixed Trials Match 4 Team 1
Bucknell-Wieczorek
West-East
Team 2
Ploscaru -Chow
South-North
View
Download
2021-12-10 England Mixed Trials Match 3 Team 1
Ploscaru-Chow
West-East
Team 2
Hinden-Osborne
South-North
View
Download
2021-12-10 BTU Practice Segment 1 BTU Red
BBBBB-AAAAA
West-East
BTU Blue
West-East
South-North
View
Download
2021-12-10 Grand Prix of Poland - Pairs SESSION 2_4 PAIRS
Sobczak-Marcinowsk
Nowak-Glasek
TOURNAMENT
Kotorowicz-Araszkiewi
Dobrowolsk-Maduzia
View
Download
2021-12-10 England Mixed Trials Match 2 Team 1
Hinden-Osborne
West-East
Team 2
A. Rosen-N. Rosen
South-North
View
Download
2021-12-10 England Mixed Trials R1 Team 1
Hinden-Osborne
West-East
Team 2
A. Rosen-N. Rosen
South-North
View
Download
2021-12-09 Grand Prix of Poland - Pairs SESSION 1_4 PAIRS
Sobczak-Marcinowsk
Walczyk-Klis
TOURNAMENT
Witek-Bielawski
Ronke-Kozikowski
View
Download
2021-12-03 Soloway KO F Q4 Spector
Demuy-Kranyak
Bathurst-Hurd
Palma
Pacareu-Palma
Wrang-Nystrom
View
Download
2021-12-03 Soloway KO F Q3 Spector
Demuy-Kranyak
Bathurst-Hurd
Palma
Nystrom-Wrang
Palma-Ventin
View
Download
2021-12-02 Soloway KO F Q2 Spector
Demuy-Kranyak
Spector-G Wolpert
Palma
Nystrom-Wrang
Pacareu-Ventin
View
Download
2021-12-02 Soloway KO F Q1 Spector
Hurd-Bathurst
Spector-G Wolpert
Palma
Ventin-Palma
Nystrom-Wrang
View
Download
2021-12-02 Soloway KO F Q1 Spector
Hurd-Bathurst
spector-g wolpert
Palma
Ventin-Palma
nystrom-wrang
View
Download
2021-12-02 A Soloway KO SF Q4 Lebowitz
Z Grossack-MRosenberg
Madala-Bilde
Spector
Demuy-Kranyak
Hurd-Bathurst
View
Download
2021-12-02 B Soloway KO SF Q4 Levine
Meckstroth-Berkowitz
Helgemo-Helness
Palma
Palma-Pacareu
Wrang-Nystrom
View
Download
2021-12-02 B Soloway KO SF Q3 Levine
Helgemo-Helness
Meckstroth-Berkowitz
Palma
Nystrom-Wrang
Palma-Ventin
View
Download
2021-12-02 A Soloway KO SF Q3 Lebowitz
Madala-Bilde
Z Grossack-MRosenberg
Spector
Demuy-Kranyak
Hurd-Bathurst
View
Download
2021-12-01 B Soloway KO SF Q2 Levine
Levine-Wold
Berkowitz-Meckstroth
Palma
Wrang-Nystrom
Pacareu-Ventin
View
Download
2021-12-01 A Soloway KO SF Q2 Lebowitz
Lebowitz-A Grossack
Madala-Bilde
Spector
Spector-G Wolpert
Demuy-Kranyak
View
Download
2021-12-01 A Soloway KO SF Q1 Lebowitz
Lebowitz-A Grossack
Z Grossack-MRosenberg
Spector
Spector-G Wolpert
Hurd-Bathurst
View
Download
2021-12-01 B Soloway KO SF Q1 Levine
Levine-Wold
Helgemo-Helness
Palma
Wrang-Nystrom
Palma-Ventin
View
Download
2021-12-01 A Soloway KO QF Q4 Gupta [17]
Muller-de Wijs
Zia-Gold
Lebowitz
Z Grossack-Rosenberg
Madala-Bilde
View
Download
2021-12-01 B Soloway KO QF Q4 Fireman [18]
wooldridge-grainger
Donn-Hinze
Levine
meckstroth-berkowitz
Helgemo-Helness
View
Download
2021-12-01 B Soloway QF Q3 Fireman [18]
DOnn-Hinze
Wooldridge-Grainger
Levine
Meckstroth-Berkowitz
Helgemo-Helness
View
Download
2021-11-30 C Soloway KO QF Q2 Leslie [19]
LESLIE-BURGESS
bell-Bryne
Palma
F NYSTROM-F WRANG
Pacareu-Ventin
View
Download
2021-11-30 D Soloway KO QF Q2 Lewis [29]
hjordis-linda l
Wildavsky-Doub
Spector
Spector-GWolpert
Kranyak-Demuy
View
Download
2021-11-30 D Soloway KO QF Q1 Lewis [29]
hjordis-linda lewi
Lien-Smith
Spector
warren spe-gavin wolp
Hurd-Bathurst
View
Download
2021-11-30 C Soloway KO QF Q1 Leslie [19]
Palma-Ventin
F Nystrom-F Wrang
Palma
Burgess-Leslie
Michael Be-Ben Norton
View
Download
2021-11-30 Soloway KO R16 Q4 #1 Rosenthal
Brogeland-Bakke
Willenken-Jan Jansma
#16 N. Gupta
deWijs-Muller
ZIA-Gold
View
Download
2021-11-30 Soloway KO R16 Q4 #5 Spector
hurd-bathurst
Kranyak-Demuy
#12 Nistor
yekutieli-nistor
KRosenberg-Cope
View
Download
2021-11-30 Soloway KO R16 Q3 #1 Rosenthal
Brogeland-Bakke
Chris W-Jan J
#16 N. Gupta
deWijs-Muller
ZIA-David Gold
View
Download
2021-11-30 Soloway KO R16 Q3 #5 Spector
hurd-bathurst
Kranyak-Demuy
#12 Nistor
krosenberg-cope
Yekutieli-Nistor
View
Download
2021-11-29 Soloway KO R16 Q2 #8 Lebowitz
Madala-Bilde
A.Grossack-Lebowitz
#9 Street
Manno-Di Franco
Street-L'Ecuyer
View
Download
2021-11-29 Soloway KO R16 Q2 #7 Levine
Wold-Levine
Meckstroth-David B
#10 Nickell
Nickell-Katz
Greco-Hampson
View
Download
2021-11-29 Soloway KO R16 Q1 #8 Lebowitz
Z. Grossac-M. Rosenbe
A. Grossac-Lebowitz
#9 Street
Pachtmann-Zatorski
Street-L'Ecuyer
View
Download
2021-11-29 Soloway KO R16 Q1 #7 Levine
Wold-Levine
Helgemo-Helness
#10 Nickell
Nickell-Katz
Levin-Weinstein
View
Download
2021-11-28 2021 CTCBA OPEN TEAM FINAL Segment 8 smile
jacoby_01-mswu
kirk917420-kuangbao
MetaGiant
Sigma Chen-PY Lin
Maz-WALTERCHEN
View
Download
2021-11-28 2021 CTCBA OPEN TEAM FINAL Segment 7 smile
jacoby_01-mswu
yyjjmm-Lee shunwe
MetaGiant
WALTERCHEN-Maz
Sigma Chen-PY Lin
View
Download
2021-11-28 2021 CTCBA OPEN TEAM FINAL Segment 6 smile
jacoby_01-mswu
kirk917420-kuangbao
MetaGiant
LH Kuo-PHuang
Maz-WALTERCHEN
View
Download
2021-11-28 2021 CTCBA OPEN TEAM FINAL Segment 5 smile
mswu-jacoby_01
yyjjmm-LeeShunwei
MetaGiant
LH Kuo-PHuang
Sigma Chen-PY Lin
View
Download
2021-11-28 Orbis 2000 Transnational Teams Final - Segment 3 Meltzer
mswu-jacoby_01
kirk917420-kuangbao
Milner
LH Kuo-PHuang
Maz-WALTERCHEN
View
Download
2021-11-27 2021 CTCBA OPEN TEAM FINAL Segment 4 smile
mswu-jacoby_01
kirk917420-kuangbao
MetaGiant
LH Kuo-PHuang
Maz-WALTERCHEN
View
Download
2021-11-27 2021 CTCBA OPEN TEAM FINAL Segment 3 smile
mswu-jacoby_01
yyjjmm-LeeShunwei
MetaGiant
LH Kuo-PHuang
Sigma Chen-PY Lin
View
Download
2021-11-27 2021 CTCBA OPEN TEAM FINAL Segment 2 smile
Lee shunwe-yyjjmm
kirk917420-kuangbao
MetaGiant
Sigma Chen-PY Lin
Maz-WALTERCHEN
View
Download
2021-11-27 2021 CTCBA OPEN TEAM FINAL Segment 1 Smile
mawu-jacoby_01
yyjjmm-LeeShunwei
MetaGiant
WALTERCHEN-Maz
PHuang-LH Kuo
View
Download
2021-11-22 EBU European Open Trials Stage 2 Round 18 Team 1
Handley-Pr-Townsend
A Black-D Gold
Team 2
Tommasini-Green
D Mossop-P Hackett
View
Download
2021-11-22 EBU European Open Trials Stage 2 Round 17 Team 1
Tommasini-Green
Handley-Pr-Townsend
Team 2
Hackett-Mossop
M Bell-B Norton
View
Download
2021-11-22 EBU European Open Trials Stage 2 Round 16 Team 1
Mossop-Hackett
N Rosen-J Atthey
Team 2
Bell-Norton
D Bakhshi-Malinowski
View
Download
2021-11-22 EBU European Open Trials Stage 2 Round 15 Team 1
Handley-Pr-Townsend
A Black-D Gold
Team 2
Rosen-Atthey
D Bakhshi-Malinowski
View
Download
2021-11-22 EBU European Open Trials Stage 2 Round 15 Team 1
Samson-Hackett
Handley-Pr-Townsend
Team 2
Gillis-Ecricshen
Bakhshi-Malinowski
View
Download
2021-11-21 CNEO 2021 FINAL 6_6 JOAO P. CARVALHO
J.CARVALHO-M.OLIVEIRA
P.MATOS-L.CASTANHO
ANTONIO PALMA
C.PIMENTA-P.PRATAS
A.PALMA-P.DIAS
View
Download
2021-11-21 EBU European Open Trials Stage 2 Round 14 Team 1
Samson-Hackett
Handley-Pr-Townsend
Team 2
Gillis-Ecricshen
Bakhshi-Malinowski
View
Download
2021-11-21 EBU European Open Trials Stage 2 Round 13 Team 1
N Rosen-Atthey
Tommasini-Green
Team 2
Sansom-Ja Hackett
Bakhshi-Malinowski
View
Download
2021-11-21 CNEO 2021 FINAL 5_6 JOAO P. CARVALHO
J.CARVALHO-M.OLIVEIRA
J.CRUZEIRO-J.M.SANTOS
ANTONIO PALMA
A.PALMA-P.DIAS
C.PIMENTA-M.FERREIRA
View
Download
2021-11-21 Polish Premier League SEGMENT 2_2 BRIDGESCANNER
J Patreuha-Bubu
Marcinowsk-Sobczak
SYNIS VALUE
Dabrowski-Stepinski
Gawel-Jagniewski
View
Download
2021-11-21 EBU European Open Trials Stage 2 Round 12 Team 1
Lee-Chadha
P Hackett-Mossop
Team 2
Rosen-Atthey
D Bakhshi-Malinowski
View
Download
2021-11-21 Polish Premier League SEGMENT 1_2 BRIDGESCANNER
J Patreuha-Bubu
Marcinowsk-Sobczak
SYNIS VALUE
Gawel-Jagniewski
Dabrowski-Stepinski
View
Download
2021-11-21 Finnish Pair's Finals Final Segment Team 1
Saastamoin-Hansson
West-East
Team 2
Nyberg-Koistinen
South-North
View
Download
2021-11-21 EBU European Open Trial Stage 2 Round 11 Team 1
Rosen-Atthey
Lee-Chadha
Team 2
Black-Gold
Handley-Pr-Townsend
View
Download
2021-11-21 CNEO 2021 FINAL 4_6 JO
J.SANTOS-J.CRUZEIRO
P.MATOS-L.CASTANHO
ANTONIO PALMA
A.PALMA-P.DIAS
C.PIMENTA-P.PRATAS
View
Download
2021-11-21 EBU European Open Trials Stage 2 Round 10 Team 1
Black-Gold
N Rosen-Atthey
Team 2
Handley-Pr-Townsend
Tommasini-B Green
View
Download
2021-11-21 Polish Premier League R7 SEGMENT 2_2 COMFORT
Miszewska-Dmowski
Filipowicz-Kowalczews
VITAS
Olanski-Vainikonis
Romanski-Kowalski
View
Download
2021-11-21 Finnish Pair's Finals Segment 4 Team 1
Aimala-Koivu
West-East
Team 2
Nurmi-Viitasalo
South-North
View
Download
2021-11-21 Italian Mixed Teams RRobin 9_9 Morgantini
M BURATTI-MARIANI C
DESSI'-CIMA
Brambilla
GOLIN-FRANCHI
MANNO-GR
View
Download
2021-11-21 PIALA PAHLAWAN XXX ROUND 9 ALUNAND PLUS
AJO RIAL-NOLDY NGAN
RIANTINI-FERA
JEPARADISE
KOMODO-JIMI
MASDUTH-SAIDH
View
Download
2021-11-21 Polish Premier League R7 SEGMENT 1_2 COMFORT
Wreczycki-G Bajek
Filipowicz-Kowalczews
VITAS
W Olanski-Vainikonis
Skrzypczak-Gierulski
View
Download
2021-11-21 PIALA PAHLAWAN XXX ROUND 8 JAPARADISE
A. AKBAR-Z. AKBAR
Saidh-Masduth
ALUNAND PLUS
NOLDY-MUKIBAN
Ririn-Fera
View
Download
2021-11-21 PIALA PAHLAWAN XXX ROUND 7 KALTIM 2
WAHYU-LAMBARA
Dimas-Fransis
TELKOM INDONESIA
ELSYA-FIDELIA
Fakhri-Ihsan
View
Download
2021-11-21 PIALA PAHLAWAN XXX ROUND 6 ALUNAND PLUS
AJORIAL-YOTAN
Mukhiban D-Hendra Rai
ITS +
WINDA PURB-FEBRIYANTO
Noviana-Radiant
View
Download
2021-11-20 Polish Premier League R6 SEGMENT 2_2 SPS CONSTRUCTION
Kotorowicz-Araszkiewi
Nowak-Pszczola
SZLEM GDANSK
Zatorski-Dufrat
Kwiecien-Starkowski
View
Download
2021-11-20 Polish Premier League R6 SEGMENT 1_2 SPS CONSTRUCTION
Kotorowicz-Araszkiewi
Kalita-Nowosadzki
SZLEM
Starkowski-Kwiecien
Klukowski-Zatorski
View
Download
2021-11-20 EBU European Open Trials Stage 2 Round 9 Team 1
Bell-Norton
Lee-Chadha
Team 2
Handley-Pr-Townsend
Sansom-J. Hackett
View
Download
2021-11-20 Polish Premier League R5 SEGMENT 2_2 BRIDGESCANNER
Vainikonis-Arlovich
Marcinowsk-Sobczak
SPS CONSTRUCTION
Prezes-Pepsi
Kalita-Nowosadzki
View
Download
2021-11-20 CNEO 2021 FINAL 3_6 J.P.CARVALHO
J.CARVALHO-M.OLIVEIRA
J.M.SANTOS-J.CRUZEIRO
ANTONIO PALMA
P.DIAS-A.PALMA
C.PIMENTA-P.PRATAS
View
Download
2021-11-20 EBU European Open Trials Stage 2 Round 8 Team 1
Handley-Pr-Townsend
Bell-Norton
Team 2
Sansom-Hackett
Rosen-Atthey
View
Download
2021-11-20 Finnish Pair's Finals seg3 Team 1
Vesanen-Laaksonen
West-East
Team 2
Saastamoin-Hansson
South-North
View
Download
2021-11-20 Italian Mixed Teams RRobin 8_9 Lanzarotti
MANARA-ATTANASIO
LANZAROTTI-PISCITELLI
Morgantini
DESSI-CIMA
BURATTI M-MARIANI C
View
Download
2021-11-20 CNEO 2021 FINAL 2_6 J.P.CARVALHO
J.CARVALHO-M.OLIVEIRA
J.M.SANTOS-J.CRUZEIRO
ANTONIO PALMA
P.DIAS-A.PALMA
C.PIMENTA-P.PRATAS
View
Download
2021-11-20 EBU European Open Trials Stage 2 Round 7 Team 1
Bakhshi-Malinowski
Ben H-P-Townsend
Team 2
Tommasini-Green
Black-Gold
View
Download
2021-11-20 Italian Mixed Teams RRobin 7_9 Morgantini
M BURATTI-MARIANI C
DESSI'-CIMA
Savelli
BURATTI A-AGHEMO
GIANARDI-GANDOGLIA
View
Download
2021-11-20 Polish Premier League R5 SEGMENT 1_2 BRIDGESCANNER
Vainikonis-Arlovich
Marcinowsk-Sobczak
SPS CONSTRUCTION
Prezes-Pepsi
Kalita-Nowosadzki
View
Download
2021-11-20 Finnish Pair's Final Segment 2 Team 1
Puurtinen-Paganus
West-East
Team 2
Sepp-S
South-North
View
Download
2021-11-20 EBU European Open Trials Stage 2 Round 6 Team 1
Rosen-Atthey
Sansom-J. Hackett
Team 2
Black-Gold
Gillis-Erichsen
View
Download
2021-11-20 CNEO 2021 FINAL 1_6 J.P.CARVALHO
J.SANTOS-CRUZEIRO
M.OLIVEIRA-J.P.CARVAL
ANTONIO PALMA
C.PIMENTA-M.FERREIRA
P.DIAS-A.PALMA
View
Download
2021-11-20 PIALA PAHLAWAN XXX ROUND 5 GUYUB57
KUKUH I-M LIAN
STEFANUS-SISCA
ITS+
WINDA PURB-HENDRIK FE
NUR K-RADIANT
View
Download
2021-11-20 Polish Premier League R4 SEGMENT 2_2 BRIDGE 24.PL
Nawrocki-Wiankowski
Lutostansk-Buras
SPS CONSTRUCTION
Kalita-Nowosadzki
Witkowski-Janiszewsk
View
Download
2021-11-20 EBU European Open Trials Stage 2 Round 5 Team 1
Andrew-David
Rosen-Atthey
Team 2
Simon-Espen
Mossop-P. Hackett
View
Download
2021-11-20 Finnish pair's final Segment 1 Team 1
Stubb-Pesonen
West-East
Team 2
Arle-Berglund
South-North
View
Download
2021-11-20 Polish Premier League R4 SEGMENT 1_2 BRIDGE 24.PL
Nawrocki-Wiankowski
Lutostansk-Buras
SPS CONSTRUCTION
Araszkiewi-Kotorowicz
Kalita-Nowosadzki
View
Download
2021-11-20 Italian Mixed Teams RRobin 6_9 Mortarotti
DUBOIN-CALANDRA
BOCCHI-CLEMENTSON
Lanzarotti
ZALESKI-BARONI
MANARA-ATTANASIO
View
Download
2021-11-20 PIALA PAHLAWAN XXX ROUND 4 JEPARADISE
MASDUTH-SAIDH
Jimmy-Komodo
SEMARANG 1
TATANG-SLAMET
Suwito-Yan Runtu
View
Download
2021-11-20 European open Trials Untitled segment Team 1
Simon Gill-Espen Eric
West-East
Team 2
Paul Hacke-Mossop
South-North
View
Download
2021-11-20 PIALA PAHLAWAN XXX ROUND 3 KOTIM SAMPIT 2
Aspanur-Apuanur
DENDY-IMAN
BBC MALANG
Sandrina-Afan
KHELVIN-AMANDA
View
Download
2021-11-20 PIALA PAHLAWAN XXX ROUND 2 KALTIM 2
WAHYU-LUDY
DIMAS-FRANSIS
TALA JUNIOR
RHAFI-BHIMO N W
ALFIN-ADITYA
View
Download
2021-11-20 PIALA PAHLAWAN XXX ROUND 1 SEMANGAT BARU
EKO CHAFIE-WISOL
Reynand-Andikay
BULELENG DEWATA
MADE NURID-JEMMY MEWE
Michael-Kadek
View
Download
2021-11-19 Italian Mixed Teams RRobin 5_9 Rossi
COSTA-DE LEO
VIGNERI-TIDONE
Brambilla
GOLIN-FRANCHI
MANNO-GR
View
Download
2021-11-19 Polish Premier League R3 SEGMENT 2_2 SZLEM GDANSK
Dufrat-Zatorski
Starkowski-Klukowski
SYNIS VALUE
Gawel-Jagniewski
Dabrowski-Stepinski
View
Download
2021-11-19 Polish Premier League R3 SEGMENT 1_2 SZLEM GDANSK
Dufrat-Zatorski
Starkowski-Klukowski
SYNIS VALUE
Dabrowski-Stepinski
Gawel-Jagniewski
View
Download
2021-11-19 Italian Mixed Teams RRobin 4_9 Nardullo
BURGIO-COMELLA
NOVO-NARDULLO
Morgantini
DESSI-CIMA
BURATTI M-MARIANI C
View
Download
2021-11-19 Polish Premier League R2 SEGMENT 2_2 AKADEMIA BRYDZA
Kazmiercza-Kielbasa
Chodacki-Marks
SZLEM GDANSK
Klukowski-Dufrat
Kwiecien-Starkowski
View
Download
2021-11-19 EBU European Open Trials Stage 2 Round 3 Team 1
Mossop-Hackett P
Gillis-Erichsen
Team 2
Tommasini-Green
Lee-Chadha
View
Download
2021-11-19 Italian Mixed Teams RRobin 3_9 Maggio
G SCRIATTO-PERCARIO
SCRIATTOLI-SALVEMINI
Savelli
BURATTI-AGHEMO
PAOLUZI-BURGAY
View
Download
2021-11-19 EBU European Trials Stage 2 Round 2 Team 1
Tommasini-Green
Hackett-Mossop
Team 2
Lee-Chadha
Norton-Bell
View
Download
2021-11-19 Polish Premier League R2 SEGMENT 1_2 AKADEMIA BRYDZA
Kielbasa-Kazmiercza
Chodacki-Marks
SZLEM GDANSK
Dufrat-Zatorski
Kwiecien-Starkowski
View
Download
2021-11-19 EBU European Open Trials Stage 2 Round 1 Team 1
Lee-Chadha
Tommasini-Green
Team 2
Norton-Bell
Handley-Pr-Townsend
View
Download
2021-11-19 Polish Premier League SEGMENT 2_2 BRIDGESCANNER
Vainikonis-Arlovich
J Patreuha-Bubu
OBJECTIVITY
Helle-Hoogenkamp
C Baldysz-S Baldysz
View
Download
2021-11-19 Italian Mixed Teams RRobin 1_9 Brambilla
MANNO-GRONKVIST
GOLIN-FRANCHI
Lanzarotti
ATTANASIO-MANARA
LANZAROTTI-PISCITELLI
View
Download
2021-11-19 Polish Premier League SEGMENT 1_2 BRIDGESCANNER
Vainikonis-Arlovich
Marcinowsk-Sobczak
OBJECTIVITY
Green-Bryant
C Baldysz-S Baldysz
View
Download
2021-11-18 Italian Mixed Teams RRobin 2_9 Biagiotti
SACCOMANNO-MISTRETTA
PRAMOTTON-VERSACE
Morgantini
DESSI-CIMA
BURATTI-C.MARIANI
View
Download
2021-11-18 Red Sea Festival - Invitational Untitled segment Team 1
RonPa-Zamir A
Yadlin D-Althuil A
Team 2
Athuil J-Engel J
Waksman-Uszynski
View
Download
2021-11-18 Italian Mixed Teams Championships RRobin 1_9 Rossi
COSTA-DE LEO
VIGNERI-TIDONE
Mortarotti
DUBOIN-CALANDRA
BOCCHI-CLEMENTSON
View
Download
2021-11-14 CNEO 2021 SF 3_3 J.P.CARVALHO
J.CARVALHO-M.OLIVEIRA
L.CASTANHO-P.MATOS
MARIA JOAO LARA
J.PINTO-A.FIGUEIRE
CASTANHEIR-J.DIAS
View
Download
2021-11-14 CNEO 2021 SF 2_3 J.P.CARVALHO
J.SANTOS-J.CRUZEIRO
M.OLIVEIRA-J.P.CARVAL
MARIA JOAO LARA
A.FIGUEIRE-J.PINTO
CASTANHEIR-J.DIAS
View
Download
2021-11-14 DAnmark - 1_division 2021-2022 R5 - anden halvleg Schaltz
Bruun-M.Schaltz
Nicolaisen-Christians
Schou
J. Hansen-Schou
Larsen-Jensen
View
Download
2021-11-14 Danmark - 1_division 2021-2022 R6 - f Schaltz
Nicolaisen-Christians
M. Schaltz-Bruun
Schou
J. Hansen-Schou
Boesgaard-Hc.Nielsen
View
Download
2021-11-14 CNEO 2021 SF 1_3 LUIS OLIVEIRA
I.ARAUJO-L.OLIVEIRA
J.FARIA-BOYCHEV
ANTONIO PALMA
A.PALMA-P.DIAS
M.FERREIRA-C.PIMENTA
View
Download
2021-11-14 2021 Swedish Cup Final: 5 Skalman
Ahlesved K-Warne Nikl
Malmstr-S
Banjanas
Andersson -Lindblom M
Wademark O-Selberg Ja
View
Download
2021-11-14 Danmark - 1_division 2021-2022 r5 - anden halvleg Pharmaservice
E.Jepsen-D.Bilde
Graversen-Caspersen
Dancon
Poulsen-LK Nielsen
-J.Pedersen
View
Download
2021-11-14 2021 Swedish Cup Final:4 Skalman
Ahlesved K-Warne Nikl
Malmstr-S
Banjanas
Andersson -Lindblom M
Wademark O-Selberg Ja
View
Download
2021-11-14 Danmark - 1_division 2021-2022 r5 - anden halvleg Pharmaservice
South-North
West-East
Dancon
West-East
South-North
View
Download
2021-11-13 Danmark - 1_division 2021-2022 r5 - f Dancon
-J.Pedersen
F. Poulsen-LNielsen
Pharmaservice
E.Jepsen-D.Bilde
HC Gravers-HCaspersen
View
Download
2021-11-13 2021 Swedish Cup Final:3 Skalman
Ahlesved K-Warne Nikl
Malmstr-S
Banjanas
Andersson -Lindblom M
Wademark O-Selberg Ja
View
Download
2021-11-13 CNEO 2021 QF 3_3 MARIA JOAO LARA
CASTANHEIR-J.DIAS
M.CAPUCHO-M.J.LARA
J.C.HENRIQUES
REINALDO-J.BARBOSA
E.PINTO-J.HENRIQUE
View
Download
2021-11-13 19th ECC 2021 - BBO2 FF02 ONE-EYED JACKS
NOHR-MADSEN
ASKGAARD-KONOW
BK LAVEC
FREDIN-APTEKER
SYLVAN-GUSTAWSSON
View
Download
2021-11-13 19th ECC 2021 - BBO1 FF02 BERGEN AKADEMISKE
ANDRESEN-HOFTANISKA
CHARLSEN-BAKKE
BRIDGE CONTACT CLUB
KLUKOWSKI-GAWRYS
BRINK-S DRIJVER
View
Download
2021-11-13 2021 Swedish Cup Final:2 Skalman
Ahlesved K-Warne Nikl
Malmstr-S
Banjanas
Wademark O-Selberg Ja
Andersson -Lindblom M
View
Download
2021-11-13 Danmark - 1_division 2021-2022 r4 - anden halvleg M
Knudsen-LS
SHoulbjerg-B. Bilde
M
Hammelev-Krefeld
M. Stege-N. M
View
Download
2021-11-13 19th ECC 2021 - BBO2 FF01 ONE-EYED JACKS
ASKGAARD-KONOW
RON-HAGEN
BK LAVEC
SYLVAN-GUSTAWSSON
FREDIN-APTEKER
View
Download
2021-11-13 CNEO 2021 QF 1_3 M.J.LARA
M.CAPUCHO-M.J.LARA
R.S.SANTOS-J.R.PINTO
J.C.HENRIQUES
REINALDO-J.BARBOSA
E.PINTO-J.C.HENRIQ
View
Download
2021-11-13 2021 Swedish Cup Final:1 Skalman
Ahlesved K-Warne Nikl
Malmstr-S
Banjanas
Andersson -Lindblom M
Wademark O-Selberg Ja
View
Download
2021-11-13 2021 Swedish Cup Final:1 Skalman
Ahlesved K-Warne Nikl
Malmstr-S
Banjanas
Andersson -Lindblom M
Wademark O-Selberg Ja
View
Download
2021-11-13 Danmark - 1_division 2021-2022 r4 - f LM S
Knudsen-LS
S. Houlber-B. Bilde
M
MKr-NKr
Hammelev-Krefeld
View
Download
2021-11-13 19th ECC 2021 - BBO2 SF02 BK LAVEC
SYLVAN-GUSTAWSSON
FREDIN-APTEKER
BRIDGE CONTACT CLUB
KLUKOWSKI-GAWRYS
BRINK-S DRIJVER
View
Download
2021-11-13 19th ECC 2021 - BBO1 SF02 ONE-EYED JACKS
NOHR-MADSEN
HAGEN-RON
BERGEN AKADEMISKE
ANDRESEN-HOFTANISKA
CHARLSEN-BAKKE
View
Download
2021-11-13 2021 Swedish Cup SF:4 Tootsie
Bennet Joh-Andersson
Fallenius -Beckl
Skalman
Malmstr-S
Ahlesved K-Warne Nikl
View
Download
2021-11-13 19th ECC 2021 - BBO1 SF1 ONE-EYED JACKS
ASKGAARD-KONOW
NOHR-MADSEN
BERGEN AKAD BK
CHARLSEN-BAKKE
EKREN-BERSET
View
Download
2021-11-13 19th ECC 2021 - BBO2 SF01 BK LAVEC
FREDIN-APTEKER
SYLVAN-GUSTAWSSON
BRIDGE CONTACT CLUB
BRINK-S DRIJVER
PIEDRA-ZIMMERMANN
View
Download
2021-11-13 2021 Swedish Cup SF-2 Tootsie
Trendafilo-Jarlvik Fr
Andersson -Bennet Joh
Skalman
Malmstr-S
Ahlesved K-Warne Nikl
View
Download
2021-11-12 19th ECC 2021 - BBO2 RR11 BC t ONSTEIN 1
VERHEES-VAN PROOIJ
DE WIJS-MULLER
BK LAVEC
FREDIN-APTEKER
SYLVAN-GUSTAWSSON
View
Download
2021-11-12 19th ECC 2021 - BBO1 RR11 BRIDGE CONTACT CLUB
BRINK-S DRIJVER
KLUKOWSKI-GAWRYS
BERGEN AKADEMISKE
CHARLSEN-BAKKE
EKREN-BERSET
View
Download
2021-11-12 19th ECC 2021 - BBO1 RR10 BRIDGE CONTACT CLUB
BRINK-S DRIJVER
KLUKOWSKI-GAWRYS
ONE-EYED JACKS
ASKGAARD-KONOW
NOHR-MADSEN
View
Download
2021-11-12 19th ECC 2021 - BBO2 RR10 PESCARA BRIDGE
DI FEBO-VECCHI
DIMITROV Z-CALDARELLI
LEGIA KOSICE
KVOCEK-VODICKA
LOHAY-VELECKY
View
Download
2021-11-12 19th ECC 2021 - BBO2 RR09 BK LAVEC
FREDIN-APTEKER
SYLVAN-GUSTAWSSON
BRIDGE CONTACT CLUB
BRINK-S DRIJVER
PIEDRA-ZIMMERMANN
View
Download
2021-11-12 2021 Swedish Cup SF:2 Banjanas
Andersson -Lindblom M
Wademark O-Selberg Ja
55 med omnejd
Gutenwik J-Sj
P-Olsson Han
View
Download
2021-11-12 19th ECC 2021 - BBO1 RR09 ENGLISH CHAMPION
ERICHSEN-LIGGINS
MALINOWSKI-DE BOTTON
BC t ONSTEIN 1
VERHEES-VAN PROOIJ
NAB-B DRIJVER
View
Download
2021-11-12 19th ECC 2021 - BBO2 RR08 BULGARIA CHAMPIONS
VANCHEV-ZAHARIEV
DANAILOV-KARAKOLEV
BK LAVEC
FREDIN-APTEKER
SYLVAN-GUSTAWSSON
View
Download
2021-11-12 19th ECC 2021 - BBO1 RR08 BRIDGE CONTACT CLUB
PIEDRA-ZIMMERMANN
BRINK-S DRIJVER
ENGLISH CHAMPION
MALINOWSKI-DE BOTTON
BAKHSHI-TOWNSEND
View
Download
2021-11-12 2021 Swedish Cup SF:1 Tootsie
Trendafilo-Jarlvik Fr
Bennet Joh-Andersson
Skalman
Gr-Gr
Ahlesved K-Warne Nikl
View
Download
2021-11-12 19th ECC 2021 - BBO2 RR07 BERGEN AKADEMISKE
ANDRESEN-HOFTANISKA
CHARLSEN-BAKKE
BC t ONSTEIN 1
VERHEES-VAN PROOIJ
MULLER-DE WIJS
View
Download
2021-11-12 19th ECC 2021 - BBO1 RR07 ENGLISH CHAMPIONS
BAKHSHI-TOWNSEND
ERICHSEN-LIGGINS
ONE-EYED JACKS
ASKGAARD-KONOW
NOHR-MADSEN
View
Download
2021-11-12 2021 Swedish Cup qf:3 Narre
Karlsson T-Sandin Ale
Eliasson P-Elmroth Gu
Skalman
Gr-Gr
Malmstr-S
View
Download
2021-11-12 2021 Swedish Cup Qf:2 Cosmos
Selld-Wenneberg
Ovesson Ej-
Banjanas
Andersson -Lindblom M
Wademark O-Selberg Ja
View
Download
2021-11-11 19th ECC 2021 - BBO1 RR06 GALIM
SZABO-MARJAI
SZALKA-CZIMER
ENGLISH CHAMPIONS
BAKHSHI-TOWNSEND
ERICHSEN-LIGGINS
View
Download
2021-11-11 19th ECC 2021 - BBO2 RR06 BULGARIA CHAMPIONS
VANCHEV-ZAHARIEV
DANAILOV-KARAKOLEV
BRIDGE CONTACT CLUB
KLUKOWSKI-GAWRYS
BRINK-S DRIJVER
View
Download
2021-11-11 2021 Swedish Cup QF:1 Narre
Svensson M-Sundell Bo
Karlsson T-Sandin Ale
Skalman
Warne Nikl-Ahlesved K
Gr-Gr
View
Download
2021-11-11 19th ECC 2021 - BBO2 RR05 BRIDGE CONTACT CLUB
BRINK-S DRIJVER
KLUKOWSKI-GAWRYS
BC t ONSTEIN 1
NAB-B DRIJVER
VERHEES-VAN PROOIJ
View
Download
2021-11-11 19th ECC 2021 - BBO1 RR05 BC t ONSTEIN 2
MOLENAAR-VERBEEK
VAN LANKVE-VAN DEN BO
ONE-EYED JACK
HAGEN-RON
NOHR-MADSEN
View
Download
2021-11-11 2021 Swedish Cup R16:3 Valle
Gustafsson-Rehle Lenn
Backlund P-Dahlberg B
ANNA
Axdorph Ma-Efraimsson
Carlsson P-Ekman Magn
View
Download
2021-11-11 19th ECC 2021 - BBO1 RR04 BC t' ONSTEIN
VERHEES-VAN PROOIJ
DE WIJS-MULLER
ISRAELI CHAMPS
LEVIN-ROLL
I HERBST-O HERBST
View
Download
2021-11-11 19th ECC 2021 - BBO2 RR04 BK LAVEC
FREDIN-APTEKER
SYLVAN-GUSTAWSSON
BERGEN AKADEMISKE
ANDRESEN-HOFTANISKA
EKREN-BERSET
View
Download
2021-11-11 19th ECC 2021 - BBO2 RR03 PESCARA BRIDGE
DI FEBO-VECCHI
FREDDIO-MANCINI
BRIDGE CONTACT CLUB
BRINK-S DRIJVER
PIEDRA-ZIMMERMANN
View
Download
2021-11-11 19th ECC 2021 - BBO1 RR03 BERGEN AKADEMISKE
BAKKE-CHARLSEN
ANDRESEN-HOFTANISKA
ISRAELI CHAMPION
I HERBST-O HERBST
LEVIN-ROLL
View
Download
2021-11-11 2021 Swedish Cup R16:2 Narre
Karlsson T-Sandin Ale
Elmroth Gu-Eliasson P
Bende
Jansson La-Bende Tobi
Nuoristo P-Ljungblad
View
Download
2021-11-11 19th ECC 2021 - BBO2 RR02 BERGEN AKADEMISKE
EKREN-BERSET
BAKKE-CHARLSEN
ENGLISH CHAMPIONS
BAKHSHI-TOWNSEND
ERICHSEN-LIGGINS
View
Download
2021-11-11 19th ECC 2021 - BBO1 RR02 ISRAELI CHAMPIONS
LEVIN-ROLL
I HERBST-O HERBST
BRIDGE CONTACT
KLUKOWSKI-GAWRYS
PIEDRA-ZIMMERMANN
View
Download
2021-11-11 19th ECC 2021 1 t'Onstein 1
NAB-B DRIJVER
DE WIJS-MULLER
t'Onstein 2
VAN LANKVE-VAN DEN BO
MOLENAAR-VERBEEK
View
Download
2021-11-11 2021 Swedish Cup R16:1 BK Gr
Ahlesved C-Gr
Gr-Brehmer Th
Cosmos
Ovesson Ej-
Pyykk-Erikson An
View
Download
2021-11-11 19th ECC 2021 1 LEGIA KOSICE
VODICKA-KVOCEK
VELECKY-LOHAY
ONE-EYED JACKS
ASKGAARD-KONOW
NOHR-MADSEN
View
Download
2021-11-07 24th Madeira International Bridge Open Table 1 11_11 Wrang Lead
OSTERGAARD-C. MADSEN
F. Wrang-D. Wrang
Nescafe Gold
ROHRBERG-BILDE
E. Thomsen-J. Bilde
View
Download
2021-11-07 24th Madeira International Bridge Open Table 2 11_11 Alcoba
WINKEL-KRUIS
MARCEL SWE-TIM HEERES
Lara
CAPUCHO-MJ LARA
RUI SILVA -J. P. ROCH
View
Download
2021-11-07 EBU Premier League Match 21 Black
Crouch-Cope
West-East
De Botton
Malinowski-De Botton
South-North
View
Download
2021-11-07 Interklub 2021 - Final Session 4 (of 4) Contact I
Brink-Drijver
Klukowski-Gawrys
Corner I
Igla-Saesseli
Piedra-Caroni
View
Download
2021-11-07 24th Madeira International Bridge Open Table 1 10_11 Wrang Lead
OSTERGAARD-C. MADSEN
F. Wrang-F. Wrang
Alcoba
M. SWIDDE-T. HEERES
M. Winkel-Dennis K.
View
Download
2021-11-07 24th Madeira International Bridge Open Table 2 10_11 Nescafe Gold
ROHRBERG-BILDE
EMILIO B. -JOHANNE BI
The Maltese Falcons
RETZLAFF-SCHUELLER
A. GLADIAT-A. REIM
View
Download
2021-11-07 24th Madeira International Bridge Open Table 1 9_11 Wrang Lead
OSTERGAARD-C. MADSEN
F. Wrang-D. Wrang
The Maltese Falcons
SHUELLER -RETZLAFF
A. Gladiat-Andreia Re
View
Download
2021-11-07 24th Madeira International Bridge Open Table 2 9_11 BCO
SNELLERS-DE BOER
ROB VAN DE-JUSTIN VAN
Alcoba
SWIDDE-HEERES
MARCEL WIN-DENNIS KRU
View
Download
2021-11-07 Interklub 2021 - Final Session 3 (of 4) Contact I
Brink-Drijver
West-East
Corner I
Piedra-Caroni
South-North
View
Download
2021-11-07 DNO_4 TOUR 11_11 ROMBAUT
MI DUGUET-MA DUGUET
THUILLEZ-THIZY
ZALESKI
VOLCKER-HANLON
CRONIER-ZALESKI
View
Download
2021-11-07 Italian Trials Senior Final 6_6 Failla
BURATTI-FAILLA
SABBATINI-COMELLA
Jacini
ABATE-HAMAUI
MANCINI-VECCHI
View
Download
2021-11-07 Interklub 2021 - Final Session 2 (of 4) Contact I
Brink-Drijver
Klukowski-Gawrys
Corner I
Lantaron-Abouchanab
Lantaron-Abou Chana
View
Download
2021-11-07 41-st Tournament "GABI" Pleven 2021 SwR 11_11 Kitka
Trendaflov-Nikolov
Pacheka-Plambata
Obshtina Zavet
Ivanov-Nanev
Ferov-Mihov
View
Download
2021-11-07 Interklub 2021 - Final Session 1 (of 4) Contact I
Brink-Drijver
Klukowski-Gawrys
Corner I
Piedra-Caroni
Igla-Sasselli
View
Download
2021-11-07 41-st Tournament "GABI" Pleven 2021 SwR 10_11 Kitka
Trendaflov-Nikolov
Ivanchev-Plambata
Keremida
Danailov-Kermdchiev
Tsonchev-Marashev
View
Download
2021-11-07 Italian Trials Senior Final 5_6 Failla
PULGA-MINA
SABBATINI-COMELLA
Jacini
ASTORE-UGGERI
MANCINI-VECCHI
View
Download
2021-11-07 41-st Tournament "GABI" Pleven 2021 SwR 9_11 Kitka
Trendaflov-Nikolov
Pacheka-Plambata
Invincible
Tonev-Cholakov
Angelov-Baldjiyski
View
Download
2021-11-07 41-st Tournament "GABI" Pleven 2021 SwR 8_11 Kitka
Trendaflov-Nikolov
Pacheka-Plambata
Invincible
Tonev-Cholakov
Angelov-Baldjiyski
View
Download
2021-11-06 Italian Trials Senior Final 4_6 Failla
SABBATINI-COMELLA
BURATTI-FAILLA
Jacini
MANCINI-VECCHI
ASTORE-UGGERI
View
Download
2021-11-06 EBU Premier League Match 18 Black
Black-Gold
West-East
Leslie
Norton-Burgess
South-North
View
Download
2021-11-06 DNO_4 TOUR 10_11 FLEURY
HUIBAN-GUILLAUMIN
DUPUIS-CHARLETOUX
ZALESKI
ZALESKI-CRONIER
LORENZINI-BESSIS
View
Download
2021-11-06 24th Madeira International Bridge Open Table 2 8_11 The Maltese Falcons
RETZLAFF-SCHUELLER
A. GLADIAT-A. REIM
16 Flights
BETHERS-BRIKMANE
J. BALASOV-A. IMSA
View
Download
2021-11-06 Italian Trials Senior Final 3_6 Failla
BURATTI-FAILLA
MINA-PULGA
Jacini
ABATE-HAMAOUI
MANCINI-VECCHI
View
Download
2021-11-06 24th Madeira International Bridge Open Table 1 8_11 BCO
A. SNELLER-W. de BOER
Rob V. D. -Justin Der
Wrang Lead
D. WRANG-F. WRANG
Hening O.-Cristina L
View
Download
2021-11-06 24th Madeira International Bridge Open Table 2 7_11 Ice Jaks
PALSDOTTIR-JORGENSEN
J. HEVARSS-K. KARLSSO
BCO
VAN DEN BE-VAN DEN BE
A. SNELLER-W. BOER
View
Download
2021-11-06 24th Madeira International Bridge Open Table 1 7_11 Wrang Lead
OSTERGAARD-C. MADSEN
D Wrang-F Wrang
16 Flights
BETHERS-BRIKMANE
Balasous-JMSA
View
Download
2021-11-06 EBU Premier League Match 17 Mossop
Gunnar-David
West-East
Dhondy
Sally-Barry
South-North
View
Download
2021-11-06 41-st Tournament "GABI" Pleven 2021 SwR 7_11 Invincible
Angelov-Baldjiyski
Tonev-Cholakov
Kitka
Ivanchev-Pacheka
Trendaflov-Nikolov
View
Download
2021-11-06 Interklub 2021 - Semifinal Session 4 (of 4) Contact I
Brink-Drijver
Klukowski-Gawrys
Corner II
Bergami-Fettes
Szegedi-Meyerson
View
Download
2021-11-06 24th Madeira International Bridge Open Table 2 6_12 JANC
TEN CATE-TEN CATE
N. GAAST-A. WESSELI
16 Flights
BETHERS-BRIKMANE
South-A. IMSA
View
Download
2021-11-06 24th Madeira International Bridge Open Table 1 6_12 Dandylion
KRAVCHENKO-KAVALENKA
Ulrike-Berthold E
Ice Jacks
AEVARSSON-KARLSSON
Svala H-Adalstein
View
Download
2021-11-06 Interklub 2021 - Barrage Session 3 (of 4) Bergues I
Berti-Pignanelli
Zucheri-Thompson
Corner IV
Zahir-Cidecian
Della ca-Stalder
View
Download
2021-11-06 24th Madeira International Bridge Open Table 2 5_12 Ice Jaks
PALSDOTTIR-JORGENSEN
J. AEVARSS-K. KARLSSO
Wrang Lead
WRANG-WRANG
HENNING-MADSEN
View
Download
2021-11-06 DN1_4 TOUR 9_11 SEBBANE
SEGUINEAU-SEBBANE
GIARD-GAVIARD
ROSSARD
TOFFIER-PILON
LASSERRE-ABECASSIS
View
Download
2021-11-06 Italian Trials Senior Final 2_6 Failla
SABBATINI-COMELLA
MINA-PULGA
Jacini
MANCINI-VECCHI
ASTORE-UGGERI
View
Download
2021-11-06 24th Madeira International Bridge Open Table 1 5_12 DandyLion
KRAVCHENKO-KAVALENKA
Ulrike S-Berthold E
16Flights
BETHERS-BRIKMANE
Jurijs Bal-Adrian J
View
Download
2021-11-06 41-st Tournament "GABI" Pleven 2021 SwR 6_11 Invincible
Angelov-Baldjiyski
Tonev-Cholakov
Kitka
Pacheka-Plambata
Trendaflov-Nikolov
View
Download
2021-11-06 24th Madeira International Bridge Open Table 1 4_12 Lara
CAPUCHO-MJ LARA
J P Rocha -Rui S Sant
Dandylion
SCHRECKENB-BERTHOLD
Igor Kravc-A Kavalenk
View
Download
2021-11-06 41-st Tournament "GABI" Pleven 2021 SwR 5_11 Invincible
Angelov-Baldjiyski
Tonev-Cholakov
Obshtina Zavet
Ivanov-Nanev
Ferov-Mihov
View
Download
2021-11-06 Interklub 2021 - Semifinal Session 2 (of 4) Cit
Fierz G-Fierz A
Margot-Amiguet
Corner I
Lantaron-Abouchanab
Piedra-Caroni
View
Download
2021-11-06 41-st Tournament "GABI" Pleven 2021 SwR 4_11 Kitka
Trendaflov-Nikolov
Ivanchev-Pacheka
Obshtina Zavet
Ivanov-Nanev
Ferov-Mihov
View
Download
2021-11-06 24th Madeira International Bridge Open Table 2 4_12 Palma
PALMA-BARBOSA
J. CRUZEIR-R. TIMOTEO
16 Flights
BETHERS-BRIKMANE
J. BALASOV-A. IMSA
View
Download
2021-11-06 EBU Premier League Division 1 Match 15 De Botton
Erichsen-Liggins
West-East
Small
Small-Cooke
South-North
View
Download
2021-11-06 24th Madeira International Bridge Open Table 2 3_12 Dandylion
KRAVCHENKO-KAVALENKA
U. SCHRECK-B. ENGEL
The Maltese
RETZLAFF-SCHULLER
A. GLADIAT-A. REIM
View
Download
2021-11-06 24th Madeira International Bridge Open Table 1 3_12 Palma
PALMA-BARBOSA
J Cruzeiro-Reinaldo T
Ice Jaks
AEVARSSON-KARLSSON
Svala Kris-Adalstein
View
Download
2021-11-06 Italian Trials Senior Final 1_6 Failla
BURATTI-FAILLA
MINA-PULGA
Jacini
ABATE-HAMAOUI
ASTORE-UGGERI
View
Download
2021-11-06 41-st Tournament "GABI" Pleven 2021 SwR 2_11 Naytingel
Alexiev-Marinchev
Hristof-Simeonov
Gladiator
Gvozdev-Bochev
Radeva-Balkanski
View
Download
2021-11-06 41-st Tournament "GABI" Pleven 2021 SwR 3_11 Naytingel
Alexiev-Marinchev
Hristov-Simeonov
Kitka
Pacheka-Plambata
Trendaflov-Nikolov
View
Download
2021-11-06 41-st Tournament "GABI" Pleven 2021 SwR 1_11 Stara Gara
Petrakiev-Atanasov
Balev-Uzunov
Keremida
Marashev-Tsonchev
Danailov-Kermedciev
View
Download
2021-11-06 24th Madeira International Bridge Open Table 2 2_12 Double Jungle
BARTLEY-GRUNKE
BARTLEY-BOLDT
Dandylion
SCHRECKENB-BERTHOLD
KRAVCHENKO-KAWALENKA
View
Download
2021-11-06 24th Madeira International Bridge Open Table 1 2_12 Madeira Team
TEIXEIRA-PIMENTA
F Gon-A Rodrigue
Iceking
EIRIKSSON-MAGNUSSON
Kauko Kois-Julius Sig
View
Download
2021-11-05 24th Madeira International Bridge Open Table 1 1_12 Nuno Matos
Carlos Lui-Nuno Paz
M Teixeira-Diego Bren
Moving Forward
Alex-Sibrand
Horia Geor-Stefan Sko
View
Download
2021-11-05 24th Madeira International Bridge Open Table 2 1_12 Plan B Bridge
Flemming-Christian
BRANDGAARD-ZEEBERG
Rigainvites
Andersone-Romanovska
PURGAILIS-ROMANOVSKI
View
Download
2021-11-05 Italian Trials Senior Semifinal 6_6 Fioretti
CREZZINI-PIZZA
MELE-VIVALDI
Jacini
ABATE-HAMAOUI
GENTILI-UGGERI
View
Download
2021-11-05 Italian Trials Senior Semifinal 5_6 Fioretti
CREZZINI-PIZZA
FIORETTI-MASOERO
Jacini
ABATE-HAMAOUI
GENTILI-UGGERI
View
Download
2021-11-05 Italian Trials Senior Semifinal 4_6 Fioretti
VIVALDI-MELE
FIORETTI-MASOERO
Jacini
ABATE-HAMAOUI
GENTILI-UGGERI
View
Download
2021-11-05 5-th Bridge Tournament Kaylaka Cup 2021 Final Zhiguli
Angelov-Baldjiyski
Tonev-Cholakov
Bonsist
Koev-Ikov
Lekova-Hristof
View
Download
2021-11-05 5-th Bridge Tournament Kaylaka Cup 2021 Semifinal Bonsist+
Lekova-Hristof
Koev-Ikov
Kitka
Hristov-Ivanchev
Trendaflov-Nikolov
View
Download
2021-11-05 5-th Bridge Tournament Kaylaka Cup 2021 RR7_7 Bonsist
Lekova-Hristof
Koev-Ikov
Naitingel
Hristof-Simeonof
Alexieva-Alexiev
View
Download
2021-11-05 5-th Bridge Tournament Kaylaka Cup 2021 RR6_7 Zhiguli
Angelov-Baldjiyski
Tonev-Cholakov
Inter
Venev-Mirkov
Martinchev-Andreev
View
Download
2021-11-04 Italian Trials Senior Semifinal 3_6 Fioretti
CREZZINI-PIZZA
MELE-VIVALDI
Jacini
ABATE-HAMAOUI
GENTILI-UGGERI
View
Download
2021-11-04 5-th Bridge Tournament Kaylaka Cup 2021 RR5_7 Kitka
Trendaflov-Nikolov
Hristov-Ivanchev
Bonsist
Koev-Ikov
Lekova-Hristof
View
Download
2021-11-04 5-th Bridge Tournament Kaylaka Cup 2021 RR4_7 Stara gara
Petrakiev-Balev
Uzunov-Balkanski
Bonsist
Koev-Ikov
Lekova-Hristof
View
Download
2021-11-04 Italian Trials Senior 2021 Semifinal 2_6 Fioretti
CREZZINI-PIZZA
FIORETTI-MASOERO
Jacini
ABATE-HAMAOUI
GENTILI-UGGERI
View
Download
2021-11-04 5-th Bridge Tournament Kaylaka Cup 2021 RR3_7 Instruktor
Dimitrof-Dimitrov
Gvozdev-Marinov
Albena
Georgiev-Georgieva
Kapitanski-Kapitanski
View
Download
2021-11-04 5-th Bridge Tournament Kaylaka Cup 2021 RR2_7 Naitingel
Alexiev-Marinchev
Hristof-Simeonof
Kitka
Ivanchev-Hristov
Trendaflov-Nikolov
View
Download
2021-11-04 5-th Bridge Tournament Kaylaka Cup 2021 RR1_7 Kitka
Trendaflov-Nikolov
Hristov-Ivanchev
Chavdar
Mirkov-Venev
Martinchev-Andreev
View
Download
2021-11-04 Italian Trials Over Semifinal 1_6 Fioretti
VIVALDI-MELE
FIORETTI-MASOERO
Jacini
UGGERI-GENTILI
ABATE-HAMAOUI
View
Download
2021-11-03 Swiss Open - MP Pairs Session 2 of 2 Team 1
South-North
West-East
Team 2
West-East
South-North
View
Download
2021-11-01 Italian Teams Championships RRobin9_9 Bilde
MANNO-DI FRANCO
FAILLA-CEDOLIN
Biondo
LO PRESTI-D'AVOSSA
MAZZADI-BIONDO
View
Download
2021-10-31 2019 Scottish Cup FINAL Q4 of 4 SHORT
GOODMAN-SHORT
WALKER-STEEL
ASH
CUTHBERTSO-PIPER
DRAGIC-ASH
View
Download
2021-10-31 Italian Teams Championships RRobin 8_9 Sangiorgio
FERRARI-SANGIORGIO
BOLDRINI-GERLI
Bortoletti
FANTONI-MORITSCH
BORTOLETTI-DE FALCO
View
Download
2021-10-31 Scottish Cup 2019 - Final Q3 _ 4 SHORT
WALKER-STEEL
GOODMAN-SHORT
ASH
CUTHBERTSO-PIPER
DRAGIC-ASH
View
Download
2021-10-31 Danmark - Klubhold 2021 11 af 11 BK Nord
Clemmensen-Klug
Tylvad-Jepsen
R
Jacobsen-Munk
Larsen-Raulund
View
Download
2021-10-31 Danmark - Klubhold 2021 10 af 11 One Eyed Jacks
Poulsen-LK.Nielsen
PSchaltz-DSchaltz
BK Nord
Klug-Clemmensen
Tylvad-Jepsen
View
Download
2021-10-31 Italian Teams Championships RRobin 7_9 Vinci
HUGONY-VINCI
VERSACE-LAURIA
Federighi
MASINI-FEDERIGHI
MICHELINI-PAPINI
View
Download
2021-10-31 Scottish Cup 2019 Final Q2_4 SHORT
WALKER-STEEL
GOODMAN-SHORT
ASH
DRAGIC-ASH
PIPER-CUTHBERTSO
View
Download
2021-10-31 Danmark - Klubhold 2021 9 af 11 BK Nord
Tylvad-M.Jepsen
Klug-Clemmesen
Odense
JBThomsen-Hemberg
SRasmussen-ABThomsen
View
Download
2021-10-31 Finnish swiss impchampionchip Session 5 Team 1
Fagerlund-Koistinen
West-East
Team 2
Aimala-Koivu
South-North
View
Download
2021-10-31 SCOTTISH CUP 21019 FINAL Q1_4 SHORT
GOODMAN-SHORT
WALKER-STEEL
ASH
DRAGIC-ASH
PIPER-CUTHBERTSO
View
Download
2021-10-31 NBF 1_ DIVISION 6:1_11 NORD-TR
Hegge-Kippe
Ringseth-Berg
TELEMARK 1
L-
-Hogstad
View
Download
2021-10-31 Italian Teams Championships RRobin 6_9 Biondo
MAZZADI-BIONDO
LO PRESTI-D'AVOSSA
Lanzarotti
ZALESKI-SEMENTA
VILLAS-BRENNER
View
Download
2021-10-31 Finnish Swiss impchampionchip Session 4 Team 1
Fagerlund-Koistinen
West-East
Team 2
Pekkanen-Nyberg
South-North
View
Download
2021-10-31 Danmark - Klubhold 2021 8 af 11 Aabenraa
Brabrand-Jeppesen
Petersen-Willecke
One Eyed Jacks
P.Schaltz-D.Schaltz
FPoulsen-LKNielsen
View
Download
2021-10-31 NBF 1_ DIVISION 5:2_11 HEDMARK OG OPPLAND
Overbeeke-Bog
Forfod-Lunna
ROGALAND 1
Kristoffer-E Berg
F. Helness-T. Helness
View
Download
2021-10-31 NBF 1_ DIVISION 5:1_11 HEDMARK OG OPPLAND
Fyrun-Evenstad
Forfod-Lunna
ROGALAND 1
F Helness-T Helness
Stoffers-Berg
View
Download
2021-10-31 Danmark - Klubhold 2021 7 af 11 Aarhus
R.M-N.M
MKr-NKr
Odense
JBThomsen-Hemberg
SRasmussen-ABThomsen
View
Download
2021-10-30 Italian Teams Championships RRobin 5_9 Bortoletti
KOWALSKI-ROMANSKI
FANTONI-MORITSCH
Zenari
POMARES-GOLIN
SACCAVINI-PISCITELLI
View
Download
2021-10-30 Danmark - Klubhold 2021 6 af 11 Slagelse
Wonterghem-Maagaard
VKolding-HJKolding
One Eyed Jacks
P.Schaltz-D.Schaltz
Poulsen-LKNielsen
View
Download
2021-10-30 Danmark - Klubhold 2021 5 af 11 R
Jacobsen-Munk
Larsen-Raulund
Midtsj
P.Larsen-Bjerreg
Mulvad-Grann
View
Download
2021-10-30 NBF 1_ DIVISION 4:2_11 ROGALAND 1
F Helness-T Helness
Stoffers-Berg
HORDALAND 1
Charlsen-Hoftaniska
Andresen-Helgemo
View
Download
2021-10-30 ITALIAN TEAMS CHAMPIONSHIPS RROBIN 4_9 SANGIORGIO
FERRARI-SANGIORGIO
BOLDRINI-GERLI
FEDERIGHI
SABBATINI-COMELLA
MASINI-FEDERIGHI
View
Download
2021-10-30 NBF 1_ DIVISION 4:1_11 ROGALAND 1
F Helness-T Helness
Stoffers-Berg
HORDALAND 1
Andresen-Helgemo
Charlsen-Hoftaniska
View
Download
2021-10-30 Danmark - Klubhold 2021 4 af 11 Fjends
Kristensen-J.H
Christense-Nielsen
BK Nord
Klug-Clemmensen
Tylvad-Jepsen
View
Download
2021-10-30 Danmark - Klubhold 2021 3 af 11 Aarhus
R.M-N.M
MKr-NKr
Greve Strands
M.J-Hansen
Bentzen-Sj
View
Download
2021-10-30 Finnish Swiss impchampionship Session 3 Team 1
Viitasalo-Salomaa
West-East
Team 2
Fagerlund-Koistinen
South-North
View
Download
2021-10-30 NBF 1_ DIVISION 3:2_11 M
A Kindsbek-Voll
BO Ekren-Berset
LOFOTEN OG VESTE. 1
H Eide-L Eide
K Ellingse-Marstrande
View
Download
2021-10-30 ITALIAN TEAMS CHAMPINSHIPS RROBIN 3_9 POLLASTRINI
SEVERI-POLLASTRIN
ROSA-BARRA
BORTOLETTI
ROMANSKI-KOWALSKI
BORTOLETTI-DE FALCO
View
Download
2021-10-30 DM Klubhold 2021 2 af 11 Ballerup
Miller-Algran
Elbro-Petersen
Odense
Rasmussen-AB.Thomsen
Rasmussen-Thomsen
View
Download
2021-10-30 Finnish Swiss imps championship Session 2 Team 1
Nyberg-Karhulahti
West-East
Team 2
Tallgren-Tallgren
South-North
View
Download
2021-10-30 NBF 1_ DIVISION 3:1_11 M
H-Kvangraven
BO Ekren-Berset
LOFOTEN OG VESTE. 1
K Ellingse-Marstrande
Digre-Ellingsen
View
Download
2021-10-30 DM Klubhold 2021 1 af 11 One Eyed Jacks
Poulsen-L.KNielsen
PSchaltz-DSchaltz
R
J-Gummesen
B.Andersen-G.Hansen
View
Download
2021-10-30 NBF 1_ DIVISION 2:2_11 MIDT-TR
LA Johanse-F Simonsen
Fasting-Lie

Martinusse-Brekke
T Skoglund-JH Skoglun
View
Download
2021-10-30 NBF 1_ DIVISION 2:1_11 MIDT-TR
C Bakke-TE Grude
Fasting-Lie

JH Skoglun-T Skoglund
Martinusse-Brekke
View
Download
2021-10-29 ITALIAN TEAM CHAMPIONSHIPS ROUND ROBIN 2_9 BIONDO
MAZZADI-BIONDO
D'AVOSSA-LO PRESTI
VINCI
DUBOIN-MADALA
VERSACE-LAURIA
View
Download
2021-10-29 NBF 1_ DIVISION 1:2_11 TELEMARK 1
L-
-Hogstad
ROGALAND 1
Kristoffer-E Berg
F Helness-T Helness
View
Download
2021-10-29 NBF 1_ DIVISION 1:2_11 TELEMARK 1
Frydenberg-Bergheim
-Hogstad
ROGALAND 1
F Helness-T Helness
Kristoffer-Berg
View
Download
2021-10-29 ITALIAN TEAM CHAMPIONSHIPS RROBIN 1_9 BILDE
MANNO-DI FRANCO
DE MICHELI-CEDOLIN
ANDREOLI
CORADUCCI-ANDREOLI
TAMBURI-CAITI
View
Download
2021-10-27 INDIAN SENIOR TEAM SELECTION TRIAL 2021_AHMADABAD FINAL 4 OFF 5 DHAMPR SUGAR
A Goel-Venky
Anil-Rajesh
HEMANT JALAN
Pranab B.-Badal das
Hemant-Shankar
View
Download
2021-10-27 INDIAN SENIOR TEAM SELECTION TRIAL 2021_AHMADABAD FINAL 3 OFF 5 DHAMPUR SUGAR
Dalal R-Padhye A
Subrata S-Sukumal
HEMANT JALAN
V Todi-Subir M
Bardhan -Badal D
View
Download
2021-10-26 INDIAN SENIOR TEAM SELECTION TRIAL 2021_AHMADABAD FINAL 2 OFF 5 DHAMPR SUGAR
S Saha-Sukamal
Anil P-Rajesh D
HEMANT JALAN
Bardhan-Badal Das
Hemant J-Shankar A
View
Download
2021-10-26 INDIAN SENIOR TEAM SELECTION TRIAL 2021_AHMADABAD FINAL 1 OFF 4 DHAMPR SUGAR
A Goel-Venky
Subrata S-Sukumal
HEMANT JALAN
V Todi-Subir M
Bardhan p-Badal D
View
Download
2021-10-26 INDIAN SENIOR TEAM SELECTION TRIAL 2021_AHMADABAD SF 4 OFF 4 BANGUR CEMENT
Mjr Vasu-Iyengar S
Vinay D-Samant A
HEMANT JALAN
V Todi-S Majumdar
Bardhan p-Badal D
View
Download
2021-10-25 INDIAN SENIOR TEAM SELECTION TRIAL 2021_AHMADABAD SF 3 OFF 4 BANGUR CEMENT
Ajay Khare-R Sridhar
Vinay D-Samant A
HEMANT JALAN
V Todi-Majumadar
Bardhan P-Badal D
View
Download
2021-10-25 INDIAN SENIOR TEAM SELECTION TRIAL 2021_AHMADABAD SF 2 OFF 4 BANGUR CEMENT
MJR. VASU-IYENGAR
Vinay Desa-Anand Sama
HEMANT JALAN
VIBHASTODI-SUBIR M
Bardhan P-Badal Das
View
Download
2021-10-25 INDIAN SENIOR TEAM SELECTION TRIAL 2021_AHMADABAD SF 1 OFF 4 DHAMPUR SUGAR
Subrata S-Sukamal
Anil P-Rajesh D
NAVJYOTI
PUNIT G-K P MATHUR
AK Sinha-Bandyo
View
Download
2021-10-17 EBU Premier League 2021_2 14 Hinden
Forrester-Osborne
Jagger-Allerton
Small
Cox-Taylor
Small-Cooke
View
Download
2021-10-17 Division Nationale Open_ d1 Untitled segment Zaleski
HANLON-VOLCKER
LORENZINI-BESSIS T
PAYEN
LEBEL-OURSEL
DE SAINTE -BOMPIS
View
Download
2021-10-17 EBU Premier League Div 1 Round 13 Leslie
M Byrne-K Dyke
Bell-Norton
Black
T Paske-A McIntosh
Black-Gold
View
Download
2021-10-17 ITALIAN TRIAL BB 2022 FINAL 5_6 VINCI
VERSACE-LAURIA
DUBOIN-MADALA
ZALESKI
LANZAROTTI-FRANCHI
SEMENTA-ZALESKI
View
Download
2021-10-17 2021 Swedish Premier League 11:2 Skalman
Warne Nikl-Ahlesved K
Gr-Gr
Harplinge
Rimstedt O-Rimstedt M
Michielsen-Cullin Per
View
Download
2021-10-17 EBU Premier League Div 1 - Round 12 Leslie
M Byrne-K Dyke
Norton-Bell
Penfold
K Preddy-N Selway
Brian Seni-Penfold
View
Download
2021-10-17 DNO_4 D1 _Untitled segment ZIMMERMANN
KLUKOWSKI-GAWRYS
MULTON-MARTENS
ZALESKI
BESSIS-LORENZINI
HANLON-VOLCKER
View
Download
2021-10-17 2021 Swedish Premier League 11:1 BK Lavec
Sylvan Joh-Fredin Pet
T-Larsson Ar
Norrort
Wademark O-Selberg Ja
Bergdahl T-Andersson
View
Download
2021-10-17 ITALIAN TRIAL BB 2022 FINLA 4_6 VINCI
VERSACE-LAURIA
DUBOIN-MADALA
ZALESKI
MONTANARI-DELLE CAVE
SEMENTA-ZALESKI
View
Download
2021-10-17 2021 Swedish Premier League 10:2 Harplinge
Rimstedt M-Rimstedt O
Michielsen-Cullin Per
Norrort
Bergdahl T-Andersson
Wademark O-Selberg Ja
View
Download
2021-10-17 DNO_4 Tour 6_11 Payen
OURSEL-LEBEL
SAINTE MAR-BOMPIS
Sebbane
SEBBANE-SEGUINEAU
SEBANNE-SEGUINEAU
View
Download
2021-10-16 EBU Preimer League 2021_2 11 Dhondy
S Brock-B Myers
BCallaghan-H Dhondy
De Botton
D Bakhshi-T Townsend
E Erichsen-G Liggins
View
Download
2021-10-16 2021 Swedish Premier League 10:1 Harplinge BK
M Rimstedt-O Rimstedt
Michielsen-Cullin
Norrorts Bridge
Wademark-Selberg
Bergdahl-Andersson
View
Download
2021-10-16 EBU Premier League 2021_2 1 Penfold
Senior-Penfold
Gary Hyett-J Holland
Black
Paske-McIntosh
A Black-David Gold
View
Download
2021-10-16 ITALIAN TRIAL BB 2022 FINAL 3_6 VINCI
DUBOIN-MADALA
VINCI-HUGONY
ZALESKI
LANZAROTTI-FRANCHI
MONTANARI-DELLE CAVE
View
Download
2021-10-16 DN1O_4 Tour 6_11 Payen
South-North
West-East
Sebbane
West-East
South-North
View
Download
2021-10-16 2021 Swedish Premier League 9:2 Storsj
Svensson-Trapp
Eliasson-Elmroth
Lavec Smile
Larsson-T
Clementsso-Fredin
View
Download
2021-10-16 DNO1 5_11-1 Levy
Vinciguerr-Soulet
MAUBERQUEZ-PAYEN
Zaleski
Bessis-Lorenzini
GAVIARD-GIARD
View
Download
2021-10-16 ITALIAN TRIAL BB 2022 FINAL 2_6 VINCI
VERSACE-LAURIA
DUBOIN-MADALA
ZALESKI
SEMENTA-ZALESKI
LANZAROTTI-FRANCHI
View
Download
2021-10-16 2021 Swedish Premier League 9:1 Storsj
Karlsson-Sandin
Eliasson-Elmroth
Lavec Smile
Fredin-Sylvan
T-Larsson
View
Download
2021-10-16 2021 Swedish Premier League 8:1 Skalman
Warne Nikl-Ahlesved K
M Gr-I Gr
Storsj
Eliasson P-Elmroth Gu
Karlsson-Sandin
View
Download
2021-10-16 2021 Swedish Premier League 8:1 Skalman
Warne Nikl-Ahlesved K
M Gr-I Gr
Storsj
Karlsson T-Sandin Ale
Elmroth-Eliasson
View
Download
2021-10-16 EBU European Open Trials Round 16 Team 1
South-North
West-East
Team 2
West-East
South-North
View
Download
2021-10-16 ITALIAN TRIALS BB 2022 FINAL 1_6 VINCI
VERSACE-LAURIA
VINCI-HUGONY
ZALESKI
MONTANARI-DELLE CAVE
SEMENTA-ZALESKI
View
Download
2021-10-15 ITALIAN TRIALS BB 2022 SEMIFINAL 6_6 BORTOLETTI
FANTONI-MORITSCH
CLAIR-GENOVA
ZALESKI
LANZAROTTI-FRANCHI
DELLE CAVE-MONTANARI
View
Download
2021-10-15 2021 Swedish Premier League 7:2 Ludvika
Karlberg S-Sivelind D
Asplund Ka-Arvidsson
Harplinge
Cullin Per-Michielsen
Eriksson M-Rimstedt C
View
Download
2021-10-15 2021 Swedish Premier League 7:2 Ludvika
Karlberg S-Sivelind D
Asplund Ka-Arvidsson
Harplinge
Cullin Per-Michielsen
Eriksson M-Rimstedt C
View
Download
2021-10-15 ITALIAN TRIALS BB 2022 SEMIFINAL 5_6 VINCI
VERSACE-LAURIA
DUBOIN-MADALA
BURGAY
BIONDO-MAZZADI
DONATI-PERCARIO
View
Download
2021-10-15 2021 Swedish Premier League 6:2 Skalman
Gr-Petersson
Warne Nikl-Ahlesved K
Zmrzlina
Sandin Han-Eriksson D
Bj-
View
Download
2021-10-15 2021 Swedish Premier League 6 Skalman
Gr-Petersson
Warne Nikl-Ahlesved K
Zmrzlina
Bj-
Scherdin R-Pettersson
View
Download
2021-10-15 ITALIAN TRIALS BB 2022 SEMIFINAL 4_6 BORTOLETTI
BORTOLETTI-DE FALCO
FANTONI-MORITSCH
ZALESKI
LANZAROTTI-FRANCHI
SEMENTA-ZALESKI
View
Download
2021-10-14 ITALIAN TRIALS BB2022 SEMIFINAL 3_6 VINCI
VINCI-HUGONY
VERSACE-LAURIA
BURGAY
BIONDO-MAZZADI
PORTA-BURGAY
View
Download
2021-10-14 Italian Trials BB 2022 Semifinal 2_6 BORTOLETTI
FANTONI-MORITSCH
DE FALCO-GENOVA
ZALESKI
LANZAROTTI-FRANCHI
DELLE CAVE-MONTANARI
View
Download
2021-10-14 Italian Trial 2021 Semifinal 1_6 VINCI
DUBOIN-MADALA
VERSACE-LAURIA
BURGAY
BIONDO-MAZZADI
DONATI-PERCARIO
View
Download
2021-10-10 Danmark - 1_division 2021-2022 R3 - anden halvleg Pharmaservice
Graversen-Caspersen
S. Bilde-M. Bilde
Eyde
Welland-S.Auken
Br-R
View
Download
2021-10-10 Team Bundesligen - Round Robin 9 of 9 Session 2 (of 2) BC Bamberger Reite
Rops-Fritsche
H-Grom
BC M
Cole-Gr
Jokisch-Kasimir
View
Download
2021-10-10 Danmark - 1_division 2021-2022 R3 - f Eyde
Br-R
R. Welland-S. Auken
Pharmaservice
E.Jepsen-D.Bilde
S. Bilde-M. Bilde
View
Download
2021-10-10 Team Bundesligen - Round Robin 9 of 9 Session 1 (of 2) BC Bamberger Reite
H-Grom
Fritsche-Reps
BC M
Jokisch-Kasimir
Cole-Gr
View
Download
2021-10-10 Danmark - 1_division 2021-2022 R2 - anden halvleg Konow
Askgaard-Konow
N-L. Madsen
Pharmaservice
E.Jepsen-D.Bilde
Graversen-Caspersen
View
Download
2021-10-10 Team Bundesligen - Round Robin 8 of 9 Session 2 (of 2) BC Karo 10 B
Umlauft-Eggeling
Meyerson-Meyerson
BC M
Cole-Gr
Jokisch-Kasimir
View
Download
2021-10-10 QBA Festival Teams Final 2 of 2 Parker
Parker-Ward
Hooykaas-Evans
Hutton
Hutton-Francis
Strong-Magee
View
Download
2021-10-10 QBA Festival Teams Final 1 of 2 Parker
Parker-Ward
Hooykaas-Evans
Hutton
Hutton-Francis
Strong-Magee
View
Download
2021-10-09 Danmark - 1_division 2021-2022 R2 - f Konow
Askgaard-Konow
Hagen-Houm
Pharmaservice
Graversen-Caspersen
Jepsen-D. Bilde
View
Download
2021-10-09 Team Bundesligen - Round Robin 8 of 9 Session 1 (of 2) BC Karo 10 B
Laidig-Wartlick
Umlauft-Eggeling
BC M
Kasimir-Jokisch
Cole-Gr
View
Download
2021-10-09 Danmark - 1_division 2021-2022 R1 anden halvleg Konow
N-L.L.Madsen
Hagen-Houm
Schou
Larsen-Jensen
Hansen-Schou
View
Download
2021-10-09 Team Bundesligen - Round Robin 7 of 9 Session 2 (of 2) BC Bamberger Reite
Reps-Fritsche
H-Grom
Karlsruher BSC I
Hopfenheit-Reim
Klumpp-Marsal
View
Download
2021-10-09 Danmark - 1_division 2021-2022 R1 f Konow
N-L.L.Madsen
Askgaard-Konow
Schou
Hansen-Schou
Larsen-Jensen
View
Download
2021-10-09 Team Bundesligen - Round Robin 7 of 9 Session 1 (of 2) BC Bamberger Reite
H-Grom
Fritsche-Rops
Karlsruher BSC I
Schilhart-Buchlev
Klumpp-Marsal
View
Download
2021-10-08 Polish mixed teams SEGMENT 2_2 PIEKNI
South-Jassem
West-East
ESKOM
West-East
South-North
View
Download
2021-10-07 13th Balkan Bridge Championship 2021 Final The Best
Malakova-Ivanova
Teneva-Yaninski
Videv
Isporski-Kermedchie
Videv-Tenev
View
Download
2021-10-07 13th Balkan Bridge Championship 2021 SF-B2-A1 Videv
Videv-Tenev
Isporski-Keremedchi
BC Chelopech
Shterev-Hristov
Donev-Ferov
View
Download
2021-10-07 13th Balkan Bridge Championship 2021 QualR 5_5 Serbia
Curlin-Altman
Radev-Dimitrov
Turkey Ladies
Kandolu-Eren
Yavas-Ozgur
View
Download
2021-10-06 13th Balkan Bridge Championship 2021 QualR 4_5 The Best
Malakova-Ivanova
Teneva-Yaninski
Contra
Georgescu-Nedelcu
Grigorescu-Feber
View
Download
2021-10-06 13th Balkan Bridge Championship 2021 QualR 3_5 BC Chelopech
Donev-Ferov
Schterev-Hristov
Cernato
Briciu-Ghigheci
Teodorescu-Cernat
View
Download
2021-10-06 13th Balkan Bridge Championship 2021 QualR 2_5 Videv
Videv-Tenev
Isporski-Keremedchi
Serdika
Ivanchev-Nikolchev
Nedelchev-Simeonov
View
Download
2021-10-06 13th Balkan Bridge Championship 2021 QualR 1_5 Skopije
Velichkov-Valkanov
Siderov-Petrov
Golden Age
Barantiev-Trendafilo
Aronov-Ivanov
View
Download
2021-10-03 NBF Pairs Final 4:5 Team 1
M Eide-SO H
West-East
Team 2
Ravnaas-Brekka
South-North
View
Download
2021-10-03 DNO1 _4 4_11 SEBBANE
B.COMBESCU-GIARD
SEBBANE-SEGUINEAU
ZALESKI
ZALESKI-CRONIER
HANLON-VOLCKER
View
Download
2021-10-03 DNO1 _4 3_11 PAYEN
OURSEL-LEBEL
BOMPIS-MAUBERQUEZ
ZIMMERMANN
ALLAVENA-MARTENS
KLUKOWSKI-GAWRYS
View
Download
2021-10-02 DNO1 _4 2_11 Part 1 FLEURY
DUPUIS-CHARLETOUX
GUILLAUMIN-HUIBAN
ZIMMERMANN
KLUKOWSKI-GAWRYS
ALLAVENA-MARTENS
View
Download
2021-10-02 NBF Pairs Final 1:5 Team 1
Thorfinnso-T Hagen
West-East
Team 2
T-Hanson
South-North
View
Download
2021-10-02 OPEN4 DN1 1_11 Part 2 ZALESKI
HANLON-VOLCKER
T.BESSIS-LORENZINI
BELLOSTA
NAELS-DADOUN
BELLOSTA-ROTENBERG
View
Download
2021-10-02 DNO_ d1 1_11 ZALESKI
CRONIER P-ZALESKI
T.BESSIS-LORENZINI
BELLOSTA
NAELS-DADOUN
BELLOSTA-ROTENBERG
View
Download
2021-09-30 BBO1-2021ESFG FF2 LITHUANIA
SKRZYPCZAK-GIERULSKI
OLANSKI-V VAINIKON
UKRAINE
SHUKHMEYST-DRAGAN
ZUBAN-KARLYKOV
View
Download
2021-09-30 BBO1-2021ESFG FF1 LITHUANIA
E VAINIKON-ARLOVICH
GIERULSKI-SKRZYPCZAK
UKRAINE
SHUKHMEYST-DRAGAN
ZUBAN-KARLYKOV
View
Download
2021-09-30 BBO1-2021ESFG RR9 ESTONIA
KALMA-RUMMEL
TENN-VAHE
LATVIA
NEIMANIS-RUBENIS
JANSONS-GERMANIS
View
Download
2021-09-30 BBO1-2021ESFG RR8 CZECH REPUBLIC
VOJTIK-VOZABAL
KOPECKY-KLEMS
UKRAINE
SHUKHMEYST-DRAGAN
KARLYKOV-CHUMAK
View
Download
2021-09-29 BBO1-2021ESFG RR7 SLOVAKIA
BELCAK-HENC
RUMANCIK-VODICKA
LATVIA
NEIMANIS-RUBENIS
JANSONS-GERMANIS
View
Download
2021-09-29 BBO1-2021ESFG RR6 FAROE ISLANDS
SONDUM-MIKKELSEN
DAM-MOHR
UKRAINE
SHUKHMEYST-DRAGAN
KARLYKOV-CHUMAK
View
Download
2021-09-29 BBO1-2021ESFG RR5 CZECH REPUBLIC
KOPECKY-KLEMS
VOJTIK-VOZABAL
LATVIA
NEIMANIS-RUBENIS
JANSONS-GERMANIS
View
Download
2021-09-29 BBO1-2021ESFG RR4 SLOVAKIA
BELCAK-HENC
RUMANCIK-VODICKA
SERBIA
VUJCIC-RADOJEVIC
USCUMLJIC-STANKOVIC
View
Download
2021-09-28 BBO1-2021ESFG RR3 CZECH REPUBLIC
KOPECKY-KLEMS
VOJTIK-VOZABAL
ESTONIA
KALMA-RUMMEL
VAHE-TENN
View
Download
2021-09-28 BBO1-2021ESFG RR2 SAN MARINO
RITIANI-PECCI
FAZZARDI-PAOLUCCI
CROATIA
BRGULJAN-CARIC
ZUNIC-BOREVKOVIC
View
Download
2021-09-28 BBO1-2021ESFG RR1 UKRAINE
ZUBAN-KARLYKOV
SHUKHMEYST-DRAGAN
LITHUANIA
OLANSKI-V VAINIKON
SKRZYPCZAK-GIERULSKI
View
Download
2021-09-26 England Open Euro Trial R19 Team 1
P Hackett-Mossop
Atthey-Rosen
Team 2
Hasenson-Stoev
Lee-Chadha
View
Download
2021-09-26 England Open Euro Trial R18 Team 1
Kripa-Jonathan
West-Cooke
Team 2
Simon-Espen
South-North
View
Download
2021-09-26 Polish mixed teams SEGMENT 2_2 AZS+EWA
Banaszkiew-Janiszewsk
Baldysz-Patreuha
ESKOM
Majcher-Ciunczyk
Winciorek-Zona Hansa
View
Download
2021-09-26 RUSSIAN PREMIER LEAGUE RR14 LAZY
KHOLOMEEV-KHIUPPENEN
Dubinin-Hohlov
BUMERANG
GERASIMOV-VOROBEYCHI
Ponomareva-Gromova
View
Download
2021-09-26 England Open Euro Trial R17 Round 17 Team 1
Ollie-Sarah
Black-Gold
Team 2
Ben-Tom
Tommasini-Green
View
Download
2021-09-26 Polish mixed teams SEGMENT 1_2 AZS+EWA
Baldysz-Patreuha
Golebiowsk-Sikora
ESKOM
Winciorek-zonahansa
Ilnicki-Dancewicz
View
Download
2021-09-26 EBU European Open Trials Round 16 Team 1
Sansom-Ja Hackett
West-East
Team 2
Atthey-N Rosen
South-North
View
Download
2021-09-26 RUSSIAN PREMIER LEAGUE RR13 LAZY
STERKIN-MATUSHKO
DUBININ-KHOKHLOV
BUMERANG
KHAZANOV-LEBEDEVA
PONOMAREVA-GROMOVA
View
Download
2021-09-26 EBU European Open Trials Round 15 Team 1
Cox-Taylor
West-East
Team 2
P Hackett-Mossop
South-North
View
Download
2021-09-26 Bulgarian Bridge Federation A group Final RR11_11 Bridge+
Tsonchev-Marashev
Danailov-Karakolev
Serdika
Simeonov-Nedelchev
Nikolchev-Ivanchev
View
Download
2021-09-26 Polish mixed teams SEGMENT 2_2 PIEKNI
Dufrat-Lutostansk
Sakowska-Butryn
ESKOM
Ilnicki-Dancewicz
Ciunczyk-Majcher
View
Download
2021-09-26 Polish mixed teams SEGMENT 1_2 PIEKNI
sgrzejdzia-Igrzejdzia
Sakowska-Butryn
ESKOM
winciorek-zonahansa
Ciunczyk-Majcher
View
Download
2021-09-26 EBU European Open Trials Round 14 Team 1
Hasenson-Stoev
West-East
Team 2
Black-Gold
South-North
View
Download
2021-09-26 RUSSIAN PREMIER LEAGUE RR12 LAZY
STERKIN-MATUSHKO
KHIUPPENEN-KHOLOMEEV
BUMERANG
KHAZANOV-LEBEDEVA
GERASIMOV-VOROBEYCHI
View
Download
2021-09-26 Bulgarian Bridge Federation A group final RR10_11 BC Chelopech
Draganov-Donev
Hristov-Sterev
Bridge+
Marashev-Tsonchev
Vanchev-Zahariev
View
Download
2021-09-26 RUSSIAN PREMIER LEAGUE RR11 LAZY
STERKIN-MATUSHKO
DUBININ-KHOKHLOV
BUMERANG
KHAZANOV-LEBEDEVA
GERASIMOV-VOROBEYCHI
View
Download
2021-09-26 EBU European Open Trial Round 13 Shields
Chamberlai-Shields
Cameron Sm-John Cooke
Burguess
Ollie Burg-Sarah Bell
Neil Rosen-John Atthe
View
Download
2021-09-25 Polish mixed teams ROUND 12_12 brydz.24 mixt
Chalupec-Kazmucha
Sarniak-Chmurski
piekni i bestie
Lutostansk-Dufrat
Butryn-Sakowska
View
Download
2021-09-25 RUSSIAN PREMIER LEAGUE RR11 LAZY
STERKIN-MATUSHKO
DUBININ-KHOKHLOV
BUMERANG
KHAZANOV-LEBEDEVA
GERASIMOV-VOROBEYCHI
View
Download
2021-09-25 Polish mixed teams ROUND 11_12 PIEKNI I BESTIE
DUFRAT-Lutsta
Grzejdziak-Grzejdziak
YUMA
K-D
A.Makarewi-St
View
Download
2021-09-25 Open Trials Round 12 Team 1
Lee-Chadha
Andrew Bla-David Gold
Team 2
Sansom-Hackett
Cameron Sm-John Cooke
View
Download
2021-09-25 RUSSIAN PREMIER LEAGUE RR10 LAZY
KHOKHLOV-MATUSHKO
KHIUPPENEN-KHOLOMEEV
REAL
GROMOV-GULEVICH
KAZANTSEV-VORONOV
View
Download
2021-09-25 Polish mixed teams ROUND 10_12 piekni i bestie
Dufrat-Lutosta
Butryn-Sakowska
Mila
MMarciowsk-Marcinowsk
Sztyrak-Czajka
View
Download
2021-09-25 Open Trials Match 11 Team 1
Davis-Delev
Small-Cooke
Team 2
Hutton-Powell
Bakhshi-Malinowski
View
Download
2021-09-25 Bulgarian Bridge Federation A group final RR9_11 Bridge+
Tsonchev-Marashev
Danailov-Karakolev
Aso pika
Georgiev-Nenova
Slavov-Alexandrov
View
Download
2021-09-25 Polish mixed teams ROUND 9_12 piekni i bestie
Grzejdziak-Grzejdziak
Sakowska-Butryn
SKOM
Winciorek-Stachowiak
Ciunczyk-Majcher
View
Download
2021-09-25 Open Trials Match 10 Team 1
Tommasini-Ben Green
Black-Gold
Team 2
Hasenson-Stoev
Cox-Taylor
View
Download
2021-09-25 Bulgarian Bridge Federation A group final RR8_11 Perelik
Stefanov-Radoikov
Kerpichian-Penev
Videv
Mihov-Kermdchiev
Videv-Tenev
View
Download
2021-09-25 Open Trials Match 9 Team 1
Hackett-Mossop
Cox-Taylor
Team 2
Gillis-Erichsen
Bakhshi-Malinowski
View
Download
2021-09-25 RUSSIAN PREMIER LEAGUE RR9 LAZY
DUBININ-KHOKHLOV
KHIUPPENEN-KHOLOMEEV
AURORAS
VINOGRADOV-MARCHENKO
PROKHOROV-GOMEROV
View
Download
2021-09-25 Polish mixed teams ROUND 8_12 piekni i bestie
Grzejdziak-Igrzejdzia
West-East
latvia
Romanovska-Ilzins
South-North
View
Download
2021-09-25 RUSSIAN PREMIER LEAGUE RR9 LAZY
DUBININ-KHOKHLOV
KHIUPPENEN-KHOLOMEEV
AURORAS
VINOGRADOV-MARCHENKO
PROKHOROV-GOMEROV
View
Download
2021-09-25 Polish mixed teams ROUND 7_12 loluda
Ocylok-Szymaszczy
West-East
azs+
Banaszkiew-Janiszewsk
South-North
View
Download
2021-09-25 Open Trials Match 8 Team 1
Panchagnul-Clark
Miller-Cotuk
Team 2
Townsend-Handley-Pr
Cox-Taylor
View
Download
2021-09-25 Open Trials Match 7 Team 1
Burgess-Bell
Chamberlai-Shields
Team 2
Atthey-Rosen
Cotuk-Miller
View
Download
2021-09-25 Polish mixed teams ROUND 6_12 LOLUDA
Ocylok-Szymaszczy
West-East
BRIDGE24.PL MIXED
Chmurski-Sarniak
South-North
View
Download
2021-09-25 RUSSIAN PREMIER LEAGUE RR8 BUMERANG
GERASIMOV-VOROBEYCHI
KHAZANOV-LEBEDEVA
GALAKTIKA
ORLOV-FAYUSTOV
GALAKTIONO-DRUTS
View
Download
2021-09-25 Bulgarian Bridge Federation A group final RR7_11 Aso pika
Slavov-Alexandrof
Dimitrov-Marinov
Serdika
Batov-Krastev
Nedelchev-Simeonov
View
Download
2021-09-25 Polish mixed teams ROUND 5_12 loluda
South-North
West-East
piekni
West-East
South-North
View
Download
2021-09-24 RUSSIAN PREMIER LEAGUE RR7 LAZY
KHOLOMEEV-KHIUPPPENE
DUBININ-KHOKHLOV
STOICHKOV
DANILEVSKI-BAVSHIN
SEMENOV-VOROBEY
View
Download
2021-09-24 EBU European Open Trials Round 6 Team 1
Cox-Taylor
Small-Cooke
Team 2
Tommasini-Green
Sansom-Hackett
View
Download
2021-09-24 Bulgarian Bridge Federation A group final RR6_11 Chelopech
Gunev-Nanev
Plambata-Schterev
Serdika
Batov-Krastev
Nikolchev-Ivanchev
View
Download
2021-09-24 EBU European Open Trials Round 5 Team 1
Cotuk-Miller
Black-Gold
Team 2
P Hackett-Mossop
Powell-Hutton
View
Download
2021-09-24 EBU European Open Trials Round 4 Team 1
Richard-Patrick
Hutton-Powell
Team 2
Kripa-Jonathan
Bakhshi-Malinowski
View
Download
2021-09-24 RUSSIAN PREMIER LEAGUE RR6 REAL
KAZANTSEV-VORONOV
GROMOV-GULEVICH
MALYSH
RYDAKOV-ZAITSEV
TATARKIN-POGONOV
View
Download
2021-09-24 EBU European Open Trials Round 3 Team 1
Stephen-Gad
Hasenson-Stoev
Team 2
Ollie-Sarah
Cox-Taylor
View
Download
2021-09-24 Bulgarian Bridge Federation A group final RR5_11 Serdika
Nedelchev-Simeonov
Ivanchev-Nikolchev
Lope de Vega
Ignatov-Stefanof
Yaneva-Manov
View
Download
2021-09-24 RUSSIAN PREMIER LEAGUE RR5 RED ZEPPELIN
GLADCHENKO-GARUSOV
Stefanova -Shur A
STOICHKOV
SEMENOV-VOROBEY
Danilevski-Bavshin I
View
Download
2021-09-24 RUSSIAN PREMIER LEAGUE RR5 RED ZEPPELIN
GLADCHENKO-GARUSOV
Stefanova -Shur A
STOICHKOV
SEMENOV-VOROBEY
Danilevski-Bavshin I
View
Download
2021-09-24 EBU European Open Trials Round 2 Team 1
Jonathan-Kiril
Gillis-Erichsen
Team 2
John-Jason
Kotuk-Miller
View
Download
2021-09-24 RUSSIAN PREMIER LEAGUE RR4 NSK
SHCHIGREV-SHCHETININ
Semisoshen-Muhortov A
ULTRANEGLINKA
KYCHANOV-KUPRIYANOV
Zinkovskij-Gusev V
View
Download
2021-09-24 Bulgarian Bridge Federation A group final RR4_11 Lope de Vega
Yaneva-Manov
Ivanoff-Ralev
Aso pika
Dimitrov-Marinov
Slavov-Ivanov
View
Download
2021-09-23 RUSSIAN PREMIER LEAGUE RR3 SPACE
KISELEV-IVANOV
TOPROVER-FEOFANOV
LAST TRAIN
OSIPOVA-OSIPOV
POTEMKIN-KHARLAMOV
View
Download
2021-09-23 Bulgarian Bridge Federation A group final RR3_11 Bridge+
Zahariev-Karakolev
Maraschev-Tsonchev
Chateau Rosenovo
Aronov-Nikolof
Trendafilo-Barantiev
View
Download
2021-09-23 RUSSIAN PREMIER LEAGUE RR2 AURORAS
CHUMAKOV-POSTOVALOV
PROKHOROV-GOMEROV
REAL
GROMOV-GULEVICH
ULANOVSKY-REKUNOV
View
Download
2021-09-23 Bulgarian Bridge Federation A group final RR2_11 Kriston
Nikolov-Darakchiev
Malinov-Geschev
Bridge+
Marashev-Tsonchev
Karakolev-Vanchev
View
Download
2021-09-23 RUSSIAN PREMIER LEAGUE RR1 STOICHKOV
RUDAKOVA-SLIVA
SEMENOV-VOROBEI
BOOMERANG
KHAZANOV-LEBEDEVA
PONOMAREVA-GROMOVA
View
Download
2021-09-23 Bulgarian Bridge Federation A group final RR1_11 Bridge++
Vanchev-Zahariev
Maraschev-Tsonchev
No Surprise
Ferov-Vasilev
Andonov-Pavlov
View
Download
2021-09-19 Icelandic cup 2021 3-4 of 4 Skjanni ehf
J-Snorri
Karl-Gu
Runar Einarsson
Bj-R
Kjartan-Gu
View
Download
2021-09-19 Iceland Cup Final Segment 2:4 R
Kjartan -Gu
R-Valgar
Skjanni ehf
-Karl S
J-Snorri
View
Download
2021-09-19 Grand Prix of Poland - Lubomino F SEGMENT 4_4 Byle co
Kazmucha-Sarniak
Stepinski-Dabrowski
FIFI
Figlus-Narkiewicz
Wiankowski-Nowosadzki
View
Download
2021-09-19 NM lag (Norwegian teams championship) 7:2 Sunndals
U Tundal-R Voll
R. Paulsen-J. Str
Stavanger BK
A Nesdal-G Rekstad
E. Eliasse-T. Skimmel
View
Download
2021-09-19 Iceland Cup Final Segment 1:4 R
Kjartan -Gu
Valgar-R
Skjanni ehf
J-Snorri K
-Gu
View
Download
2021-09-19 F Prince TAKAMATSU Memorial CUP Segment 2_2 Sengoku
H.Yokoi-N.Koike
K.Sengoku-H.Miura
First Club
D.Chen-H.Takano
M.Takayama-H.Kaku
View
Download
2021-09-19 Grand Prix of Poland - Lubomino F SEGMENT 3_4 Byle co
Dabrowski-Stepinski
Sarniak-Kazmucha
FIFI
Figlus-Narkiewicz
Wiankowski-Nowasadzki
View
Download
2021-09-19 Grand Prix of Poland - Lubomino F SEGMENT 2_4 Byle co
South-North
Dabrowski-Stepinski
FIFI
West-East
Wiankowski-Nowasadzki
View
Download
2021-09-19 Grand Prix of Poland - Lubomino F SEGMENT 2_4 HOME
Kamzucha-Sarniak
West-East
AWAY
Figlus-Narkiewicz
South-North
View
Download
2021-09-19 NM lag (Norwegian teams championship) 7:1 Sunndals
U Tundal-R Voll
R. Paulsen-J. Str
Stavanger BK
BB Leinan-E Eliassen
G. Larsen-T. Skimmel
View
Download
2021-09-19 Grand Prix of Poland - Lubomino F SEGMENT 1_4 FIFI
Dabrowski-Stepinski
Sarniak-Kazmucha
Byle co
Figlus-Narkiewicz
Wiankowski-Nowasadzki
View
Download
2021-09-19 F Prince TAKAMATSU Memorial CUP Segment 1_2 Sengoku
K.Sengoku-H.Miura
H.Yokoi-N.Koike
First Club
D.Chen-H.Takano
R.Okuno-A.Ohara
View
Download
2021-09-19 F Prince TAKAMATSU Memorial CUP Segment 1_2 Sengoku
A.Omasa-T.Maeda
G.Robbert-M.Ino
First Club
M.Takayama-H.Kaku
D.Chen-H.Takano
View
Download
2021-09-19 SF Prince TAKAMATSU Memorial CUP Segment 2_2 Robert Geller
A.Omasa-T.Maeda
G.Robbert-M.Ino
First Club
M.Takayama-H.Kaku
D.Chen-H.Takano
View
Download
2021-09-19 SF Prince TAKAMATSU Memorial CUP Segment 1_2 Robert Geller
R.Geller-M.Ino
T.Omasa-T.Maeda
First Club
D.Chen-H.Takano
M.Takayama-H.Kaku
View
Download
2021-09-18 Grand Prix of Poland - Lubomino SF SEGMENT 3_3 BYLE CO
Dabrowski-St
Sarniak-Kazmucha
IWONA
Sztyrak-Czajka
Wroblewski-Fronczak
View
Download
2021-09-18 Grand Prix of Poland - Lubomino SF SEGMENT 3_3 BYLE CO
Dabrowski-St
Sarniak-Kazmucha
IWONA
Sztyrak-Czajka
Wroblewski-Fronczak
View
Download
2021-09-18 Iceland Cup Semifinals Segment 4_4 Skjanni ehf
J-Snorri K
-Gu
J
R-Sigur
Steinar-Ragnar
View
Download
2021-09-18 Nm lag (norwegian team championship) 6:2 Studentenes BK
L.A Johans-T.E Grude
P Eide-SJ Aal
Sunndals
R.Paulsen-J.R Str
U Tundal-R Voll
View
Download
2021-09-18 Iceland cup semifinals Segment 3 of 4 Skjanni ehf
J-Snorri Kar
Karl-Gu
J
Ragnar M-Steinar J
Gu-Sigur
View
Download
2021-09-18 Grand Prix of Poland - Lubomino SF SEGMENT 2_3 Araszkiewicz
Kotorowicz-Araszkiewi
Kielbasa-Janiszewsk
FIFI
Stefaniak-Narkiewicz
Wiankowski-Nowosadzki
View
Download
2021-09-18 NM lag (norwegian team championship) 6:1 Studentenes BK
L.A Johans-T.E Grude
K Hegge-H Kippe
Sunndals
U.Tundal-R.Voll
R Paulsen-Str
View
Download
2021-09-18 Grand Prix of Poland - Lubomino SF SEGMENT 1_3 FIFI
Kotorowicz-Araszkiewi
Kielbasa-Janiszewsk
Araszkiewicz
Stefaniak-Narkiewicz
Wiankowski-Nowosadzki
View
Download
2021-09-18 Iceland cup semifinals Segm 2 of 4 J
Steinar J-Ragnar Mag
Gu-Sigur
Skjanni ehf
J-Snorri Kar
Karl Sigur-
View
Download
2021-09-18 Grand Prix of Poland - Lubomino ROUND 9 Araszkiewicz
KIELBASA-Janiszewsk
Blach-Kowalski
Lacznosc
I.Grzejdzi-S.Grzejdzi
Lukaszewic-Rogolski
View
Download
2021-09-18 Grand Prix of Poland - Lubomino ROUND 8 Armander
Bak-Szymanowsk
Biegajlo-Sierocki
Iwona
Sztyrak-Czajka
Wroblewski-Fronczak
View
Download
2021-09-18 Iceland cup semifinals 1 of 4 J
Steinar J-Ragnar M
R-Sigur
Skjanni ehf
-Gu
J-Snorri
View
Download
2021-09-18 NM lag (norwegian team championship) 5:2 Topbridge BC
A.S-J.Hansen
M Andresen-T Helness
Stavanger BK
A.Nesdal-G.Rekstad
BB Leinan-E Eliassen
View
Download
2021-09-18 Grand Prix of Poland - Lubomino ROUND 7 Iwona
bak-Szymanowsk
Sztyrak-Czajka

Sztyrak-Czajka
Bochenski-Cichocki
View
Download
2021-09-18 NM lag (norwegian team championship) 5:1 Topbridge BC
A.Farstad-E.Haugstad
Andresen-T Helness
Stavanger BK
B.B Leinan-E.Eliassen
Nesdal-Rekstad
View
Download
2021-09-18 Grand Prix of Poland - Lubomino ROUND 6
Cichocki-Bochenski
I.Grzejdzi-S.Grzejdzi
Byle co
Sarniak-Kazmucha
D-St
View
Download
2021-09-18 Grand Prix of Poland - Lubomino ROUND 5 Byle co
Dabrowski-Stepinski
Kazmucha-Sarniak
Renia
Krzepkowsk-Dworakowsk
Szyc-Wo
View
Download
2021-09-17 Grand Prix of Poland - Lubomino Round 3 FIFI
WIANKOWSKI-KOTOROWICZ
Figlus-Narkiewicz
Araszkiewicz
NOWOSADZKI-ARASZKIEWI
B-Kowalski
View
Download
2021-09-17 Grand Prix of Poland - Lubomino ROUND 4 Renia
WO-SZYC
Dworakowsk-Krzepkowsk
FIFI
FIGUS-NARKIEWICZ
Wiankowski-Nowosadzki
View
Download
2021-09-17 Grand Prix of Poland - Lubomino Round 2 Araszkiewicz
Barlewski-Pomaranski
Kowalski-Kielbasa
Pomaranczowy Synis
Kowalski-Kielbasa
Barylewski-Pomaranski
View
Download
2021-09-17 Grand Prix of Poland - Lubomino Round 2 Araszkiewicz
ARASZKIEWI-KOTOROWICZ
West-East
Pomaranczowy
BOCZAR-DOWOLSKI
South-North
View
Download
2021-09-17 NM lag (norwegian team championship 4:2 Studentens BK
L.A Johans-T.E Grude
Kristoffer-H
Bergen Akademiske
T.Charlsen-C.Bakke
Bj-Ole Berset
View
Download
2021-09-17 Grand Prix of Poland - Lubomino Round 1 Pomaranczowy
BOCZAR-DOWOLSKI
Barelewski-Pomaranski
Banach
ROMOT-BANACH
Pichla-Lichocki
View
Download
2021-09-17 Nm lag (norwegian team championship) 4:1 Studentenes BK
L.A Johans-T.E Grude
Kristoffer-H
Bergen Akademiske
B.O Ekren-O.Berset
Tomas Char-Christian
View
Download
2021-09-17 Nm lag (norwegian team championship) 3:2 Kristianssand BK
G.Brekka-N.Kvangrav
Helge Stor-Tom H
Sunndals
R.Paulsen-J.R Str
Ulf Tundal-Roar Voll
View
Download
2021-09-17 Nm lag (norwegian team championship) 3:1 Kristiansands BK
G.Brekka-N.Kvangrav
Helge Stor-Tom H
Sunndals
U.Tundal-R.Voll
Rogeir Pau-Jan Roger
View
Download
2021-09-17 Nm lag (norwegian team championship) 3:1 Kristiansands BK
G.Brekka-N.Kvangrav
Helge Stor-Tom H
Sunndals
U.Tundal-R.Voll
Rogeir Pau-Jan Roger
View
Download
2021-09-16 NM Lag (Norwegian Team championship) 2:2 Stavanger Bk
A.Nesdal-G.Rekstad
Larsen-Skimmeland
Sortland BK
P.Marstran-K.Ellingse
Digre-O Ellingse
View
Download
2021-09-16 NM lag (norwegian team championship) 2:1 Stavanger BK
Leinan-Eliassen
G.Larsen-T.Skimmela
Sortland BK
O. Ellings-Vest
K.Ellingse-P.Marstran
View
Download
2021-09-16 NM-lag (Norwegian teams championship) 1:2 Alta Bk
Andersen-Thomassen
Ivar Bull-S.O Erntss
Bergen Akademiske B
Charlsen-Bakke
Ole Berset-B.O Ekren
View
Download
2021-09-16 NM-lag (Norwegian teams championship) 1:1 Alta BK
S Andersen-Thomassen
Ivar Bull-S.O Erntss
Bergen AkademiskeBK
Berset-BO Ekren
T.Charlsen-C.Bakke
View
Download
2021-09-12 EBU Premier League Match 7 Black
Paske-McIntosh
Black-Gold
Dhondy
Myers-Brock
Callaghan-H Dhondy
View
Download
2021-09-12 Premier League Match 6 De Botton
De Botton-Malinowski
Bakhshi-Townsend
Small
Cox-Taylor
Small-Cooke
View
Download
2021-09-12 Premier League Match 5 Black
Black-Gold
McIntosh-Paske
Small
Cox-Taylor
Small-Cooke
View
Download
2021-09-11 English Premier League Match 4 Black
Paske-McIntosh
Black-Gold
Mossop
Hackett Ja-Hackett Ju
King-Patterson
View
Download
2021-09-11 Premier League Match 3 Small
Cox-Taylor
Cooke-Small
Dhondy
Myers-Brock
Callaghan-H Dhondy
View
Download
2021-09-11 Premier League Match 2 De Botton
Erichsen-Liggins
Malinowski-De Botton
Mossop
Mossop-Hallberg
Jason H-Justin H
View
Download
2021-09-11 EBU Premier League Match 1 Hinden
Forrester-Osborne
Hinden-Allerton
Senior
Senior-Penfold
Preddy-Selway
View
Download
2021-09-11 Premier League Match 2 De Botton
Forrester-Osborne
Hinden-Allerton
Mossop
Senior-Penfold
Preddy-Selway
View
Download
2021-09-05 Danmark - Pokalturneringen 2021 6 af 6 (8 spil) Hagen
N-L.L.Madsen
Hagen-Houm
Schaltz
P.Schaltz-D.Schaltz
Nicolajsen-Christians
View
Download
2021-09-05 Polish Premier League - FINAL SEGMENT 8_8 AZS BRIDGESCANNER
Vainikonis-Arlovich
P Patreuha-Bubu
SZLEM
Klukowski-Zatorski
Kwiecien-Starkowski
View
Download
2021-09-05 Danmark - Pokalturnering 2021 5 af 6 (8 spil) Hagen
N-L.L.Madsen
Hagen-Houm
Schaltz
P.Schaltz-D.Schaltz
M Schaltz-Bruun
View
Download
2021-09-05 Polish Premier League - FINAL SEGMENT 7_8 AZS BRIDGESCANNER
Jassem-Gawrys
Sobczak-Marcinowsk
SZLEM
Klukowski-Zatorski
Kwiecien-Starkowski
View
Download
2021-09-05 Danmark - Pokalturneringen 2021 4 af 6 (8 spil) Hagen
N-L.L.Madsen
Hagen-Houm
Schaltz
Nicolajsen-Christians
M Scahltz-Bruun
View
Download
2021-09-05 2021 Swedish Premier League 5:2 Norrorts Bridge
Selberg Ja-Wademark O
Lagerman J-Gustawsson
Skalman
Warne Nikl-Ahlesved K
Petersson -Gr
View
Download
2021-09-05 Danmark - Pokalturnering 2021 3 af 6 (8 spil) Hagen
N-L.L.Madsen
Hagen-Houm
Schaltz
P.Schaltz-D.Schaltz
M Schaltz-Bruun
View
Download
2021-09-05 Polish Premier League - FINAL SEGMENT 6_8 AZS BRIDGESCANNER
Jassem-Gawrys
Sobczak-Marcinowsk
SZLEM
Klukowski-Dufrat
Kwiecien-Starkowski
View
Download
2021-09-05 Danmark - Pokalfinalen 2021 2 af 6 (8 spil) Hagen
N-L.L.Madsen
Hagen-Houm
Schaltz
Nicolajsen-Christians
Schaltz-Bruun
View
Download
2021-09-05 2021 Swedish Premier League 5:1 Norrorts Bridge
Selberg Ja-Wademark O
Lagerman J-Gustawsson
Skalman
Gr-Petersson
Ahlesved K-Warne Nikl
View
Download
2021-09-05 2021 Swedish Premier League 4:2 Storsj
Karlsson T-Sandin Ale
Elmroth Gu-Eliasson P
Harplinge BK
Dwyer Kevi-Rimstedt C
Michielsen-Cullin Per
View
Download
2021-09-05 Danmark - Pokalturnering 2021 1 af 6 (8 spil) Hagen
N-L.L.Madsen
Hagen-Houm
Schaltz
P.Schaltz-D.Schaltz
M Schaltz-Bruun
View
Download
2021-09-04 Danmark - Pokalturneringen 2021 6 af 6 (8 spil) Schaltz
Nicolajsen-Christians
M Schaltz-Bruun
Buus Thomsen
J.BThomsen-Villinger
P Jepsen-E Jepsen
View
Download
2021-09-04 Polish Premier League - FINAL SEGMENT 5_8 AZS BRIDGESCANNER
Jassem-Gawrys
J Patreuha-Bubu
SZLEM
Klukowski-Zatorski
Kwiecien-Starkowski
View
Download
2021-09-04 2021 Swedish Premier League 4:1 Storsj
Karlsson-Sandin
Elmroth-Eliasson
Harplinge BK
Cullin-Michielsen
Dwyer-rimstedth
View
Download
2021-09-04 Danmark - Pokalsemifinaler 2021 5 af 6 (8 spil) Schaltz
Nicolajsen-Christians
P Schaltz-D Schaltz
Buus Thomsen
J.BThomsen-Villinger
P Jepsen-E Jepsen
View
Download
2021-09-04 2021 Swedish Premier League 3:2 Smile
CLEMENTSSO-FREDIN
Larsson Ar-t
BK Alert
WEGNELIUS-ANDERSSON
ramqvist-nordlindt
View
Download
2021-09-04 Danmark - Pokalsemifinale 2021 4 af 6 (8 spil) Schaltz
M.Schaltz-Bruun
Schaltz -Schaltz
Buus Thomsen
E.Jepsen-P.Jepsen
Villinger-Buus
View
Download
2021-09-04 Polish Premier League - FINAL SEGMENT 4_8 AZS BRIDGESCANNER
Vainikonis-Arlovich
J Patreuha-P Patreuha
SZLEM
Zatorski-Dufrat
Kwiecien-Starkowski
View
Download
2021-09-04 2021 Swedish Premier League 3:1 Smile
JClementss-Fredin
Larsson Ar-T
BK Alert
Wiseman-Stokka
Wegnelius -Wenneberg
View
Download
2021-09-04 Polish Premier League - 3rd place po SEGMENT 4_4 SYNIS OPOLE
Stach-Wolanski
Pawlak-Hutyra
SPS CONSTRUCTION
Pepsi-Nowak
Janiszewsk-Witkowski
View
Download
2021-09-04 Polish Premier League - 3rd place po SEGMENT 4_4 SYNIS OPOLE
Stach-Wolanski
Pawlak-Hutyra
SPS CONSTRUCTION
Pepsi-Nowak
Janiszewsk-Witkowski
View
Download
2021-09-04 Danmark - Pokalsemifinale 2021 3 af 6 Wied
Bjerregaar-Schmidt
Wied-Petersen
Hagen
N-L.L.Madsen
Hagen-Houm
View
Download
2021-09-04 Polish Premier League - FINAL SEGMENT 3_8 AZS BRIDGESCANNER
K Jassem-Gawrys
J Patreuha-P Patreuha
SZLEM
Starkowski-Kwiecien
Klukowski-Zatorski
View
Download
2021-09-04 Danmark - Pokalsemifinale 2021 2 af 6 (8 spil) Schaltz
M.Schaltz-Bruun
Schaltz-Schaltz
Buus Thomsen
J.BThomsen-Villinger
Jepsen-Jepsen
View
Download
2021-09-04 Danmark - Pokalsemifinale 2021 1 af 6 (8 spil) Erik Wied
Bjerregaar-Schmidt
Wied-Petersen
Anders Hagen
N-L.L.Madsen
Hagen-Houm
View
Download
2021-09-04 Polish Premier League - 3rd place po SEGMENT 3_4 SYNIS OPOLE
Stach-Wolanski
Stepinski-Dabrowski
SPS CONSTRUCTION
Pepsi-Nowak
Kalita-Nowosadzki
View
Download
2021-09-04 2021 Swedish Premier League 2:2 Zmirzlina
Bj-
Scherdin R-Eriksson D
Harplinge BK
Cullin-Michielsen
Eriksson M-Rimstedt O
View
Download
2021-09-04 Polish Premier League - FINAL SEGMENT 2_8 AZS BRIDGESCANNER
J Patreuha-Bubu
Jassem-Gawrys
SZLEM
Klukowski-K Dufrat
Kwiecien-Starkowski
View
Download
2021-09-04 Polish Premier League - 3rd place po SEGMENT 2_4 SYNIS OPOLE
Stach-Wolanski
Pawlak-Hutyra
SPS CONSTRUCTION
Witkowski-Janisz
Nowak-Glasek
View
Download
2021-09-03 2021 Swedish Premier League 1:2 Skalman
Gr-Petersson
Warne Nikl-Ahlesved K
Ludvikabygdens BK
Asplund Ka-Arvidsson
Sivelind D-Asplund Si
View
Download
2021-09-03 2021 Swedish Premier League 1:1 Skalman
Gr-Petersson
Warne Nikl-Ahlesved K
Ludvikabygdens BK
Asplund Si-Sivelind D
Karlberg S-Flakstad A
View
Download
2021-09-03 Polish Premier League - FINAL SEGMENT 1_2 AZS BRIDGESCANNER
Vainikonis-Arlovich
Sobczak-Marcinowsk
SZLEM
Zatorski-Dufrat
Kwiecien-Starkowski
View
Download
2021-09-03 Polish Premier League - 3rd place po SEGMENT 1_4 SYNIS OPOLE
Kazmucha-Sarniak
Pawlak-Hutyra
SPS CONSTRUCTION
Glasek-Pepsi
Janiszewsk-Witkowski
View
Download
2021-09-03 Polish Premier League - SF B SEGMENT 6_6 SZLEM
Zatorski-Dufrat
Klukowski-Kwiecien
SYNIS
Pawlak-Dabrowski
Sarniak-Kazmucha
View
Download
2021-09-03 Polish Premier League - SF A SEGMENT 6_6 AZS BRIDGESCANNER
Patreuha P-Bubu
Jassem-Gawrys
SPS CONSTRUCTION
Kotorowicz-Araszkiewi
Kalita-Nowosadzki
View
Download
2021-09-03 Polish Premier League - SF A SEGMENT 5_6 AZS BRIDGESCANNER
Sobczak-Marcinowsk
Jassem-Gawrys
SPS CONSTRUCTION
Kotorowicz-Araszkiewi
Kalita-Nowosadzki
View
Download
2021-09-03 Polish Premier League - SF B SEGMENT 5_6 SZLEM
Kwiecien-Starkowski
Klukowski-Dufrat
SYNIS
Kazmucha-Sarniak
Pawlak-Dabrowski
View
Download
2021-09-03 Polish Premier League - SF A SEGMENT 4_6 AZS BRIDGESCANNER
Sobczak-Marcinowsk
P Patreuha-Bubu
SPS CONSTRUCTION
Kalita-Nowosadzki
Araszkiewi-Kotorowicz
View
Download
2021-09-03 Polish Premier League - SF B SEGMENT 4_6 SZLEM
Kwiecien-Starkowski
Klukowski-Dufrat
SYNIS
Kazmucha-Sarniak
Pawlak-Dabrowski
View
Download
2021-09-02 Polish Premier League - SF B SEGMENT 3_6 Szlem
Klukowski-Zatorski
Starkowski-Kwiecien
SYNIS
Kazmucha-Sarniak
Pawlak-Hutyra
View
Download
2021-09-02 Polish Premier League - SF A SEGMENT 3_6 AZS BRIDGESCANNER
Jassem-Gawrys
P Patreuha-J Patreuha
SPS CONSTRUCTION
Kalita-Nowosadzki
Witkowski-Janiszewsk
View
Download
2021-09-02 Polish Premier League - SF B SEGMENT 2_6 SZLEM
Zatorski-Dufrat
Starkowski-Kwiecien
SYNIS
Dabrowski-Stepinski
Stach-Wolanski
View
Download
2021-09-02 Polish Premier League - SF A SEGMENT 2_6 AZS BRIDGESCANNER
Vainikonis-Arlovich
Jassem-Gawrys
SPS CONSTRUCTION
Glasek-Pepsi
Kalita-Nowosadzki
View
Download
2021-09-02 Polish Premier League - SF A SEGMENT 1_6 BRIDGESCANNER
Vainikonis-Arlovich A
Jassem-Gawrys
SPS CONSTRUCTION
Glasek-Nowak
Kalita-Nowosadzki
View
Download
2021-09-02 Polish Premier League - SF B SEGMENT 1_6 SZLEM
Zatorski-Dufrat
Starkowski-Kwiecien
SYNIS
Dabrowski-Stepinski
Kazmucha-Sarniak
View
Download
2021-08-22 73_ Deutsche Teammeisterschaft Round Robin 7 of 7 Delta - Variante
Gotard-Alter
Gotard-Smirnov
D
Petersen-Vitters
Lauss-Berger
View
Download
2021-08-22 73_ Deutsche Teammeisterschaft Round Robin 6 of 7 Forever Young
Kriftner-Plath
Schilhart-Buchlev
MHDLEV
Hopfenheit-Reim
Jokisch-Kasimir
View
Download
2021-08-22 73_ Deutsche Teammeisterschaft Round Robin 5 of 7 MHDLEV
Jokisch-Kasimir
Hopfenheit-Reim
genialer Teamname
Eggeling-Gr
Schwerdt-Linde
View
Download
2021-08-22 73_ Deutsche Teammeisterschaft Round Robin 4 of 7 genialer Teamname
Welland-Auken
Linde-Schwerdt
Der alte Gro
Reps-Fritsche
von Arnim-H
View
Download
2021-08-21 73_ Deutsche Teammeisterschaft Round Robin 3 of 7 Maltesien Falcon
Retzlaff-Tomski
Sch-Orth
genialer Teamname
Eggeling-Gr
Welland-Auken
View
Download
2021-08-21 73_ Deutsche Teammeisterschaft Round Robin 2 of 7 genialer Teamname
Schwerdt-Linde
Wellland-Auken
Forever Young
Schilhart-Buchlev
Kriftner-Plath
View
Download
2021-08-21 73_ Deutsche Teammeisterschaft Round Robin 1 of 7 Forever Young
Klumpp-Marsal
Schilhart-Buchlev
Maltesien Falcon
Retzlaff-Tomski
Sch-Orth
View
Download
2021-08-21 73_ Deutsche Teammeisterschaft Swiss 10 of 10 Forever Young
Klumpp-Marsal
Kriftner-Plath
Compass
Fr-Nehmert
Fresen-Vogt
View
Download
2021-08-21 73_ Deutsche Teammeisterschaft Swiss 9 of 10 Forever Young
Schilhart-Buchlev
Kriftner-Plath
Maltesien Falcon
Retzlaff-Tomski
Sch-Orth
View
Download
2021-08-21 73_ Deutsche Teammeisterschaft Swiss 8 of 10 Forever Young
Klumpp-Marsal
Schilhart-Buchlev
Delta - Variante
Gotard-Smirnov
Gotard-Alter
View
Download
2021-08-21 73_ Deutsche Teammeisterschaft Swiss 7 of 10 Forever Young
Klumpp-Marsal
Kriftner-Plath
MHDLEV
Hopfenheit-Reim
Jokisch-Kasimir
View
Download
2021-08-20 73_ Deutsche Teammeisterschaft Swiss 6 of 10 Forever Young
Klumpp-Marsal
Kriftner-Plath
D
Petersen-Vitters
Berger-Sawal
View
Download
2021-08-20 73_ Deutsche Teammeisterschaft Swiss 5 of 10 Forever Young
Schilhart-Buchlev
Kriftner-Plath
genialer Teamname
Eggeling-Gr
Schwerdt-Linde
View
Download
2021-08-20 73_ Deutsche Teammeisterschaft Swiss 4 of 10 Forever Young
Klumpp-Marsal
Schilhart-Buchlev
Junioren mit Upgra
Pabst-van Oosten
Wei-Schneider
View
Download
2021-08-20 73_ Deutsche Teammeisterschaft Swiss 3 of 10 Forever Young
Klumpp-Marsal
Kriftner-Plath
BADAJARA
Herrmann-Cole
Janson-Bausback
View
Download
2021-08-20 73_ Deutsche Teammeisterschaft Swiss 2 of 10 Team Rolfmeyer
Rolfmeyer-Speckmann
Muno-D
Forever Young
Schilhart-Buchlev
Kriftner-Plath
View
Download
2021-08-17 Patton La Baule - Finale 1_1 LE PODER
CURETTI-LE PODER
ROSANVAL-ZUCCARELLI
BELLICAUD
BOULIN-BOURRICOT
VALLET-BEDOUET
View
Download
2021-08-17 Patton La Baule - Semi-Finale 1_1 LE PODER
CURETTI-LE PODER
ROSANVAL-ZUCCARELLI
ABECASSIS
ABECASSIS -ABENSUR
CRONIER-SEBBANE
View
Download
2021-08-17 Patton La Baule - 1_4 finale 1_1 PUILLET
ADAD-BO
POULAIN-VINCENOT
LE PODER
CURETTI-LE PODER
ROSANVAL-ZUCCAZELLI
View
Download
2021-08-15 45th Varna Open Teams Tournament R11_11 Robin Hood
Stoyanov-Ivanov
Perets-Penev
Demolishers
Pavlov-Ivanov
Draganov-Rusinov
View
Download
2021-08-15 45th Varna Open Teams Tournament R10_11 Robin Hood
Perets-Penev
Ivanchev-Nikolchev
Kormoran
Getov-Nikolov
Cholakov-Popov
View
Download
2021-08-15 45th Varna Open Teams Tournament R9_11 Robin Hood
Perets-Penev
Ivanchev-Nikolchev
Videv
Stoyanov-Kermedchie
Videv-Tenev
View
Download
2021-08-15 45th Varna Open Teams Tournament R8_11 Robin Hood
Perets-Penev
Ivanchev-Nikolchev
Videv
Stoyanov-Kermedchie
Videv-Tenev
View
Download
2021-08-14 45th Varna Open Teams Tournament R7_11 Robin Hood
Perets-Ivanov
Ivanchev-Nikolchev
Villa Yustina
Valchev-Ignatov
Yankov-Darakchiev
View
Download
2021-08-14 45th Varna Open Teams Tournament R6_11 KSB Chelopech
Gunev-Nanev
Shterev-Hristov
Robin Hood
Ivanchev-Nikolchev
Perets-Ivanov
View
Download
2021-08-14 45th Varna Open Teams Tournament R5_11 KSB Chelopech
Gunev-Nanev
Shterev-Hristov
BRUNO
Kapitanski-Kapitanski
Enchev-Indzheva
View
Download
2021-08-14 45th Varna Open Teams Tournament R4_11 THRASH
Markov-Ivanov
Georgiev-Todorov
KSB Chelopech
Shterev-Hristov
Gunev-Nanev
View
Download
2021-08-14 45th Varna Open Teams Tournament R3_11 THRASH
Markov-Ivanov
Georgiev-Todorov
BONSIST
Malakova-Ivanova
Hristov-Senior
View
Download
2021-08-14 45th Varna Open Teams Tournament R2_11 Robin Hood
Stoyanov-Ivanov
Ivanchev-Nikolchev
THRASH
Georgiev-Todorov
Markov-Ivanov
View
Download
2021-08-14 45th Varna Open Teams Tournament R1_11 Villa Yustina
Yankov-Darakchiev
Valchev-Ignatov
KSB Chelopech
Shterev-Hristov
Gunev-Nanev
View
Download
2021-08-13 Riga Invites Final BK Sigulda
Sigurjonss-Koistinen
K. Rubins-S. Birin
RIGAINVITES.LV
I. Grzejdz-S. Grzejdz
M. Lorencs-Maija Ro
View
Download
2021-08-13 Riga Invites Semifinal BK Sigulda
Rubins-Birin
Kauko Kois-Julius Sig
Tihane
Iher-J. Vahk
Aivar Tiha-Tonno Vahk
View
Download
2021-08-12 Polish Teams Championships FINAL 3_3 SDK Tczew
Bartosinsk-Witek
Kasprzak-Szalinski
APRES-BRIDGE CHAMPS
Gawel-Jagniewski
Welland-Auken
View
Download
2021-08-12 Polish Teams Championships FINAL 2_3 SDK Tczew
Bartosinsk-Witek
Kasprzak-Szalinski
APRES-BRIDGE CHAMPS
Welland-Auken
Gawel-Jagniewski
View
Download
2021-08-12 Polish Teams Championships FINAL 1_3 SDK Tczew
Bartosinsk-Witek
Kasprzak-Szalinski
APRES-BRIDGE CHAMPS
Gawel-Jagniewski
Welland-Auken
View
Download
2021-08-11 Invitational pairs pairs Team 1
Van Oosten-Smirnov
Bethers-Balasovs
Team 2
Tihane-Vahk
Andersone-Lavendelis
View
Download
2021-08-11 Riga Invites to Jurmala Invit Pairs Table 1 Team 1
Baloshovs-Bethers
Germanis-Rubenis
Team 2
Rubins-Alfejeva
Sigurjonss-Koistinen
View
Download
2021-08-11 Polish Teams Championships SEMI FINAL 3_4 GORACO
Kalita-Nowosadzki
Araszkiewi-Kotorowicz
APRES-BRIDGE CHAMPS
Gawel-Jagniewski
Welland-Auken
View
Download
2021-08-11 Polish Teams Championships SEMI FINAL 3_4 GORACO
Araszkiewi-Kotorowicz
Kalita-Nowosadzki
APRES-BRIDGE CHAMPS
Gawel-Jagniewski
Welland-Auken
View
Download
2021-08-11 Polish Teams Championships SEGMENT 1_2 GORACO
Kalita-Nowosadzki
Szenberg-Kotorowicz
APRES-BRIDGE CHAMPS
Gawel-Jagniewski
Welland-Auken
View
Download
2021-08-10 Polish Teams Championships SEGMENT 2_2 AZS Wratislavia
Marcinowsk-Sobczak
P Patreuha-Jassem
APRES-BRIDGE CHAMPS
Welland-Auken
Gawel-Jagniewski
View
Download
2021-08-10 Polish Teams Championships SEGMENT 1_2 HOME
Zatorski-Golebiowsk
Marcinowsk-Sobczak
AWAY
Welland-Auken
Gawel-Jagniewski
View
Download
2021-08-07 Turkey vs Scotland 1 of 3 Turkey
Ozan E.-Kandolu O.
West-East
Scotland
Adamson S.-Abi
South-North
View
Download
2021-08-07 Untitled match Untitled segment Team 1
Ozan E.-Kandolu O.
West-East
Team 2
Adamson S.-Abi
South-North
View
Download
2021-08-07 NBF SWISS TEAMS 14:14 NORGE VETERAN
Frydenberg-L Eide
Stokkeland-Johnsen
OLE
Fyrun-H Eide
Grude-Bakke
View
Download
2021-08-07 NBF SWISS TEAMS 13:14 GEYSIR
Gunnarson-Enge
Olsen-Hagen
OLE
Fyrun-H Eide
Grude-Bakke
View
Download
2021-08-07 NBF SWISS TEAMS 12:14 DUBB
Dybdahl-D Ueland
B-Berg
OLE
Fyrun-H Eide
Grude-Bakke
View
Download
2021-08-07 NBF SWISS TEAMS 11:14 SKEIDAR
Aaseng-A Farstad
Johansen-Andresen
OLE
Fyrun-H Eide
Grude-Bakke
View
Download
2021-08-07 NBF SWISS TEAMS 3:3 WT OG KAFFEPRINSESS
Holm-Sunde
-Grude
OLE
Fyrun-H Eide
T E Grude-Bakke
View
Download
2021-08-07 NBF SWISS TEAMS 9:14 MALERMESTER MATHISE
Grime-T Helness
Haga-Sundeng
OLE
Fyrun-H Eide
Grude-Bakke
View
Download
2021-08-06 NBF SWISS TEAMS 8:14 MALERMESTER MATHISE
Grime-T Helness
Haga-Sundeng
GODT FORN
Pedersen-Krossh
Birkeland-Olsen
View
Download
2021-08-06 NBF SWISS TEAMS 7:14 H
J H-T Hantveit
Eide-H
GODT FORN
Pedersen-Krossh
Birkeland-Olsen
View
Download
2021-08-06 NBF SWISS TEAMS 6:14 OLE
BO Ekren-C Bakke
Fyrun-Eide
GODT FORN
Pedersen-Krossh
Birkeland-Olsen
View
Download
2021-08-06 NBF SWISS TEAMS 5:14 VIEGO
Stornes-Kvangraven
Saur-Brekka
GODT FORN
Pedersen-Krossh
Birkeland-Olsen
View
Download
2021-08-06 NBF SWISS TEAMS 4:14 VAFFELR
V Ovesen-Kj
Gr-Hatten
GODT FORN
Pedersen-Krossh
Birkeland-Olsen
View
Download
2021-08-06 NBF SWISS TEAMS 3:14 HURRABLONDINA
Haugstad-Bl
Olsen-Hold
GODT FORN
Pedersen-Krossh
Birkeland-Olsen
View
Download
2021-08-06 NBF SWISS TEAMS 2:14 MALERMESTER MATHISE
Grime-T Helness
Haga-Sundeng
ECF HOLDING
Thoresen-JA Ovesen
Fasting-Lie
View
Download
2021-08-06 NBF SWISS TEAMS 1:14 MALERMESTER MARTINS
Grime-T Helness
Haga-Sundeng
DEN GYLDNE OMVEI
Nymoen-Daling
Gundersen-Holmen
View
Download
2021-08-04 NBF SWISS PAIRS 3:3 Team 1
BO Ekren-Fyrun
West-East
Team 2
Saur-Brekka
South-North
View
Download
2021-08-04 RUSSIA MIXED VS JUNIORS GRAND FINAL RUS MIXED
ORLOV-DIKHNOVA
RUDAKOV-RUDAKOVA
RUS JUNIORS
GIRCHEV-PLOTNIKOV
YUN-MAKAROVA
View
Download
2021-08-04 NBF SWISS PAIRS 2:3 Team 1
BO Ekren-Fyrun
West-East
Team 2
J H-T Hantveit
South-North
View
Download
2021-08-03 NBF SWISS PAIRS 1:3 Team 1
BO Ekren-Fyrun
West-East
Team 2
Helmersen-L
South-North
View
Download
2021-08-03 NBF MIXED TEAMS 12:12 S
Biribakken-H M
Homme-Homme
EIDES SPR
Holm-H Eide
Anjer-S
View
Download
2021-08-03 NBF MIXED TEAMS 11:12 LA LA LAND
Langeland-LA Johanse
Grude-Grude
UTUR!!
T Helness-Hellemann
G Helness-F Helness
View
Download
2021-08-03 NBF MIXED TEAMS 10:12 NICOLAIS FANCLUB
Elstad-E Larsen
Nyg-Evenstad
UTUR!!
T Helness-Hellemann
G Helness-F Helness
View
Download
2021-08-03 NBF MIXED TEAMS 9:12 NICOLAIS FANCLUB
Elstad-E Larsen
Nyg-Evenstad
LA LA LAND
Langeland-LA Johanse
Grude-Grude
View
Download
2021-08-02 NBF MIXED TEAMS 8:12 NICOLAIS FANCLUB
Elstad-E Larsen
Nyg-Evenstad
KULTUR
Sivertsvik-H
Ovenstad-Sunde
View
Download
2021-08-02 NBF MIXED TEAMS 7:12 NOCOLAIS FANCLUB
Elstad-E Larsen
Nyg-Evenstad
TARE FARE
M Harding-Karlberg
Nitter-Breivik
View
Download
2021-08-02 NBF MIXED TEAMS 6:12 NICOLAIS FANCLUB
Elstad-E Larsen
Nyg-Evenstad
CRUSH LACK
Thoresen-Fasting
Uran-Ovesen
View
Download
2021-08-02 NBF MIXED TEAMS 5:12 NICOLAIS FANCLUB
Elstad-E Larsen
Nyg-Evenstad
LE COUP DE DIABLO
I -Austad
U -
View
Download
2021-08-02 NBF MIXED TEAMS 4:12 B
Fonkalsrud-G Nordby
Fr-Morken
LE COUP DE DIABLO
I -Austad
U -
View
Download
2021-08-02 NBF MIXED TEAMS 3:12 LISE(I)DA
E Hagen-Bl
Wennevold-Svendsen
NICOLAIS FANCLUB
Elstad-E Larsen
Nyg-H Evenstad
View
Download
2021-08-02 NBF MIXED TEAMS 2:12 TURBO
GT Vist-C Bakke
Heskje-Turbo
ABISCO
-F Simonsen
Fossum-Bog
View
Download
2021-08-02 NBF MIXED TEAMS 1:12 TARE FARE
M Harding-Karlberg
Nitter-Breivik
OPP OG NED
R H-Haltbrekke
Bjerkset-Haugen
View
Download
2021-08-02 NBF MIXED TEAMS 2:12 ABISCO
South-North
Heskje-Turbo
TURBO
West-East
Fossum-Bog
View
Download
2021-08-01 NBF MIXED PAIRS 3:3 Team 1
AI Bogen-H Bogen
West-East
Team 2
B-Gl
South-North
View
Download
2021-07-31 NBF Mixed Pairs 2:3 Team 1
A Rasmusse-Bj
West-East
Team 2
AC Arnesen-R Arnesen
South-North
View
Download
2021-07-31 NBF Mixed Pairs 1:3 Team 1
U -A
West-East
Team 2
Saur-LM Grude
South-North
View
Download
2021-07-30 Polish Open Trials - FINAL SEGMENT 10_10 CAPTAIN'S TEAM
Kalita-Nowosadzki
Narkiewicz-Buras
QUAL. WINNERS
Sobczak-Marcinowsk
K Jassem-P Patreuha
View
Download
2021-07-30 Polish Open Trials - FINAL SEGMENT 9_10 CAPTAIN'S TEAM
Narkiewicz-Buras
Kalita-Nowosadzki
QUAL. WINNERS
Sobczak-Marcinowsk
K Jassem-P Patreuha
View
Download
2021-07-30 dTeamgame Table 1 - #404 Teams Small DK Test Segment Title Dogs
aurora-Robot
Robot-Robot
Cats
Robot-Robot
RENI-Robot
View
Download
2021-07-30 dEvent Title Segment Title Mice
de666-Robot
Robot-Robot
Cats
Robot-Robot
Robot-RENI
View
Download
2021-07-29 Polish Open Trials - FINAL SEGMENT 8_10 CAPTAIN'S TEAM
Narkiewicz-Buras
Kalita-Nowosadzki
QUAL. WINNERS
Patreuha-Golebiowsk
K Jassem-P Patreuha
View
Download
2021-07-29 Polish Open Trials - FINAL SEGMENT 7_10 CAPTAIN'S TEAM
Narkiewicz-Buras
Kalita-Nowosadzki
QUAL. WINNERS
Sobczak-Marcinowsk
J Patreuha-Golebiowsk
View
Download
2021-07-29 Polish Open Trials - FINAL SEGMENT 7_10 CAPTAIN'S TEAM
Narkiewicz-Buras
Kalita-Nowosadzki
QUAL. WINNERS
Sobczak-Marcinowsk
K Jassem-P Patreuha
View
Download
2021-07-29 Polish Open Trials - FINAL SEGMENT 6_10 CAPTAIN'S TEAM
Narkiewicz-Buras
Kalita-Nowosadzki
QUAL. WINNERS
Sobczak-Marcinowsk
K Jassem-P Patreuha
View
Download
2021-07-29 Polish Open Trials - FINAL SEGMENT 5_10 CAPTAIN'S TEAM
Kalita-Nowosadzki
Chmurski-Tuczynski
QUAL. WINNERS
Sobczak-Marcinowsk
K Jassem-P Patreuha
View
Download
2021-07-28 Polish Open Trials - FINAL SEGMENT 4_10 CAPTAIN'S TEAM
Kalita-Nowosadzki
Narkiewicz-Buras
QUAL. WINNERS
Patreuha-Golebiowsk
K Jassem-P Patreuha
View
Download
2021-07-28 Polish Open Trials - FINAL SEGMENT 3_10 CAPTAIN'S TEAM
Kalita-Nowosadzki
Narkiewicz-Buras
QUAL. WINNERS
Patreuha-Golebiowsk
Sobczak-Marcinowsk
View
Download
2021-07-28 Polish Open Trials - FINAL SEGMENT 2_10 CAPTAIN'S TEAM
Tuczynski-Chmurski
Kalita-Nowosadzki
QUAL. WINNERS
Jassem-P Patreuha
Sobczak-Marcinowsk
View
Download
2021-07-28 Polish Open Trials - FINAL SEGMENT 1_10 CAPITAN'S TEAM
Tuczynski-Chmurski
Narkiewicz-Buras
QUAL. WINNERS
Marcinowsk-Sobczak
K Jassem-P Patreuha
View
Download
2021-07-10 Finnish Cup Final 2nd half Rottneros Team 2006
Juuri-Oja-Utter
Engelbarth-Ukkonen
Koistinen
Viitasalo-Salomaa
Fagerlund-Karhulahti
View
Download
2021-07-10 Finnish Cup Finals 1st half Rottneros Team 2006
Ukkonen-Engelbarth
Juuri-Oja-Utter
Koistinen
Viitasalo-Salomaa
Nyberg-Karhulahti
View
Download
2021-07-04 39th International Bridge Festival Albena Final 13_13 SamMarti
Shterev-Hristov P
Simeonov-Nikolchev
Aso Pika
Alexandrov-Slavov
Nenova-Georgiev
View
Download
2021-07-04 39th International Bridge Festival Albena Final A 2 SamMarti
Shterev-Hristov P
Simeonov-Nikolchev
Aso Pika
Alexandrov-Slavov
Nenova-Georgiev
View
Download
2021-07-04 39th International Bridge Festival Albena Final A SamMarti
Shterev-Hristov P
Simeonov-Nikolchev
Mercurii+
Hristov Y-Gvozdev
Angelov-Baldjiyski
View
Download
2021-06-23 Polish Open Team Trials SEGMENT 4_4 AZS Wratislavia
P Patreuha-Jassem
J Patreuha-Golebiewsk
JANISZEWSKI
Wrobel-Dabrowski
Witkowski-Janiszewsk
View
Download
2021-06-23 Polish Open Team Trials SEGMENT 3_4 AZS Wratislavia
Sobczak-Marcinowsk
J Patreuha-Golebiowsk
JANISZEWSKI
Witkowski-Janiszewsk
Ilczuk-Koluda
View
Download
2021-06-23 Polish Open Teams Trials - FINAL SEGMENT 2_4 AZS Wratislavia
Sobczak-Marcinowsk
Jassem-P Patreuha
JANISZEWSKI
Witkowski-Janiszewsk
Ilczuk-Koluda
View
Download
2021-06-22 Polish Open Team Trials FINAL SEGMENT 1_5 AZS Wratislavia
J Patreuha-Golebiowsk
Jassem-P Patreuha
JANISZEWSKI
Witkowski-Janiszewsk
Dabrowski-Wrobel
View
Download
2021-06-22 Polish Open Team Trials SF SEGMENT 4_4 JANISZEWSKI
Witkowski-Janiszewsk
Ilczuk-Koluda
FILIPOWICZ
Wojcieszek-Nowak
Filipowicz-Cieslak
View
Download
2021-06-22 Polish Open Team Trials SF SEGMENT 3_4 JANISZEWSKI
Dabrowski-Wrobel
Ilczuk-Koluda
FILIPOWICZ
Lutostansk-Buras
Nowak-Wojcieszek
View
Download
2021-06-22 Polish Open Team Trials SF SEGMENT 2_4 AZS WRATISLAVIA
Jassem-P Patreuha
Marcinowsk-Sobczak
BOGUCKI
Sikora-Suchodolsk
Blaszczyk-Bogucki
View
Download
2021-06-21 Polish Open Team Trials SF SEGMENT 1_4 JANISZEWSKI
Witkowski-Janiszewsk
Wrobel-Dabrowski
FILIPOWICZ
Lutostansk-Buras
Filipowicz-Cieslak
View
Download
2021-06-21 Polish Open Team Trials ROUND 7_7 FILIPOWICZ
Filipowicz-Cieslak
Buras-Lutostansk
WINCIOREK
Chodacki-Marks
Zawislak-Ohrysko
View
Download
2021-06-21 Polish Open Team Trials ROUND 6_7 JANISZEWSKI
Koluda-Ilczuk
Wrobel-Dabrowski
FILIPOWICZ
Wojcieszek-Nowak
Filipowicz-Cieslak
View
Download
2021-06-21 Polish Open Team Trials ROUND 5_7 ZAWADA
Zawada-Strzemecki
Nawrocki-Wiankowski
BOGUCKI
Sikora-Bogucki
S Grzejdzi-I Grzejdzi
View
Download
2021-06-21 Polish Open Team Trials ROUND 4_7 WINCIOREK
Ohrysko-Zawislak
Chodacki-Marks
ZAWADA
Strzemecki-Zawada
Araszkiewi-Kotorowicz
View
Download
2021-06-20 Polish Open Team Trials ROUND 3_7 GALEK
Pajak-Gawecki
Wolanski-Stach
MATKOWSKI
Matkowski-Sliwon
Kozikowski-Grzelczak
View
Download
2021-06-20 Polish Open Team Trials ROUND 2_7 FILIPOWICZ
Lutostansk-Buras
Cieslak-Filipowicz
AZS Wratislawia
J Patreuha-P Patreuha
Sobczak-Marcinowsk
View
Download
2021-06-20 Polish Opem Team Trials ROUND 1_7 ZAWADA
Zawada-Strzemecki
Araszkiewi-Kotorowicz
AZS Wratislawia
J Patreuha-P Patreuha
Sobczak-Marcinowsk
View
Download
2021-06-13 Polish Premier League - play-off SEGMENT 5_6 Agena
Gawel-Jagniewski
Narkiewicz-Buras
SPS
Araszkiewi-Kotorowicz
Kalita-Nowosadzki
View
Download
2021-06-13 Polish Premier League - play-off SEGMENT 4_6 Agena
Gawel-Jagniewski
Narkiewicz-Buras
SPS
Araszkiewi-Kotorowicz
Kalita-Nowosadzki
View
Download
2021-06-12 Polish Premier League - play-off SEGMENT 3_6 Agena
Nawrocki-Wiankowski
Gawel-Jagniewski
SPS
Araszkiewi-Kotorowicz
Kalita-Nowosadzki
View
Download
2021-06-12 Polish Premier League - play-off SEGMENT 2_6 Agena
Gawel-Jagniewski
Narkiewicz-Ingielewic
SPS
Janiszewsk-Witkowski
Kalita-Nowosadzki
View
Download
2021-06-12 Polish Premier League - play-off SEGMENT 1_6 Agena
Nawrocki-Wiankowski
Narkiewicz-Ingielewic
SPS
Araszkiewi-Kotorowicz
Kalita-Nowosadzki
View
Download
2021-06-12 Polish Premier League - play-off SEGMENT 6_6 Szlem
Dufrat-Zatorski
Starkowski-Kwiecien
Synis Value
Stepinski-Dabrowski
Kazmucha-Sarniak
View
Download
2021-06-12 Polish Premier League - play-off SEGMENT 5_6 Szlem
Dufrat-Zatorski
Starkowski-Kwiecien
Synis Value
Stepinski-Dabrowski
Kazmucha-Sarniak
View
Download
2021-06-12 Polish Premier League - play-off SEGMENT 4_6 Szlem
Klukowski-Zatorski
Starkowski-Kwiecien
Synis Value
Stepinski-Dabrowski
Kazmucha-Sarniak
View
Download
2021-06-11 Polish Premier League - play-off SEGMENT 3_6 Szlem
Kwiecie-Starkowski
Klukowski-Zatorski
SYNIS
Pawlak-Hutyra
Kazmucha-Sarniak
View
Download
2021-06-11 Polish Premier League - play-off SEGMENT 2_6 Szlem
Kwiecien-Starkowski
Klukowski-Zatorski
SYNIS
Pawlak-Dabrowski
Kazmucha-Sarniak
View
Download
2021-06-11 Polish Premier League - play-off SEGMENT 1_2 Szlem
Kwiecien-Starkowski
Klukowski-Zatorski
SYNIS
Pawlak-D
Kazmucha-Sarniak
View
Download
2021-05-30 Polish Premier League R15 SEGMENT 2_2 BRIDGESCANNER
Patreuha.J-Patreuha.P
Marcinowsk-Sobczak
SILESIA
Pazur-Pilch
Zawislak-Ohrysko
View
Download
2021-05-30 1-st International Bridge Tournament BK "ALERT" DR Final"A" 11_11 Cardano
Draganov-Donev
Ivanov-Rusinov
33 MAX
Bosev-Kamenov
Germen-Myachov
View
Download
2021-05-30 Polish Premier League R15 SEGMENT 1_2 BRIDGESCANNER
Sobczak-Marcinowsk
Jassem-Gawrys
SILESIA
Taczewski-Gula
Zawislak-Ohrysko
View
Download
2021-05-30 1-st International Bridge Tournament BK "ALERT" DR Final"A" 10_11 Levski SF
Andonov-Ferov
Stoyanov-Hristov
Cardano
Ivanov-Rusinov
Draganov-Donev
View
Download
2021-05-30 Polish Premier League R14 SEGMENT 2_2 SYNIS VALUE
Kazmucha-Sarniak
Pawlak-Dabrowski
VITAS
Russyan-Kowalski
Olanski-Vainikonis
View
Download
2021-05-30 1-st International Bridge Tournament BK "ALERT" DR 9_11 Cardano
Draganov-Donev
Ivanov-Rusinov
Levski Sf
Stoyanov-Hristov
Andonov-Ferov
View
Download
2021-05-30 1-st International Bridge Tournament BK "ALERT" DR 8_11 Zambet+234
Darie S-Darie C
Viorica-Dumitru
Cardano
Ivanov-Rusinov
Draganov-Donev
View
Download
2021-05-29 Polish Premier League R14 SEGMENT 1_2 SYNIS VALUE
Pawlak-Hutyra
Stepinski-Bartkowski
VITAS
Russyan-Krzemi
Skrzypczak-Gierulski
View
Download
2021-05-29 Polish Premier League R13 SEGMENT 2_2 AKADEMIA BRYDZA
Bazyluk-Kie
Marks-Chodacki
SZLEM GDANSK
Klukowski-Dufrat
Kwiecien-Starkowski
View
Download
2021-05-29 Polish Premier League R13 SEGMENT 1_2 AKADEMIA BRYDZA
Ka-Jasi
Marks-Chodacki
SZLEM GDANSK
Klukowski-Dufrat
Kwiecien-Starkowski
View
Download
2021-05-29 1-st International Bridge Tournament BK "ALERT" SwR 7_11 Cardano
Draganov-Donev
Ivanov-Rusinov
Levski SF
Stoyanov-Hristov
Andonov-Ferov
View
Download
2021-05-29 Polish Premier League R12 SEGMENT 2_2 KONKRET KASZTELAN
B-Szulejewsk
Cichy-Kopka
AGENA DEVELOPMENT
Nawrocki-Wiankowski
Gawel-Jagniewski
View
Download
2021-05-29 1-st International Bridge Tournament BK "ALERT" SwR 6_11 Avesta
Georgiev-Alexandrov
Ivanov-Georgieva
Cardano
Ivanov-Rusinov
Draganov-Donev
View
Download
2021-05-29 1-st International Bridge Tournament BK "ALERT" SwR 5_11 Avesta
Georgieva-Ivanof
Alexandrov-Georgiev
LEVSKI SF
Stoyanov-Hristov
Andonov-Ferov
View
Download
2021-05-29 1-st International Bridge Tournament BK "ALERT" SwR 4_11 Zambet+234
Dumitru-Mladin
Darie-Simona
Avesta
Ivanof-Georgieva
Alexandrov-Georgiev
View
Download
2021-05-29 Polish Premier League R12 SEGMENT 1_2 KASZTELAN
Wujk-Skop
Blachnio-Szulejewsk
AGENA DEVELOPMENT
Narkiewicz-Ingielewic
Gawel-Tuczynski
View
Download
2021-05-29 1-st International Bridge Tournament BK "ALERT" SwR 3_11 Chelopech
Gunev-Nanev
Hristov-Schterev
Avesta
Ivanof-Georgieva
Alexandrov-Georgiev
View
Download
2021-05-29 1-st International Bridge Tournament BK "ALERT" SwR 2_11 Chelopech
Gunev-Nanev
Hristov-Schterev
Cardano
Ivanov-Rusinov
Draganov-Donev
View
Download
2021-05-29 Polish Premier League R11 SEGMENT 2_2 SPS CONSTRUCTION
Pszczo-Kalita
Araszkiewi-Kotorowicz
BRIDGESCANNER
Jassem-Gawry
Sobczak-Marcinowsk
View
Download
2021-05-29 1-st International Bridge Tournament BK "ALERT" SwR 1_11 AVESTA
Georgiev-Alexandrov
Ivanov-Georgieva
LESH
Nemgenchev-Nikolov
Kostadinov-Siderov
View
Download
2021-05-28 Polish Premier League R11 SEGMENT 1_2 SPS CONSTRUCTION
Kotorowicz-Araszkiewi
Kalita-Nowosadzki
BRIDGESCANNER
Patreuha P-Patreuha J
Sobczak-Marcinowsk
View
Download
2021-05-28 Polish Premier League R10 SEGMENT 2_2 OBJECTIVITY
Dahl-Berg
C.Baldysz-S.Baldysz
SYNIS VALUE
Bartkowski-St
Hutyra-Pawlak
View
Download
2021-05-28 Polish Premier League R10 SEGMENT 1_2 OBJECTIVITY
Ba-Ba
Dahl-Berg
SYNIS OPOLE
Pawlak-Hutyra
Kazmucha-Sarniak
View
Download
2021-05-28 Polish Premier League R9 SEGMENT 2_2 AKADEMIA BRYDZA
Skrzypczak-Gierulski
Olanski-Vainikonis
VITAS
Marks-Chodacki
Bazyluk-Kielbasa
View
Download
2021-05-28 Polish Premier League R9 SEGMENT 1_2 AKADEMIA BRYDZA
Bazyluk-Kielbasa
Marks-Chodacki
VITAS
Olanski-Vainikonis
Russyan-Kowalski
View
Download
2021-05-16 Bulgarian Federation Group A Final RR11_11 Chateau Rossenovo
Trendafilo-Barantiev
Ivanov-Radev
Videv
Isporski-Kermedchie
Videv-Tenev
View
Download
2021-05-16 Bulgarian Federation Group A Final RR10_11 Videv
Videv-Tenev
Isporski-Keremedchi
Cherno more
Manov-Dechev
Dimitrov-Yankov
View
Download
2021-05-15 Bulgarian Federation Group A Final RR9_11 Eliminator
Mihailov-Ivanov
Trenkov-Ivanov
Bridge+
Zahariev-Karakolev
Tsonchev-Maraschev
View
Download
2021-05-15 Bulgarian Federation Group A Final RR8_11 Bridge+
Vanchev-Zahariev
Maraschev-Tsonchev
Nightingale
Hristov-Varbanov
Alexiev-Marinchev
View
Download
2021-05-15 Bulgarian Federation Group A Final RR7_11 No Surprice
Spasov-Vasilev
Ferov-Donev
Videv
Isporski-Kermedchie
Videv-Tenev
View
Download
2021-05-14 Bulgarian Bridge Federation Final "A" RR 6_11 Cherno more
Dimitov-Yankov
Manov-Dechev
VARNA
Velikov-Tonev
Hristov-Schterev
View
Download
2021-05-14 Bulgarian Bridge Federation Final "A" RR 5_11 No Surprise
Donev-Ferov
Vasilev-Spasov
Chateau Rosenovo
Ivanov-Radev
Trendafilo-Barantiev
View
Download
2021-05-14 Bulgarian Bridge Federation Final "A" RR 4_11 Southern zone
Gergov-Valkanov
Patsov-Hristov
Bridge+
Danailov-Karakolev
Vanchev-Zahariev
View
Download
2021-05-13 Bulgarian Bridge Federation Final " RR 3_11 VARNA
Tonev-Velikov
Hristov-Schterev
Eliminator
Ivanovv-Trenkov
Georgiev-Michaylov
View
Download
2021-05-13 Bulgarian Bridge Federation Final " RR 2_11 Serdika
Batov-Krastev
Ivanchev-Nikolchev
Bonsist
Gogev-Dobrdolski
Ikoff-Koev
View
Download
2021-05-13 Bulgarian Federation Final " RR 1_11 No Surprise
Donev-Ferov
Vasilev-Spasov
Bridge+
Vanchev-Zahariev
Tsonchev-Maraschev
View
Download
2021-05-03 2021ANOT Adelaide FN4_4 MILNE
DALLEY-NUNN
MILNE-COUTTS
FOSTER
WESTON-FOSTER
MORRISON-NEILL
View
Download
2021-05-03 2021ANOT Adelaide FN3_4 MILNE
DALLEY-NUNN
MILNE-COUTTS
FOSTER
MORRISON-NEILL
FOSTER-WESTON
View
Download
2021-05-03 2021ANOT Adelaide FN2_4 MILNE
DALLEY-NUNN
MILNE-COUTTS
FOSTER
WESTON-FOSTER
MORRISON-NEILL
View
Download
2021-05-03 2021ANOT Adelaide FN1_4 MILNE
COUTTS-MILNE
NUNN-DALLEY
FOSTER
WESTON-FOSTER
MORRISON-NEILL
View
Download
2021-03-27 Meeting SPS CONSTRUCTION LAST ROUND PAIRS
Kalita-Tuczynski
Araszkiewi-Kotorowicz
TOURNAMENT
Glasek-Nowak
Janiszewsk-Witkowski
View
Download
2021-03-27 Meeting SPS CONSTRUCTION ROUND 9_10 PAIRS
Nowak-Glasek
Araszkiewi-Kotorowicz
TOURNAMENT
Tuczynski-Chmurski
Kalita-Pepsi
View
Download
2021-03-27 Meeting SPS CONSTRUCTION ROUND 8_10 PAIRS
Araszkiewi-Kotorowicz
Kalita-Pepsi
TOURNAMENT
Tuczynski-Chmurski
Janiszewsk-Witkowski
View
Download
2021-03-27 Meeting SPS CONSTRUCTION ROUND 7_10 PAIRS
Kalita-Pszczola
Janiszewsk-Witkowski
TOURNAMENT
Tuczynski-Chmurski
Kamil Nowa-Glasek
View
Download
2021-03-27 Meeting SPS CONSTRUCTION ROUND 6_10 PAIRS
Janiszewsk-Witkowski
Nowak-Glasek
TOURNAMENT
Tuczynski-Chmurski
Araszkiewi-Kotorowicz
View
Download
2021-03-26 Meeting SPS CONSTRUCTION MATCH 5_10 PAIRS
Araszkiewi-Kotorowicz
Witkowski-Janiszewsk
TOURNAMENT
Tuczynski-Kalita
Nowak-Glasek
View
Download
2021-03-26 Meeting SPS CONSTRUCTION SEGMENT 4_10 PAIRS
Tuczynski-Chmurski
Witkowski-Janiszewsk
TOURNAMENT
Glasek-Nowak
Kalita-Pepsi
View
Download
2021-03-26 Mityng SPS CONSTRACTION SEGMENT 3_10 PAIRS
Tuczynski-Chmurski
Nowak-Glasek
TOURNAMENT
Janiszewsk-Witkowski
Araszkiewi-Kotorowicz
View
Download
2021-03-26 Mityng SPS CONSTRUCTION ROUND 2_10 PAIRS
Tuczynski-Chmurski
Araszkiewi-Kotorowicz
TOURNAMENT
Kalita-Pszczola
Witkowski-Janiszewsk
View
Download
2021-03-26 Mityng SPS CONSTRUCTION ROUND 1_10 PAIRS
Tuczynski-Chmurski
Kalita-Pepsi
TOURNAMENT
Araszkiewi-Kotorowicz
Nowak-Glasek
View
Download
2021-03-14 2nd Bridge Festival Pavel Banya 2021 Group A 11_11 Videv
Videv-Tenev
Isporski-Keremedchi
VITO
Rusev-Hristov
Draganov-Donev
View
Download
2021-03-14 2nd Bridge Festival Pavel Banya 2021 Group A 10_11 Videv
Videv-Tenev
Isporski-Keremedchi
Jermen
Tonev-Radev
Ewtimov-Miahov
View
Download
2021-03-14 2nd Bridge Festival Pavel Banya 2021 Group A 9_11 Jermen
Evtimov-Myahov
Radev-Tonev
Videv
Isporski-Kermdchiev
Videv-Tenev
View
Download
2021-03-14 2nd Bridge Festival Pavel Banya 2021 Sw 8_11 VIDEV
Videv-Tenev
Isporski-Kermdchiev
VITO
Rusev-Hristov
Draganov-Donev
View
Download
2021-03-13 2nd Bridge Festival Pavel Banya 2021 Sw 7_11 Jermen
Evtimov-Myahov
Tonev-Radev
VITO
Draganov-Donev
Hristov-Rusev
View
Download
2021-03-13 2nd Bridge Festival Pavel Banya 2021 Sw 6_11 Jermen
Evtimov-Myahov
Radev-Tonev
VITO
Donev-Draganov
Hristov-Rusev
View
Download
2021-03-13 2nd Bridge Festival Pavel Banya 2021 Sw 5_11 Jermen
Evtimov-Myahov
Radev-Tonev
Bridge+
Velichkov-Zahariev
Tsonchev-Danailov
View
Download
2021-03-13 2nd Bridge Festival Pavel Banya 2021 Sw 4_11 Videv
Videv-Tenev
Isporski-Keremedchi
Jermen
Tonev-Radev
Ewtimov-Myahov
View
Download
2021-03-13 2nd Bridge Festival Pavel Banya 2021 Sw 3_11 Bridge+
Tsonchev-Danailov
Welichkov-Zahariev
Kufari
Andonov-Pavlov
Ferov-Wasilev
View
Download
2021-03-13 2nd Bridge Festival Pavel Banya 2021 Sw 2_11 Videv
Videv-Tenev
Isporski-Keremedchi
More
Sotko-Borisov
Hristov-Sterev
View
Download
2021-03-13 2nd Bridge Festival Pavel Banya 2021 1_11 Bridge+
Tsonchev-Danailov
Weselin-Zahariev
Soley
Stefanova-Petkov
Nikolov-Nikolay
View
Download
2021-02-21 TENNET CUP Mixed Pairs Team 1
YAKUNINA-ZUBOV
West-East
Team 2
MATUSHKO-LOPATINA
South-North
View
Download
2021-01-31 HKCBA Selection Trial of APBF (Senior Team) F6 HK Senior Friends
Roger Ling-PeterYeung
Karic Chiu-Vincent Li
W H Fok
Henry Lam-K L Fung
Ko ChuenHo-W H Fok
View
Download
2021-01-31 HKCBA Selection Trial for APBF (Senior Team) F5 W H Fok
Henry Lam-K L Fung
Felix Lee-Peter Poon
HK Senior Friends
David Chan-Edmund Tse
Karic Chiu-Vincent Li
View
Download
2021-01-30 HKCBA Selection Trial for APBF (Senior Team) F3 HK Senior Friends
Roger Ling-PeterYeung
Karic Chiu-Vincent Li
W H Fok
Henry Lam-K L Fung
Ko ChuenHo-W H Fok
View
Download
2021-01-30 HKCBA Selection Trial for APBF (Senior Team) F2 HK Senior Friends
Karic Chiu-Vincent Li
PeterYeung-Roger Ling
W H Fok
Felix Lee-Peter Poon
Ko Chuenho-W H Fok
View
Download
2021-01-30 HKCBA APBF Selection Trial (Senior Team) F1 W H Fok
Henry Lam-K L Fung
Felix Lee-Peter Poon
HK Senior Friends
David Chan-Edmund Tse
Karic Chiu-Vincent Li
View
Download
2021-01-30 HKCBA Mixed Team Trial Finals 4 WW Cho
Javy Choy-Terence Ch
KW Tam-W Simpson
KW Tam
David Ip-Elaine Lu
C Tsuei-WW Cho
View
Download
2021-01-24 HK Mixed Team Trial Finals 6 KW Tam
Javy Choy-Terence Ch
KW Tam-W Simpson
WW Cho
David Ip-Elaine Lu
C Tsuei-WW Cho
View
Download
2021-01-24 HK Mixed Team Trial Finals 5 WW Cho
Zoe Chan-Wong Kon
David Ip-Elaine Lu
KW Tam
Terence Ch-Javy Choy
W Simpson-KW Tam
View
Download
2021-01-24 HKCBA Mixed Team Trial Finals 4 WW Cho
Corona Tsu-W W Cho
David Ip-Elaine Lu
KW Tam
William Ch-Nancy Neum
W Simpson-K W Tam
View
Download
2021-01-23 HKCBA Mixed Trial Final 3 3 KW Tam
Wendy Simp-K W Tam
William CK-Nancy Neum
Team 2
W W Cho-Corona Tsu
Zoe Chan-Wong Kon
View
Download
2021-01-23 HKCBA Mixed Team Trial Final 2 KW Tam
Nancy Neum-William Ch
-
WW Cho
Wong Kon-Zoe Chan
-
View
Download
2021-01-23 HKCBA Mixed Team Trial Final 2 KW Tam
Nancy Neum-William Ch
-
WW Cho
Wong Kon-Zoe Chan
-
View
Download
2021-01-21 NTUcup finalC Segment 3 CBB
T.H Liu-C.H Lo
C.T Wei-C.D Wei
NTHU
Lin-Hsieh
C.Y chiuu-H.L Wang
View
Download
2021-01-21 NTUcup finalB Segment 2 CBB
T.H Liu-W.N Ma
C.H LO-S.H SU
NTHU
Lin-HSIEH
C.Y chiuu-H.L Wang
View
Download
2021-01-21 NTUcup finalA Segment 1 CBB
T.H Liu-W.N. Ma
C.T Wei-C.D Wei
NTHU
Lin-Hsieh
C.Y chiuu-H.L Wang
View
Download
2021-01-21 NTUcup semi-finalC Segment 1 NTU
Y.C Lee-P.H Huang
F Chen-S.Y Tang
NTHU
Lin-Hsieh
C.Y chiuu-H.L Wang
View
Download
2021-01-20 NTUcup semi-finalB Segment 2 NTU
Y.C Lee-P.H Huang
F Chen-S.Y Tang
NTHU
Lin-Hsieh
C.Y chiuu-H.L Wang
View
Download
2021-01-20 NTUcup semi-finalA Segment 1 NTU
Y.C Lee-P.H Huang
F Chen-S.Y Tang
NHTU
Lin-Hsieh
C.Y chiuu-H.L Wang
View
Download
2021-01-07 2003 Vanderbilt Final 3rd Quarter Pavlicek
itsgrim-mutton
tcharlsen-Kasper20
Nickell
reesem-hemantlall
roy-jcmax
View
Download
2020-12-27 2020 CTCBA senior final KO Segment 7 Yeh
jushih-P.HUANG
CSHO 101-Jonky
Formosa
cwlin-tj1100
ccchen-Adam Lu
View
Download
2020-12-27 2020 CTCBA senior final KO Segment 6 Yeh
jushih-P. HUANG
CSHO 101-Jonky
Formosa
cwlin-tj1100
ccchen-Adam Lu
View
Download
2020-12-27 2020 CTCBA senior final KO Segment 5 Yeh
jushih-Chen YEH
CSHO 101-Jonky
Formosa
cwlin-tj1100
ccchen-Adam Lu
View
Download
2020-12-27 2020 CTCBA senior final KO Segment 5 Yeh
jushih-P.HUANG
CSHO 101-Jonky
Formosa
ccchen-Y.H.CHEN
South-North
View
Download
2020-12-26 2020 CTCBA senior final KO Segment 4 Yeh
jushih-P.HUANG
CSHO 101-Jonky
Formosa
ccchen-Y.H.CHEN
South-North
View
Download
2020-12-26 2020 CTCBA senior final KO3 Segment 1 Yeh
jushih-P.Huang
CSHO 101-Jonky
Formosa
Adam Lu-KIRK
ccchen 201-Y H Chen
View
Download
2020-12-26 2020 CTCBA senior final KO2 Segment 1 Yeh
jushih-P.Huang
CSHO 101-Jonky
Formosa
Adam Lu-KIRK
ccchen 201-Y H Chen
View
Download
2020-12-18 BTU Practice R2 Team 1
South-North
West-East
Team 2
West-East
South-North
View
Download
2020-12-11 BTU Practice R1 Team 1
South-North
West-East
Team 2
West-East
South-North
View
Download
2020-12-06 2020 CTCBA MIX Team Final Segment 7 Yeh
lmeili-chiuwc
jushih-dgop
To Win
Hsinkid-Feena
Qriousbaby-Mrsigma
View
Download
2020-12-06 2020 CTCBA MIX Team Final Segment 6 Yeh
peihua-jushih
chiuwc-lmeili
To Win
Firebolt-Mummy43
Qriousbaby-Mrsigma
View
Download
2020-12-06 2020 CTCBA MIX Team Final Segment 5 Yeh
dgop-spyeh
jushih-peihua
To Win
Firebolt-Mummy43
Qriousbaby-Mrsigma
View
Download
2020-12-05 2020 CTCBA MIX Team Final Segment 4 Yeh
lmeili-chiuwc
jushih-dgop
To Win
Firebolt-Mummy43
Qriousbaby-Mrsigma
View
Download
2020-12-05 2020 CTCBA MIX Team Final Segment 3 Yeh
lmeili-chiuwc
jushih-peihua
To Win
Firebolt-Mummy43
Qriousbaby-Mrsigma
View
Download
2020-12-05 2020 CTCBA MIX Team Final Segment 2 Yeh
lmeili-chiuwc
jshih-peihua
To Win
Firebolt-Mummy43
Qriousbaby-Mrsigma
View
Download
2020-12-05 2020 CTCBA MIX Team Final Segment 1 Yeh
dgop-spyeh
jushih-peihua
To Win
Hsinkid-Feena
Qriousbaby-Mrsigma
View
Download
2020-11-29 HKCBA Selection Trial for APBF 2021 (Open) 6 Vincent Li
Jim Lee-Peter Haw
Barney Lui-Leo Lam
Jacky Ip
Sunny Mo-Jacky Ip
Abby Chiu-Alan Sze
View
Download
2020-11-29 HKCBA Selection Trial for APBF 2021 (Open) 6 Vincent Li
Jim Lee-Peter Haw
Barney Lui-Leo Lam
Jacky Ip
Sunny Mo-Jacky Ip
Abby Chiu-Alan Sze
View
Download
2020-11-29 HKCBA Selection Trial for APBF 2021 (Open) 5 Jacky Ip
Abby Chiu-Alan Sze
Sunny Mo-Jacky Ip
Vincent Li
William C -Vincent Li
Jim Lee-Peter Haw
View
Download
2020-11-29 HKCBA Selection Trial for APBF 2021 (Open) 4 Jacky Ip
Samuel Wan-Zia Wai
Abby Chiu-Alan Sze
Vincent Li
Barney Lui-Leo Lam
Jim Lee-Peter Haw
View
Download
2020-11-29 HKCBA WBG 2020 Trial (Mixed) Final Final 6_6 K W Tam
Peter Haw-Jim Lee
Barney Lui-Leo Lam
Enjoy the Game
Abby Chiu-Alan Sze
Sunny Mo-Jacky Ip
View
Download
2020-11-28 HKCBA Selection Trial for APBF 2021 (Open) 3 Vincent Li
Peter Haw-Jim Lee
Barney Lui-Leo Lam
Jacky Ip
Abby Chiu-Alan Sze
Sunny Mo-Jacky Ip
View
Download
2020-11-28 HKCBA Selection Trial for APBF 2021 (Open) 2 Vincent Li
Vincent Li-William C
Barney Lui-Leo Lam
Jacky Ip
Abby Chiu-Alan Sze
Sunny Mo-Jacky Ip
View
Download
2020-11-28 APBF HK Open Team Trial F1 1 Jacky Ip
Samuel Wan-Zia Wai
Abby Chiu-Alan Sze
Vincent Li
Peter Haw-Jim Lee
Vincent Li-William CK
View
Download
2020-11-28 HKCBA Selection Trial for APBF 2021 (Open) 2 Vincent Li
Tony Lau-Baron Ng
KF Mak-WK Lai
Jacky Ip
Gordon Ho-Bubble Ho
Sunny Mo-Vincent Li
View
Download
2020-11-23 NZ Interprovincials 2020 Match 14_14 - Open Auckland/Northland
M Ware-T Jacob
N Jacob-Tislevoll
Wellington
Hayes-Kearney
Ker-Grant
View
Download
2020-11-22 NZ Interprovincials 2020 13 of 14 Waikato Bays
J Gibbons-C Gibbons
Terry-Marteletti
Wellington
Coleman-Wu
Russell-Henry
View
Download
2020-11-22 NZ Interprovincials - Seniors - Match 12_14 Seniors 12 Central Districts
White-Bateman
E Hurley-B Hurley
Canterbury
Gregory-Johnstone
J Skipper-Skipper
View
Download
2020-11-22 2020 CTCBA OPEN Team Final KO7-8 Yeh
J. Y. Shih-P.K. Huang
C.M.Lin-Jonky
Long Dragon
W. Chen-Maz
GTway-csho103
View
Download
2020-11-22 2020 CTCBA OPEN Team Final KO7-7 Yeh
J. Y. Shih-P.K. Huang
C.M.Lin-Jonky
Long Dragon
zx79520-csho103
Jed Wang-edwardyeh
View
Download
2020-11-22 2020 CTCBA OPEN Team Final KO7-6 Yeh
J. Y. Shih-P.K. Huang
C.M.Lin-Jonky
Long Dragon
W. Chen-Maz
Jed Wang-edwardyeh
View
Download
2020-11-22 NZ InterProvincials 2020 - Match 11 Open Auckland/Northland
Jacob N-Tislevoll
M Ware-T Jacob
Otago/Southland
Somerville-Wylie
B Johnston-S Coutts
View
Download
2020-11-22 NZ InterProvincials 2020 - Match 10 of 14 Seniors Auckland/Northland
Mayer-Jarvis
Grover-Horsman
Otago/Southland
Miller-Stout
Noye-Hensman
View
Download
2020-11-22 2020 CTCBA OPEN Team Final KO7-5 Yeh
J.Y. Shih-Yeh Chen
M.Chang-P.K.Huang
Long Dragon
zx79520-csho103
Maz-WalterChen
View
Download
2020-11-22 NZ InterProvincials 2020 - Match 9 of 14 Women Otago/Southland
Sheehy-Wood
Ruwhiu-Collins
Wellington
Coleman-Wu
Russell-Henry A
View
Download
2020-11-22 NZ InterProvincials 2020 - Match 8 Open Waikato Bays
Fisher B-Fisher L
Jones-Millington
Wellington
Hayes-Kearney
Kerr-Grant
View
Download
2020-11-21 NZ InterProvincials 2020 - Match 7 Open Otago/Southland
Somerville-Wylie
Johnston-S Coutts
Canterbury
Wilkinson-Newton
Schumacher-Skipper
View
Download
2020-11-21 Wellington InterProvincials 2020 - Match 6 Seniors Auckland/Northland
Mayer-Jarvis
Grover-Horsman
Wellington
Benham-D'Arcy
Luoni-Davidson
View
Download
2020-11-21 2020 CTCBA OPEN Team Final KO7-4 Yeh
J.Y. Shih-P.K. Huang
Lin CM-Jonky
Long Dragon
W. Chen-Maz
Jed Wang-edwardyeh
View
Download
2020-11-21 2020 CTCBA OPEN Team Final KO7-3 Yeh
J. Y. Shih-P.K. Huang
Lin CM-Jonky
Long Dragon
zx79520-csho103
Jed Wang-edwardyeh
View
Download
2020-11-21 2020 CTCBA OPEN Team Final KO7-2 Yeh
M. Chang-P.K. Huang
Lin C.M.-Jonky
Long Dragon
W. Chen-Maz
GTway-csho103
View
Download
2020-11-21 NZ InterProvincials 2020 - Match 5 Women Auckland/Northland
Palmer-Cartner
Boughey-Richardson
TOTS
Brookes-Dravitzki
Osborne-Bott
View
Download
2020-11-21 NZ InterProvincials 2020 - Match 4 Intermediate Canterbury
Quinlivan-Grant
Pavletich-Preen
Central Districts
Y James-R James
Jones-Humphrey
View
Download
2020-11-21 2020 CTCBA OPEN Team Final KO7-1 Yeh
J. Y. Shih-Yeh Chen
M.Chang-P.K.Huang
Long Dragon
Jed Wang-Edward Yeh
Maz-WalterChen
View
Download
2020-11-21 NZ InterProvincials 2020 - Match 3 Seniors Waikato Bays
Chen Y-Grigg N
Pelkman-Wood
Otago/Southland
Miller J-Stout G
Noye-Hensman
View
Download
2020-11-21 NZ InterProvincials 2020 - Match 2 Women Wellington
Wu-Coleman
Russell AM-Henry A
Waikato Bays
Terry-Marteletti
Gibbons J-Gibbons C
View
Download
2020-11-20 NZ IPs 2020 Open Match 1 1 Central Districts
South-North
Bristow-M Bristow
TOTS
West-East
Abraham-Oberdries
View
Download
2020-11-08 INTERNATIONAL MADEIRA BRIDGE OPEN TEAMS 8_8 DON JULIO
KOISTINEN-CLEMENTSSO
M.MAGNUSSO-S.ERICKSSO
SUSHI
NATT-LEEMING
SHASHOU-SANDQVIST
View
Download
2020-11-08 INTERNATIONAL MADEIRA BRIDGE OPEN TEAMS 8_8 TEAM NUNO MATOS
C.LUIZ-N.PAZ
M.TEIXEIRA-D.BRENNER
GINTONIC
DE KOSTER-POPPE
R.VERDEGAA-M. TELLE
View
Download
2020-11-08 INTERNATIONAL MADEIRA BRIDGE OPEN TEAMS 7_8 KIKO
M.HANS-WCHRISTINE
F.TEIXEIRA-R.FERNANDE
TEAM NUNO MATOS
M.TEIXEIRA-D.BRENNER
C.LUIZ-N. PAZ
View
Download
2020-11-08 INTERNATIONAL MADEIRA BRIDGE OPEN 7_8 DON JULIO
KOISTINEN-S. CLEMENT
M.MAGNUSSO-S.ERICKSSO
DARFF
D. WRANG-F. NYSTROM
F.WRANG-A.PALMA
View
Download
2020-11-07 INTERNATIONAL MADEIRA BRIDGE OPEN 6_8 AUTOBAHN
HOPFENHEIT-S. REIM
U.KASIMIR-P.JOKISCH
DON JULIO
ERIKSSON-MAGNUSSON
SIGURJONSS-KAUKA K.
View
Download
2020-11-07 INTERNATIONAL MADEIRA BRIDGE OPEN TEAMS 6_8 TEAM NUNO MATOS
C.LUIZ-N.PAZ
M. TEIXEIR-D.BRENNER
PLAN B BRIDGE
ZEEBERG-LAHRMANN
M. PAULY-M. EGGELIN
View
Download
2020-11-07 INTERNATIONAL MADEIRA BRIDGE OPEN TEAMS 5_8 DON JULIO
SIGURJONSS-K.KOISTINE
M. MAGNUSS-S. EIRIKSS
TEAM NUNO MATOS
M.TEIXEIRA-D.BRENNER
C. LUIZ-N. PAZ
View
Download
2020-11-07 INTERNATIONAL MADEIRA BRIDGE OPEN 5_8 PLAN B BRIDGE
ZEEBERG-LAHRMANN
N.BAUSBACK-M. EGGELIN
GBRD
S. BROCK-MYERS
R. WELLAND-S. AUKEN
View
Download
2020-11-07 INTERNATIONAL MADEIRA BRIDGE OPEN TEAMS 4_8 GBRD
WELLAND-AUKEN
S. BROCK-P. MYERS
DON JULIO
MAGNUSSON-EIRIKSSON
J. SIGURJO-K. KOISTIN
View
Download
2020-11-07 INTERNATIONAL MADEIRA BRIDGE OPEN 4_8 AUTOBAHN
HOPFENHEIT-North
U. JOKISCH-P. KASIMIR
TEAM NUNO MATOS
C. LUIZ-N. PAZ
D. BRENNER-M.TEIXEIRA
View
Download
2020-11-07 INTERNATIONAL MADEIRA BRIDGE OPEN 3_8 DON JULIO
SIGURJONSS-KOISTINEN
M. MAGNUSS-SVEIN
PLAN B BRIDGE
PAULY-EGGELING
N.ZEEBERG-C.LAHRMANN
View
Download
2020-11-07 INTERNATIONAL MADEIRA BRIDGE OPEN TEAMS 3_8 TEAM NUNO MATOS
D.BRENNER-M.TEIXEIRA
N. PAZ-C. LUIZ
GBRD
S.BROCK-B.MYERS
R. WELLAND-S. AUKEN
View
Download
2020-11-06 INTERNATIONAL MADEIRA BRIDGE OPEN TEAMS 2_8 PLAN B BRIDGE
ZEEBERG-LAHRMAN
N.BAUSBACK-M.PAULY
SUSHI
SHASHOU-SANDQVIST
S.NATT-I.LEEMING
View
Download
2020-11-07 INTERNATIONAL MADEIRA BRIDGE OPEN TEAMS 2_8 DARFF
F.WRANG-A.PALMA
F.NYSTROM-D.WRANG
TEAM NUNO MATOS
M.TEIXEIRA-D.BRENNER
C.LUIZ-N.PAZ
View
Download
2020-11-06 INTERNATIONAL MADEIRA BRIDGE OPEN TEAMS 1_8 DARFFF
F.WRANG-A.PALMA
NYSTROM-D.WRANG
SILPERSNANEV
L.SILVA-N.PEREIRA
NEVES-SNAPPER
View
Download
2020-11-06 INTERNATIONAL MADEIRA BRIDGE OPEN TEAMS 1_8 TEAM MATOS
C.LUIS-N.PAZ
M.TEIXEIRA-BRENNER
CLUBE N.S. VICENTE
P.MORGADO-E. FERNAND
MACEDO-MACHADO
View
Download
2020-10-30 FISU WUC - FINAL SEGMENT 3_3 ITALY 1
SCATA-Manganella
Donati-Porta
CHINA 1
CHU-QU
Zhang-Wang
View
Download
2020-10-30 FISU WUC - FINAL SEGMENT 2_3 ITALY 1
GIUBILO-GIUBILO
Donati-Porta Tado
CHINA 1
CHU-QU
Zhang-Wang
View
Download
2020-10-30 FISU WUC - FINAL SEGMENT 1_3 Italy 1
SCATA-MANGANELLA
GIUBILO-GIUBILO
China 1
CHU-QU
ZHANG-WANG
View
Download
2020-10-29 FISU WUC SF B SEGMENT 2_2 POLAND 3
ANDRUSZKIE-SUCHARDA
TRENDAK-MAJEWSKI
CHINA 1
CHU-QU
zyw999-wyyyyy
View
Download
2020-10-29 Event SEGMENT 1 ITALY 1
PORTA TADO-GIUBILO GM
DONATI-SCATA
FRANCE
TABATA-FRAGOLA
BELLICAUD-BOULIN
View
Download
2020-10-29 Event SEGMENT 1 ITALY 1
PORTA TADO-DONATI
MANGANELLA-SCATA
FRANCE
FRAGOLA-TABATA
DUFRENE-BASLER
View
Download
2020-10-29 FISU WUC QF 2_2 CHINA 1
ZHANG-WANG
CHU-QU
POLAND 1
PATREUHA-PATREUHA
CICHY-KOPKA
View
Download
2020-10-29 FISU WUC QF 1_2 CHINA 1
ZHA-WANG
CHU-QU
POLAND 1
PATREUHA J-PATREUHA P
BAZYLUK-KIELBASA
View
Download
2020-10-25 DM Klubhold 2020 Finale 5 af 5 R
Houm-SA Jensen
PJacobsen-ErlingMunk
Aarhus BK
Stege-M
MKr-JPedersen
View
Download
2020-10-25 Klubhold 2020 Finale 4 af 5 R
Houm-SA Jensen
PJacobsen-ErlingMunk
Studenterforeningen
Bussink-Ejskj
Mikael VR-RasmusKoch
View
Download
2020-10-25 DM Klubhold 2020 Finale 3 af 5 One Eyed Jacks
Lahrmann-L Blakset
SB Thomsen-S
R
Houm-SA Jensen
PJacobsen-ErlingMunk
View
Download
2020-10-25 DM Klubhold 2020 Finale runde 2 af 5 Aarhus BK
Stege-M
MKr-JPedersen
Odense BK
JB Thomsen-Hemberg
JRasmussen-L Thomsen
View
Download
2020-10-25 DM Klubhold 2020 Finale runde 1 af 5 Midtsj
Grann-Mulvad
PN Jensen-M Bune
One Eyed Jacks
L Blakset-Lahrmann
S-SB Thomsen
View
Download
2020-10-24 DM Klubhold 2020 Semifinale 5 af 5 BK Nord
K.Tylvad-M.Jepsen
Klug-Clemmensen
Aarhus
Stege-M
Kr-Pedersen
View
Download
2020-10-24 DM Klubhold 2020 Semifinale 4 af 5 BK Nord
Tylvad-M.Jepsen
Klug-Clemmensen
Midtsj
P N Jensen-M.Bune
Grann-Mulvad
View
Download
2020-10-24 DM Klubhold 2020 Semifinale 3 af 5 Ballerup
Paaskesen-Sommer
Hvass Mill-Algran
BK Nord
K.Tylvad-M.Jepsen
Klug-Clemmensen
View
Download
2020-10-24 DM Klubhold 2020 Semifinale runde 2 Aarhus
Stege-M
Kr-Pedersen
Odense
JB Thomsen-Hemberg
Rasmussen-Thomsen
View
Download
2020-10-24 DM Klubhold 2020 Semfinale runde 1 Midtsj
Grann-Mulvad
Jensen-Bune
Aarhus
MKr-Pedersen
Stege-M
View
Download
2020-10-18 NOR club teams Round 7_2 B
Karlberg-Thomassen
Bogen-Flaksdal
Vikersund BK
Allard-Jensen
Smith-Haga
View
Download
2020-10-18 NOR club teams Round 7_1 B
Karlberg-Thomassen
Bogen-Flakstad
Vikersund BK
Smith-Haga
Sundeng-Grime
View
Download
2020-10-18 2020 Taiwan University & College Cup Final Round 7 5-CGU
YANG-WANG
H.W.Tsai-D.Y.Kuo
1-NCCU
LIU-LIU
C.H.Lee-C.H.Lo
View
Download
2020-10-18 2020 Taiwan University & College Cup Final Round 6 6-NTHU
WU-LIU
Wu-Lin
4-NCTU
LIAO-YANG
Huang-Yen
View
Download
2020-10-18 2020 Taiwan University & College Cup Final Round 5 TEAM 4
WU-YAN
JeWei Hsu-ChiaHsin Y
TEAM 2
CHEN-LI
YenJung Ch-Yohsin Fan
View
Download
2020-10-17 NOR club teams Round 6_2 Bergen Ak BK
Ekren-Berset
Charlsen-Bakke
TopBridge BC 4
Mikkelsen-Furunes
Aaseng-Johansen
View
Download
2020-10-17 NOR club teams Round 6_1 Bergen Ak BK
Ekren-Berset
Charlsen-Bakke
TopBridge BC 4
Stokkeland-Johnsen
Mikkelsen-Furunes
View
Download
2020-10-17 NOR club teams Round 5_2 TopBridge BC 3
H-Ovesen
Thoresen-Brandsnes
Bergen Ak BK
Carlsen-Bakke
Ekren-Berset
View
Download
2020-10-17 NOR Club Teams Round 5_1 TopBridge BC 3
Fasting-Lie
Thoresen-Brandsnes
Bergen Ak. BK
Ekren-Berset
Charlsen-Bakke
View
Download
2020-10-16 NOR club teams Round 4_2 Bergen Ak. BK
Ekren-Berset
Charlsen- Bakke
B
Bogen-Flakstad
Karlberg-Thomassen
View
Download
2020-10-16 NOR club teams Round 4_1 Bergen AK BK
Ekren-Berset
Charlsen-Bakke
B
Karlberg-Thomassen
Bogen-Flakstad
View
Download
2020-10-16 NOR club teams Round 3_2 B
Karlberg-Thomassen
Bogen-Flakstad
Troms
Sivertsen-S
Evenstad-Stokkvik
View
Download
2020-10-16 NOR club teams Round 3_1 B
Karlberg-Thomassen
Bogen-Flakstad
Troms
Evenstad-Stokkvik
Marstrande-Anderssen
View
Download
2020-10-15 NOR Club teams Round 2_2 Bergen AK BK
South-North
Carlsen-Bakke
Klepp BK
West-East
Herland-Olsen
View
Download
2020-10-15 NOR club teams Round 2_2 Bergen AK BK
Ekren-Berset
West-East
Klepp BK
Svendsen-Moen
South-North
View
Download
2020-10-15 NOR Club Teams Round 2_1 Bergen AK BK
Ekren-Berset
Charlsen-bakke
Klepp BK
Herland-Olsen
Svendsen-Moen
View
Download
2020-10-15 NOR Team Clubs 1_2 Larvik Horten
Syversen-Skj
Bratli-Str
Top Bridge BC4
Mikkelsen-Furunes
Stokkeland-Johnsen
View
Download
2020-10-15 NOR Club Teams 1_1 Larvik og Horten BK
Syversen-Skj
West-East
TopBridge BC4
Stokkeland-Johnsen
South-North
View
Download
2020-10-04 Danmark 1_division - 2020-2021 Kamp3 - 2_halvleg Eyde
Br-R
Larsen-Eyde
Pharmaservice
S.Bilde-M.Bilde
Graversen-Caspersen
View
Download
2020-10-04 Polish Premier League RR8 SEGMENT 2_2 SPS CONSTRUCTION
Nowak-Glasek
Jagniewski-Witkowski
AGENA B24
Narkiewicz-Ingielewic
Nawrocki-Wiankowski
View
Download
2020-10-04 Polish Premier League RR8 SEGMENT 1_2 SPS CONSTRUCTION
Nowak-G
Janiszewsk-Witkowski
AGENA B24
Narkiewicz-Ingielewic
Gawel-Jagniewski
View
Download
2020-10-04 Danmark 1_division 2020-2021 Kamp3 - 1_halvleg Eyde
Br-R
Larsen-Eyde
Pharmaservice
Graversen-Caspersen
Bune-M Bilde
View
Download
2020-10-04 ROMANIAN TEAMS SUPERLEAGUE 3_3 BC BRASOV
MORARU D.-TEODORESCU
COLDEA-SPIRI
TOP BRIDGE
FEBER-CERNAT
SERPOI-STIRBU
View
Download
2020-10-04 XXXIX Bridge Festival Stara Zagora Final A Pliska XO
Trendafilo-Barantiev
Ivanov-Ivanoff
Bridge+
Zahariev-Vanchev
Tzonchev-Maraschev
View
Download
2020-10-04 Polish Premier League RR7 SEGMENT 2_2 SYNIS
Dabrowski-J.Stepinsk
Wolanski-Stach
AGILERO
Krawczyk-Waniurski
Janeczko-Plewniak
View
Download
2020-10-04 Danmark 1_division 2020-2021 Kamp2 - 2_halvleg Konow
Houm-Hagen
Askgaard-Konow
Pharmaservice
Graversen-Caspersen
S Bune-M Bilde
View
Download
2020-10-04 Super Liga Match 3 Segment 1 Atomic Bucuresti
STERN-DOBROIU
IOVESCU-POPESCU
Atu Bucuresti
STEGAROIU-IONITA
GRADINARIU-MARINA
View
Download
2020-10-04 XXXIX Bridge Festival Stara Zagora SF A Pliska XO
Trendafilo-Barantiev
Ivanov-Ivanoff
Videv
Isporski-Kermedchie
Videv-Tenev
View
Download
2020-10-04 Polish Premier League RR7 SEGMENT 1_2 SYNIS
Sarniak-Kazmucha
Wolanski-Stach
AGILERO
Kowal-Gawron
Janeczko-Plewniak
View
Download
2020-10-04 XXXIX Bridge Festival Stara Zagora R8_10 Pliska XO
Trendafilo-Barantiev
Ivanov-Ivanoff
Videv
Isporski-Kermedchie
Videv-Tenev
View
Download
2020-10-03 Polish Premier League SEGMENT 2_2 BRIDGESCANNER
Patreuha-Bubu
Sobczak-Marcinowsk
SZKOLA SZLEM
Starkowski-Kwiecien
Zatorski-Zmuda
View
Download
2020-10-03 Danmark 1_division - 2020-2021 Kamp 2 - 1_halvleg Konow
N-LL Madsen
Askgaard-Konow
Pharmaservice
S.Bune-M.Bilde
Graversen-Caspersen
View
Download
2020-10-03 Polish Premier League SEGMENT 1_2 BRIDGESCANNER
Marcinowsk-Sobczak
Patreuha-Golebiowsk
SZKOLA SZLEM
Zmuda-Zatorski
Kwiecien-Starkowski
View
Download
2020-10-03 ROMANIAN TEAMS SUPERLEAGUE 2_3 ATU
STEGAROIU-IONITA
GRADINARIU-MARINA .B
BC BRASOV
TEODORESCU-MORARU D.
SPIRI-COLDEA
View
Download
2020-10-03 XXXIX Bridge Festival Stara Zagora R7_9 Bridge+
Tzonchev-Marashev
Vanchev-Zahariev
Pliska XO
Ivanov An.-Ivanov At.
Trendafilo-Barantiev
View
Download
2020-10-03 Polish Premier League RR5 SEGMENT 2_2 AGENA
Narkiewicz-Buras
Gawel-Jagniewski
OLSZTYN
I.Grzejdzi-S.Grzejdzi
Bochenski-Pikus
View
Download
2020-10-03 Danmark 1_division - 2020-2021 Kamp 1 - 2_halvleg Konow
Houm-Hagen
N-LLMadsen
Schou
S.A.Jensen-Schou
Boesgaard-Nielsen
View
Download
2020-10-03 XXXIX Bridge Festival Stara Zagora R6_9 Bridge+
Tzonchev-Marashev
Vanchev-Zahariev
42
Andonov M.-Ferov
Ivanov-Trenkov
View
Download
2020-10-03 ROMANIAN TEAMS SUPERLEAGUE 2_3 TOP BRIDGE
SERPOI-STIRBU
GHIGHECI-BRICIU
ATOMIC
POPESCU-IOVESCU
STERN-DOBROIU
View
Download
2020-10-03 Danmark 1_division 2020-2021 Kamp1 - 1halvleg Konow
Houm-Hagen
Askgaard-Konow
Schou
HC Nielsen-Boesgaard
Jensen-Schou
View
Download
2020-10-03 XXXIX Bridge Festival Stara Zagora R5_9 Bridge+
Tzonchev-Marashev
Vanchev-Zahariev
Videv
Isporski-Kermedchie
Videv-Tenev
View
Download
2020-10-03 Polish Premier League RR5 SEGMENT 1_2 AGENA
Narkiewicz-Buras
Nawrocki-Wiankowski
OLSZTYN
Cichocki-Rogowski
Grzejdziak-Grzejdziak
View
Download
2020-10-03 ROMANIAN TEAMS SUPERLEAGUE 1_3 ATOMIC
POPESCU-IOVESCU
DOBROIU-STERN
BC BRASOV
MOLDOVAN-MORARU M.
MORARU D.-TEODORESCU
View
Download
2020-10-03 XXXIX Bridge Festival Stara Zagora R4_9 Bridge+
Vanchev-Zahariev
Maraschev-Tzonchev
Pliska XO
Ivanov An.-Ivanov At.
Trendafilo-Barantiev
View
Download
2020-10-03 Polish Premier League RR4 SEGMENT 2_2 SYNERGIA ILANKA
Sakowicz-Gardzielew
Lutek-Koluda
AKADEMIA BRYDZA
Marks-Chodacki
Jasinski-Kazmiercza
View
Download
2020-10-03 Polish Premier League RR4 SEGMENT 2_2 SYNERGIA ILANKA
Sakowicz-Gardzielew
Lutek-Koluda
AKADEMIA BRYDZA
Marks-Chodacki
Jasinski-Kazmiercza
View
Download
2020-10-03 XXXIX Bridge Festival Stara Zagora R3_9 Mingo
Yordanov-Paskaleva
Petkov-Gogev
Lyuil
Kraynin-Nikolov
Peychev-Dimitrov
View
Download
2020-10-03 Romanian Teams Superleague 1_3 TOP Bridge
FEBER-CERNAT
GHIGHECI-BRICIU
Atu
IONITA-STEGAROIU
GRADINARIU-MARINA
View
Download
2020-10-03 Polish Premier League RR4 SEGMENT 1_2 SYNERGIA
Sakowicz-Gardzielew
Lutek-Koluda
AKADEMIA
Kielbasa-Bazyluk
Jasinski-Kazmiercza
View
Download
2020-10-03 XXXIX Bridge Festival Stara Zagora R2_9 Bridge+
Vanchev-Zahariev
Marashev-Tzonchev
Shivachi
Radev-Dimitrov
Hristov-Rusev
View
Download
2020-10-03 XXXIX Bridge Festival Stara Zagora R1_9 Brum
Danailov-Nikolchev
Karakolev-Michov
42
Andonov M.-Ferov
Ivanov-Trenkov
View
Download
2020-10-02 Polish Premier League RR3 SEGMENT 2_2 OBJECTIVITY
C.Ba-S. Ba
Helle-Hoogenkamp
BRIDGE24.PL 2
Wojcicki-Sielicki
Sztyrak-Kolarz
View
Download
2020-10-02 Polish Premier League RR3 SEGMENT 1_2 OJECTIVITY
C.Ba-S.Ba
Helle-Hoogenkamp
BRIDGE24.PL 2
Wojcicki-Sielicki
Sztyrak-Kolarz
View
Download
2020-10-02 Polish Premier League SEGMENT 2_2 ZWERYFIKUJ FIRME.PL
Galazka-Kacperski
Sucharda-Losiewicz
SZLEM BARLINEK
Starkowski-Kwiecien
Zatorski-Zmuda
View
Download
2020-10-02 Polish Premier League RR SEGMENT 1_2 VITAS
Skrzypczak-Gierulski
Olanski-Vainikonis
SPS CONSTRUCTION
Kalita-Pepsi
Araszkiewi-Kotorowicz
View
Download
2020-09-26 S 5_8 BERNARD
THIZY C-BERNARD J
Tartarin-Mourgues
DEHEEGER
DEHEEGER C-VENTOS S
Du Corail-Lafont
View
Download
2020-09-26 S 4_8 BERNARD
THIZY C-BERNARD J
Charignon-Combescure
DEHEEGER
DU CORAIL -LAFONT G
Liehrmann-Sanchez
View
Download
2020-09-26 S 3_8 BERNARD
MOURGUES J-TARTARIN A
Charignon-Combescure
DEHEEGER
SANCHEZ Th-LIEHRMANN
Deheeger-Ventos
View
Download
2020-09-25 S 2_8 BERNARD
THIZY C-BERNARD J
Tartarin A-Mourgues J
DEHEEGER
SANCHEZ Th-LIEHRMANN
Lafont G-Du Corail
View
Download
2020-09-25 S 1_8 BERNARD
Thizy C-Bernard J
Charignon-Combescure
DEHEEGER
Du Corail -Lafont G
Deheeger-Thepaut-Ve
View
Download
2020-09-20 Finnish Team Championship 2020 Round 7 Segment 2 MYLLYN PARHAAT
Patana-Granstr
aimala-koivu
KOISTINEN
Fagerlund-Koistinen
viitasalo-salomaa
View
Download
2020-09-20 Finnish Teams Championship 2020 Round 7 Segment 1 MYLLYN PARHAAT
Patana-Granstr
aimala-koivu
KOISTINEN
Viitasalo-Salomaa
fagerlund-koistinen
View
Download
2020-09-20 Finnish Teams Championship 2020 Round 6 Segment 2 UTTER
Pekkinen-Valta
erkkil-tuomi
MYLLYN PARHAAT
Aimala-Koivu
patana-granstr
View
Download
2020-09-20 F Prince TAKAMATSU Memorial CUP Segment 2_2 Shojo Tyochin
XU TONG-ZHAO JL
CHEN YC-Li BIN
Matsuo Eriko
R. Okuno-A. Ohara
D.Chen-H.Takano
View
Download
2020-09-20 NM Par 5 Team 1
Granheim-Follestad
West-East
Team 2
Kvam-Hartvigsen
South-North
View
Download
2020-09-20 Finnish Teams Championship 2020 Round 6 Segment 1 UTTER
Pekkinen-Valta
erkkil-tuomi
MYLLYN PARHAAT
Patana-Granstr
aimala-koivu
View
Download
2020-09-20 Finnish Teams Championship 2020 Round 5 Segment 2 TAKALAITON
Karjalaine-J
fabritius-salonen
ALMOST FEMALE PANEL
Ketola-Suominen
laukkanen-nyberg h
View
Download
2020-09-20 ITALIAN INTERCLUB 2020 FINAL 8_8 IL BRIDGE
VINCI-HUGONY
DUBOIN-BILDE
VILLA FABBRICHE
MAZZADI-LO PRESTI
BOLDRINI-INTONTI
View
Download
2020-09-20 ITALIAN INTERCLUB 2020 FINAL 7_8 IL BRIDGE
VINCI-HUGONY
VERSACE-LAURIA
VILLA FABBRICHE
MAZZADI-LO PRESTI
BOLDRINI-INTONTI
View
Download
2020-09-20 F Prince TAKAMATSU Memorial CUP Segment 1_2 Shojo Tyochin
JIANG YI-XU TONG
CHEN YC-Li BIN
Matsuo Eriko
Chen Dawei-H. Takano
A.Kohara-R.Okuno
View
Download
2020-09-20 Finnish Teams Championship 2020 Round 5 Segment 1 TAKALAITON
Karjalaine-J
fabritius-salonen
ALMOST FEMALE PANEL
Laukkanen-Ahonen
ketola-suominen
View
Download
2020-09-20 SF Prince TAKAMATSU Memorial CUP Segment 2_2 Matsuo Eriko
R. Okuno-A. Ohara
D.Chen-H.Takano
Abe Hiroya
S. Kaho-M.Hayasaka
H.Abe-A.Shimazak
View
Download
2020-09-20 SF Prince TAKAMATSU Memorial CUP Segment 1_2 Matsuo Eriko
R. Okuno-A. Ohara
D.Chen-H.Takano
Abe Hiroya
S. Kaho-M.Hayasaka
H.Abe-A.Shimazak
View
Download
2020-09-19 ITALIAN INTERCLUB 2020 FINAL 6_8 IL BRIDGE
DUBOIN-BILDE
VERSACE-LAURIA
VILLA FABBICHE
D'AVOSSA-LO PRESTI
BOLDRINI-INTONTI
View
Download
2020-09-19 ITALIAN INTERCLUB 2020 FINAL 5_8 IL BRIDGE
DUBOIN-BILDE
VERSACE-LAURIA
VILLA FABBRICHE
D'AVOSSA-LO PRESTI
BOLDRINI-INTONTI
View
Download
2020-09-19 ITALIAN INTERCLUB 2020 FINAL 4_8 IL BRIDGE
VINCI-HUGONY
VERSACE-LAURIA
VILLA FABBRICHE
D'AVOSSA-LO PRESTI
BOLDRINI-INTONTI
View
Download
2020-09-19 Finnish Teams Championship 2020 Round 4 Segment 2 KABINETTI
Kivipensas-Uskali
manni-sundsten
PAGANUS
Paganus-Puurtinen
linden-harjunen
View
Download
2020-09-19 NM Par 4 Team 1
H-Ovesen
West-East
Team 2
Eide-Eide
South-North
View
Download
2020-09-19 Finnish Teams Championship 2020 Round 4 Segment 1 KABINETTI
Kivipensas-Uskali
manni-sundsten
PAGANUS
Lind-Harjunen
paganus-puurtinen
View
Download
2020-09-19 ITALIAN INTERCLUB 2020 ROUND 3_8 IL BRIDGE
VINCI-HUGONY
VERSACE-LAURIA
VILLA FABBRICHE
D'AVOSSA-LO PRESTI
BOLDRINI-INTONTI
View
Download
2020-09-19 Finnish Teams Championship 2020 Round 3 Segment 2 UTTER
Utter-Valta
pekkinen-tuomi
KOISTINEN
Viitasalo-Salomaa
nyberg-karhulahti
View
Download
2020-09-19 ITALIAN INTERCLUB 2020 FINAL 2_8 IL BRIDGE
VERSACE-LAURIA
DUBOIN-BILDE
VILLA FABBRICHE
D'AVOSSA-LO PRESTI
BOLDRINI-INTONTI
View
Download
2020-09-19 Finnish Teams Championship 2020 Round 3 Segment 1 UTTER
Utter-Valta
pekkinen-tuomi
KOISTINEN
Nyberg-Koistinen
viitasalo-salomaa
View
Download
2020-09-19 ITALIAN INTERCLUB 2020 FINAL 1_8 IL BRIDGE
VERSACE-LAURIA
DUBOIN-BILDE
VILLA FABBRICHE
D'AVOSSA-LO PRESTI
BOLDRINI-INTONTI
View
Download
2020-09-19 Finnish Teams Championship 2020 Round 2 Segment 2 ALMOST FEMALE PANEL
Laukkanen-Ahonen
ketola-suominen
MYLLYN PARHAAT
Patana-Granstr
m-saastamoin
View
Download
2020-09-19 NM Par 3 Team 1
Kvam-Hartviksen
West-East
Team 2
Lie-Kvangraven
South-North
View
Download
2020-09-19 Finnish Teams Championship 2020 Round 2 Segment 2 ALMOST FEMALE PANEL
Laukkanen-Ahonen
ketola-suominen
MYLLYN PARHAAT
Patana-Granstr
m-saastamoin
View
Download
2020-09-19 Finnish Teams Championship 2020 Round 2 Segment 1 ALMOST FEMALE PANEL
Laukkanen-Ahonen
KETOLA-SUOMINEN
MYLLYN PARHAAT
Saastamoin-M
AIMALA-KOIVU
View
Download
2020-09-19 Finnish Teams Championship 2020 Round 1 Segment 2 MIKS ET?
Virtanen-Leskel
SUPPULA-TAMMINEN
PAGANUS
Paganus-Puurtinen
LINDEN-HARJUNEN
View
Download
2020-09-19 Finnish Teams Championship 2020 R1 MIKS ET?
Virtanen-Leskel
suppula-tamminen
PAGANUS
Lind-Harjunen
paganus-puurtinen
View
Download
2020-09-19 Finnish Teams Championship 2020 R1 MIKS ET?
Virtanen-Leskel
suppula-tamminen
PAGANUS
Lind-Harjunen
South-North
View
Download
2020-09-19 nnm 3 Team 1
South-North
West-East
Team 2
West-East
South-North
View
Download
2020-09-19 NM Par 3 Team 1
Norby-Morken
West-East
Team 2
Kvam-Hartviksen
South-North
View
Download
2020-09-18 NM Par 2 Team 1
Norby-Morken
West-East
Team 2
Kvam-Hartviksen
South-North
View
Download
2020-09-18 NMpar 2 Team 1
Torp-statle
West-East
Team 2
Sandbekke-Hofset
South-North
View
Download
2020-09-18 NM Par 2 Team 1
Torp-statle
West-East
Team 2
Sandbekke-Hofset
South-North
View
Download
2020-09-11 OCBL September Open Teams Semifinal Harris
Zanasi-Sarniak
West-East
Donner
Asplund-Sivelind
South-North
View
Download
2020-09-11 KM Telemark 33-60 Team 1
J-Sandsmark
West-East
Team 2
L-Pallesen
South-North
View
Download
2020-09-11 Km par Telemark Untitled segment Team 1
J-Sandsmark
West-East
Team 2
L-Pallesen
South-North
View
Download
2020-09-11 Test 33-60 Team 1
J-Sandsmark
West-East
Team 2
L-Pallesen
South-North
View
Download
2020-09-06 NM-kvalik 7_7 Bratli/Str
Bratli-Str
West-East
Bakke/Riisn
Riisn-Bakke
South-North
View
Download
2020-09-06 NM-kvalik 6_7 Bratli/Str
Bratli-Str
West-East
Skj
Syversen-Skj
South-North
View
Download
2020-09-06 NM-kvalik 5_7 Flinken/Jahnsen
Flinken-Jahnsen
West-East
Skj
Syversen-Skj
South-North
View
Download
2020-09-06 NM-kvalik 4_7 Bakke/Riisn
Riisn-Bakke
West-East
Heib
Heib-Ruth
South-North
View
Download
2020-09-06 NM-kvalik 3_7 Bakke/Riisnaes
Riisn-Bakke
West-East
Naess/Naess
S. N-V. N
South-North
View
Download
2020-09-06 NM-kvalik 2_7 2_7 Birkelund/Mangelr
Birkelund-Mangelroed
West-East
Flinken/Jahnsen
Halvorsen-Jahnsen
South-North
View
Download
2020-09-06 Kvalik_lagfinale 1_7 Skjaeran/Syversen
Syversen-Skjaeran
West-East
Bakke/Riisnaes
Riisnaes-Bakke
South-North
View
Download
2020-09-02 6_ runde NM 2_2 TopBridge BC 1
Aaseng-Johansen
Stokkeland-Johnsen
Brevik BK
Stamland-Eriksen
Rosland-Jakobsen
View
Download
2020-09-02 6_ runde NM 1_2 TopBridge BC 1
Aaseng-Johansen
Stokkeland-Johnsen
Brevik BK
Rosland-Jakobsen
Eriksen-Stamland
View
Download
2020-08-31 km 33-60 Team 1
J-Sandsmark
West-East
Team 2
L-Pallesen
South-North
View
Download
2020-08-30 Danmark - Slutspil 2020 Semifinale 1 af 4 Konow
South-North
West-East
Dahl
West-East
South-North
View
Download
2020-08-30 Icelandic Cup 2020 Round 4_4 Gar
Hermann Fr-Haukur Ing
Hlynur-Gabr
H
Sverrir -Matth
Bjarni-A
View
Download
2020-08-30 Icelandic Cup 2020 Final Round 3_4 Gar
Hermann Fr-Haukur Ing
Hlynur-Gabr
H
Bjarni Ein-A
Sverrir-Matth
View
Download
2020-08-30 Danmark - Slutspillet 2020 Finale 4 af 4 Pharmaservice
E.Jepsen-D.Bilde
Graversen-Caspersen
Konow
Askgaard-Konow
N-Madsen
View
Download
2020-08-30 Danmark - Slutspillet 2020 Finale 3 af 4 Konow
A.Hagen-Houm
Askgaard-Konow
Pharmaservice
Graversen-Caspersen
Jepsen-D. Bilde
View
Download
2020-08-30 Icelandic Cup 2020 Final Round 2_4 H
Bjarni Ein-A
Sverrir-Matth
Gar
Hermann Fr-Haukur Ing
Hlynur-Gabr
View
Download
2020-08-30 Icelandic Cup 2020 Final Round 1 of 4 H
Bjarni Ein-A
Sverrir-Matth
Gar
Hlynur Ang-Gabr
Hermann-Haukur
View
Download
2020-08-30 Km 1-32 Team 1
J-Sandsmark
West-East
Team 2
L-Pallesen
South-North
View
Download
2020-08-30 Danmark - Slutspil 2020 Finale 2 af 4 Konow
N-LLMadsen
Hagen-Houm
Pharmaservice
E.Jepsen-D.Bilde
Graversen-Caspersen
View
Download
2020-08-30 Danmark - Slutspil 2020 Finale 1 af 4 Konow
Askgaard-Konow
Hagen-Houm
Pharmaservice
E.Jepsen-D.Bilde
M. Bilde-Bune
View
Download
2020-08-30 2020 Taiwan Education Cup (Senior High)-Final Session 1 Ta Kau
H. S. Wang-B. C. Yen
Y.W.Chao-J.J.Cheng
Dark Baroque
Y.S. Hwang-L. Y. Hsu
R.C.Wu-P.Y.Hsu
View
Download
2020-08-29 Danmark - Slutspil 2020 Semifinale 4 af 4 Kasper Konow
Askgaard-Konow
Madsen-N
Flemming Dahl
Marquardse-J.Norris
Plejdrup-Lahrmann
View
Download
2020-08-29 Icelandic Cup 2020 Round 4_4 Grant Thornton
Gu-Sveinn R
Sverrir K-Hrannar
H
Bjarni Ein-A
Sverrir -Matth
View
Download
2020-08-29 Danmark - Slutspil 2020 Semifinale 3 af 4 Schaltz
Christians-L.Blakset
P. Schaltz-D. Schaltz
Pharmaservice
E.Jepsen-D.Bilde
M. Bilde-Bune
View
Download
2020-08-29 Icelandic Cup 2020 Round 3 of 4 Gar
Sverrir G -Hrannar
Gu-Sveinn
H
Bjarni Ein-A
Sverrir-Matth
View
Download
2020-08-29 KM Par Telemark 33-60 Team 1
L-
West-East
Team 2
I -Indreb
South-North
View
Download
2020-08-29 Icelandic Cup 2020 Round 3 of 4 Gar
Sverrir G -Hrannar
Gu-Sveinn
H
Bjarni Ein-A
Sverrir-Matth
View
Download
2020-08-29 Danmark - Slutspillet 2020 Semifinale 2 af 4 Schaltz
M.Schaltz-Bruun
P. Schaltz-D. Schaltz
Pharmaservice
S.Bune-M.Bilde
Graversen-Caspersen
View
Download
2020-08-29 Danmark - Slutspillet 2020 Semifinale 1 af 4 Konow
Askgaard-Konow
Madsen-N
Dahl
Marquardse-J.Norris
Dahl-Berg
View
Download
2020-08-29 KM Par Telemark 33-60 Team 1
Hatten-Chediak
West-East
Team 2
Agersen-Valen
South-North
View
Download
2020-08-29 2020 Taiwan Education Cup - Exhibition Match 1 HUNGJU
J. Y. Kuo-F. B. Chen
S.W.Yen-S.R.Wu
Infinity
P. H. Liu-K.Z. Hsiao
Y.Y.Lin-Y.S.Chen
View
Download
2020-08-29 Icelandic Cup 2020 Semi Final 1 of 4 Grant Thornton
Gu-Sveinn R
Sverrir K-Hrannar
H
Bjarni Ein-A
Sverrir -Matth
View
Download
2020-08-29 KM par Telemark Untitled segment Team 1
Hagelia-S
West-East
Team 2
Hatten-Cheddiak
South-North
View
Download
2020-08-16 Danmark - 1_division 2019-2020 11 - 2_halvleg Morten Lund Madsen
S.Thomsen-P.Jepsen
M. L. Mads-Kristensen
Nils M
Hammelev-Krefeld
Stege-M
View
Download
2020-08-16 Danmark 1_division 2019-2020 11 1_halvleg Morten Lund Madsen
Hemberg-J.Thomsen
M. L. Mads-Kristensen
M
Stege-M
Hammelev-Krefeld
View
Download
2020-08-16 Danmark - 1_division 2019-2020 10 - 2_halvleg Pharmaservice
E.Jepsen-D.Bilde
M. Bilde-Bune
Schaltz
P.Schaltz-D.Schaltz
Christians-L. Blakset
View
Download
2020-08-15 Danmark 1_division 2019-2020 10 - 1_halvleg Pharmaservice
E.Jepsen-D.Bilde
M. Bilde-Bune
Schaltz
Christians-L.Blakset
P. Schaltz-D. Schaltz
View
Download
2020-08-15 MUTTON CUP II 3 Team 1
J THROWER-J HACKETT
West-East
Team 2
C GEORGE-R WINKLER
South-North
View
Download
2020-08-15 Danmark - 1_division 2019-2020 9_ runde (2_halvleg Morten Lund Madsen
Hemberg-J.Thomsen
S. Thomsen-P. Jepsen
Flemming Dahl
Dahl-Berg
Marquardse-Norris
View
Download
2020-08-15 Danmark - 1_division 2019-2020 Kamp 9 - 1_halvleg Morten Lund Madsen
Hemberg-J.Thomsen
P. Jepsen-Thomsen
Flemming Dahl
Marquardse-J.Norris
Plejdrup-Lahrmann
View
Download
2020-08-14 Riga Invites Final MARUPE
Baloshovs-Bethers
Germanis-Rubenis
BK SIGULDA
Rubins-Alfejeva
Sigurjonss-Koistinen
View
Download
2020-08-14 Riga Invites Semi final MARUPE
Balasovs-Bethers
Germanis-Rubenis
MIKI
Balodis-Mikelsone
Maasik-Pedmanson
View
Download
2020-08-14 Riga Invites Final MARUPE
Balasovs-Bethers
Germanis-Rubenis
BK SIGULDA
Balodis-Mikelsone
Maasik-Pedmanson
View
Download
2020-08-13 MUTTON CUP 2 1 Team 1
E TIBBIN-JHACKETT
West-East
Team 2
R WINKLER-J HANSSET
South-North
View
Download
2020-08-12 Riga Invites to Jurmala Invitational pairs NS
Andersone-Lavendelis
Arlovich-E.Vainikon
EW
Germanis-Rubenis
V. VAINIKO-J. ALFEJEV
View
Download
2020-08-09 Suomen Cup Finaali Koistinen
Vesa-Kauko
Pekka-Clas
No ne mimmit
Ilona-Hulda
Raija-Pia
View
Download
2020-08-09 44 IBF VARNA TEAMS KWS ROUND 11 LEVSKI SOFIA
VELICHKOV-KERMEDCHIE
STOYANOV-HRISTOV
YANKO
ALEXANDROV-GEORGIEV
ENCHEV-INDZHEVA
View
Download
2020-08-09 44 IBF VARNA TEAMS KWS ROUND 10 BRIDGE+
DANAILOV-ZAHARIEV
NIKOLCHEV-TSONCHEV
YANKO
ALEXANDROV-GEORGIEV
ENCHEV-INDZHEVA
View
Download
2020-08-09 44 IBF VARNA TEAMS KWS ROUND 11 LEVSKI SOFIA
DANAILOV-ZAHARIEV
NIKOLCHEV-TSONCHEV
YANKO
ALEXANDROV-GEORGIEV
ENCHEV-INDZHEVA
View
Download
2020-08-09 44 IBF VARNA TEAMS KWS ROUND 9 BRIDGE+
DANAILOV-ZAHARIEV
NIKOLCHEV-TSONCHEV
YANKO
ALEXANDROV-GEORGIEV
ENCHEV-INDZHEVA
View
Download
2020-08-09 44 IBF VARNA TEAMS KWS ROUND 8 BRIDGE+
DANAILOV-ZAHARIEV
NIKOLCHEV-TSONCHEV
PLISKA O. X.
BARANTIEV-TRENDAFILO
IVANOV-IVANOV
View
Download
2020-08-08 44 IBF VARNA TEAMS KWS ROUND 6 BRIDGE+
DANAILOV-ZAHARIEV
NIKOLCHEV-TSONCHEV
YANKO
GEORGIEV-ALEXANDROV
ENCHEV-INDZHEVA
View
Download
2020-08-08 44 IBF VARNA TEAMS KWS ROUND 5 5 BRIDGE+
DANAILOV-ZAHARIEV
NIKOLCHEV-CONCHEV
VIDEV
TENEV-RUSINOV
PENEV-VIDEV
View
Download
2020-08-08 44 IBF VARNA TEAMS KWS ROUND 4 3 BRIDGE+
DANAILOV-ZAHARIEV
NIKOLCHEV-CONCHEV
B1
GUNEV-NANEV
ARONOV-STAMATOV
View
Download
2020-08-08 NBF MIXED PAIRS 3:3 Team 1
An Malinow-SI H
West-East
Team 2
Heskje-Turbo
South-North
View
Download
2020-08-08 44 IBF VARNA TEAMS KWS ROUND 3 3 YANKO
INDZHEVA-Yankov
ALEXANDROV-GEORGIEV
B1
GUNEV-NANEV
ARONOV-STAMATOV
View
Download
2020-08-08 44 IBF VARNA TEAMS KWS ROUND 2 2 B1
ARONOV-STAMATOV
GUNEV-NANEV
Vanko1
DONCHEV-ALEKSIEV
KARAHRISTO-TONEV
View
Download
2020-08-08 44 IBF VARNA TEAMS KWS ROUND 1 1 VARSOFWAR
JASZCZAK-POPOV
SIMEONOV-ANTONOV
B1
GUNEV-NANEV
ARONOV-STAMATOV
View
Download
2020-08-07 NBF MIXED PAIRS 2:3 Team 1
An Malinow-SI H
West-East
Team 2
Fr-E Morken
South-North
View
Download
2020-08-07 NBF MIXED PAIRS 1:3 Team 1
Gundersen-LM Grude
West-East
Team 2
Uran-J Ovesen
South-North
View
Download
2020-08-06 NBF MIXED TEAMS 12:12 HELNESS
GK Helness-F Helness
Erichsen-Erichsen
MAGNUS ER BEST
Bones-Grandal
Brekke-S
View
Download
2020-08-06 NBF MIXED TEAMS 11:12 2 ME OG 2 UTEN
Gr-Enge
Hove-Lorentsen
HELNESS
H Erichsen-E Erichsen
Helness-Helness
View
Download
2020-08-06 NBF MIXED TEAMS 10:12 HELNESS
GK Helness-F Helness
Erichsen-Erichsen
DEVILS COUP
A Brogelan-Kjensli
-Austad
View
Download
2020-08-06 NBF MIXED TEAMS 9:12 TURBO
Vist-C Bakke
Erichsen-Erichsen
CRUSH LACK
Thoresen-Brandsnes
South-North
View
Download
2020-08-06 NBF MIXED TEAMS 8:12 NOKON
AL Fj-Naas Olsen
Vass-Reve
BJUDA P
Tjelmeland-Harding
Larsson-Helgemo
View
Download
2020-08-06 NBF MIXED TEAMS 7:12 HELNESS
G Helness-F Helness
H Erichsen-E Erichsen
TURBO
Heskje-Turbo
Vist-Bakke
View
Download
2020-08-06 NBF MIXED TEAMS 6:12 BJUDA P
Larsson-Helgemo
Tjelmeland-Harding
HELNESS
H Erichsen-E Erichsen
G Helness-F Helness
View
Download
2020-08-06 NBF MIXED TEAMS 5:8 BJUDA P
Larsson-Helgemo
Per T-M Harding
HASVEL
S Lund-Trollvik
Ellen V-H Nordby
View
Download
2020-08-05 NBF MIXED TEAMS 4:12 TURBO
Vist-C Bakke
T Heskje-JE Furunes
BJUDA P
Tjelmeland-Harding
J Larsson-Helgemo
View
Download
2020-08-05 NBF MIXED TEAMS 3:12 B
Fr-Morken
K G Fyrun-Fonkalsrud
TURBO
Heskje-Furunes
G T Vist-C Bakke
View
Download
2020-08-05 NBF MIXED TEAMS 2:12 B
Fr-Morken
Fyrun-Fonkalsrud
EVA OG INGEBORG
Storjord-Lund
Grimsmo-Holmbakken
View
Download
2020-08-05 NBF MIXED TEAMS 1:12 DBL
Kj-Bergheim
A -U
BJUDA P
Tjelmeland-M Harding
Larsson-Helgemo
View
Download
2020-08-05 NBF SWISS TEAMS 12:12 C
C Bakke-TE Grude
F Helness-Erichsen
KULTUR
Holm-Sunde
Nitter-Lutro
View
Download
2020-08-05 NBF SWISS TEAMS 11:12 MR. LEE
Berset-BO Ekren
Lie-Kvangraven
KK
K Ellingse-Marstrande
Frydenberg-Eide
View
Download
2020-08-05 NBF SWISS TEAMS 10:12 RUTER 7
Hagen-Vestveit
Jensen-Lyngen
KK
K Ellingse-Marstrande
Frydenberg-Eide
View
Download
2020-08-05 NBF SWISS TEAMS 9:12 GRIME
Helgemo-T Helness
Sundeng-Grime
C
F Helness-Erichsen
Bakke-Grude
View
Download
2020-08-04 Russia Mixed VS Russia Youth Segment 2_2 Russia Mixed
DIKHNOVA-ORLOV
RUDAKOV-RUDAKOVA
Russia Youth
TABATADZE-KOSTINA
YUN-MAKAROVA
View
Download
2020-08-04 NBF SWISS TEAMS 8:12 C
C Bakke-TE Grude
F Helness-Erichsen
KK
K Ellingse-Marstrande
Frydenberg-Lars Eide
View
Download
2020-08-04 Russia Mixed VS Russia Youth Segment 1_2 Russia Mixed
DIKHNOVA-ORLOV
RUDAKOV-RUDAKOVA
Russia Youth
GIRCHEV-PLOTNIKOV
STOLYAROV-TATARKIN
View
Download
2020-08-04 NBF SWISS TEAMS 7:12 C
C Bakke-TE Grude
F Helness-E Erichsen
S
Thorfinnso-O Mikkelse
T M-S Bjertnes
View
Download
2020-08-04 NBF SWISS TEAMS 6:8 S
M-Bertnes
Aron T-Mikkelsen
IS OG BRUS
Heskje-Vist
M Harding-Fuglestad
View
Download
2020-08-04 NBF SWISS TEAMS 5:8 S
M-Bjertnes
Aron T-Mikkelsen
LENSMANN
B-E Berg
E Morken-G Nordby
View
Download
2020-08-04 NBF SWISS TEAMS 4:12 HEIMDAL
Gr-T
Arild R-Austberg
IS OG BRUS
Heskje-Vist
M Harding-Fuglestad
View
Download
2020-08-04 NBF SWISS TEAMS 3:12 HEIMDAL
Gr-T
Arild R-Austberg
S
Thorfinnso- O Mikkels
M-Bjertnes
View
Download
2020-08-04 NBF SWISS TEAMS 2:12 C
C Bakke-TE Grude
F Helness-Erichsen
LENSMANN
B-E Berg
E Morken-Nordby
View
Download
2020-08-04 NBF SWISS TEAMS 1:12 MR. LEE
BO Ekren-Berset
Terje Lie-Kvangraven
NOE RUSK
Thoresen-Brandsnes
H-J A Ovesen
View
Download
2020-08-03 NBF PATTON TEAMS 8:8 BAKKE
C Bakke-TE Grude
F Helness-T Helness
CRUSH LACK
Thoresen-Brandsnes
V Smith-J A Ovesen
View
Download
2020-08-03 NBF PATTON TEAMS 7:8 BAKKE
C Bakke-TE Grude
F Helness-T Helness
VENTELISTE
Fasting-Lie
Kinds-Naas
View
Download
2020-08-03 NBF PATTON TEAMS 6:8 H
J H-SI H
A Farstad-P A Fl
VENTELISTE
Fasting-Lie
Kinds-Naas
View
Download
2020-08-03 NBF PATTON TEAMS 5:8 CRUSH LACK
Smith-J Ovesen
Siv T-Finn B
VENTELISTE
Fasting-Lie
Kinds-Naas
View
Download
2020-08-03 NBF PATTON TEAMS 4:8 GOD (GAMMEL)
Frydenberg-L Eide
K Ellingse-Peter M
VENTELISTE
Fasting-Lie
Kinds-S A Naas
View
Download
2020-08-03 NBF PATTON TEAMS 3:8 S
Evenstad-Stokkvik
R. Olsen-Jonny R
S
M Homme-Ei Homme
P O J-A Hatten
View
Download
2020-08-03 NBF PATTON TEAMS 2:8 BAKKE
C Bakke-TE Grude
F. Helness-T. Helness
O FOZZIL
L Kristoff-L
M Sheie-Tove Stoen
View
Download
2020-08-03 NBF PATTON TEAMS 1:8 STENG OSLO N
Johansen-Simonsen
S.J.Aal-K.Bog
GOD (GAMMEL)
Ellingsen-Marstrande
Frydenberg-L Eide
View
Download
2020-07-05 XXXVIII IBF ALBENA 2020 TEAM ROUND FINAL A 13 BRIDGE+
Danailov-Zahariev
Marashev-Tsonchev
DOCTOR VICHO
Dechev-Getov
Yankov-Indzeva
View
Download
2020-07-05 XXXVIII IBF ALBENA 2020 TEAM ROUND 12 12 BRIDGE+
DANAILOV-ZAHARIEV
Marashev-Tsonchev
DOCTOR VICHO
DECHEV-GETOV
Yankov-Indzheva
View
Download
2020-07-05 XXXVIII IBF ALBENA TEAM 11 BRIDGE+
Danailov-Zahariev
Mararashev-Tsonchev
SANDRA_3
Radev-Cholakov
Evtimov-Petrov
View
Download
2020-06-28 Polish Premier League - Final SEGMENT 8_8 Bridge24.pl
Buras-Narkiewicz
Kalita-Nowosadzki
Silesia
Gula-Taczewski
Pilch-Kujawa
View
Download
2020-06-28 Polish Premier League - Final SEGMENT 7_8 Bridge24.pl
Kalita-Nowosadzki
Buras-Narkiewicz
Silesia
Kujawa-Pilch
Gula-Taczewski
View
Download
2020-06-28 Polish Premier League - Final SEGMENT 6_8 Bridge24.pl
Kalita-Nowosadzki
Buras-Pepsi
Silesia
Pazur-Wojcicki
Gula-Taczewski
View
Download
2020-06-28 Polish Premier League - Final SEGMENT 5_8 Bridge24.pl
Kalita-Nowosadzki
Gawel-Jagniewski
Silesia
Pazur-Wojcicki
Pilch-Kujawa
View
Download
2020-06-27 Polish Premier League - Final SEGMENT 4_8 Bridge24.pl
Kalita-Nowosadzki
Gawel-Jagniewski
Silesia
Kujawa-Pilch
Ohrysko-Zawislak
View
Download
2020-06-27 Polish Premier League - Final SEGMENT 3_8 Bridge24.pl
Kalita-Nowosadzki
Buras-Narkiewicz
Silesia
Pazur-Wojcicki
Ohrysko-Zawislak
View
Download
2020-06-27 Polish Premier League - Final SEGMENT 2_8 Bridge24.pl
Kalita-Nowosadzki
Buras-Narkiewicz
Silesia
Pazur-Wojcicki
Gula-Taczewski
View
Download
2020-06-27 Polish Premier League - Final SEGMENT 1_8 Bridge24.pl
Kalita-Nowosadzki
Buras-Narkiewicz
Silesia
Kujawa-Pilch
Gula-Taczewski
View
Download
2020-06-27 Polish Premier League - SF SEGMENT 6_6 Silesia
Ohrysko-Zawislak
B Pazur-M Wojcicki
Szlem Barlinek
Lutostansk-Zatorski
Klukowski-J Zmuda
View
Download
2020-06-27 Polish Premier League - SF SEGMENT 2_2 Bridge24
Nawrocki-Pepsi
Gawe-Jagniewski
SPS Construction
Szulejewsk-Glasek
Witkowski-Janiszewsk
View
Download
2020-06-27 Polish Premier League - SF SEGMENT 5_6 Bridge24
Nawrocki-Pepsi
Gawe-Jagniewski
SPS Construction
Kotorowicz-Glasek
Araszkiewi-Szulejewsk
View
Download
2020-06-27 Polish Premier League - SF SEGMENT 1_2 Silesia
Kujawa-Pilch
B Pazur-M Wojcicki
Szlem Barlinek
Klukowski-Zatorski
M Kwiecien-W Starkows
View
Download
2020-06-26 Polish Premier League - SF SEGMENT 4_6 Silesia
Ohrysko-Zawislak
M Taczewsk-A Gula
Szlem Barlinek
Lutostansk-Zatorski
M Kwiecien-W Starkows
View
Download
2020-06-26 Polish Premier League - SF SEGMENT 4_6 Bridge24
Buras-Pepsi
Gawe-Jagniewski
SPS
Szulejewsk-Glasek
Kotorowicz-Araszkiewi
View
Download
2020-06-26 Polish Premier League - SF SEGMENT 1_2 Silesia
Ohrysko-Zawislak
B Pazur-M Wojcicki
Szlem Barlinek
Starkowski-Kwiecien
K Dufrat-J Zmuda
View
Download
2020-06-26 Polish Premier League - SF SEGMENT 1_2 Bridge24
Buras-Pepsi
Gawe-Jagniewski
SPS
Szulejewsk-Glasek
Kotorowicz-Araszkiewi
View
Download
2020-06-26 Polish Premier League - SF SEGMENT 2_2 Silesia
Kujawa-Pieczka
B Pazur-M Wojcicki
Szlem Barlinek
Lutostansk-Zatorski
K Dufrat-J Zmuda
View
Download
2020-06-26 Polish Premier League - SF SEGMENT 2_2 bridge24
Kalita-Nowosadzki
Gawe-Jagniewski
SPS
Piwowarczy-Glasek
Witkowski-Janiszewsk
View
Download
2020-06-26 Polish Premier League - SF SEGMENT 1_2 Bridge24
Gawel-Jagniewski
Buras-Pepsi
SPS Cons
Kotorowicz-Glasek
Witkowski-Janiszewsk
View
Download
2020-06-26 Polish Premier League - SF SEGMENT 1_2 Silesia
Ohrysko-Zawislak
B Pazur-M Wojcicki
Szlem Barlinek
Klukowski-Zatorski
K Dufrat-J Zmuda
View
Download
2020-03-24 Columbus Alt Round 2 Lavazza
Karen-Aurora
West-East
Meltzer
Alexandra-Diana
South-North
View
Download
2020-03-17 EBU Olympiad Open Trials Stanza 7 Black
McIntosh-King
Townsend-Handley-Pr
Phoenix
Croswell-Thrower
M Gold-Tiholov
View
Download
2020-03-17 EBU Olympiad Open Trials Stanza 6 Black
Black-Gold D
Townsend-Handley-Pr
Phoenix
Croswell-Thrower
M Gold-Tiholov
View
Download
2020-03-17 EBU Olympiad Open Trials Stanza 5 Black
McIntosh-King
Townsend-Handley-Pr
Phoenix
Tiholov-Gold M
Croswell-Thrower
View
Download
2020-03-17 EBU Olympiad Open Trials Stanza 5 Black
Mcintosh-King
Townsend-Handley-Pr
Phoenix
Tiholov-Gold M
Croswell-Thrower
View
Download
2020-03-16 EBU Olympiad Open Trials Stanza 4 Black
Black-D Gold
Townsend-Handley Pr
Phoenix
Croswell-Thrower
M Gold-Tiholov
View
Download
2020-03-16 EBU Olympiad Open Trials Stanza 3 Black
McIntosh-King
Black-Gold
Phoenix
Croswell-Thrower
Marusa G-Tiholov
View
Download
2020-03-16 EBU Olympiad Trials Stanza 2 Black
Handley-Pr-Townsend
Tosh-Phil
Phoenix
Tiholov-Gold M
Croz-James
View
Download
2020-03-16 EBU Olympiad Trials Final Stage Stanza 1 of 7 Black
Handley-Pr-Townsend
Black-David Gold
Pheonix
Tiholov-Gold M
Croz-Thrower
View
Download
2020-03-15 Open Trial RR S14 Leslie
Byrne-Dyke
Bell-Norton
Black
McIntosh-King
Black-D Gold
View
Download
2020-03-15 Open Trial RR S13 Leslie
Dyke-Byrne
Bell-Norton
Allfrey
Crouch-Cope
Paske-Jones
View
Download
2020-03-15 Open Trial RR S12 Phoenix
M Gold-Tiholov
Croswell-Thrower
Allfrey
Paske-Jones
Allfrey-Robson
View
Download
2020-03-15 Open Trial RR S11 Phoenix
Cooke-Small
C Crosswel-J Thrower
Malinowski
Tiholov-M Gold
D Bakhshi-A Malinows
View
Download
2020-03-15 Open Trials RR S10 Black
McIntosh-King
A Black-D Gold
Phoenix
Tiholov-M Gold
C Crosswel-J Thrower
View
Download
2020-03-15 Open trials RR S9 Gillis
Erichsen-Liggins
Hydes-Gillis
Phoenix
Tiholov-Gold
Croswell-Thrower
View
Download
2020-03-14 Open Trials RR S8 Leslie
Dyke-Byrne
Bell-Norton
Phoenix
Tiholov-Gold M
Croswell-Thrower
View
Download
2020-03-14 Open trials RR S7 Gillis
Gillis-Hydes
Hackett Ja-Osborne
Allfrey
Allfrey-Robson
Paske-Jones
View
Download
2020-03-14 Open trials RR S6 Leslie
Dyke-Byrne
Bell-Norton
Allfrey
Crouch-Cope
Paske-Jones
View
Download
2020-03-14 England Open Trial S5 of 14 Leslie
Dyke-Byrne
Bell-Norton
Gillis
Hydes-Gillis
Erichsen-Liggins
View
Download
2020-03-14 SABF HEAD2HEAD ROUND 4 STABELL
MIKKELSEN-JOHNSEN
T STABELL-L STABELL
EBER
BJERREGAAR-MORATH
FICK-EBER
View
Download
2020-03-14 SABF HEAD2HEAD ROUND 3 STABELL
MIKKELSEN-JOHNSEN
T STABELL-L STABELL
EBER
BJERREGAAR-MORATH
FICK-EBER
View
Download
2020-03-13 SABF HEAD2HEAD ROUND2 STABELL
MIKKELSEN-JOHNSEN
T STABELL-L STABELL
EBER
BJERREGAAR-MORATH
FICK-EBER
View
Download
2020-03-13 SABF HEAD2HEAD ROUND 1 STABELL
Mikkelsen-Johnsen
L STABELL-T STABELL
EBER
Bjerregaar-Morath
FICK-EBER
View
Download
2020-03-13 SABF CHAMPIONSHIP ROUND 7 MINWALLA
J GRUFT-MESTERN
minwalla-minwalla
EBER
NESTORIDIS-HOLROYD
bjerregard-morash
View
Download
2020-03-13 SABF CHAMPIONSHIP ROUND 7 GRANT
HOLROYD-BATEMAN
Chemaly-Grant
STABELL
MIKKELSEN-JOHNSEN
Stabell T-Stabell L
View
Download
2020-03-12 Coupe Mike Dennery Barom Team 1
Ab-Alain L
West-East
Team 2
Goldschmid-Mauberquez
South-North
View
Download
2020-03-12 SABF CHAMPS ROUND 6 EBER
Bjerregaar-Morath
H Fick-N Eber
CRUISE
Cruise-Cope
R Sulcas-M Siegal
View
Download
2020-03-12 SABF CHAMPS ROUND 6 GOWER
A APTEKER-GOWER
DONDE-N APTEKER
GRANT
L CHEMALY-GRANT
HOLROYD-BATEMAN
View
Download
2020-03-12 SABF CHAMPS ROUND 5 HUGHES
HUGHES-LEIGH
MCGRATH-SMITH
MINWALLA
D MINWALLA-N MINWALLA
J GRUFT-P MESTERN
View
Download
2020-03-12 SABF CHAMPS ROUND 5 STABELL
Mikkelsen-Johnsen
T Stabel-L Stabel
RABIE
Narunsky-Kaprey
J Rabie-C Stanton
View
Download
2020-03-12 SABF CHAMPS ROUND 4 HUGHES
Hughes-Leith
P McGrath-W Smith
GOWER
Apteker-Gower
B Donde-N Apteker
View
Download
2020-03-12 SABF CHAMPIONSHIP ROUND 3 RABIE
Kaprey-Narunsky
C Stanton-J Rabie
EBER
Nestoridis-Bloom
H Fick-N Eber
View
Download
2020-03-12 SABF CHAMPIONSHIP ROUND 3 GRANT
J GRANT-L CHEMALY
BATEMAN-HOLROYD
HUGHES
MCGRATH-SMITH
HUGHES-LEIGH
View
Download
2020-03-11 SABF CHAMPIONSHIP ROUND 2 CRUISE
SULCAS-SIEGEL
COPE-CRUISE
GOWER
DONDE-N APTEKER
A APTEKER-gower
View
Download
2020-03-11 SABF CHAMPIONSHIP ROUND 2 MINWALLA
Gruft-Mestern
D Minwalla-N Minwalla
STABELL
Mikkelsen-Johnsen
T Stabel-L Stabel
View
Download
2020-03-11 SABF - Championship Round 1 EBER
BJERREGARD-MORATH
NESTORIDIS-BLOOM
HUGHES
MCGRATH-SMITH
HUGHES-LEIGH
View
Download
2020-03-11 SABF - Championship Round 1 GRANT
Grant-Chemaly
N Bateman-M Holroyd
RABIE
Narunsky-Kaprey
J Rabie-C Stanton
View
Download
2020-03-11 STEVE TEMP1 Round 1 WINNERS
South-North
West-East
LOSERS
West-East
South-North
View
Download
2020-03-11 SABF SWISS ROUND 8 WARD
Holroyd-Bateman
CHEMALY-GRANT
GRANT
Goosen-Dornon
VAN NIEKER-WARD
View
Download
2020-03-11 SABF - SWISS ROUND 8 STABELL
Mikkelsen-Johnsen
L Stabel-T Stabel
EBER
Bjerregaar-Anders
H Fick-N Eber
View
Download
2020-03-11 SABF - SWISS ROUND 7 MINWALLA
Gruft-Mestern
D Minwalla-N Minwalla
ASHBERG
Ashberg-Kaminer
R Stephens-Michelle A
View
Download
2020-03-11 SABF - SWISS ROUND 7 STABELL
Mikkelsen-Johnsen
T Stabel-L Stabell
GRANT
Bateman-Holroyd
J Grant-Chemaly
View
Download
2020-03-11 SABF - SWISS ROUND 7 MINWALLA
Gruft-Mestern
D Minwalla-N Minwalla
ASHBERG
Ashberg-Kaminer
R Stephens-Michelle A
View
Download
2020-03-10 SABF - SWISS ROUND 6 ASHBERG
South-North
West-East
HUGHES
West-East
South-North
View
Download
2020-03-10 SABF - SWISS ROUND 6 GOWER
Donde-Apteker
A Apterker-C Gower
STABELL
Mikkelson-Johhnsen
L Stabell-T Stabell
View
Download
2020-03-10 SABF - SWISS ROUND 05 ASHBERG
Stephens-Alexander
Ashberg-Kaminer
STABELL
Mikkelson-Johhnsen
L Stabell-T Stabell
View
Download
2020-03-10 SABF - SWISS ROUND 05 ALEXANDER
Alexander-Simpson
Lambardi-Stern
GOWER
A Apteker-Gower
Donde-N Apteker
View
Download
2020-03-10 SABF - SWISS ROUND 04 ASHBERG
J Knipsche-H Beattie
West-East
PRYCE
J Ashberg-S Kaminer
South-North
View
Download
2020-03-10 SABF - SWISS Round 04 Stabell
Mickleson-Johnson
West-East
Hughes
Mcgrath-Smith
South-North
View
Download
2020-03-10 SABF - Swiss Round 03 ASHBERG
South-North
West-East
ALEXANDER
West-East
South-North
View
Download
2020-03-10 SABF- Swiss Round 03 CRUISE
South-North
West-East
STABELL
West-East
South-North
View
Download
2020-03-09 STEVE BETA1 ROUND 1 IMPALA
South-North
West-East
KEURBOOM
West-East
South-North
View
Download
2020-03-08 Camrose Final Table 3 M5B WALES
SALISBURY-REES
JONES-DUNN
IRELAND
FITZGIBBON-MESBUR
MCGANN-HANLON
View
Download
2020-03-08 Camrose Final Table 2 M5B ENGLAND
Norton-Bell
SMALL-COOKE
NORTHERN IRELAND
Greenwood-Anderson
HAMILTON-LINDSAY
View
Download
2020-03-08 Camrose Final Table 1 M5B NIBU
MC FAUL-O'KANE
O'Shea-COFFEY
SCOTLAND
PUNCH-PETERKIN
STEPHENS-MORGAN
View
Download
2020-03-08 Camrose Final Table 1 M5A NIBU
O'SHEA-COFFEY
BRADLEY-DUKELOW
SCOTLAND
STEPHENS-MORGAN
BARTON-N-PINDER
View
Download
2020-03-08 Camrose Final Table 2 M5A ENGLAND
Cox-Taylor
BELL-NORTON
NORTHERN IRELAND
Tranmer-Somerville
HAMILTON-LINDSAY
View
Download
2020-03-08 Camrose Final Table 3 M5A WALES
DUNN-JONES
JONES-LAMFORD
IRELAND
BARTON-CARROLL
MESBUR-FITZGIBBON
View
Download
2020-03-08 T13 - EWG2020 TOP FINAL 3 Team 1
GIERULSWKI-SKRZYPCZAK
West-East
Team 2
TIHOLOV-TENEV
South-North
View
Download
2020-03-08 T11 EWG2020 TOP FINAL3 Team 1
MARTENS-KWIECIEN
West-East
Team 2
JOHANNSSON-OLGEIRSSON
South-North
View
Download
2020-03-08 T12 - EWG2020 TOP FINAL 3 Team 1
STEGAROIU-IONITA
West-East
Team 2
KOZIKOWSKI-KIELICHOWS
South-North
View
Download
2020-03-08 T11 - EWG2020 TOP FINAL 2 Team 1
KLUKOWSKI-GAWRYS
West-East
Team 2
COMBESCURE-RIMSTEDT
South-North
View
Download
2020-03-08 Camrose Final Table 3 M4B ENGLAND
Cooke-Small
BELL-NORTON
NIBU
McFaul-OKane
O'SHEA-COFFEY
View
Download
2020-03-08 Camrose Final Table 2 M4B SCOTLAND
PUNCH-PETERKIN
Stephens-FRAZER
WALES
JONES-DUNN
SALISBURY-REES
View
Download
2020-03-08 Camrose Final Table 1 M4B NORTHERN IRELAND
ANDERSON-GREENWOOD
TRANMER-SOMERVILLE
IRELAND
MC GANN-HANLON
MESBUR-FITZGIBBON
View
Download
2020-03-08 T12 - EWG2020 TOP FINAL 2 Team 1
GRUNKE-EGGELING
West-East
Team 2
MARCINOWSK-JASSEM
South-North
View
Download
2020-03-08 T13 - EWG2020 TOP FINAL 2 Team 1
GOLEBIOWSK-TUSZYNSKI
West-East
Team 2
BESSIS M-CABANES
South-North
View
Download
2020-03-08 NORWEGIAN WOMEN SWISS YEAMS CHAMPIONSHIP 10_10 1 NONE BLONDE
GK Helness-Bl
-L.M. Grude
MASCOT
McGowan-Leslie
Holm-Anjer
View
Download
2020-03-08 HKCBA WBG 2020 Trial (Mixed) Final Final 6_6 K W Tam
C. Tsuei-W W Cho
W. Simpson-K W Tam
Enjoy the Game
J. Cheng-Leo Cheung
L. Fung-W. Leung
View
Download
2020-03-08 T11 - EWG2020 FINAL1 Team 1
ZAMIR-TOLEDANO
West-East
Team 2
AUKEN-WELLAND
South-North
View
Download
2020-03-08 Camrose Final Table 2 M4A SCOTLAND
PUNCH-PETERKIN
BARTON-N-PINDER
WALES
LAMFORD-JONES G
SALISBURY-REES
View
Download
2020-03-08 Camrose Final Table 3 M4A ENGLAND
COOKE-SMALL
COX-TAYLOR
NIBU
BRADLEY-DUKELOW
McFAUL-O'KANE
View
Download
2020-03-08 NORWEGIAN WOMEN SWISS TEAMS CHAMPIONSHIP 9_10 RUTERDAMENE
Johansen-Robertsen
Jansen-Austli
1 NONE BLONDE
GK Helness-Bl
-L.M. Grude
View
Download
2020-03-08 T12 - EWG2020 FINAL 1 Team 1
GUPTA-ROSENBERG
West-East
Team 2
BERNAL-VERSACE
South-North
View
Download
2020-03-08 Camrose Final Table 1 M4A NORTHERN IRELAND
ANDERSON-GREENWOOD
TRANMER-SOMERVILLE
IRELAND
BARTON G-CARROLL
McGANN-HANLON
View
Download
2020-03-08 T13 - 2020EWG FINAL 1 Team 1
VERBEEK-NAB
West-East
Team 2
HELGEMO-LORENZINI
South-North
View
Download
2020-03-08 NORWEGIAN WOMEN SWISS TEAMS CHAMPIONSHIP 8_10 HEL
Gl-Juvik
Remen-Breivik
1 NONE BLONDE
GK Helness-Bl
-L.M. Grude
View
Download
2020-03-08 HKCBA WBG 2020 Trial (Mixed) Final Final 5_6 Enjoy the Game
C. Booth-Kongo Kong
J. Cheng-L. Cheung
K W Tam
W. Simpson-K W Tam
J. Choy-T. Chan
View